1 (redagavo Vilius 2013-04-21 18:31)

Tema: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Sveiki, norciau pagalbos, patarimo is merginu. Man beveik 30 m. ir vis neturiu drauges. Suprantu, jog ne tai yra esme, bet esu pakankamai isvaizdus ir vyrisko sudejimo. Esu priprates prie komplimentu, jog esu grazus, graziai nuauges. Daznai gatveje ar prekybos centre pastebiu susidomejusius moteru zvilgsnius mano pusen. Pats negaleciau draugauti su grazuole, kuri butu tuscia, be asmenybes, todel zinau kad ir merginos is vaikino tikisi kur kas daugiau nei isvaizda.
Buna, susipazistu su mergina, kuri patinka, pradedame bendrauti. Po keliu pasimatymu ji man pasako, jog esu puikus, idomus zmogus ir galeciau buti jos geru draugu, bet ne vaikinu. Tai kartojasi nuolat. Nors pradzioje matosi, merginos manimi domisi, bent po keliu pasimatymu visos kaip susitarusios kartoja ta pati, jog buciau geras draugas , bet ne vaikinas. Nesuprantu, ko jos manyje nemato, ko truksta kad traukciau jas kaip vyras,o ne tik kaip biciulis. Pasimatymu metu, stengiuosi dometis mergina, pazinti ja. Neesu meme, gyvenime turiu ambiciju, megstama darba, tikslu, esu kulturingas vyras, turintis savo nuomone, skaitau knygas, sportuoju. Esu prarades vilti susirasti mergina, nes bijau, bus tas pats scenarijus.Nesuprantu ko dar moteriai reikia, kad ji manes noretu: gal tureciau pradeti vaidinti kieta bica, dominuojanti patina, keiktis ir spjaudytis, vaidinti kad esu ziauriai turtingas ir ja noriu nusipirkti, uzsideti treningus, nusipirkti bmw? Tai gal taip moterys suvokia vyriskuma? Prasau pagalbos ir patarimo. Nes siuo metu esu pasimetes ir nesuprantu kas daros, gyvenimas eina, metai kaupiasi, o vis dar vienas sad

2

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Ne kietą bičą vaidint reikia, bet prie draugiško bendravimo apie viską reikia ir parodyt, kad mergina tau patinka. Paimti už rankos, apkabinti, pabučiuoti. Ar tai darai, ar tik kalbiesi padaręs kilometro atstumą tarp jūsų?

3

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Ir išvis, įdėk savo nuotrauką, įvertinsim, kiek tu dailiai nuaugęs big_smile

4

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Nezinau, gal as senamadiskas, bet kazkaip keistai atrodo apkabinimai ir buciniai pirmuju pasimatymu metu. Juk realiai vienas kita pazistam mazai ir tik bandome vienas kita geriau pazinti ir susidraugauti.

5

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Maziau galva suk. Pasikviesk i kavine ar dar kazkur isgerkit pora tauriu vyno ar daugiau pakalbekit kazka linksmo   ir fsio nebereiks nei galvos sukt ar laikas cia dabar buciuot. Viskas savaime ateina.
Per antra pasimatyma tada biski jau drausiau nepamirsk tu bernas big_smile Veliausiai jau po antro pasimatymo matai is panos ar gaunas kazkas jei ne pamirsk ir kviesk sekancia big_smile !

6

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Romantikė parašė:

Ne kietą bičą vaidint reikia, bet prie draugiško bendravimo apie viską reikia ir parodyt, kad mergina tau patinka. Paimti už rankos, apkabinti, pabučiuoti. Ar tai darai, ar tik kalbiesi padaręs kilometro atstumą tarp jūsų?

Nu taip, gal per daug bunu susikoncentraves i intelektualine pazinties puse.Jei parodyciau jai daugiau jausmu, gal situacija pasikeistu...

7

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Gal kibirkšties kažkokios nėra tavyje? Manau reik ne tik protingam būt, bet ir humoro jausmą turėt.. Gyvenimas ne tik rimtomis diskusijomis klotas, norisi ir pajuokaut, pašmaikštaut, per dantį pagriežt šiektiek smile) Ir tos šilumos parodyt, kaip sako tau čia.. Tiesiog truputį įvairiapusiškiau.. Ir manau susitvarkys tas, ypač galioja, kai merginos matai, kad ekstravertės smile Tavo kalbos intravertėm manau tiktų smile

8

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Aciu uz patarimus. Homoro jausmas yra ir gan neblogas. Greiciausiai, problema bus tame kad mazai jausmu merginai rodau. As pats introvertas, viska jauciu viduje. Merginai gali atrodyti kad as jai abejingas, pasijusti netrokstama.

9

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Dar radau viena gera nuoroda. Paskaiciau ir situacija kiek prasviesejo:
http://www.reason4smile.com/2008/02/21/ … et-a-date/

10

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

introvertas?kas cia per zodis?mesk lauk moksline tehnine leksika,jei taip kalbesi tave net smartfone blokuos!ziuri i mergina ir matai kas pas ja grazu,ir sakai kad tavo akys grazios,plaukai kvepia ir sakai kad skaniai kvepi,nebijok nusisneket,tik netylek,ir negalvok kad ji nepasiekiama tau,ji taip pat bijo kaip ir tu,ir jei tu nusisnekesi jai bus linksma ji tave pataisys,taip ir uzsimeks pokalbis apie beleka.sypsena moters veide,tai zalia sviesa tau i jos sirdi

11

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Gerai uzbarte aleksandras uzvarte net smartfone blokuos big_smile

12

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

mjo...jeigu jis dar rastingas butu, isvis valio butu. Mesk lauk moksline tehnine leksika... zodziu mesk lauk smegenis tau pataria Aleksandras.

13

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

merginos nemegsta tokiu kurie lb daug seilejasi ir nieko nedaro smile

14

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

kas jam is tu smegenu jei pas ji kiausu ner!juk kai kabini mergina smegenys turi buti butent ten,smegenim gales galvot kai laiku neistrauks,ir prasides bemieges naktys.tusciu grazuoliu nebuna,isvis tokiu moteru ner,yra tik baime ja uzkalbint,nepasitikejimas savim,isankstinis nusistatymas kad ji man pergera,arba as jai perprastas.netgi rasymas be klaidu gali atbaidyt graziaja butybe parasyt tau,nes ji nekaip mokinosi mokykloi.jeigu jis per pirma pasimatyma uzgruzina ja klausimais,suzino net kraujo grupe,tai mergina nelauks kol jis per antra pasimatyma klausines apie jos isilavinima.is pasimatymo mergina tikisi juoko dozes,komplimentu,neipareigojancio laisvalaikio,o ne klausimu kruvos

15

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Nepergyvenk. 30 metu dar ne gyvenimo pabaiga. Man 36 ir tos pacios problemos. Nieko as nepatarinesiu,nes tam ,kad patarimus ivykdyt,reik is esmes keisti savo charakteri. O to tikrai geriau nebandyt daryt. Na sakykim ,tu patapsi per prievarta tuo zaviu vaikinu ,vienam,antram pasimatymui. Nu ir ka? Po pusmecio vistiek busi vel toks koks esi ir tada vel bus klausimai "mane paliko,buvau, geras ir zavus ir ka dabar daryt".
Duos likimas,rasi ta mergina. Neduos - nereikia. Suprantu - norisi ,bet nevisada juk gauni tai ,ka nori.

16

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

kaip galima pasakyti nepažįstam žmogui ką jis daro blogai ar ką daryti kad taptum įdomus ir geras smile pats kapstykis savyje ir žiūrėk kodėl taip yra smile

17

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Aleksandras parašė:

kas jam is tu smegenu jei pas ji kiausu ner!juk kai kabini mergina smegenys turi buti butent ten,smegenim gales galvot kai laiku neistrauks,ir prasides bemieges naktys.tusciu grazuoliu nebuna,isvis tokiu moteru ner,yra tik baime ja uzkalbint,nepasitikejimas savim,isankstinis nusistatymas kad ji man pergera,arba as jai perprastas.netgi rasymas be klaidu gali atbaidyt graziaja butybe parasyt tau,nes ji nekaip mokinosi mokykloi.jeigu jis per pirma pasimatyma uzgruzina ja klausimais,suzino net kraujo grupe,tai mergina nelauks kol jis per antra pasimatyma klausines apie jos isilavinima.is pasimatymo mergina tikisi juoko dozes,komplimentu,neipareigojancio laisvalaikio,o ne klausimu kruvos

iskyla dilema, kas svarbiau, kiausiniai ar smegenys? Be kiausiniu zmogus gyvent gali, o vat be smegenu sunkiau (nors kai kurie isgyvent sugeba, bet kaip ir muses, jie nemato plataus pasaulio ir nesupranta del ko gyvena/egzistuoja). Istikruju, tai, kad zmogaus intelektas atbaido bukas blondines dar pries pirma pasimatyma nera minusas. Jos lieka saves vertiems vyrams (idiotams, siuo atveju).

18

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

jau tik ne merginų klausti kaip būti sėkmingesniu tarp jų smile jos tikrai tau to nepasakys, nes tiesiog pačios nežino smile patarinėja visokias pievas kaip Romantinė, tipo "paimti už rankos, apkabinti, pabučiuoti" (o pačios tuo metu žavisi banditėliais ar purvinais baikeriais).. kad mergina leistųsi bučiuojama, vaikinas JAU jai turi patikti ir ją traukti, ko Viliaus atveju kaip suprantame nėra. sakai mėgsti skaityti, na tai paskaityk ir šia tau aktualia tema. yra gi literatūros per akis. kad ir www.alfavyras.lt ar www.thegame.lt

19

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

bravo Mindaugai smile tik klausimas -negi įmanoma išmokti patikti? smile

20

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Romantikė parašė:

Ne kietą bičą vaidint reikia, bet prie draugiško bendravimo apie viską reikia ir parodyt, kad mergina tau patinka. Paimti už rankos, apkabinti, pabučiuoti. Ar tai darai, ar tik kalbiesi padaręs kilometro atstumą tarp jūsų?

NEDARYK TAIP! big_smile Papraščiausiai būk toks, koks ir esi, nes net jei ir pasikeisi vis tiek nesijausi gerai, juk žmogus negali ilgai būti tokiu, koks iš tikro nėra. Aišku 30-ties yra spaudimas iš kitų ir aišku pačio noras kažką rimtesnio turėt, bet manau geriau palaukt, nei būti su bet kuria pasitaikiusia. :::001