21

Re: operas megstat?

nesu buves operoj bet turiu dideli susidomejima ten nuvykt kada nekada  dar sakiau i baleta reiks nulekt smile

22

Re: operas megstat?

Aš buvau operoje Aida" ..bet tiesą pasakius, nebuvau taip stipriai sužavėta.
Užtat aš dievinu baletą...neapsakomas grožis...

23

Re: operas megstat?

Mehstu Operos ir baleto teatra

24

Re: operas megstat?

o as baleto nesuprantu. nepatinka man. nieko as ten gero nematau jame smile

25

Re: operas megstat?

esu buvusi, bet prefer ne operas. sunkiai sekasi jas žiūrėti.

26

Re: operas megstat?

negaliu sakyt kad man jos nepatinka, ba as ju nesuprantu..man mieliau operetes..tai zymiai lengvesne ir malonesne ausiai ir akiai:)

27

Re: operas megstat?

man tai labai patiko filmai Cikaga ir Operos Fantomas  nezinau ar tai priklauso prie ju

28

Re: operas megstat?

negaleciau pasakyt kad labai megstu operas,bet idomu pamatyt pati pastatyma,nevisada malonu klausytis operiniu balsu,bet patcios muzikos yra daug ir labai grazios,tai del to yra verta paklausyt. va uz baleta as keliu ir kojas ir rankas,manau zodziais lengviau isreikst jausmus nei judesiu,tai cia yra didysis menas!as isimylejus baleta:)

29

Re: operas megstat?

Aida  turbut idomi  dar nora si chaikovskio  gulbiu ezera uzsukt butu  na i baleta  smile

30

Re: operas megstat?

patiko man kai kauno muzikiniam traviata atvaziave dainavo uzsienieciai, nepamenu tiksliai pavardsiu, berods Popovas ir mergicka kazkokia, atrodo vardas Asmik. Nu blin, likau suzavetas ju balsais, seniai toks lygis buvo kauno muzikiniam smile

31

Re: operas megstat?

pacioje operoje nebuvau bet klausau Andrea Bocelli smile

32

Re: operas megstat?

Duag nekalbesiu bet tik noreciau pasakyti kad gera opara yra kazkas dievisko. As su operos ir baleto teatru tiesiog uz augau ir galiu pasakyti kad tai tikrai stipriai praplecia akirati, jau vien todel kad ten eina ne kiekvienas ir ne bet kaip apsirenges. Jauciasi tam tikras kulturos lygis. Jau tiek tu operu aplankiau kad net nebepamenu visu ir noriu DAR! Esu besotis siuos atzvilgiu smile~

33

Re: operas megstat?

nebuvau operoje:(

34

Re: operas megstat?

as buvau ne viena karta super vaizdas man unreal patiko kas nebandet pabandykit ir jus

35

Re: operas megstat?

Shiaip  buvau Operos ir baleto teatre paspoksot "Graikas Zorba", "Acid City", va dar ten pat machiau Queen - We will rock you, ruskiu pasirodyma. Vat patarchiau tiems kas nori baleta pamatyt, taij tikraij verta nueiti i Zorba ir Acid city, pachiu baletu ash ten nelabaij susidomejau, bet kas liechia muzikine dali - nerealu.

36

Re: operas megstat?

nesu dar buvus, todel smalsu kada pamatyt.....tuyomet ir zinosiu

37

Re: operas megstat?

ne buvoi ir nesinori baisu kazkaip smile

38

Re: operas megstat?

nebuvau bet nueiciau...

39

Re: operas megstat?

ir kas ten idomaus?

40

Re: operas megstat?

niu niekada nera teke buti operoi :? o kas ten ydomaus ziureti i kaukencius tipo atlikejus big_smile