21

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nesvarbus parašė:

oj dieve, man irgi buvo tos depresijos ir nuotaiku kaita, kaip ir kiekvienam paaugliui, nu ir tai nereiskia kad dabar kai depresijos tai reikia zudytis ar panasiai:)

Ji  dar  nežada  žudytis ,nebent  tu  su  savo  kabinejimusi  iki  to  davesi. Tau  jinai  nepatinka ,tai  ko  sėdi  jos  temoje?

22

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Jacques parašė:

Jezau radot tema diskuotuot smile pats kazkada esu vaikystei susirasinejes ir visai idomu kai gauni toki laiska tikra smile
o tu "nesvarbus" paprasciausiai elgiesi netolerantiskai, nori zmones tegu susirasineja, o tu pasakei savo nuomone ir uztenka, kam cia dar diskusijas vest ir kirsint visus.

Sutinku    mokykloje  irgi  su  daug  kuo  susirašinėjau  ir  labai  laukdavau  laiškų.O  vieno  vaikino  laiškai  buvo  tikri  meno  kuriniai  ir  raštas  labai  gražus. Kai  kuriuos  išsaugojau  iki  šios  dienos.Rašyti  gražiai  reikia  turėti  talentą.

23

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

ačiū už tolerantiškumą. :::037

24

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Laisva salis, kur noriu ir apie ka noriu galiu rasyti. Kokie jus netolerantiski, tik nuomone issisakiau.:)

25

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

"nesvarbus" negi nematai kad ne i ta tema pataikei ir kad tavo nuomone visiems ****? big_smile

26

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nesvarbus - eik iš čia.. jau ir taip neigiamų vertinimų prisirinksi. sakai, ką nori, tą rašai? smile soriukas, ne. yra apribojimų, kuriuos peržengus galima baudas gaut. na, bet tik pasakau. tau dar iki jų peržengimo toli (gal). big_smile
taii va. vesk diskusijas kur nors kitur.

27

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Kodel man negalima cia diskutuoti?:D ka dabar blogo padariau?:D Man irgi patinka laiskai.

28

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

todėl, kad ne diskusijom sukūriau šitą temą... ahh, dabar jau patinka..

29

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nesvarbus parašė:

Laisva salis, kur noriu ir apie ka noriu galiu rasyti. Kokie jus netolerantiski, tik nuomone issisakiau.:)

Visur  tavo  nuomonė  tik  gelianti.Gyvatės  gelia  kai  reikia  gintis,o  tu  ateini  į  bet  kurią  forumo  temą  ir  iš  karto  geluonis  paruoštas. Kiek  skaičiau  tavo  komentarų  ,nei  viename  neradau  ,kad  kažką  palaikytum  ar  pagirtum. Rašai  merginai  kažko  daug  davei  ,nors  labai  abejoju,ir  leidai  sau  ištisai  prie  jos  kabinėtis[nes  tavo  toks  charakteris,negali  egzistuoti  iš  ko  nors  pasityčiojęs] ,tai  šaunuolė  panelė  ,kad  paliko  tave  ir  nebekentė  tavo  patyčių:::024:::024:::024:::024:::024

30 (redagavo nesvarbus 2013-07-06 10:48)

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Esmeralda parašė:
nesvarbus parašė:

Laisva salis, kur noriu ir apie ka noriu galiu rasyti. Kokie jus netolerantiski, tik nuomone issisakiau.:)

Visur  tavo  nuomonė  tik  gelianti.Gyvatės  gelia  kai  reikia  gintis,o  tu  ateini  į  bet  kurią  forumo  temą  ir  iš  karto  geluonis  paruoštas. Kiek  skaičiau  tavo  komentarų  ,nei  viename  neradau  ,kad  kažką  palaikytum  ar  pagirtum. Rašai  merginai  kažko  daug  davei  ,nors  labai  abejoju,ir  leidai  sau  ištisai  prie  jos  kabinėtis[nes  tavo  toks  charakteris,negali  egzistuoti  iš  ko  nors  pasityčiojęs] ,tai  šaunuolė  panelė  ,kad  paliko  tave  ir  nebekentė  tavo  patyčių:::024:::024:::024:::024:::024


Na tu rimtai nemoki skaityti ar tik tokia apsimeti?:D Kur as rasiau, kad kazkam kazka daviau?  Nieko nerasyciau jei dabar vel neprikeltum offtopo ir mano komentaru:D O as negaliu  neatsakyti i komentarus skirtus man negaliu:D  Is kur tau zinoti kad tyciojausi is kazko ir kad del butent sito kazkas kazka paliko, kad ir mane? Abejoju ar esi kokia bureja ar ekstrasenasas koks, kad taip rasyti aklai:)  Pati pratesei offtopa, ne as dabar pradejau. Jei jau taip gerbi temos autore, tai pati gal neberasyk cia komentarus skirtus man o kur kitur:)

31 (redagavo mokytojas 2013-07-06 11:01)

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ingrida parašė:

aš ieškau užsiėmimo ir būdo prastumt laiką. smile noriu tik susirašinėti, nieko daugiau. smile

Galėtum susirasti darbą ir smagiai stumti laiką bendradarbių apsuptyje, ir pinigai garantuoti ir naujos pažintys, vienu šūviu du zuikius įveiktum, na nebent tu turi vaikiną :::045

32

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

jai gi 16 metu, koks dar darbas. tik mokytis, skaityti ir rasyti kuo daugiau tokiame amziuje.

33

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

mokytojas <--- darbą jau turiu. bet dirbti tenka tik nuo 8 iki 17 val., tai noriu hobio... o man rašymas yra beveik VISKAS. smile vaikino neturiu.

34

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ingrida parašė:

mokytojas <--- vaikino neturiu.

Štai tau ir atsakymas... sakyk, kaip švęsi mindaugines :::045

35

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

oi plia. pedofilija prasidejo.

36

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Tai jei tau rasymas yra viskas, kas trukdo isleisti knyga ar kokiam rasyk.lt imest savo kuryba?

37

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule parašė:

oi plia. pedofilija prasidejo.

Nu dar neprasidėjo, kai prasidės tada vertinkit :::045

38

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nu  many motiniski instinktai prakalbo. pati turiu dukra paaugle ir neduokdie koks "mokytojas" tinkantis i tevus, imtusi dometis ka jin vakare veiks. parodyciau as tokiam. tik jau nereik sakjyt, kad tau labai idomu ka paaugle veikia vakare ir tai pagrista kuo nekalciausiu susidomejimu. ziurek i pilnametes ir jas kibink. nes nepamirsk, cia yra viesa vieta ir visa info lieka, o buna kad nickai tampa vardais ir pavardemis gan nesunkiai.

39

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nesvarbus parašė:
Esmeralda parašė:
nesvarbus parašė:

Laisva salis, kur noriu ir apie ka noriu galiu rasyti. Kokie jus netolerantiski, tik nuomone issisakiau.:)

Visur  tavo  nuomonė  tik  gelianti.Gyvatės  gelia  kai  reikia  gintis,o  tu  ateini  į  bet  kurią  forumo  temą  ir  iš  karto  geluonis  paruoštas. Kiek  skaičiau  tavo  komentarų  ,nei  viename  neradau  ,kad  kažką  palaikytum  ar  pagirtum. Rašai  merginai  kažko  daug  davei  ,nors  labai  abejoju,ir  leidai  sau  ištisai  prie  jos  kabinėtis[nes  tavo  toks  charakteris,negali  egzistuoti  iš  ko  nors  pasityčiojęs] ,tai  šaunuolė  panelė  ,kad  paliko  tave  ir  nebekentė  tavo  patyčių:::024:::024:::024:::024:::024


Na tu rimtai nemoki skaityti ar tik tokia apsimeti?:D Kur as rasiau, kad kazkam kazka daviau?  Nieko nerasyciau jei dabar vel neprikeltum offtopo ir mano komentaru:D O as negaliu  neatsakyti i komentarus skirtus man negaliu:D  Is kur tau zinoti kad tyciojausi is kazko ir kad del butent sito kazkas kazka paliko, kad ir mane? Abejoju ar esi kokia bureja ar ekstrasenasas koks, kad taip rasyti aklai:)  Pati pratesei offtopa, ne as dabar pradejau. Jei jau taip gerbi temos autore, tai pati gal neberasyk cia komentarus skirtus man o kur kitur:)

Žinoma  nežinau  ,kaip  ten  tarp  tavęs  ir  tavo  merginos. Bet  dažniausiai  ,jei  žmogus  vien  kritikuoja  ,tai  jis  tą  daro  su  visais ,vien  kritika  ,o  palaikyti  padrasinti  kažkaip  neišeina. Žinoma  būna  kai  žmogus  išsilieja  darbe ,kokiame  portale,o  namiškiams  net  per  geras.Jei  tu  merginai  buvai  dėmesingas ,sakei  komplimentus ,mokėjai  pakelti  nuotaika  ,o  ta  nedėkingoji  paliko  sorry  atleisk. Aš  tavęs  nepažystų  ,o  rašau  pagal  tai  kokią  nuomonę  susidarau  iš  tavo  komentaru  ir  žinoma  galiu  ir  ne  taip  suprasti.

40

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

mokytojas parašė:
Saule parašė:

oi plia. pedofilija prasidejo.

Nu dar neprasidėjo, kai prasidės tada vertinkit :::045


kai prasides? nutarei, kad vistik prasides? tada bus ne vertinimai, o straipsnis.