21 (redagavo Aivaras 2013-04-08 05:20)

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Agota parašė:
Anciasnapis parašė:

tu jam pasakyk kokia subtilia uzuommina ,tipo- tu pakviesi mane i pasimatyma,ar man taves paprasyt.? jai zmogus protingas, jis supras.


Man labai patiko tavo pasiulymas big_smile
Bet jei realiai ne toks as zmogus- nu negaliu perlipt per save ir pakviest.Kazkaip cia butu virs normos mano supratimui.
Gerai, as baile, bet as tokia.

Noresi perilpsi. (Per save.)  Kekvienas zmogus yra pats savo likimo kalvis.
Na o jei noro to nera, tai kaip Liepa sake nesizeminki ir toliau  ubaukite ir laukite...

22 (redagavo Osvaldas 2013-04-09 10:49)

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Nesudominai jo savo pliurpalais, vyrams nepatinka tokios kur daug kalba, daug laiko skiria susirašinėjimams o ne susitikimams. Jei po 3 laiško nesiūliai pati susitikti. Esi durnelė, o durnelėms sunku ką patart.Nes per 2sav jis jau seniai galėjo susrast su kuo susitikt. Ir tarp jūsų liko tik bendravimas. Tiesiog nedaviai jokių užuominų apie susitikimus, ir elgeisi kaip eilinė šalta lesbietė lietuvaitė. Vyrai linke ignoruoti šaltas moteris ir joms neranda laiko. Bet lieka taktiški ir bendrauja kaip su atsarginiu variantų. Visi vyrai tikisi sekso, tik nereik lialia. Moterys gal nežino ko nori vyrams reikia to. Parodai moteriai dėmesį o ji elgiasi kaip ožka mekekena mekekena kikena, ir viskas. Reiškias jis tau per geras, jei nesugebi imtis veiksmų arba veiki be atsako. Visada sakau geriausius vyrus pasiema moterys pačios, durnėlės laukia.

Pritariu ir kitiems, gal tau su lietuvių kalba ne kas? Nesusikalbi lietuviškai? Ar tikrai jis užsienietis tada?

Jei ir susitiksit jums nieko nesigaus. Nustok viena mastrubuotis namie tada ieškosi ne su kuo pabendrauti virtualiai, o su kuo gerai laiką praleisti. Klasikinis lietuvaitės tipas, aš esu ožka kas man gali padėti, kaip man elgtis?

Čia ne įžeidinėjimas, tai tik kritika. Myliu moteris bet kad jos kažkokios nesveikos? Joms visada reikia pagalbos, turi rankas telefoną, paskambini ir viskas. Ar esi nebylė? Tel neturi? Kurčniabyliai ir tai daugiau bendrauja realiai nei tu.

Kaltini kitus, kad pati nepadarei namų darbų... Lengviausia apkaltinti jis manęs nekviečia. Turbūt nemato tikslo. Nenori su cėlka prasidėti ir tiek.

23

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

To Osvaldas.
Vau, pavarei normaliai sakyciau.Gal turejai kada bloga meile gyvenime?Ar problemu su merginom?

Na taip is dalies tu teisus, okay, bet esu ziauriai tiesmukas.As atsiprasau, bet ar nera kitokiu zodziu pasakyti sia situacija kitaip?
Svarbu ne ka sakai, o kaip.O tavo pasakymas, tai as net nezinau kokio lygio.

24 (redagavo Osvaldas 2013-04-10 08:36)

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Turėjau pakankamai moterų, kad suprasčiau kuriai trūksta seksualinės brandos su vyrų, ir kuri šalia niekada gyvenime nebus moteris. O tik visuomenės darbo įrankis: darbas-namai. Tai yra sunkios psichikos, ir sutrikusių hormonų asmenybė, kuri pilna rūpesčių o ne gyvenimo malonumų.Moterys sugeba skirti laiko 13 val per para darbui(mokslui), 2savaites 2 mėnesius susirašinėjimui. Bet susitikti su vyrų ne. Tokia moteris savyje turi per daug problemų, kad galėtu mėgautis vyro kompanija. Ji ne indaplovė, ji kur kas daugiau. JI visuomenės darbo įrankis kuris neša pinigus ir moka mokęsčius visuomenei. Nuo algos iki algos.
Tiesiog tu ne nežinai kas yra moteris ir kaip jos elgiasi. Jei visos elgtusi kaip tu tai iš 10 vyrų 7 būtu gėjai.
Problema ne kiti problema esi pati tu. Darbe šikna laižai darbdaviui, pildai jo įsakymus užduotis ir jo poreikius. O realiam gyvenime skuduras, kuris stalčiui laiko vibratorių. Bendravimo trūkumus perkelia į internetą.
Esu 99% teisus, ir man net nereikia tavęs pažinoti nes jūs tokio tipo moterys esate vienodos.
Kaip tau nepatinka mano tiesmukiškumas, kaip vyro. Taip vyrams nepatinka tokios moterys - tuštutės. Kurių sprendimams reikia kitų nuomonės.
Pagalbos moterims dažnai reikia, kad ir iš vyrų. Bet tik ne tokiais atvejais... kai nieko nedaroma o tik verkšlenama. Pagalba įmanoma kai yra iniciatyva. Pvz  neši sunkaus kažko, ir paprašai vyro padėt panešt. O ne kai sakai, vyras turi nešti o ne moteris. Daug vyrų mielai padės, jei bus iniciatyvą, nei reikalausi jo tai daryti dėl to kad jis vyras. Tau tokie paprasti dalykai yra taip sunkiai suvokiami, kad priklausai moterų tipui - ožka.

Tau neatrodo kad ne man problemų kylą, o tau? Kad tu sau pati esi problema?
 

Agota parašė:

To Osvaldas.
Vau, pavarei normaliai sakyciau.Gal turejai kada bloga meile gyvenime?Ar problemu su merginom?

Na taip is dalies tu teisus, okay, bet esu ziauriai tiesmukas.As atsiprasau, bet ar nera kitokiu zodziu pasakyti sia situacija kitaip?
Svarbu ne ka sakai, o kaip.O tavo pasakymas, tai as net nezinau kokio lygio.

25

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Osvaldai... Akivaizdu, jog bendravimas tau - neiveikiama uzduotis. Itariu, isskyrus sekso reikalus, su tavim daugiau apie nieka pasikalbet neimanoma, todel savo vienisumo pojuti ir slopini pamazgu pylimu ant nepazistamuju, laukdamas bent jau neigiamos reakcijos, nes kitokios gauti ir priimti nemoki. Pasaulis nera tik juodas - baltas, pazink ir kitas spalvas, tapsi laimingesniu, zmogau

26 (redagavo Osvaldas 2013-04-10 08:41)

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

O  tu be sekso poreikio nesijauti vieniša, ir tai tave daro išskirtine? Ar tu iš tų moterų kuri gali gauti sekso bet kada, bet jei nereikia? Norėčiau gaučiau, bet man gerai vienai?

Kažkaip nemačiau daug laimingų asilų, dažniausia gailisi kad išleido pinigus ir laiką su tokiom.

Žinoma aš turiu problemų bendrauti su moterimis kurios nežino ko nori, bet kuris vyras neturi jų? Visada atsiranda tokių moterų kurios sukuria problemas. Tave domintu inkščiantis vyras? Kuris pastoviai verkšlentu? Su tokių vyrų nebūtų tau jokių problemų bendrauti?

Dovile parašė:

Osvaldai... Akivaizdu, jog bendravimas tau - neiveikiama uzduotis. Itariu, isskyrus sekso reikalus, su tavim daugiau apie nieka pasikalbet neimanoma, todel savo vienisumo pojuti ir slopini pamazgu pylimu ant nepazistamuju, laukdamas bent jau neigiamos reakcijos, nes kitokios gauti ir priimti nemoki. Pasaulis nera tik juodas - baltas, pazink ir kitas spalvas, tapsi laimingesniu, zmogau

27

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Mažuti, nesidraskyk - nesistenk atrodyti blogesniu nei esi smile Nepažįstam vienas kito, o tuo labiau vienas kito seksualinių poreikių, tad gal nesiginčykim, kuris kurioj srity geresnis esam. Tiesiog prieš praveriant burną, šiuo atveju, parašant, pagarbą kitaip mąstančiam turėtum pradėti mokytis jausti, tau gi seniai nebe 15 metų, jei ka smile

28 (redagavo Osvaldas 2013-04-10 08:55)

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Už tai kad man nebe 15, ir man nepaaiškins ar aš jau galiu turėti lytinius santykius ar dar, ne. Nes tokie klausimai jau nebekyla savaime. Ir man neįdomu kad kažkokia asmenybė aiškins man kad to nereikia daryti. Jei jai nereikia ji tegul nedaro, bet tai per daug narciziška ir didelė savimeilė nesidalinti to su niekuom. O aš jos neprievartausiu. Kitu atveju jei pradėčiau įtikinėti savo nuomone, riektų ja prievartauti, ir aiškini kad galima ir kitaip.

Klausimas tada kyla kuriam iš tikro reikia tik vieno?
O kuriam reikia to ko reikia abiem?
Sekso su visais nepadarysi. Galima grupinis. Bet kalbam abiem ar vienam.
Taigi su tavimi gali bendrauti daug vyrų. Ir tai yra dėmesio poreikis TAU, o seksas jau vyksta tarp dviejų žmonių.
Moterys iš tikro nori tik vieno - dėmėsio.
Vyrai nori sekso - dviesia - ABIEM.
Taigi vyrai nenori tik vieno... jie nori su kažkuo kas nori to pačio.

Pačios moterys kaltos kad lieka vienos, dėl pagrindinio tikslo dėmesio.

Dovile parašė:

Mažuti, nesidraskyk - nesistenk atrodyti blogesniu nei esi smile Nepažįstam vienas kito, o tuo labiau vienas kito seksualinių poreikių, tad gal nesiginčykim, kuris kurioj srity geresnis esam. Tiesiog prieš praveriant burną, šiuo atveju, parašant, pagarbą kitaip mąstančiam turėtum pradėti mokytis jausti, tau gi seniai nebe 15 metų, jei ka smile

29

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Šiaip tema buvo "Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma", o ne (cituoju) "Už tai kad man nebe 15, ir man nepaaiškins ar aš jau galiu turėti lytinius santykius ar dar, ne" tongue Džiugu, jog turi savo nuomonę, tam mes čia ir diskutuojam, bet tikrai ne Dievas esi, kad tą merginą smerktum. Kas ką norim, tą ir galvokim, o ne mėšlais drabstykimės, ok? smile

30 (redagavo Osvaldas 2013-04-10 09:11)

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Necituosiu, bet jei pamiršai mėšlu pakvipo tada. Kai pareiškė, kad manęs nekviečia, nepakvietė susitikti.
Vyras padarė pirma žingsnį, užkalbino palaikė pokalbį, juk ne su visais vyrais išeina palaikyti pokalbį?
Taigi, ji nori visko ant lėkštutės 1 žingsnio 2,3,4,5 ... po to mašina namas. Ir gyvenimas kaip seriale? Įsigilink apie ką kalba. Kad ji reikalauja jog vyrai neštų. O ne prašo kad padėtu...


Paprastas dalykas, pvz užkalbini pabendrauji paprašai telefono numerio ir jį gauni. Gali jį išmesti, dažniausiai mergina stengiasi atsikratyti greičiau. Gal net ne tikrą nr duoda. Bet jei mergina paprašo tavo nr mainais į jos, čia jau kitas variantas, pas ja kažkur rusena ugnelė. Ir ko gero viskas gali įvykti net ir ta patį vakarą.
JI yra tas variantas, kuris tik duoda numerį. Ir sako ko jis man neskambina. Kodėl aš jo nr nepaprašiau... todėl ir neskambina kad nepaprašei.
Yra toks dalykas kaip suvokimas. Gali stengtis aiškinti ir neišaiškinsi, kol pvz neparodai kaip kas. Taigi tam kad įvyktų suvokimas, ne visada reikia aiškinti nes tai darosi beviltiška. Reikia pačio suvokimo... O tas suvokimas gali būti tada kai pripažysti ką darei blogai.

Dovile parašė:

Šiaip tema buvo "Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma", o ne (cituoju) "Už tai kad man nebe 15, ir man nepaaiškins ar aš jau galiu turėti lytinius santykius ar dar, ne" tongue Džiugu, jog turi savo nuomonę, tam mes čia ir diskutuojam, bet tikrai ne Dievas esi, kad tą merginą smerktum. Kas ką norim, tą ir galvokim, o ne mėšlais drabstykimės, ok? smile

31

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Įdomus ir ką pasakyti turintis žmogus esi, kai reikės patarimo, kaip elgtis su vyriška gimine, kreipsiuos į tave  (tik pažadėk, jog "neužpulsi" kaip kad šiuo atveju tą merginą) wink Patikėk, jei išsireikštum bent šiek tiek švelniau nei prieš tai - tavo žodžiai naudos ir padrąsinimo merginoms duotų, o kada smogi savo pareiškimais grubiais kaip kumščiu į galvą - pirmiausia sukelia pyktį tau ir pašalina norą gilintis ir analizuoti tavo žodžius

32

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

cia beveik jau pestynes :::734

33

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

kaip pakviesti?Siulyčiau imti ir parašyti ''gal norėtum susitikti realiai pabendrauti?'' smile ir viskas smile

34

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

piktai jau cia kazkaip gaunasi pas jus...

35

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Osvaldas parašė:

Pvz  neši sunkaus kažko, ir paprašai vyro padėt panešt.
 

Agota parašė:

To Osvaldas.

normalaus vyro tokių dalykų prašyti nereikia , jis pats paims ir paneš . ir ne dėl to kad man per sunku ir aš negaliu . galiu. bet šalia tikro vyro norisi būti tikra moterim
nežinau kad tave gyvenime taip nuskriaudė bet nuoširdžiau siūlyčiau rasti daugiau pagarbos  ir tolerancijos smile

36

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

As Osvaldui nebeturiu ka pasakyti- keistas zmogus tu.
Manau gyvenime tau labai sunku su tiek pykcio ir neapykantos zmonems.

37

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Dovile parašė:

Įdomus ir ką pasakyti turintis žmogus esi, kai reikės patarimo, kaip elgtis su vyriška gimine, kreipsiuos į tave  (tik pažadėk, jog "neužpulsi" kaip kad šiuo atveju tą merginą) wink Patikėk, jei išsireikštum bent šiek tiek švelniau nei prieš tai - tavo žodžiai naudos ir padrąsinimo merginoms duotų, o kada smogi savo pareiškimais grubiais kaip kumščiu į galvą - pirmiausia sukelia pyktį tau ir pašalina norą gilintis ir analizuoti tavo žodžius

Dovile,
as ta pati norejau pasakyti smile !
Jau gailiuos, kad tema sukuriau, nes matau labai daug aistru big_smile
Kai kuriems matau patinka issilieti virtualiai big_smile

38

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Agota, vadinasi, gera tema sukurei, jei ji tiek aistru mums sukele smile
Kai kam bendravimas ar puolimas ant kitu internetu - galbut vienintele galimybe issakyti savo nuomone ir jausmus, kad ir kokie jie bebutu, tad nepykim ant tokiu zmoniu wink

39

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Visokiu zmoniu yra ir visokiu poziuriu yra smile nekomentuosiu nei vieno smile bet jeigu nori pakviest tai pakviesk, galbut nereikia to daryti tiesmukai, tiesiog flirtuok, duok keleta uzuominu, pvz, man labiau patinka gyvas bendravimas su zmogumi, patinka matyti pasnekovo akis pokalbio metu.
Jei manai, kad cia tavo galimybe tai pasinaudok ja, prarast vistiek neturi ka smile

40

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Agota parašė:

Sveiki!
Pries pora savaiciu vienas vaikinas is pazinciu portalo parase, kad nori "susipazinti".Tiesa sakant as tokio demesio nesitikejau, nes jis atrodo tikrai super!Niekad nebuvau pavirtsutiniska, bet kai Dominykas (vardas pakeistas) mane uzkalbimo as buvau tiesiog istikta soko geraja prasme big_smile Is bendravimo musu laisvalaikis,muzika ir gyvenimo stilius sutampa.
Mes susirasynejame jau antra savate, bet jis niekaip manes nepakviecia gyvai susitikti+ daznai pradejau jam parasyti pirma.
Ko man tiketis?Man labai smalsu butu su juo susitikti .

Kaip tas super vaikinas beatrodytu as atrodau geriau :::045