41

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Arturas parašė:
Agota parašė:

Sveiki!
Pries pora savaiciu vienas vaikinas is pazinciu portalo parase, kad nori "susipazinti".Tiesa sakant as tokio demesio nesitikejau, nes jis atrodo tikrai super!Niekad nebuvau pavirtsutiniska, bet kai Dominykas (vardas pakeistas) mane uzkalbimo as buvau tiesiog istikta soko geraja prasme big_smile Is bendravimo musu laisvalaikis,muzika ir gyvenimo stilius sutampa.
Mes susirasynejame jau antra savate, bet jis niekaip manes nepakviecia gyvai susitikti+ daznai pradejau jam parasyti pirma.
Ko man tiketis?Man labai smalsu butu su juo susitikti .

Kaip tas super vaikinas beatrodytu as atrodau geriau :::045

arba ne

42

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Donatas parašė:
Arturas parašė:
Agota parašė:

Sveiki!
Pries pora savaiciu vienas vaikinas is pazinciu portalo parase, kad nori "susipazinti".Tiesa sakant as tokio demesio nesitikejau, nes jis atrodo tikrai super!Niekad nebuvau pavirtsutiniska, bet kai Dominykas (vardas pakeistas) mane uzkalbimo as buvau tiesiog istikta soko geraja prasme big_smile Is bendravimo musu laisvalaikis,muzika ir gyvenimo stilius sutampa.
Mes susirasynejame jau antra savate, bet jis niekaip manes nepakviecia gyvai susitikti+ daznai pradejau jam parasyti pirma.
Ko man tiketis?Man labai smalsu butu su juo susitikti .

Kaip tas super vaikinas beatrodytu as atrodau geriau :::045

arba ne

abejoju

43

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Niekada nerasiau ir nerasau pirmoji,o apie kvietima net nepagalvojau ...Jei bendravimas sklandus ir ji sudominsi visada pakvies pats...

44

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Katyte parašė:

Niekada nerasiau ir nerasau pirmoji,o apie kvietima net nepagalvojau ...Jei bendravimas sklandus ir ji sudominsi visada pakvies pats...

Taip tikra tiesa!! wink)

45

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Katyte parašė:

Niekada nerasiau ir nerasau pirmoji,o apie kvietima net nepagalvojau ...Jei bendravimas sklandus ir ji sudominsi visada pakvies pats...

Tai nenuostabu kodel 39 ir vis dar ieskai.

46

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Arturas parašė:
Katyte parašė:

Niekada nerasiau ir nerasau pirmoji,o apie kvietima net nepagalvojau ...Jei bendravimas sklandus ir ji sudominsi visada pakvies pats...

Tai nenuostabu kodel 39 ir vis dar ieskai.

Neieskau ir randu ...

47

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Jezau zmones kokie jus pikti visi big_smile big_smile big_smile Man taip juokinga pasidare, kad as negaliu.

48

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Cia daug varijantu buvo perzvelgta bet as manau, kad jai vaikinas toks is ties nuostabus ir foto geros, aukstas, taktiskas, malonus susirasinetojas, greiciausiai jis kalinys stumentys laika kaliuzeje isikeles nuotraukas is laisves laiku, tokio kviesk nekvietus jis vis atidines ir tems laika is paskutiniuju,Osvaldo teorija del atsarginio varijanto is kart atmesciau nes vyras koks jis be butu vedes, palausus ar ne bent jau is smalsumo tikrai ryztusi susitikt.

49

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Turi vaikinas ar vyras pakviesti i pasimatyma smile

50

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

OLA parašė:

Cia daug varijantu buvo perzvelgta bet as manau, kad jai vaikinas toks is ties nuostabus ir foto geros, aukstas, taktiskas, malonus susirasinetojas, greiciausiai jis kalinys stumentys laika kaliuzeje isikeles nuotraukas is laisves laiku, tokio kviesk nekvietus jis vis atidines ir tems laika is paskutiniuju,Osvaldo teorija del atsarginio varijanto is kart atmesciau nes vyras koks jis be butu vedes, palausus ar ne bent jau is smalsumo tikrai ryztusi susitikt.

Greiciausiai per daug detektyvu ziurite, kad taip daznai vaidenasi kaliniai. Per gerai susirasineja - blogas, kalinys, manjakas. Per negerai susirasineja - ****, kalinys.  Ot logika..

51

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Rita parašė:

Turi vaikinas ar vyras pakviesti i pasimatyma smile

mane merginos pakviesdavo susitikti, ir kas cia blogo?  jei vien vaikinas turi rodyti iniciatyva, tada jis niekaip nesuzinos ar merginai jis svarbus, jei mergina to niekada pati nerodys.

52

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Oi prisijuokiau:::044 Taip, gali būti ir kalinys big_smile Ne esmė, kas jis toks, bet, kad rašai pirma, tai truputį "nusipigini", o pigią dešrą šunys ėda:::920 Dvi savaitės nėra daug, jis gal dar tikrina, bet, jeigu tau jau labai knieti greičiau, siūlyčiau tiesiog pakviesti tiesiogiai, nes vyrai tarp eilučių skaityti nemoką, o jeigu kuris ir bando, supranta ne taip, tai vadinasi racionalus mąstymas smile Pasikviesk pasivaikščioti kokioj atviroj vietoj tarp žmonių, dėl visa ko wink Tik ne kavinėn, jeigu nenori mokėti big_smile

53

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Klausyk, nepyk, bet as uztad duosiu tau tikrai gera, esmini patarima. Visa kas buvo parasyta pries tai: yra niekam nereikalinga filosofija. Tai va: istrink is savo anketos tas siaubingas foto su tais siaubingais dryzotais sortais - ir tave prades vyrai kviesti i pasimatyma. ....P.S Cia nieko asmenisko. Nepyk.

54

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Dovile parašė:

Osvaldai... Akivaizdu, jog bendravimas tau - neiveikiama uzduotis. Itariu, isskyrus sekso reikalus, su tavim daugiau apie nieka pasikalbet neimanoma, todel savo vienisumo pojuti ir slopini pamazgu pylimu ant nepazistamuju, laukdamas bent jau neigiamos reakcijos, nes kitokios gauti ir priimti nemoki. Pasaulis nera tik juodas - baltas, pazink ir kitas spalvas, tapsi laimingesniu, zmogau

kaip grazu....tas OSVALDAS nzn...sakyčiau iš dalies teisus...liurbius vyrus pasiima moterys ..bet ar toks derinys ir modelis geriausias...nepaisant tikro sekso...dar klausymas...seksas be jausmų tokia pat tuštybė kaip ir gyvenimas be sekso ....

55

Re: Kaip pakviesti vaikina i pasimatyma?

Kvailas įsitikinimas, kad merginą turi vaikinas kviesti. Vyrai nėra kokie nors bejausmiai kelmai, kurių darbas rodyti dėmesį ir jausmus moteriai. Jiems ne ką mažiau malonu, kada moterys jiems atsako tuo pačiu. smile

O šiaip, ji jau seniai nesilanko, matyt jau buvo pasimatyme ir susibendravo toliau. big_smile Bet visgi, manau čia niekas per galvą tikrai neduos, jei kas pasiūlys susitikti, juk paaiškės tada, ar yra tikslas tik susirašinėti, ar norisi perkelti bendravimą už keturių sienų. smile