1

Tema: Veidmainystė

Sveiki. Įdomi tema. Na, veidmainystės atvejų ko gero nesuskaičiuosit, bet tarkim va vienas pavyzdėlis nutikęs man vos vakar. Merginos rašo į šaukyklą "ieškau paprasto nepasikėlusio vaikino, kuris butų ištikimas , mylintis ir aš jam atsakyčiau tuo pačiu" . Taigi aš parašiau, labas , tipo bendravom, ir paklausė kuo užsiemu. Na, aš dabar esu gan aukštoje padėtyje kepykloje netoli Sheffield miesto. Darbas paprastas, bet kvalifikuotas, tiesioginis, be agentūrų kišimosi. Dirbu čia jau dvejus metus, per tiek laiko iš paprasto darbininko pakilau iki teamleader , čia atseit, brigadininkas. Bet pastebėjau kad vyrauja idėja. Dirbi fabrike - esi nieko vertas. Dabar esmė yra ne kad dirbi, o kur dirbi... "Pardavinėji dešreles turguje? Meh... Prekiauji mašinomis? Imk mane čia ir dabar . big_smile " Merginos, jei ieškote paprastų vaikinų, kurie džiaugiasi tuo ką turi, ir yra šį tą pasiekę, tai tokiu ir ieškokite, arba savo apraše pridėkite - "turintys prastą darbą - netrukdykite"

Ačių už dėmesį

2

Re: Veidmainystė

bedu turgus

3 (redagavo Anciasnapis 2013-04-07 13:04)

Re: Veidmainystė

parasyk adresa,atsiusiu nosinaiciu. o dar geriau iskart suprask kad taip yra ir nesuk sau galvos.rasi tu savaja.
p.s. jo,o pasiekimai tavo isties auksti,nieko nepasakysi.ir perspektivas matau stulbinancias.ir jai esi tuom patenkintas-neverkslenk,nes is esmess as nenoreciau turgaus bobos.ir nesmerkiu tu kurie i kazka atsizvelgia.kiekvienas pats uzbrezia sau plankute,vienam uztenka stotines panos kitam reikia destytojos.

4

Re: Veidmainystė

Manau nėra ko atskleidinėt tokių detalių, gali kaip nors subtiliai pasakyti "Pramonės sektoriuje" smile))) Ar tiesiog algą, manau skaičiais jos bus labiau sužavėtos smile))

5

Re: Veidmainystė

Edgarai, tu tik dabar tai supratai? Ne, rimtai...tau jau kaip ir ne 15, o tu tai tik dabar pradedi suvokt? Atskleisiu paslapti, ne visos tokios, bet visgi ju nemazai.

6

Re: Veidmainystė

Saulius parašė:

Manau nėra ko atskleidinėt tokių detalių, gali kaip nors subtiliai pasakyti "Pramonės sektoriuje" smile))) Ar tiesiog algą, manau skaičiais jos bus labiau sužavėtos smile))

jo, dar isversk i litus smile))) Sakyk gaunu algos, daugiau uz Grybauskaite. Turetu suveikt smile)))

7

Re: Veidmainystė

Donatas parašė:
Saulius parašė:

Manau nėra ko atskleidinėt tokių detalių, gali kaip nors subtiliai pasakyti "Pramonės sektoriuje" smile))) Ar tiesiog algą, manau skaičiais jos bus labiau sužavėtos smile))

jo, dar isversk i litus smile))) Sakyk gaunu algos, daugiau uz Grybauskaite. Turetu suveikt smile)))

Na dauguma dabar skundžiasi, kokios visos materialistės, tai ko joms nepateikt realių skaičių big_smile

8

Re: Veidmainystė

na alga pas mane gal ir yra didesne nei grybauskaites bet sakes, as neverkslenu, nesupraskit klaidingai, mane jau juokas ima big_smile visos gi skundziasi kad vajezau kaip sunku rasti rimta dirbanti, negerianti ir t.t. vaikina.  gi daug tokiu yra, cia yra paciu merginu isrankumas ir prasimanymai, pacios saunemuotu surastu ko iesko big_smile  O tau Sauliau, as ir nesakiau fabrike dirbu, kepykla, kuri gamina viena vieninteli produkta kaiurus metus,viena didziausiu kompaniju per keleta saliu big_smile tikrai visos materialistes... cia faktas

9

Re: Veidmainystė

Greit i pirma pasimatyma turesim nesti merginai ne geles o metine savo pajamu deklaracija big_smile

10

Re: Veidmainystė

is kur tokiu verksniu atsiranda buk kas nori esi darbuotojas fabrike lygint su lietuva taip gerai gauni kazkas esi,ligint su vietiniais esi paprastas,gamikla didziausia ir kas o kiek ten emigrantu dirba ?:) jai jau kalbi kalbek apie save ,,jai uzdirbi big_smile:D:D ka gaila ir paislaidaut nori sutaupit ieskok apkunios barzdotos ji neziures i tavo lt ar svarus big_smile ar dar kokia valiuta,,,

11

Re: Veidmainystė

ir kurioj vietoj tai veidmainyste jai merginai nereikalingas darbininkas jai jos poreikiai galimybes geresnes?hm normalus dalikas,,,bendravo gerai ir kas?:)parase kokia nesamone ir ka patikejai big_smile arba ji to iesko bet  ne istokio ... greit ieskok pervadint gaus i bedu turgus:D

12

Re: Veidmainystė

taip taip.. visos mes tokios nesupratingos (šitokia karjera padaryta ) ir visos barakudos ( algos tai kiek suprantu neįvardinai) ir nėra čia ko verkt big_smile

13

Re: Veidmainystė

pagal tokia nuomone jai mergina duos uz dyka ar bendraus su "neturtingu:ji gera bet jai ji bendraus ar "duos "uz pinigus ar kazka pan ji velnias:D
pamastom gyvent vargt su vaikiskai galvojanciu berniuku,ar gyvent su zmogum kuris gerai apsirupines  na gerai nepulkim taip toli i rimtus santykius...eit i kavinuke kavos ar eit i restorana? arba vazinet su nenauja audi ar paciam isisirikt koki auto is salono?pvz daug ,,,apie barakudas-bliauna tie kas neturi lt ir lenda ar bando isisokt auksciau bambos kaip ir auto ,,nera per daug sunaudojancio kuro yra tik per mazas atlyginimas:)

14 (redagavo Saulė 2013-04-07 18:23)

Re: Veidmainystė

Tinsani, na gal ne taip kategoriškai mąstau bet nepritarti negaliu smile dažniausiai apie barakudas kalba tie kuriems net teoriškai negresia jų susidomėjimas smile
na o jei rimtai-asmeniškai aš noriu kad vyras esantis šalia bent jau panašiai uždirbtų kaip ir aš.  jei jo pajamos mažesnės -manau kad abiems būtų ne jauku smile kaip sakoma džiaugtis ir verkti kur kas smagiau limuzine nei troleibuse smile

15

Re: Veidmainystė

su mylimu zmogum, verkt, kad ir ant pesciuju takelio. O su moterim, kurios meile galima isreikst finansine israiska (Saule, nepykite, bet labai aiskiai matoma, kad prie jusu meiles israiskos, finansai nedviprasmiskai prisideda), ne tai, kad verkt kartu, bet vienoj gatves pusej rastis kartu, butu nemalonu.

16

Re: Veidmainystė

Donatai, labai daug problemų prasideda kai žmonės neturi pinigų arba kai vienas poroje uždirba kur kas mažiau nei kitas.  kad ir  kokia meilė bebūtų ant to takelio jums anksčiau ar vėliau pasidarys blogai.Gražu , žinoma, kad jūs toks idealistas smile bet relybėje viskas yra kur kas kitaip.
o tai kas aiškiai matoma jums, nebūtinai turi būti tiesa smile jei jau ką ...
nelabai aš būnu vienoje vietoje su žmonėmis kuriems ir takelio užtenka taip kad jūs galite jaustis saugus big_smile

17

Re: Veidmainystė

Realybe kuria zinau. Pora gyvena kartu 38 metus. Ji uzdirba 70% pajamu seimai, jis likusius 30%. Saule, idealizmas yra viena, bet verst jausmus kupiurom yra paprasciausia prostitucija. Kaip jau ja ten grazinsit ir saldinsit, tai tik jusu asmeninis reikalas, bet esme nuo to nesikeicia. ****, kad ir su spanguole, lieka sudu...tortuku niekaip nepavirs smile

18

Re: Veidmainystė

na aišku  aišku, dabar  daug vyrų tokių moterų ieško big_smile
Donatai- pabrėžiu užsidirbu pakankamai ir tikrai ne prostitucija.alfonsų neišlaikau , pati išlaikymo neieškau.todėl prašyčiau atsargiau su komentarais,ok? dėl to kad turiu kitokią patirtį ir kitokią nuomonę , manęs prostitute vadinti nereikia. taip darydamas, jūs gerbiamasis, tik parodote kad neturi kitų argumentų.
todėl linkiu laimės ant to takelio ir kad kuo ilgiau jums tie rožiniai akiniai išsilaikytų.

19

Re: Veidmainystė

Mano argumentus ignoruojate (ryskus pavyzdys, kuri pateikiau). Prostitute nieko nepavadinau, tiesiog pati sau pritaiket (matyt tam yra priezasciu). Rozinius akinukus devejau iki 2 metu, neilgiau, bet dekingas uz palinkejima. Nuomones nekeiciu. Zmones isreiskiantys meile kupiurom - prostitutes (prostitutai).

20 (redagavo tinsanis 2013-04-07 20:07)

Re: Veidmainystė

na jausmus verst i kazkoki pelna jau nepriimtina sutinku su tuom,,,bet iki jausmu dar dagyvent reikia
o prostitute parduoda paslauga pagrinde sex ,jai kam reikia jausmu pasisneket ,,, ji neapgaudineja tik ivertina paslaugos kaina,,o klientas jai supranta kitaip pats kaltas,,,