1

Tema: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

SVEIKI!  smile noriu susirašinėti tikrais laiškais! ieškau susirašinėjimo draugės/draugo! jokių amžiaus apribojimų! jei susidomėjai - parašyk man į pm. apsikeisim adresais ir...pradėsim. smile

2

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

O kas trukdo bendrauti su zmogumi realybeje? Pvz po keliu savaiciu susirasinejimo susitikti su tuo zmogumi? smile

3

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

aš ieškau užsiėmimo ir būdo prastumt laiką. smile noriu tik susirašinėti, nieko daugiau. smile

4

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Nesvarbus, sitas dalykas budavo seniau populiarus labai, na, taves dar nebuvo gimusio tada. I zurnalus siusdavo tokius skelbimus su adresais, stovyklose apsikeitinedavo ir rasydavo vieni kitiems. Cia toks malonumas budavo laukti tikro laisko, rasyti ranka, tiesiog tai yra specifinis bendravimo budas. Dabar uzmirstas reikalas del technologiju ejimo i prieki ir pan. Kazkas prisimine ir nori isbandyti, tame nera nieko blogo smile

5

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Laiko stumimas, jau rimtai neturit ka veikti. Suprantu jei tevai negali leisti sau tiek,kad uzrasytu jus i koki bureli, na bet malonumas vien is ne naturalaus bendravimo, na nezinau. Man tai nusibostu skaityti nezinomo zmogaus, kurio net nemates gyvai laiskus skaityti,uostyti ar dar kazka. Oras geras lauke, jau taip visiems sunku uzpakali pakelt.

6

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Kiekvienas zmogus turi teise tureti savo pomegius ir ieskoti bendraminciu, visai nesvarbu, kad kitam tai atrodo kvaila. tu nenori, tai nereiskia, kad niekas nenores. tas pats kaip nueiciau i sporto temas ir pradeciau aiskinti kokia durnyste  yra stangos kilnojimas, as tai to nedarau, yra prasmingesniu uzsiemimu. kaip atrodytu?

7

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

na stangos duoda naudos kunui ir jegoms, o tuscias bendravimas laiskais nieko neduoda, nezinau kodel pas mane asociacijos su laisku fetishizmu big_smile nu ir ka parasyciau tau Saule, kad esu Antonio, ir lialialia romantiskus eilerascius nukopintus is Pushkino :DDDD

8

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

galvoji vien tik apie materialia nauda visur, net nenutuoki, kad yra dar ir nematerialiu dalyku.

9

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

tėvai neišgali leisti į būrelį? persišviesk galvą, mažuli. 1 - vasarą retai kur kokie būreliai vyksta. 2 - tėvų neturiu.
tuščias bendravimas laiškais nieko neduoda? duoda. aš sergu depresija, tai jei tau nepatinka, kad ieškau žmogaus, kuriam galėčiau išsikalbėti ir su kuriuo neturėčiau bendrų pažinčių - **** ir smuk iš šitos temos.

10

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Oj kokia kulturinga mergaite, paauglystes depresijos. Na su tokiu jaunimeliu tai tikrai greit visi depresuosim.
Niekas tau nedraudzia rasyti ir skaityti laiskus, o keiktis nereikia ant kitu zmoniu nuomones, jei boyfriendas koks paliko tai nekaltink viso pasaulio:)) Tokios reakcijos ir tikejausi beje, audra tsakant:D

11

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

negraziai tu cia sneki. depresija yra nejuokingas dalykas, juolab paauglystej, ypatingai. as tavo vietoj atsiprasyciau. tiesa sakant maniau kad taip ir padarysi, biski nuvylei smile

12

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

oj dieve, man irgi buvo tos depresijos ir nuotaiku kaita, kaip ir kiekvienam paaugliui, nu ir tai nereiskia kad dabar kai depresijos tai reikia zudytis ar panasiai:)

13

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

ppats atejai ir apspjaudei jos pomegi, o kokios reakcijos tikiesi? kad sakys oi tikrai, aciu kad informavai, darysiu taip kaip tu nori, nebeieskosiu bendraminciu, tai tikrai kvaila. einu i bureli. sito norejai?

14

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

taipvaikeliuk, depresija yra liga ir vienas jos simptomu ir buna noras zudytis. jei tau tai juokinga, tai nebeturiu ka pasakyt.

mazai gyvenimo mates dar.

15

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

vat pastebejau jaunesniu zmoniu tarpe dabar yra slykstus polinkis izeidineti ta, kuris bent kazka atviriau pasako. apgailetina. visuomenes liga.

16

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule, nu tegul kiekvienas daro ka nori, man nei silta, nei salta:D kitaip nemoku nuomones isreiksti, vat nemoku, ir ka dabar? zudytis reik?:) daug maciau Saule, daug:)

17

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

eik iš čia, gird. tavo nuomonė čia niekam neįdomi. jei tau nei šilta, nei šalta, ką kiti daro, tai ir sėdėk savo vietoj nekomentavęs.

18

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Jezau radot tema diskuotuot smile pats kazkada esu vaikystei susirasinejes ir visai idomu kai gauni toki laiska tikra smile
o tu "nesvarbus" paprasciausiai elgiesi netolerantiskai, nori zmones tegu susirasineja, o tu pasakei savo nuomone ir uztenka, kam cia dar diskusijas vest ir kirsint visus.

19

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

va, mldc.

20

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nesvarbus parašė:

Laiko stumimas, jau rimtai neturit ka veikti. Suprantu jei tevai negali leisti sau tiek,kad uzrasytu jus i koki bureli, na bet malonumas vien is ne naturalaus bendravimo, na nezinau. Man tai nusibostu skaityti nezinomo zmogaus, kurio net nemates gyvai laiskus skaityti,uostyti ar dar kazka. Oras geras lauke, jau taip visiems sunku uzpakali pakelt.

Tu  nori  kad  visas  pasaulis šoktų  pagal  tavo  dudelę . Tu  mėgsti  sportą ,tai  ir  visiems  jis  turi  patikti,o  kitų  pomėgiams  jokios  tolerancijos.Bet  be  sporto  yra  literatūra,dailė ,muzika  ir  šokiai. Ir  nemanau  ,kad  kuris  dalykas yra  prastesnis  už  kitą.Svarbu  kaip  tai  atliekama. Ir  jei  mergaitė  turi  polinki  rašyti,o  ne  gerti  ar  kitais  blogais  dalykais  užsiimti ,tai  ją  yra  už  ką  pagirti.