1

Tema: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Rytas.. -25.. stovintys ir laukiantys "vilkiko" automobiliai..
Pagrindinė bėda - silpnas akumuliatorius, variklis pašalęs ir nenori suktis. Akumuliatoriaus tampytis namo nesinori (ne tam žmogus skirtas).
Ką rekomenduotumėt, kad tokių rytų būtų mažiau ?

2

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

visu pirma ne vien akumas kaltas smile ajsku jei jis nesuka tai jau ameno smile bet pvz man tai buvo sendie ydomiai smile uzkuriau modeli, tai negalejau begiu yjungt smile paskui jau atsileido tepalas smile buvo uzsales smile sankaba is pradziu kaip numyniau, taip ir paliko numinta big_smile su koja atkeliau big_smile o kambariokas pas save masiniuke turejo tepalo bakeli... tai buvo y leda susales smile teisingiau ne y leda, o tokia kaip zele buvo... tai leke pasikeist ir prisipyle sintetinio zieminio tepalo...
mano manymu svarbiausia yra geras akumas ir geri tepalai smile ajsku ir antifrizo rejktu kad nesproginetu radieatorius ir slangos visos smile

3

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

užvesti variklį prieš miegą ir pašildyti, o po to jei turi jėgų, tai dar atsikelt viduryje nakties ir dar pašildyti.
Dar esu girdėjęs apie programuojamas pašildymo sistemas (neatsimenu jų kainas). Tipo užprogramini tam tikrą laiku pašildyti variklį (kaip supratau, neužvedant, o tipo nuo akumuliatoriaus atitirpdo visą sistemą). ar panašiai.
Manau tokie dalykai turėtų padėti, bet velnias žino ar verta kišti pinigus į auto dėl kelių extremalių rytų per ištisus metus smile

4

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

webasto yra gėris;)

šiaip jei tvarkinga auto, tai nėra ko jai neužsivesti

5

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

mhm draugeliui dujos uzsalo slangenelese iir antifrizas:D tai verkia akd varikli reix keisti db:D bet nlb nutokiu kaip antifrizas uzsalt galiejo:(
pas mane budavo tasol koncentratas vargo nematydavau smile) 5 min pravazioji jau masinoj gali striuke nusivilkti big_smile

6

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

as vakar dziaugiaus kad uzvedziau savo karve, o sendie is ryto isejes laukan dudru nei vienu neatidariau big_smile tai nusispjoviau per visus pecius ir naudojau visa diena viesaji transporta big_smile ir jauciu kad naudosiu kol ateis pavasaris big_smile

7

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

kai atlupsi, gumas patepk su saliarka ar su aliejum, arba dar geriau su spec. priemone;)

8

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

tas dalykas apie kuri kazkas sake - kad uzprogramuoji ir jis isijungia sildo mashina - WEBASTO autonominis sildymas...
jei mashina nesuzsiveda, del akumo, girdejau yra kazkoks shudukas kuriuo papurski ir mashina iskart gali uzkurti (pats nebandziau ir neieskojau)...
Mane daugiausiai besina kai negali duru mashinoj atidaryti del salcio!!:(

9

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

tai va marijan as jau trecia diena y savo gelda negaliu patekt big_smile bet zinok kaip ramu ant dusios big_smile ir litai ziuriu niekur nesminga big_smile ryt jau nori nenori rejks plest duris, nes y gimtine trauksiu smile plia neduok dieve gumas sudraskysiu big_smile

10

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

mmm...zinai ka pabandyk...vienas baxurelis patare su ziebtuveliu pakaitinti rakta ir tada bandyti...

11

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

taigi rašo, kad gumos prišalo

bandyk lupti, stebuklų gi nebūna:) per bagažniką bandyk

12

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

gumos prilipo? su karstu vandeniu smile

13

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

plia ne veltui sakoma kad patys geneliausi srendimai buna patyt paprasciausi smile durys atsidare lengvai smile tik va... daba pagalvojau kad slapias jas palikau tai ryt vel man bus tas pats tik dar blogiau big_smile iki atlydzio daba gausiu karsta vandeni naudot big_smile

beje Viliau, y audi 100 sedana per bagazine niekaip nepateksi y vidu smile

14

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

kam kokios problemos....uzsivesti tai uzsiverti (na man tokios problemos nera) bet kad kaip durys be remu.... tai uzsala nors su laustuvu lauzk... niekaip neatidarysi... o jei atsidaro tai neuzsidaro.... tai turiu beda....  va sitas tai mane nervina....

15

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

taigi visokiu cheminiu ledo tirpikliu yra papurskei ir atsidare tos durys... arba paprasciausias veriantas virdulys su karstu vendeniu wink

16

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

ner uz ka Valdai big_smile

17

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

na zinokit paskaicius tai juokas ima..... kas nors zino tokia priemone kaip vd, tai reikia ja ir i spyneles purksti, kad neuzsaltu ir ant gumu purksti, ir niekas neuzsala ir neprisala..... o jus to krasto vandenio nenorit ant stiklo dar panaudoti....:) graziai atrodys, bus daug graziu liniju..... kaip vienas protingas zmogus pasake, jeigu tvarkingas atumobilis tai jis ir uzsikuria.... o ziemai tai ir automobili reikia pasiruosti....:) ir antifrizu pasirupinti, kad jis butu - 30 temperaturos.... na vaikinai... o as galvojau kad moterys kvailos ir nieko nesigaudo... o del pinigu... Marijan, jeigu turi automobili turi suvokti, kad jo prieziura kainuoja....:) ir pigiu priemoniu buna.....:) geros ziemos... nesusalkit...:)

18

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

buna kad kaitinimo zvakes maziau kaitina ar iskart nusprogsta visiskai jos?:V

19

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

būna, kad kaitina visos, būna, kad kaitina tik viena, būna, kad išvis nekaitina:D) žvakės dyzeliui labai svarbu, manau nereikia to aiškinti;)

jolita22, pagarba:::228

20

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Jilota tikraj pagarba smile dabar noreciau su jumis visajs pasidziaugt orais smile pagaliau syla po bisk smile sendie man net tepalas nebuvo pasales smile galejau normaliai begius junginet ir sankaba minkyt smile duris dar teko su vandeniu atidarinet big_smile viskas varau vd pirktis smile jolita :* tau uz patarima smile