1

Tema: Pasiulymas

Labai pasigendu funkciolumo susirasinejimo skiltyje. atsidarai ir matai n+1 puslapi bereikalingu susirasinejimu kuriuos norisi istrinti. Taciau trynimas tik po viena pokalbi. Galetu buti pazymejimas varnele kuriuos pokalbius istrinti ir tuomet mygtukas trinti, butu paprasciau lengviau ir sistemos neapkrautu, pasilikt (nepazymeti) tu pokalbiu kurie galbut yra aktualus. Dar ir tokiu yra kur anketos seniausiai panaikintos, bile tik vieta uzsima laiskai.

2

Re: Pasiulymas

Ši galimybė manau ateityje atsiras wink

3

Re: Pasiulymas

Dar vienas pasiulymas, tiesiog nervina kai zmogui nori atrasyti zodi ne, o sistema neleidzia man turi but 3 raides, tai pradedi mekenti. nereik tokiu apribojimu nenormalių. ar bent 2 raded butu, juk zodziu nemazai; as, tu, ne, jo ir pan

4

Re: Pasiulymas

Erika parašė:

Dar vienas pasiulymas, tiesiog nervina kai zmogui nori atrasyti zodi ne, o sistema neleidzia man turi but 3 raides, tai pradedi mekenti. nereik tokiu apribojimu nenormalių. ar bent 2 raded butu, juk zodziu nemazai; as, tu, ne, jo ir pan

o as manau kaip tik reiketu ,dar padaryt kad bent 10simboliu  rasyt ,jai nenori tiesiog neatrasai,o jai zmones bendrauja tad jie neapsiribos tryju raidziu kombinacija,

5

Re: Pasiulymas

Sigis parašė:
Erika parašė:

Dar vienas pasiulymas, tiesiog nervina kai zmogui nori atrasyti zodi ne, o sistema neleidzia man turi but 3 raides, tai pradedi mekenti. nereik tokiu apribojimu nenormalių. ar bent 2 raded butu, juk zodziu nemazai; as, tu, ne, jo ir pan

o as manau kaip tik reiketu ,dar padaryt kad bent 10simboliu  rasyt ,jai nenori tiesiog neatrasai,o jai zmones bendrauja tad jie neapsiribos tryju raidziu kombinacija,

Istikro tai nera tikslo toki apribojima kaip min 3 raide deti. Nematau prasmes. Bet padidinus apribojima iki didesnio kiekio, kad zmones bent sakinuka parasytu vietoj viena zodzio, tikrai paskatintu zmones normaliau bendrauti. Sumazintu tusciu beprasmiu susirasinejimu. Matytusi kas noriai bendrauja ir kas ne.

Nes istikro tai koks tikslas rasyti tik "Ne" zinuteje? big_smile Matosi, kad bendrauti nenori, bet vistiek atrasineja big_smile

6

Re: Pasiulymas

Apsvarstysime Jūsų pasiūlymus smile

7

Re: Pasiulymas

Na tiesiog buna jau susirasinejimas ne laiskais o kaip chatas. ir lieka atsakymai tokie kaip ne. pvz: "buvai jau kine" nu tai ka atsakyt, ne nebuvau. arba tiesiog zodi ne galima pasakyt. smile tai yra ne todel kad nenori bendraut bet kad yra konkretus klausimas atsakymas - chato forma

8

Re: Pasiulymas

As siuliciau, kad nereike truminti atsakymo  NE, mano nuomone, jeigu parasei  NE  tada parasyk ir kodel parasei  NE Ne tiek dauk tu atsakymu buva, kad ir tuos pacius reiketu trumpyti tokiu budu.

9

Re: Pasiulymas

Neleisti blokuoti daugiau nei 5 narius. Nes vat yra tokios princeses, kurios visus blokuoja. Pirstais nerodysim. smile

10

Re: Pasiulymas

joa cia tas Alytaus fenomenas...fainas tuo kad kvailas.