1

Tema: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Sveiki, siandien issiskyriau su drauge, tiesiog negalejau, susitikom karta, po to 3 savaites nemaciau jos, galu gale pasakiau kad negaliu taip buti, nes laukimas zudo labiau negu buvimas vienam, tada ji pasake kad neturi laiko santykiams... antrakart buvau galima sakyt nuzudytas... praeita karta man reikejo pusantru metu reabilituotis... kaip man issigydyti sita skausma grreiciau? rimti atsakymai tikrai padetu. aciu

2

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

geriausias vaistas kaip ir visalaik darbas, ar kokia megstama veikla uzsiimti, ir jokiu budu nereikia nerti stacia galva naujos poros ieskoti nes jei labai dar myli, tai ir save taip kankinsi sau ir kitam zmogui ne kas bus

3

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

pirmas dalykas kuri turi suprast, kad nera tos vieninteles, jei netiki manim iseik i miesta atsisesk kavineje ir stebek praeinancias merginas, pamatysi kiek ju tu noretum uzkalbinti. kitas dalykas... skausma gydo laikas ir veiskmai kartu, bendrauk su zmonemis gyvai smile ir dar isnagrinek savo vidini pasauli

4

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Recepto greitesniam užsimiršimui, ko gero, nėra. Normalu, jog pirmąsias dienas tau itin skaudės, mat jei ji tau buvo svarbi - kitaip būti negali. Turi tai iškęsti vienas ar su draugų pagalba - žodžiu, dabar laikas "žaizdoms išsilaižyti". Patikėk, kad ir kaip tau dabar būtų sunku - tai praeis... Beje, norisi verkti - verk, tai tikrai padeda išvalyti mintis nuo jausmų uragano viduje...

5

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

nuo to kiek laiko kankinsies-priklauso tik nuo taves pacio!  Galima kankintis 1.2 ..10dienu, menesi, metus ir t.t. Turi nusisypsoti ir uzmirsti wink Ir niekada  atgal nesidairyk. ..Tikrai sutiksi ta, kuri tau bus skirta. Svarbiausiai mylek save, rupinkis savimi..nes ligoniai (tuo labiau dvasiniai) niekam nereikalingi!Tai tiek. Sekmes..

6

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Joana parašė:

Tikrai sutiksi ta, kuri tau bus skirta. Svarbiausiai mylek save, rupinkis savimi..nes ligoniai (tuo labiau dvasiniai) niekam nereikalingi!Tai tiek. Sekmes..

Nuvalkiotos frazės, bet kuri gali būti tau skirta, jeigu moki su ja elgtis. Pažinojau vyrų ,kurie galėjo turėti bet kurią moterį, o taipat tokių, kurie nesugebėjo turėti nei vienos ;-)

7

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Darbas geriausiai gydo visus dvasinius skausmus. Juolab jei tai kazkokia pagalba tiem, kam jos labai reikia. Isidarbink savanoriu kur nors, buk tarp zmoniu dar nelaimingesniu uz tave 7 dienas per savaite. Su laiku pageres.

8 (redagavo Gediminas 2013-05-09 18:32)

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Aš jau 1,5 metų skausmusoe laukiu, kol mano mylimoji susiprotės, kad gali būti su manimi ir kad gali būti laiminga... Lyg ir norėčiau būti su kokia kita, bet mano meilė jai kaip nepraeina taip nepraeina.

9

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Gediminas parašė:

Aš jau 1,5 metų skausmusoe laukiu, kol mano mylimoji susiprotės, kad gali būti su manimi ir kad gali būti laiminga... Lyg ir norėčiau būti su kokia kita, bet mano meilė jai kaip nepraeina taip nepraeina.

Tam ir skirta galva kad susitvarkyti su nereikalingais dalykais. Kas bus jei kada uzsimanysu gert isvien tai prasigersi?

10

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Aš jau 1,5 metų skausmusoe laukiu, kol mano mylimoji susiprotės

Turetu but skaudu matyt kaip mylima pana nuziurineja kitus, susitikineja su kitais. Jie sako, jei myli - paleisk. Jei jau paliko, reiskia neivertino, kazkas nesutapo. Verciau tvarkytis paties gyvenima, surast kazka idomaus gyvenime, isreikst save ten kur tavo pastangos yra ivertintos.

11

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Kaip jūs norit taip ir darykit, mane kai palieka iškarto nueinu pas kitą, žinoma ji nepakeičia buvusios, bet nuramina tuo momentu ....

12

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Ka reisk zaizda seis laikais?Pamirskit savigarba ir principus,tapkit jo-s geriausiu draugu! bukit visada salia kai sunku,vezkit,lidekit i pasimatymus su kitais,guoskit jei kas nenusiseke,daeikit iki tokio lygio kad net palaikytumet zvake ir skudureli kad po intymo su kitu-a galetu apsisluostyti sviesoja. Bukit kantrus-i ir gal praejus daug partneriui, ji-s supras koks nuostabus zmogus buvo salia visa laika ir sugris. Zaizdos kaip nebuta,laime ir dziaugsmas sugriz. Kantrybe atpirks viska-svarbu meile grizo

13

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Petrucio parašė:

Ka reisk zaizda seis laikais?Pamirskit savigarba ir principus,tapkit jo-s geriausiu draugu! bukit visada salia kai sunku,vezkit,lidekit i pasimatymus su kitais,guoskit jei kas nenusiseke,daeikit iki tokio lygio kad net palaikytumet zvake ir skudureli kad po intymo su kitu-a galetu apsisluostyti sviesoja. Bukit kantrus-i ir gal praejus daug partneriui, ji-s supras koks nuostabus zmogus buvo salia visa laika ir sugris. Zaizdos kaip nebuta,laime ir dziaugsmas sugriz. Kantrybe atpirks viska-svarbu meile grizo

Ar tau galvoj negerai, buvau toksai kantrus, kai buvau kokių dvidešimties, ir iš to nieko gero neišėjo, juk moterys niekada neįvertina, joms nereikia įvertinti, nes tik pašaukus jas apspies krūva bernų ir padulkins taip kaip joms reikės, o tu visad lieki durnelio vietoje, geriau jau turėti savigarbą ir vyti jas lauk jeigu jau nusidėjo, vat tada gal ir įvertins, tik jau bus vėlu ...

14

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Tai cia kalba patirtis smile o gyvenime juk svarbiause draugauti! Paziurek aplink ir pamatysi kiek tokiu draugu sukasi aplink jas,uztenk vien uzuominos kad gal kada nors duos bent pazeti i kruti. Jei visi mastytu kaip ponas mokytojas arba suprastu pasaipas tai gal tada ir nebutu sios temos.Juk tureti savygarba yra zemas lygis o buti teliuku kuri isnaudoja yra vyriskumas

15

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Na manau uzsimirsau kaip ir, isstumti is galvos teko naujais hobiais, sportu... aisku ir figurike pasitvarkiau... manau, as pastebejau kad kartais bunu, nezinau, kaip cia apibudinti... isisvaigstu per greit, visa gyvenima prabuves vienas griebiuos beveik bet kokios draugystes... bet dabar... manau ma ngeriausia but vienam, nervai nors ir itempti kartais, bet esu gan ramus :)gal rasiu ta meile, gal ji mane ras, zinok kad as specialiai nedesiu pastangu jos ieskoti... nes, tai beprasmiska... atrodytu, logiskai, kuo as galiu netikti merginoms? isvaizda, nu dievaz, pas mane darbe yra toks aplauzytas, nu zodziu nelabai simpatiskas vyrukas, mano metu, jo mergina irgi ne grazuole bet jis bent ne vienas, as turiu darba, masina, namus, save issilaikau, ir man regis man to uztenka, ir tai rodo kad esu pakankamai rimta zmogysta... bet... zodziu... galiam tokias zaizdas issigydyti, taip, zmoniu neuzmirsi, bet galima pamirsti jausmus... tik po tokiu ivikiu galima prarasti pasitikejima zmonemis... jau dabar tikrai bijociau prisileisti ka arciau.. .taip sakant, atsisakyti kazko labai gero, kad isvengtum blogo...

16

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Pritariu etgarui po tokiu ivikiu tikrai sunku pasitiket kitu zmogum

17 (redagavo Gediminas 2013-05-21 21:20)

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Videl parašė:

Aš jau 1,5 metų skausmusoe laukiu, kol mano mylimoji susiprotės

Turetu but skaudu matyt kaip mylima pana nuziurineja kitus, susitikineja su kitais. Jie sako, jei myli - paleisk. Jei jau paliko, reiskia neivertino, kazkas nesutapo. Verciau tvarkytis paties gyvenima, surast kazka idomaus gyvenime, isreikst save ten kur tavo pastangos yra ivertintos.

Tai kad mes net nebuvome kartu... Žinai, kai žmogus baigęs religijos mokslus, tai visokių nesąmonių prisigalvoja. Turi kažkokius kvailus principus, kurie neleidžia jai būti su manimi. O dar kai augusi tarp 5 brolių, tai turi "kietai kvailą" charakterį. Jos buvęs, kuris už ją 10 metų vyresnis, ją metė (su juo mes geri draugai) seniausiai, nes apibūdino ją kaip neįdomų žmogų, turintį psichikos problemų, o dabar, panašu, jai apskritai jokio nereikia. Kiek man jos tėvai sakė, lyg ir į vienuolyną eit norėjo, bet kažkaip susilaikė. Jokio kito kaip ir neturi (kol kas), buvau pasamdęs detektyvus ją sekti, viską išžvalgyt...Va taip ir eina laikas... Nežinioje...

18

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Edgarai, pasakysiu tau vieną dalyką. Pažinojau ne vieną merginą, kuri taip kaip ir tu kentėjo pusantrų metų, kad ją paliko buvęs vaikinas. Merginos kankinasi, gali tuo patikėti? Man pasakojo maždaug taip, "nesuprantu už ką mylėjau, jis net nei karto nepadovanojo gėlių, niekada nepakvietė į kiną!" Bet paskui išsiduodavo, kad per kiekvieną pasimatymą joms palikdavo pinigų. Pagalvok apie tai :::045

19 (redagavo Gediminas 2013-05-22 12:12)

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Aš tai ir pinigų siūliau, kad nors susitiktume, bet jai nereikia. Rask tu tokią, kuriai pinigų nereikėtų. Sakau susitinkam 3 kartus per mėnesį ir duosiu 2000 lt. Va tiesiog taip, už nieką. Kad susitiktume ir pabūtume kartu. Bet jai nereikia. Kita tuos pinigus paimtų ir dar rankose su jais pasimaivytų...

20

Re: Skausmas issiskyrus.. .kaip isgyti...

Gediminas parašė:

Aš tai ir pinigų siūliau, kad nors susitiktume, bet jai nereikia. Rask tu tokią, kuriai pinigų nereikėtų. Sakau susitinkam 3 kartus per mėnesį ir duosiu 2000 lt. Va tiesiog taip, už nieką. Kad susitiktume ir pabūtume kartu. Bet jai nereikia. Kita tuos pinigus paimtų ir dar rankose su jais pasimaivytų...

Nu tai fsio tada, suprask jin rado turtingesnį už tave :::a46