1

Tema: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Sveiki!
Pries pora savaiciu vienas vaikinas is pazinciu portalo parase, kad nori "susipazinti".Tiesa sakant as tokio demesio nesitikejau, nes jis atrodo tikrai super!Niekad nebuvau pavirtsutiniska, bet kai Dominykas (vardas pakeistas) mane uzkalbimo as buvau tiesiog istikta soko geraja prasme big_smile Is bendravimo musu laisvalaikis,muzika ir gyvenimo stilius sutampa.
Mes susirasynejame jau antra savate, bet jis niekaip manes nepakviecia gyvai susitikti+ daznai pradejau jam parasyti pirma.
Ko man tiketis?Man labai smalsu butu su juo susitikti .

2

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Tai jei tau nėra sudėtinga pirmai jį užkalbinti, tai kodėl pati nepakvieti susitikti arbatos? wink

3

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

tu jam pasakyk kokia subtilia uzuommina ,tipo- tu pakviesi mane i pasimatyma,ar man taves paprasyt.? jai zmogus protingas, jis supras.

4

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

gel geriau nesižemink ir nelįsk prie jo... jeigu nekviečia ir pirmas nerašo, vadinasi nepatinki. Duok jam ramybę ir jei bent kiek sudominai kažkuo, pats parašys ir pakvies paskui, o jei ne, vadinasi ne. ,,Per prievartą mielas nebūsi" wink

5

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Nuo kada panelei pačiai negalima pasiūlyt susitikti? Koks čia žeminimasis pakviest nepažįstamąjį išgert kavos/ arbatos. Gi žmogaus nepažįsti, nieko neprarasi pasiūliusi. Yra įvairių žmonių, gal šis tenori internetinės pažinties, užklausus tai pasimatytų.
Šiaip gerai pasakė, kad kaip nors nerimta juoko forma galima būtų užklausti. Nieko neprarasi gi, Gal visgi realybėje nei tie pomėgiai, nei charakteriai nesutaps ir paskui graušies, kam gaišai laiką ir sukai galvą dėl žmogaus, kurio net nebuvai mačiusi. O gal kaip tik susitikus viskas bus puiku wink Žodžiu, sėkmės ir drąsos wink

6

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Pazinciu portaluose yra vyru tipas, kurie vadinasi - rasytojai smile Jei jis nesieme konkreciu veiksmu per 2 savaites tam,  kad susitikti, vargu ar sulauksi kvietimo i pasimatyma ir ateityje smile

7

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Amber parašė:

Pazinciu portaluose yra vyru tipas, kurie vadinasi - rasytojai smile Jei jis nesieme konkreciu veiksmu per 2 savaites tam,  kad susitikti, vargu ar sulauksi kvietimo i pasimatyma ir ateityje smile

Moteru  "rasytoju" cia 90 proc ...

8

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Bet kaip idomu smile Visi varo vieni ant kitu, kad nieko cia rimto, bet vakarais vaiksto kaip i darba i ieskoka smile

9

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Amber parašė:

Bet kaip idomu smile Visi varo vieni ant kitu, kad nieko cia rimto, bet vakarais vaiksto kaip i darba i ieskoka smile

Nėr itin daug ką veikt, o šiaip dažnai neišsakom to ko galvojam, ir giliai širdy vistiek tikimės.. smile) Kad ir visokie nusivylę vyrukai/moterys "neliko rimtų/protingų/(-ingų)", tačiau vistiek kasdien matai online, ar vėl tapatį briedą pilstant..
O autorei manau arba paprastai siūlyk, arba užuominą kaip minėjo. Jei tau tikrai krito į akį ar šiaip, ir kažkaip susimatyt norėtum, manau kam gaišt, jei nenorės iškart džiaugsies, kad daugiau laiko nesugaišinai, nebent esi kaip Amber sakė iš tų žmonių, kur irgi ilgai rašinėjas, ir nežada nei susitikt, nei ką smile)

10

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

izeidinet reikia.netgi butina. kazka izeisi,o jis paims susinervins,apsiverks ir t.t.(suprantantiems tai paskata susimastyt)o tau malonu.
bet mes gi zinom,kad izeidima daugiau palaiko ir daugiau dziaugiasi tuo,kad kitam blogai.isvada jai viena izeidi,o dauguma dziaugiasi reiskias izeidima, kaip neigiama faktoriu galima ignoruot.del to visi cia renkasi ir izeidineja.:D

11

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

nesiplesyk ir drasiau pasiulyk pati netiesiogei kad davai susitinkam bet uzsimink kaska kad butu idomu artimiau susipazint pabendraut pamatyt realiai... pirmyn, maziau kompleksuok seis laikais lygios teises taip kad gali ir paneles i pasimatymus kviest:Dp

12

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Anciasnapis parašė:

tu jam pasakyk kokia subtilia uzuommina ,tipo- tu pakviesi mane i pasimatyma,ar man taves paprasyt.? jai zmogus protingas, jis supras.


Man labai patiko tavo pasiulymas big_smile
Bet jei realiai ne toks as zmogus- nu negaliu perlipt per save ir pakviest.Kazkaip cia butu virs normos mano supratimui.
Gerai, as baile, bet as tokia.

13

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Amber parašė:

Pazinciu portaluose yra vyru tipas, kurie vadinasi - rasytojai smile Jei jis nesieme konkreciu veiksmu per 2 savaites tam,  kad susitikti, vargu ar sulauksi kvietimo i pasimatyma ir ateityje smile

Yap, manau ir nesulauksiu.Paskutini kart rasemes antradieni ir tai as pirma parasiau jis teige, kad "neturejo laiko".Jooo tikrai, kad "neturejo" visada sedejo online.

14

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Atseit ne tas lygis merginai pirmai pasiūlyti susitikti. Visiška nesamonė čia yra.

Dėl Dievo meilės, neapsunkinkit sau gyvenimų visokiom mintim, kas pirmas kviečia ar dar kokiais kitokiais kvailais stereotipais. smile Agota, pirmai užėjo noras susitikti? Pakviesk. Jeigu jam nėra noro ar bijo - bus aišku ir nereiks gaišt laiko po to. wink

15

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Patikek Ignai, jis tikrai nebijo! big_smile
Jam dzin

16

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Vadinasi nėra ko cackintis, jeigu jam dzin. Nenori - nereikia. Riesk šypseną labiau negu šitas smailas :::034 ir atrask tokį, kuriam rūpės, ne karo metai - vaikinų pasiūla didesnė, negu reikia. big_smile Arba gali tiesiai šviesiai užklausti, jis susirašinėt nori, ar ko daugiau ir bus aišku. big_smile

17

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Jei domina zmogus tai koks skirtumas ar vienas ar kitas kvies. Jei kviesti i pasi... tai labai paprastai "yra reikalas reiktu pasikalbeti". Jei protingas reaguos tvarkingai ir laiko tikrai rastu.

18

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Agota parašė:

Sveiki!
Pries pora savaiciu vienas vaikinas is pazinciu portalo parase, kad nori "susipazinti".Tiesa sakant as tokio demesio nesitikejau, nes jis atrodo tikrai super!Niekad nebuvau pavirtsutiniska, bet kai Dominykas (vardas pakeistas) mane uzkalbimo as buvau tiesiog istikta soko geraja prasme big_smile Is bendravimo musu laisvalaikis,muzika ir gyvenimo stilius sutampa.
Mes susirasynejame jau antra savate, bet jis niekaip manes nepakviecia gyvai susitikti+ daznai pradejau jam parasyti pirma.
Ko man tiketis?Man labai smalsu butu su juo susitikti .

bandei lietuviskai pakviest? (jeigu vardas lietuviskas)

19

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Agota, esi grazi mergina, yra galimybe, kad jis bijo kviesti smile
kaip jau cia daug kas minejo, gali paklausti jo tiesiai, ar su uzuomena, as tavo vietoje paklausciau "ko tiekiesi is musu bendravimo" ar panasiai

20

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Kvailiausio klausimo nesugalvosi - ko tikiesi smile Tai tik virtualus bendravimas, zmones net nebuvo susitike... Jis ir pats nezino, ko tikisi.. Suda mala ir tiek smile