21

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

tas sakinys - "o del pinigu... Marijan, jeigu turi automobili turi suvokti, kad jo prieziura kainuoja...." (jolita 22) - cia prie ko?
atsiprasau uz klausima - o padangas reikia pasikeisti ziemai?mmm....o VD - vilniaus degtine...;D

22

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

ziuriu dauk kam cia bedu kyla del tu bolidu turiu ir as viena bet idomia. zodziu buvo taip nulekem su draugais i kluba kazkuri vakara ishejom apie 6 na masiniukas pasales kaip reikian buvo kuriant net nepagalvotum kad kas negerai. ish pirmo sukimo pagavo pradejau vaziuoti po kokiu 10 min variklis uzkaito belenkaip pramuse kazkokia slangute zodziu net neisivaizduoju kodel ausinimo sistemoi antifrizas priekis neuzdengtas tai kodel uzkaito ?? ;/

23

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

dar bevaziuojant uzgesta hmm vaziavau ant bendzino

24

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

kas pas tave tiktai nzn, bet kai pas mane buvo taip kad gesdavo bevaaziuojant - tai reikejo generatoriu taisyti...vaziavau vien tik ant akumo...

25

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

akumoletorius kraunamas be problemu... na lauksiu atsilimo eisiu ziuret

26

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

aušinimo skystis užšąla bevažiuojant, keisk jį. gali būti ir termostatas lievas..

27

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

kas yra Marijan? Vyriska isdiduma izeidziau? Manau apie automobilius ismanau truputi daugiau uz tave...

28

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Na si kart prie salciu turejau ir as problemu kaip nei vienais metais, o kas pikciausiai tai dyzeliai kuresi kaip beriai, kai tuo tarpu benzai vos ne kas antras stumdytis turejo, isvada kad skiedziamas benzas, prisipyliau spirito i baka, bet nespejau patikrint, ba atsilo, o daba jokiu problem smile

29

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Šaltis padzek dzieve kaip aš jo nekenčiu, dabar tik 3 diena kai mano ferrariukas (raudonas VW caddy) užsikuria

30

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Pas mane tai DIZELĘ, bet kokį bruda daba gamina nesuprantu, žieminis turi šalti tik prie 32 laipsnių, o šits **** jau prie 22 karamelę pavirsta

31

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Gediminas, 28 parašė:

Pas mane tai DIZELĘ, bet kokį bruda daba gamina nesuprantu, žieminis turi šalti tik prie 32 laipsnių, o šits **** jau prie 22 karamelę pavirsta

tu jau nepirmas skundiesi tokiais dalykai puse kieme stovinciu masinu per salcius neuzsivede ir kai eni salia girdi"kas dabar per degalu gamintojai ..........."
:-]:-]:-]

32

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

o ne del antifrizo.. jis uzsalo ir tanecirkuliavo po sistema tai besiplezdamas antifrizas nuspjove lengviausiai nuspjaunama slanga.. dziaukis kad nebutum perkaitynes variklio..:) o dyzelis yra dyzelis...
ziema nekas prie dideliu salciu , dujos irgi prastai ziema.... taip kad benzinas lieka benzinu.. smile mano mashniukas prie -26 beproblemu vedesi,.. smile reikia paruosht ziemai.. tongue

33

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Konstantinas, 20 parašė:

užvesti variklį prieš miegą ir pašildyti, o po to jei turi jėgų, tai dar atsikelt viduryje nakties ir dar pašildyti.
Dar esu girdėjęs apie programuojamas pašildymo sistemas (neatsimenu jų kainas). Tipo užprogramini tam tikrą laiku pašildyti variklį (kaip supratau, neužvedant, o tipo nuo akumuliatoriaus atitirpdo visą sistemą). ar panašiai.
Manau tokie dalykai turėtų padėti, bet velnias žino ar verta kišti pinigus į auto dėl kelių extremalių rytų per ištisus metus smile

34

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Sistema vadinasi autonominis pecius seniau juos itaisydavo uz 200 baksu lyg tai jie sildydavo ausinimo sistema mazaji ausinimo sistemos rata sila salonas ir kartu variklio galvute

35

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

tikiuosi tokiu salciu nebebus wink

36

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

hmm.. mantai nezinau kuom tau tos dujos blogos... as per salcius su benzu neuzvedziau, o su dujom uzsikure rupuze seip ne taip... be to, nezinau kaip jums, bet man ir sniegas gadina nuotaika... apkuliau vakar savo bolida big_smile teisingiau mane apkule kazkox vairuotojas maniakas big_smile

37

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

I Love Snow

38

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

sniegas yra gerai;)

na, kaip šįryt kūrėsi jūsu modeliai;)?

39

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

Vilius, 20 parašė:

sniegas yra gerai;)

na, kaip šįryt kūrėsi jūsu modeliai;)?

jokiu problemu smile gi net nelabaj salta tebuvo smile

40

Re: Šaltis ne vienam sugadino nuotaiką..

man vistiek