1

Tema: Nebezinau ka daryti..

Draugauju su mergina jau puse metu, viskas buvo idealu, taciau staiga viskas pasikeite.. Emiau pavydeti, visko. :x
Esu pasimetes, nezinau ka daryti, pavydas griauzia, nebegaliu blaiviai mastyti.. Viskas prasidejo nuo to kad man reikejo issikraustyti pas senelius i kita miesta, nes ten reikia atlikineti praktika. SU drauge susitinku labai retai, ir tai tesis greiciausiai visa vasara. Maniau bent savaitgaliais galesiu susitikti, taciau ji susirado sezonini darba vasarai Palangoje, tai net tada nepavyks susitikti. Ji sako kad viskas bus gerai, taciau man sirdis plysta, as be jos negaliu. Prasiau kad susirastu koki darba, kad savaitgali butu laisva, taciau, ji nenori kito darbo. Be to dar keletai savaiciu isvaziuot i uzsieni nusprende. Na nieko, susitaikiau. As jai linkiu tik gero ir nenoriu jos ribot. Manau tai savanaudiska.
Dar, ji turi kazkoki drauga, sako jis tik senas draugas.. Na nekreipiau i tai demesio, taciau pries keleta dienu sumasciau susikurt vk.com savo profili, susiradau savo drauge ten... na net nustebau, nouu net apstulbau!! ten ant jos sienos pilna paveiksleliu nuo to "seno draugo" su sirdutem, gelytem, kaciukais (Juos lb megsta mano drauge) Na uzviriau tada, bet susitvardziau.. Jau ipratau pr to..
Si vakara isvis isvare kazkur, miglotai nupasakojo, lyg su drauge susitikt.. nzn net ka galvot.. Parasau sms, atraso tik po viena zodi kazka..
Is savo puses galiu pasakyt, kad pries ja turejau daug romanu, daug draugiu, taciau dabar esu jai visiskai istikimas, ir apie jokia isdavyste, kitas moteris net pagalvot nenoriu. Nezinau dabar ka daryt.. Depresija juoda sad(( Pasakykit, ar as cia perdetai i viska reaguoju, ar turiu pagrinda pavydet?

2

Re: Nebezinau ka daryti..

is visko ka nupasakojai galiu pasakyt kad nieko gero visiskai, bet nesizemink ir maziau suk galva, geriau apsidairyk aplinkui gal rasi kokia nauja panele ne sitai matomai tikrai nesi toks svarbus, jei kontroliuosi ir lakstysi is paskos tikrai pagarbos neuzsitarnausi greiciau priesingai. Patarinet zinoma lengviau bet neprisirisk prie plevesu jos nevertos tavo istikimybes.

3

Re: Nebezinau ka daryti..

Bet tai ka zn, gal tas draugas jai tikrai labai geras? Na bet as kad ir labai gerai draugei nesiusciau tokiu paveiksliuku.. Nzn nenoriu as jos taip paleist, per daug prisirisau. Gal as perdedu, nera taip blogai. Gal reiktu dar palaukt, nedaryt tokiu skubotu isvadu..

4

Re: Nebezinau ka daryti..

visoki bendravimai su ex yra labai slidus, mano galva 90% is tokiu tikrai napsiriboja vien nekaltu bendravimu,
ir tikrai yra pagrindas pavydui. Visai neperdedi bet ir nieko cia nepakeisi, tau tikrai niekad nepasisakys kaip yra istikruju gali taktiskai pakalbet kas tau nepatinka,bet mergaite gali labai uzsiplieksti ir tave pasiusti jei viskas tiesa

5

Re: Nebezinau ka daryti..

tiesa, jei tas draugas toks geras kaip cia ivyko kad jie issiskyre? cia kazkas netaip.

6

Re: Nebezinau ka daryti..

nezinau, as su ja jau kalbejau. Ji prisieke kad man yra istikima ir tikrai jai nereikia kitu.. As jai is savo puses pasakiau, kad jei suzinosiu, kad ji man neistikima, ja iskart paliksiu ir net nebandysiu atleist..

7

Re: Nebezinau ka daryti..

apie ta drauga nk nezinau, nieko man nepasakoja, nei kaip susipazino nei ar yra buve kas tarp ju, tiesiog lb geras draugas.

8

Re: Nebezinau ka daryti..

buna tokiu kvailu mergu kur turi koki gerbeja kuris nuolat i subine lenda su viltim kada nors ishkrusti bet jin daugiau nieko tik draugu laiko, pats tokia priedurne pazinojau irgi nervino. Blogai kad nieko nepasakoja, reiskia jusu santykiai tikrai nebuvo toki geri kaip atrodo, gali visko tiketis.

9

Re: Nebezinau ka daryti..

na tikiuosi geriausio, bet esu pasiruoses ir blogiausiam. Paskutiniu metu tokia bloga nuojauta kankina, neduoda ramiai gyvent.. Taciau palauksiu dar, pasiziuresiu, jei viskas tik blogyn eis, imsiuos veiksmu. Perdaug ja myliu, nenoriu suklyst

10

Re: Nebezinau ka daryti..

kad tu myli to dar negana, nu gerai jei turi kantrybes, as tokiais atvejais sunkiai valdausi praktiskai visai nesivaldau ir tik labiau viska sugadinu, tai patariu kitiems pakentet nes vistiek su triuksmu tik viska sugriaut gaunasi ir nieko pataisyt.

11

Re: Nebezinau ka daryti..

Manau ragus stato))

12

Re: Nebezinau ka daryti..

su tais draugais ale tai galiu pasakyti tik tiek,kad ir man taip yra buve ne karta kai pana sakydavo va tu labai pavydus,jis man tik draugas tu manim nepasitiki ir bla bla bla,o veliau paaiskedavo kad ten tie draugai tai vos ne bernai budavo,matosi kad nelabai tu jai rupi ir esi reikalingas,nes mylinti pana tikrai ir pati noretu susitikt ir niekur nebegtu..

13

Re: Nebezinau ka daryti..

Kęstas parašė:

su tais draugais ale tai galiu pasakyti tik tiek,kad ir man taip yra buve ne karta kai pana sakydavo va tu labai pavydus,jis man tik draugas tu manim nepasitiki ir bla bla bla,o veliau paaiskedavo kad ten tie draugai tai vos ne bernai budavo,matosi kad nelabai tu jai rupi ir esi reikalingas,nes mylinti pana tikrai ir pati noretu susitikt ir niekur nebegtu..

sutinku)

14

Re: Nebezinau ka daryti..

manau pagrinda turi (kazkas panasaus ir man buvo nutike), bet pries imdamasis veiksmu, isitikink, ar tikrai neklysti.pasikarsciuot visada spesi.

15 (redagavo nesvarbus 2013-06-13 09:40)

Re: Nebezinau ka daryti..

1.Jei turi sena drauga kuris jai siuncia dovaneles, bet pati tau nepasako kas tai per senas draugas, kad taip dovanoja dovaneles.  Manau tarp ju kazkas buvo ar yra. Arba buves koks. Zinok, yra tokiu durniu kurios uzsiciklina ant buvusiu, o kitu vaikinuku laikinai iesko tam kad pasinaudoti jais.   Manau is tokios nieko gero nesitikek, nes gal laukia momento kai smogs, pasakys kad nedomini, kad jis jai svarbus ar kad permiegojo.  O gal tik kazkoks gerbejas kuris megsta kabinti svetimas,uzimtas merginas.

2.Atsalo bendravimas sms'ais. Irgi pagrindas abejoti, nes matyt galvoja kaip cia issisukti, nes tarp dvieju dabar yra.

3.Idomu o kaip ji elgtusi jei tu turetum senas drauges kurios su tavim taip pat flirtuotu.


Nenusimink. Gera mergina kai rimta draugyste, nebus pochuiste. Jai rupes kaip tu laikaisi ir visa kita.
Pats buvau su tokiom susitikes. Bendrauja, bendrauja, susitinki. Po kiek laiko nebeatraso ar po viena zodi atraso ir po to vuolia, su buvusiu.  Arba neitikai kazkuo, nes isranki ir pasikelusi kale, kuriai paauglyste dar.


O jinai tau pati neberaso kaip suprantu?  Ar buvo dar kokiu atveju kai meluodavo?

16

Re: Nebezinau ka daryti..

mano nuomone,jinai  bijo pasakyti tau i akis,kad nebenori bendrauti,jei butum svarbus vieno zodzio tikrai i sms neatrasytu,cia gali guost neguodes save  taip ar kitaip ,tiesa yra viena,bet cia mano nuomone.

17

Re: Nebezinau ka daryti..

nesvarbus


labai teisingai viska surase,su dauguma taip ir buna kad bendrauji,stengies atrodo atiduodi visa save o jos paima ir praspiria kaip kokia siuksle,o veliau paaiskeja kad su kokiu buvusiu trinasi arba seip kaip sakei susiranda koki vaikina kad pasinaudot ir kai jis nusibosta meta per borta. Esme tame,kad siais laikais tikru vertinanciu jausmus ir nuosirduma panu mazai,visos **** ko nori,statto is saves nezinia ka ir isrankios ant tiek kad atrodo ir pats Ronaldo butu per prastas.

18 (redagavo nesvarbus 2013-06-13 10:20)

Re: Nebezinau ka daryti..

Dar ka galiu pasiulyti. Paprasyk kokio savo gero draugo, kad pachatintu su ja per interneta. Ir kad po to tau parodytu ta pokalbi. Tada manau tikrai bus atskleistas tos merginos veidas.  Arba gali pats susikurti anketa ir prisistatyti kitu zmogumi, tik itikinama foto svetimo zmogaus idek, kad nebutu koks Bredas Pitas. Ir pabendrauk, pakibink. Jei kibs, tada gali drasiai atsisveikint.

19

Re: Nebezinau ka daryti..

Vakar nakty su ja snekejau vos ne iki paryciu, atrodo viska issiaiskinom, ir del darbo ir del bx, klubu, draugiu. Ji prisieke kad mano nuomone jai yra svarbiausia ir ji be galo mane myli. Sako kad supranta jog man praktika, yra lb svarbu, turiu mokytis, is to turesiu gyvent, ateity seima islaikyt. Sako, kad ji gali nedirbt vasara, nes jai tai yra nebutina, verciau ta laika praleistu su manim,taciau si ryta ji vel ta pati daro. Dabar nieko neatraso, sako veliau atrasys.. Man labai sirdi skauda, del to. As noriu su ja but amzinai, mokausi, noriu darba rast gera, o ji sau daro ka nori..

20

Re: Nebezinau ka daryti..

As jau praktiskai ir draugu nebeturiu.. Mano pagrindiniai prioritetai dabar yra mokslai ir mano drauge.. niekam kitam nebelieka laiko, ziuriu tik i ateiti, kabinuos i gyvenima, stenguos kazka pasiekt, o dabar jauciu kad zmogus kuriam esu labiausiai atsidaves mane iskeicia, i kazka kitka.. Ziauriai, ziauriai nusivyliau, nebenoriu nieko dabar, noriu dingt visai..