1

Tema: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Kaip galvojat, ar normalu kai zmogus zmogu napazista, nepazista is bendravimo, realybeje bet sprendzia pagal nuotrauka ir sako - tu ne mano skonio.   ?

Juk zmogus ne maistas. Nejau nera tokio supratimo kaip meile o grozis tegul buna ir minimalus. Bet gal si tema labiau apie merginas. Nes tikrai dazniausiai merginos net nezino ko nori arba save laiko tokiom primadonom,kad ojoj.

Tai prasom, pasakykit del ko jus draugaujat? Ir ar tai normalu draugauti del isvaizdos? Arba kai isvaizda yra pirmiausioj vietoj?

2

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Dar vienas kraštutinumų žmogus? Jei žmogus netraukia fiziškai, tai ir sako, kad ne mano skonio.. Ko čia nesuprasti? Negi po to taikstytis su tau nemielu žmogumi? O savybės tai savybės.. Jei netiks, po to ieškosi vėl panašios išvaizdos, bet su geresnėm savybėm.. Žodžiu abu komponentai turi kažkiek patikt, tiek savybės, tiek išvaizda..

3

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

..sutinku su abiem nuomonėm. Pagal žmogų spręsti vien tik pagal foto nereikėtų, nes begalė atvejų, kai įdedamos gerokai gražesnės (pafotoshopintos, 5-ių metų senumo.., kai buvo sulysę... arba įdegę..ir tt.) Tačiau yra ir kita medalio pusė - "užmetus akį" į žmogų, jis tikrai turi kažkiek "traukti" . Juk tikrai yra plius-minus nusistatyti kriterijai pagal kuriuos ieškome žmogaus (galbūt man nepatinka šviesiablakstienis blondinas arba "įspūdingų" matmenų persivalgęs vyrukas..)  Aš už harmoniją visame kame. Kas iš to, kad bus nelabai gražus, bet labai draugiškas ar geras..-tai ir liks santykiai "draugų" lygmenyje, netrauks fiziškai toks žmogus. Gi mes patys esame veidrodis to, kurio ieškome. Nebent pažinties tikslai stipriai išsiskiria- "ieškau storos piniginės, odos išdirbimas ir spalva nesvarbu"  - tada taip.... smile

4

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

tai cia visur taip, visose internetinese pazintyse, jei yra foto (o jei jos nera, taii isvis jau kazkas nesuvokiamai baisaus), pasiziuri, kas pas tave lankesi ar kas tau raso, ir matai, - simpatiskas ar nelabai tau zmogus, paskui kreipi demesi i jo mintis, bendravima ir pan dalykus, ir tada taip atsiranda simpatija arba antipatija. juk cia naturalu. realiai sutikes mergina/vaikina, juk irgi kalbini simpatiska zmogu, o ne koki nesimpatiska, ir bandai "izvelgti grazu jo/jos vidu". taip nebuna. turi patikti kazkiek isore, o tada jau ieskai grazaus vidaus. jei simpatija+grazus vidus ir puikus bendravimas, tada = draugyste

5

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

tuo ir blogai internetines pazintys smile nes realiai mes ivertinam zmogaus vidu jo bendravima teigiamas neigiamas savybes o fizine trauka lieka uz borto gal realybej sutikes toki zogu niekuomet prie jo neprieitai ir nesileistai i kalbas nes paprasciausiai netraukia ...

6

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Be fizinės traukos santykiai nesiklostytų šiaip ar taip, tai geriau iškart gal gan skaudžiai nusodinti, nei vėliau "Atleisk, tu labai fainas, mielas, malonus, tačiau esi man kaip brolis"..

7

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

taip sprendzia tik merginos,jos susikure iliuzija kas per zmogus pagal tai kaip jis save pateikia fotografijoj, jos tik pakalbes graziai kazkur bendrai ,bet asmeniskai linke visai kitaip elgtis,dazniausiai kiek vyresnes jau bent 26 ragave zmoniu ir gyvenimo , nebespredzia is pirmo ispudzio  smile

8 (redagavo nesvarbus 2013-06-04 07:45)

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Kazkaip teko susitikti su mergina kuri nu tikrai toli ne foto modelis, kuri paprasta, ne auksto ugio, figura ne kaip balerinos aisku, tik kad sypsena maloni ir to pakako. Skyciau maziau tu kriteriju ir reikalavimu kelti reiketu. Pakanka ir to, kad malonu bendrauti su zmogumi. O siaip vertetu pripazinti, kad merginos daugiau myli ne vien ausimis, bet ir akimis. Taciau jau tokie atvejai kaip Hugh Hefneris tai jau anomalija mano manymu, suktis jaunom aplink 70 meti kazkoki.

9

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

čia labai tinka posakis "sutinka pagal išvaizdą, palydi pagal protą". būkim realistai, jei nepatinka žmogaus išvaizda nesinori ir bendrauti, kad ir koks jis princas bebūtų, žinoma pasitaiko ir išimčių. bet visgi tie, kas sako, kad mažiau vertinimo kriterijų labai klysta. visgi, kad ir kaip bebūtų, mes renkamės gyvenimo partnerį, o ne partnerį vienai nakčiai. Ir tarkime, jei man nepatinka kažkas žmoguje ir aš jaučiu dėl to diskomfortą, na atsiprašau, bet aš gi dėl to jaučiuosi nelaiminga. o jei aš jaučiuosi nelaiminga, tai kodėl turiu taip gyventi??? juk tai mano gyvenimas ir mano teisė rinkis. Gyvename tik kartą!!!

10

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Na bet ir negrazu tarkim viesai ar zmogui tiesiai pasakyti - man nepatinka tavo nosis.

11

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Bendraujant tik internetu, žinoma išvaizda būna antras iš pagrindinių kriterijų. O va jau gyvai bendraujant ir ta nosis ir atlėpusios ausys ar dar kasnors kartais nublanksta, nes matai visumą - girdi balsą, matai manieras, jauti gyvą žmogų smile Tad nereiktų daug tikėtis iš bendravimo internetu.

12 (redagavo Evaldas 2013-06-05 06:45)

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Pzdiec... Surado problema... Išvaizda... Aišku, kad išvaizda daugumai yra pats svarbiausias kriterijus, bet ko čia myžt dabar jei kokia pana pasakė " oj, tavo nosis man negraži", arba " tu per soras" ar pan... nusispjaut... Ka sakyt tokiom panom - "Pūsk iš čia jei nepatinka" big_smile ... Jug aplinkui šimtai kitu merginu.

13

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

nesvarbus parašė:

Na bet ir negrazu tarkim viesai ar zmogui tiesiai pasakyti - man nepatinka tavo nosis.

Ak, negražu sakyt, kad kitas nėra gražus? O ką padarei kitoj temoj ir tikrai viešai? net nepažinodamas manęs? Aišku, dėl skonio nesiginčijama ir tų skonių yra kuo įvairiausių. O jei nosytės forma nepatinka tau, ne jos savininkei, tai čia jau tavo bėda. Turi dvi išeitis - nebendraut su kažkokia smulkmena neįtinkančiu žmogum arba pasiūlyt pasidaryt plastinę operaciją. Aišku, kadangi tu nuduodi esąs džentelmenas - turi pasisiūlyt tą operaciją ir apmokėt (be to, juk tai tau nepatinka ta nosytė, kurios savininkei ji nekliūva arba kaip tik - patinka). Ir tikrai - geriau jau tiesiai šviesiai pasakyt žmogui, kad jis netraukia fiziškai, kad daugių daugiausia ko galima iš jūsų santykių tikėtis - tik paprasta draugystė neperžengiant intymumo ribų. Tenkina - bendraujat, netinka - skirstotės kas sau. Kame problema? Būna, neypatingos išvaizdos žmoneliai kaip tik būna mieli savo vidumi ir jei su jais gera bendraut, kartais ir netobula išvaizda visai netenka reikšmės.

14

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

baikit jus kurti tokias visokias temas,koks skirtumas  ta isvaizda jei cia net normaliai pabendrauti neina su niekuo,tai ka kalbeti apie kazkokius realius susitikimus ir aplamai....ko cia sedi panos? jos cia sedi seip ant prikolo kad prastumti laika darbe,arba uzsiregino cia seip suda pamalti,ir tik labai labai maza dalis cia esanciu tikrai iesku tu rimtu santykiu,taip kad maziau cia reikia sneketi apie jas,visi puikiai zino kad siuolaikines panos tai oj oj oj,isrankumas ir nezinojimas ko nori auksciausio lygio,turbut net ir Ronaldo jau nebesuzavetu ju big_smile

15

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

kaip puikus pavyzdys: parasiau panai normaliai labas kaip laikaisi ar galima butu su tavim susipazinti? niekas neatraso,palaukiau nusiunciau zinute: ko tyli? atraso: as labai daznai tyngiu atrasineti i zinutes big_smile big_smile nu tai ka cia sneketi daugiau.

16

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Kęstas parašė:

kaip puikus pavyzdys: parasiau panai normaliai labas kaip laikaisi ar galima butu su tavim susipazinti? niekas neatraso,palaukiau nusiunciau zinute: ko tyli? atraso: as labai daznai tyngiu atrasineti i zinutes big_smile big_smile nu tai ka cia sneketi daugiau.


Kestai, o kaip tu manai kodel panos neskaito kai apie jas kalba?:D Mat gal siek tiek geda kai ne komplimentai o kritika:D

17

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

jokia cia kritika smile man tiesiog juokas ima i viska paziurejus, nu kaip sakoma nedave dievas proto tai nedave,ir taip aisku kad panu logikos ir mastymo niekada nesuprasim,bet galbut ateis gyvenime laikas kai nusileis reikalavimu karteles ir tada jau nebereiks super herojaus su 100 privalumu.

18

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Vyrukai, nereikia versti kaltės merginoms, čia ne lyties klausimas. Visokių yra žmonių, taktiškų, diplomatiškų, mandagių, tiesmukiškų ir t.t. galima vardinti ilgai. Neįmanoma visiems patikt ir negali patikti visi tau. Aš vadovaujuosi paprasta mintimi: jei tau su žmogumi yra nors truputį geriau nei vienai, vadinasi reikia bandyti. Ir tikrai ne visos atmeta iš karto ar vadovaujasi tik foto, aš dažnai net nepasižiūriu profilio. Situacijos labai skirtingos, kartais net nesupranti kas įvyksta, persimeti keliais laiškais ir nori susitikti žmogų. O būna ir atvirkščiai. Juk čia žmogiška. Kaip kitaip atrasi.

19

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Vargu ar tokie laikai ateis. Mat siaip ir pries 30 metu taip buvo, tik dabar net bijo realios erdves, vietoj to sedima prie pc ir nezino kaip prastumti savo laika. Suprasciau dar tokius vaikus kurie neturi pinigu kazka lankyti, tai jiems belieka trolint, gerti, rukyti. O cia jau tokios kurioms ir 25 bet su savo didybes manijom.

20

Re: Skonis pagal nuotrauka (isvaizda)

Aš manau, kad visi pažinties būdai yra geri, juk nežinai kur kada ir kaip, jei žinotum, juk nesilankytum smile Čia juk bandymai atrasti, negalima kaltint ar smerkt, tai yra pasirinkimo reikalas. Kad ir tik laiko prastūmimui, iš kur gali numanyt ar neatrasi įdomaus pašnekovo.