1

Tema: Jis neištikimas. Help

Sveikos, situacija tokia. Draugaujam metus, viskas iki šiol buvo puiku, bet pradėjau dirbti naktiniame klube ir pradėjau stipriai žavėtis mūsų barmenu. Nors dirbu tik savaitę, barmenui taip pat labai patinku, tačiau jis žino, kad turiu vaikiną. Vakar sumaniau, kad reikia saviškiui pasakyti, kad pajaučiau simpatiją kitam, nes taip niekad nėra buvę, o mes visad atvirai kalbamės (bent jau kalbėdavomės). Prieš saviškiui rašant dėl susitikimo, jo geras draugas man paskambino ir išrėžė, kad susitiko mano vaikiną perkantį daug alkoholio ir kad pavežė jį su jo buvusiąja pas ją į namus... Aš pakraupusi. Jis žino, kad jos labai nemėgstu , todėl ir nesako su kuo geria. Šiandien jis vėl pas ją, nors meluoja, kad barake.
Padėkit man - rytoj ketinu su juo pasikalbėti, bet negaliu išduoti jo draugo, kad jis man pasakė, kad maniškis su buvusia. Pati jų užmatyti irgi negalėjau, nes sėdžiu namie su temperatūra. Kaip man išklausti jo, kad prisipažintų, kad buvo su buvusiąja? Ir dar, jei jis prisipažins, kad jis buvo su buvusia, skirtis ir džiaugtis barmenu? Help.

2

Re: Jis neištikimas. Help

Vaikiskas marazmas-cia tau patarimas ar izeidimas?

3

Re: Jis neištikimas. Help

Santa Barbara

4

Re: Jis neištikimas. Help

papasakok dar,nelabai supratom.o kaip sexas su buvusiu pozos kokios ka veikiat lovoj?

5

Re: Jis neištikimas. Help

Bet geras draugas pas tavo vaikina :::021

6

Re: Jis neištikimas. Help

jei tu siaip ar taip susizavejus kituo,tai kam tau jis.paprasciausiai pasakyk kad zinai ir viskas.vistiek jums nieko neiseis jei vienas kita apgaudinejat,nuoskaudos liks visam gyvenimui

7

Re: Jis neištikimas. Help

Gal sakau nieko nedaryk. Gyvenk savo gyvenima :  eik i darba , gamink valgyti , skaityk knygas, skirk laiko savo hobiui (jei isvis toki turi), keliauk, suteik visiska laisve savo vaikinui,nieko jo neklausinek apie kitas mergas ir nepriekaistauk.
jei jis nores buti su tavim,tai pareis. O jei ne - tai ir nereikia. Gal rasi kita geresni. O gal ir isvis nieko neberasi. Tai nei gerai ,nei blogai, tiesiog toks gyvenimas.

8

Re: Jis neištikimas. Help

cia uztenka paskaityti pirmas eilutes ir suzinoti kad tu dirbi naktiniame klube,tai sliundrele irgi esi gera jei nesugebi rasti kitu normaliu darbu,kvailai skamba,as turiu vaikina bet labai susizavejau kitu vaikinu,seip normaliai ir rimtai panai jei ji turi vaikina tai patinka tik vienas ir i kitus nesidairo,bet kadangi pasiledele matomai esi tai nieko cia keisto,o bernas teisingai ir daro.

9

Re: Jis neištikimas. Help

gerai apsizvalgyk,toks draugas kuris isdave taviski,gal pats taikos i tave,atmerk akis,gal barmeno nebereikes

10

Re: Jis neištikimas. Help

na jei jis taip elgesi reiskia tu jam nesvarbi, taj mano nomuone palik ji nes tiek is tavo puses tos simpatijos jam nera ir is jo jei jis su buvuse laksto. taj nera tikslo tempt gumos vistiek faktas kad issiskirsit... o del to kad jis su kita taj tavo vietoj nieko jam apie taj nemineciau:)))

11

Re: Jis neištikimas. Help

Man tai panasu i dulkinas su kitu ir varo kokie vyrai kiaules neistikimi. Na kokos siais laikais tos mergos daunes tai baisu.

12

Re: Jis neištikimas. Help

Monica parašė:

Sveikos, situacija tokia. Draugaujam metus, viskas iki šiol buvo puiku, bet pradėjau dirbti naktiniame klube ir pradėjau stipriai žavėtis mūsų barmenu. Nors dirbu tik savaitę, barmenui taip pat labai patinku, tačiau jis žino, kad turiu vaikiną. Vakar sumaniau, kad reikia saviškiui pasakyti, kad pajaučiau simpatiją kitam, nes taip niekad nėra buvę, o mes visad atvirai kalbamės (bent jau kalbėdavomės). Prieš saviškiui rašant dėl susitikimo, jo geras draugas man paskambino ir išrėžė, kad susitiko mano vaikiną perkantį daug alkoholio ir kad pavežė jį su jo buvusiąja pas ją į namus... Aš pakraupusi. Jis žino, kad jos labai nemėgstu , todėl ir nesako su kuo geria. Šiandien jis vėl pas ją, nors meluoja, kad barake.
Padėkit man - rytoj ketinu su juo pasikalbėti, bet negaliu išduoti jo draugo, kad jis man pasakė, kad maniškis su buvusia. Pati jų užmatyti irgi negalėjau, nes sėdžiu namie su temperatūra. Kaip man išklausti jo, kad prisipažintų, kad buvo su buvusiąja? Ir dar, jei jis prisipažins, kad jis buvo su buvusia, skirtis ir džiaugtis barmenu? Help.

Jei pajutus simpatiją kitam, apie tai norėjai pasikalbėti su savo esamu draugu - tai gerai. Kaip supratau norėjai būti atvira, Tačiau ar savo prisipažinimu norėjai nutraukti draugystę? Jei taip, tai gal neverta gilintis į draugo poelgius.
Galimas variantas, jog jo draugas sakė netiesą, aklai paskalom tikrai nepasitikėčiau. Jei susipainiojai savo jausmuose - neskubėk priimti sprendimu ir dėl nepatikrintų paskalų nepuk kitam į glėbį..

13

Re: Jis neištikimas. Help

kristina parašė:

jei tu siaip ar taip susizavejus kituo,tai kam tau jis.paprasciausiai pasakyk kad zinai ir viskas.vistiek jums nieko neiseis jei vienas kita apgaudinejat,nuoskaudos liks visam gyvenimui

Iš Monikos pusės aš apgaulės neradau, kadangi apie tai, kaip jaučiasi ji norėjo pasikalbėti su savo draugu.
O dėl nuoskaudų nešiojimo - tai jos labiausiai kenkia pačiam žmogui. Todėl tokiais atvejais, jei tai iš tikrųjų apgaulė, geriausia atleist ir paleist.

14

Re: Jis neištikimas. Help

Dalia parašė:
kristina parašė:

jei tu siaip ar taip susizavejus kituo,tai kam tau jis.paprasciausiai pasakyk kad zinai ir viskas.vistiek jums nieko neiseis jei vienas kita apgaudinejat,nuoskaudos liks visam gyvenimui

Iš Monikos pusės aš apgaulės neradau, kadangi apie tai, kaip jaučiasi ji norėjo pasikalbėti su savo draugu.
O dėl nuoskaudų nešiojimo - tai jos labiausiai kenkia pačiam žmogui. Todėl tokiais atvejais, jei tai iš tikrųjų apgaulė, geriausia atleist ir paleist.

Sutinku su Dalia:::406

15

Re: Jis neištikimas. Help

Dalia parašė:
kristina parašė:

jei tu siaip ar taip susizavejus kituo,tai kam tau jis.paprasciausiai pasakyk kad zinai ir viskas.vistiek jums nieko neiseis jei vienas kita apgaudinejat,nuoskaudos liks visam gyvenimui

Iš Monikos pusės aš apgaulės neradau, kadangi apie tai, kaip jaučiasi ji norėjo pasikalbėti su savo draugu.
O dėl nuoskaudų nešiojimo - tai jos labiausiai kenkia pačiam žmogui. Todėl tokiais atvejais, jei tai iš tikrųjų apgaulė, geriausia atleist ir paleist.

As tu moteru turbut niekada nesuprasiu. Kazka svetimo isimyleti tai normalu viskas ok. Bet jei uzsiemi tik seksu tai kazkas jau labai blogai.
idomu kur didesne isdavyste kai myleti pradedi svetima ir jis neiseina is galvos ar kai uzsiemi seksu ir pamirsti ta zmogu?
Man asmeniskai skaudziau jei mergina pasakytu kad myli kita, negu permiegojo su kitu........