21

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Ieskok ir rasi. Nesiseka su graziom imk baisesnes.

22

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Arturas parašė:

Ieskok ir rasi. Nesiseka su graziom imk baisesnes.

Pritariu, nenustok bandyt, experimentuot, ir svarbiausia nepasiduok wink
Pats tokioj situacijoj esu. Pasistenk nepergyvent del to, nes jei negali but laimingas dabar, tai nei mergina, nei trokstami daugtai taves nepadarys laimingo, o juk tai ir yra svarbiausia.
Sekmes wink

23

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

man 21m ir galiu pasakyti ta pati,kiek esu visko dares, kiek stengtasi buvo tai niekad nieko neiseidavo,vis girdedavau,kad as esu labai grazus labai mielas ir fainas vaikinas bet jos nezino ko nori,nenori rimtu santykiu,nori buti vienos,kitos isvis meluodavo ir su kitais apgaudinedavo, galvoju kad gal su laiku panos ateina i prota,bet jei tau 30 ir bendrauji su panasaus amziaus panom,o jos sneka ta pati ka ir 20metes tai tada jau nzn,o del tu kietu bicu tai jo,as juos vadinu gerais berniukais,pridaro vaiku mergom,musasi,geria,ruko,narkasinasi,keikiasi,issilavinimas profkinis duok dieve,va panas tokie zavi, o po to sedi ir verkia kad jas paliko ir t.t. Jas suprast ko jos nori ir ko joms reikia tai cia dar negime toks vyras turbut,tiesiog gyvenk ir tiek,kaip kazkas sake ne viska galime gauti to ko norime gyvenime wink

24

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

(esu priprates prie komplimentu )  cia is viso stipru, gal tu boba tai susirask vyra ir gausi kalna komplimentu
Nu ****

25

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Mindaugas parašė:

jau tik ne merginų klausti kaip būti sėkmingesniu tarp jų smile jos tikrai tau to nepasakys, nes tiesiog pačios nežino smile patarinėja visokias pievas kaip Romantinė, tipo "paimti už rankos, apkabinti, pabučiuoti" (o pačios tuo metu žavisi banditėliais ar purvinais baikeriais).. kad mergina leistųsi bučiuojama, vaikinas JAU jai turi patikti ir ją traukti, ko Viliaus atveju kaip suprantame nėra. sakai mėgsti skaityti, na tai paskaityk ir šia tau aktualia tema. yra gi literatūros per akis. kad ir www.alfavyras.lt ar www.thegame.lt

Nu atsiprašau, bet kam daugiau žinot, kas mums patinka, jei ne mums pačioms? Aš asmeniškai niekada jokiais purvinais banditėliais nesižavėjau ir kiekvienas, kuris man parodydavo bent truputį nepagarbos, be jokios teisės sugrįžt lėkdavo per bortą.

26

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Paulina parašė:
Romantikė parašė:

Ne kietą bičą vaidint reikia, bet prie draugiško bendravimo apie viską reikia ir parodyt, kad mergina tau patinka. Paimti už rankos, apkabinti, pabučiuoti. Ar tai darai, ar tik kalbiesi padaręs kilometro atstumą tarp jūsų?

NEDARYK TAIP! big_smile Papraščiausiai būk toks, koks ir esi, nes net jei ir pasikeisi vis tiek nesijausi gerai, juk žmogus negali ilgai būti tokiu, koks iš tikro nėra. Aišku 30-ties yra spaudimas iš kitų ir aišku pačio noras kažką rimtesnio turėt, bet manau geriau palaukt, nei būti su bet kuria pasitaikiusia. :::001

Niekas ir neliepia nebūti pačiu savimi, bet šiek tiek pakoreguot elgesį gi galima. Truputis pajuokavimo, truputis fizinio kontakto. Siūliau ne vaidint, bet akivaizdžiau parodyt simpatiją. Kai elgiesi tik kaip draugas, tai ir lieki tik draugas...

27

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

30 metų ir dar nežino kaip mergina pakabint. Apgailetina.... smile arba primetineji toky varksa, kad paciam nereiketu kabint o koke moteris viska padarytu už tave.. big_smile

28

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

andžela parašė:

30 metų ir dar nežino kaip mergina pakabint. Apgailetina.... smile arba primetineji toky varksa, kad paciam nereiketu kabint o koke moteris viska padarytu už tave.. big_smile

Panasu i tuscia mergina kuri issivaizuoja kad yra grazi. Deja ne vien isvaizda zmogui reikalinga, o vien grozis laimes neatnesa.
Ne visiem merginas kabinti buna sekasi labai gerai. Beto man nera nieko kvailiau kaip nertis is kailio kad kazkiokia tuscia (tokia kaip tu) isskestu kojas.

29

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

mano nuomone tu padarai ispudi jos nori susipazinti, bet toliau nerodai iniciatyvos tdl jos praranda susidomejima. kaip vienas zmogus man yra pasakes reikia lauzti. reikia stengtis ne tik atrodyti vyru bet ir buti tokiu, parodyk joms kad esi tikras patinas ne tik is isores, tada ir atrodysi, kad gali buti ne tik geras draugas bet ir kur kas daugiau, sekmes seni, viskas tavo rankose smile

30

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

gerai parase viena mergina ...idek savo foto,ka mes taves nematome o gal tu tikras kugelis...

31

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Pasidomėk apie kūno kalbą, manau labiau suprasi, kas vyksta. smile

32

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Na ir kas čia neįprasto, man greitai 35, o aš irgi neturiu merginos ... pakabinti galiu, bet tada nenoriu draugauti, kadangi buvau nenuoširdus pakabindamas, o kada mane pakabina, tada su manim nenori draugauti, nes buvo nenuoširdi pakabindama ... kaip jūs chebra susirandat antras puses, ar kabinat ir liekat nenuoširdūs visą likusį gyvenimą, ar nuoširdžiai draugaujat, ir kaip jums tai pavyksta suduominti nuoširdumu, nebent esate begalo įdomios asmenybės ;-)

33

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

mokytojas parašė:

Na ir kas čia neįprasto, man greitai 35, o aš irgi neturiu merginos ... pakabinti galiu, bet tada nenoriu draugauti, kadangi buvau nenuoširdus pakabindamas, o kada mane pakabina, tada su manim nenori draugauti, nes buvo nenuoširdi pakabindama ... kaip jūs chebra susirandat antras puses, ar kabinat ir liekat nenuoširdūs visą likusį gyvenimą, ar nuoširdžiai draugaujat, ir kaip jums tai pavyksta suduominti nuoširdumu, nebent esate begalo įdomios asmenybės ;-)

Man atrodo kad tau vaikinas biskuti su galvele negerai. Neveltui dar vienas esi .....

34

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

su isaizdzia mergina abejoju ar isvis kas  nors tau iseis, nes lietuvoje tokio 99% labai pasikelusios , problematiskos ir per daug geros nuomones apie save, su baidyklem ir storuliukem prasideti irgi niekas nenori, o tokiu storuliukiu db labai daug, taip uzburtas ratas.turi sudaryt ivaizdi,kad esi baisiai turtingas verslininkas issinuomok nauja Mersa savaitgaliui, nusipirk brangesnius marskinius ir t.t. mergos gi kvailokos lietuvoje yra, viska sprendzia pavirsutiniskai, tai ir turi taikytis prie ju.

35

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Savaitgaliui Ferari ir Dolce Gabana, o pirmadieniu - džiuvėsiai ir kmynų arbata. Tikrai didesnė dauguma nesuprastų:::024

36

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Nesiparink man tas pats:-)viskas bus gerai,neturiu ir as .ka padarysi ismoksti ir vienas gyvent,ateis laikas uzkibsi ant tinkamos:-)

37

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Kad rastum ta vienintele (-i) reikia netik grozio proto graziu zodziu, reikia kibirksties akimirkos kai suvoki kad be to zmogaus negaletum gyventi, ir atvirksciai gyventum amzinai.. Reikia pajusti sielu artuma, priimti ji toki(-ia) koks jis yra su visais pliusais ir minusais. Meile nemegsta prievartos, ji tiesiog ateina, kiekvienam savo laiku,  nes Meilei amzius nesvarbu. Patarimas ieskantiems antruju pusiu, nustokite ieskoti, tiesiog bendraukite susitikite tapkite draugais, nes kartais kai ko nors labai intensyviai ieskai net nepastebi to kas visai salia...

38

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Nerija parašė:

Kad rastum ta vienintele (-i) reikia netik grozio proto graziu zodziu, reikia kibirksties akimirkos kai suvoki kad be to zmogaus negaletum gyventi, ir atvirksciai gyventum amzinai.. Reikia pajusti sielu artuma, priimti ji toki(-ia) koks jis yra su visais pliusais ir minusais. Meile nemegsta prievartos, ji tiesiog ateina, kiekvienam savo laiku,  nes Meilei amzius nesvarbu. Patarimas ieskantiems antruju pusiu, nustokite ieskoti, tiesiog bendraukite susitikite tapkite draugais, nes kartais kai ko nors labai intensyviai ieskai net nepastebi to kas visai salia...

Su tokiais patarimais tas zmogus ir mirs vienas.....

39

Re: Prasau patarimo. Man beveik 30 m. ir vis neturiu merginos :(

Kad pakabintum pana reikia turėt "kiaušus"... Jei būsi nedrasus, tikrai jos negausi. Kiekvienas bachuras turi savo savita panu kabinimo stiliu (žaidimo plana) kuri naudoja flirtuodamas su mergina. Jo išmokyti neimanoma, vienam gal tai vekia, o kitam ne... Tik turėk drasos prieit prie panos, nesvarbu kokia ji graži ar neprieinama. Jei niekada neesi to dares, turbūt pirmus kartus tau nieko nesigaus, bet koks gi skirtumas, nusispjauk. Prisimink, kad mokaisi iš savo klaidu ir ten dar taves laukia šimtai kitu merginu smile Galiausiai atrasi savyje tai kas žavi moteris ir kuo toliau tuo tau seksis tik geriau... Paklausyk manes brolau... Ir nepamiršk man padėkot kai pagaliau nukabinsi kokia ledine pupyte... big_smile