1

Tema: operas megstat?

esat kas buve, kokie ispudziai?

2

Re: operas megstat?

as megstu operas. bet daugiausia ju matau kauno muzikiniam teatre, vilniuj seniai jau buvau..
ispudziai visada geri po  gerai sudainuotos ir gerai sugrotos geros operos smile
man labiausiai patinka karmen ir margarita (kaune)

3

Re: operas megstat?

na idomu as rygoj buvau...idomu retkarciais pasiziureti ..daznai eiti atsibostu...

4

Re: operas megstat?

oi tikrai nebuvau ir manau neiciau nes rimtai pasakius nepatiktu.

5

Re: operas megstat?

as ir taip maniau bet draugelis man bilieta nupirko i ryga ir teko vaziuoti nebeissikau bet visai idomu kai pamatai  kaip tai atrodo realiai viena kart gyvenime pamatyt verta.Nors aisku gerai kad titrai ejo nes to dainavimo galima ir nesuprast....

6

Re: operas megstat?

opera daugeliui per daug sunkus zanras. buvau tik karta (g. kupreviciaus " karaliene bona") prisiekusia gerbeja netapau bet ispudi paliko

7

Re: operas megstat?

man patinka "karaliene bona". tikra lietuviska opera smile graziai pastatytas spektaklis

8

Re: operas megstat?

buvau operos ir baleto teatre ziurejau Buratina , tai man nepatiko

9

Re: operas megstat?

kada nors patiks....

10

Re: operas megstat?

o man patiko maciau kelias ir nieko:)

11

Re: operas megstat?

megstu visas teatro rusis, operas taip pat:)

12

Re: operas megstat?

manau butina kiekvienam noirs karta gyvenime pamatyti tikra operą....vistiek kaskoki ispudi palieka kiekvienam...

13

Re: operas megstat?

Visai nieko, nors i spektakli mieliau einu. Zinoma, dar priklauso nuo to, kokia opera ir koks spektaklis:}

14

Re: operas megstat?

kas pastebejot, kad apie mena nera ko diskutuoti? big_smile

15

Re: operas megstat?

Yra, ir dar kaip yra, gali be galo diskutuoti...:-)

16

Re: operas megstat?

pvz. padiskutuokim..........:)

17

Re: operas megstat?

Na jei zmogus vertina tikraji mena o ne vien tik tai kas daroma "placiajai visuomenei tai savaime suprantama, kad opera turetu patikt.. Bet savaime tai zanras kuriam reikia tikrai geru balsu o ne siaip gatves dainininku...

18

Re: operas megstat?

O kas tai yra menas....? Stai ir diskusija be pabaigos:)

19

Re: operas megstat?

menas-kuryba,galimybe isreiksti save savo mintis,padaryt pasauli grazesni..galu gale saves iamzinimas,pedsako palikimas po saves....kuriniai, kurinių kurejai tampa nemirtingi juos visi prisimena...menas manau plati tema diskusijoms

20

Re: operas megstat?

kas supranta rimtaja muzika taij manau tiems ir patinka, bet  yra ir tokiu kurie  isvis nesupranta meno, taij tokiems net neverta aiskinti, kad opera yra sudetingiausias muzikos zanras... zodziu kiekvienam pagal savo lygi...:::615