41

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule parašė:

nu  many motiniski instinktai prakalbo. pati turiu dukra paaugle ir neduokdie koks "mokytojas" tinkantis i tevus, imtusi dometis ka jin vakare veiks. parodyciau as tokiam. tik jau nereik sakjyt, kad tau labai idomu ka paaugle veikia vakare ir tai pagrista kuo nekalciausiu susidomejimu. ziurek i pilnametes ir jas kibink. nes nepamirsk, cia yra viesa vieta ir visa info lieka, o buna kad nickai tampa vardais ir pavardemis gan nesunkiai.

Na gerai, o kaip pati švęsi mindaugines :::045

42

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

mokytojas <--- čia jau mano reikalas, kaip aš švęsiu ir su kuo.
nesvarbus <--- norint išleisti savo knygą reikia lėšų, o aš ir taip turiu kur pinigus dėt. į internetą savo kūrybos tai jau tikrai nemesiu, nes atsiras visokių autorinių teisių pažeidinėtojų. man jau yra taip buvę, kad papost'inu geriausią savo eilėraštį ir kažkas jį nukopijuoja ir autorium padaro save. -_-

43

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ingrida, ar ne idomiau butu susirasineti su zmogum is kokios egzotiskesnes salies ,nei Lietuva?
Siaip tai visai idomus uzsiemimas . O susirasinejant su zmogumi is tolimos salies, galima daugiau suzinot apie
pasauli ir tikraji gyvenimo buda ,ne toki koki piesia zurnalai ir telikas.
Pagalvok, rastum susirasinejimo drauga is kokios "Tonga" arba Kuko salu, arba Tiksi - siauriausias rusijos miestas. Vien vokas ir pasto zenklas jau turi verte.
O viduje dar ir laiskas zmogaus,kuris ten gyvena, jo bedos ir dziaugsmai.
Netruks prabegti metai ir bus visai idomu dar karta paskaitinet tuos laiskus, o jei nuspresi ,kad ju nebereikia - ebay galesi  pelningai parduot.

44

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ingrida parašė:

mokytojas <--- čia jau mano reikalas, kaip aš švęsiu ir su kuo.
nesvarbus <--- norint išleisti savo knygą reikia lėšų, o aš ir taip turiu kur pinigus dėt. į internetą savo kūrybos tai jau tikrai nemesiu, nes atsiras visokių autorinių teisių pažeidinėtojų. man jau yra taip buvę, kad papost'inu geriausią savo eilėraštį ir kažkas jį nukopijuoja ir autorium padaro save. -_-

Nebūtina išleisti dabar, galima tai padaryti po daugelio metų, kada sutinksi dosnų daugą, o kad parašytum savo knygą, reikia laiko ir nuotykų, kuriuos galėtum aprašyti, todėl ir paklausiau apie tavo mindaugines :::045

45

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ricardas <--- susirašinėju ir su iš kitų šalių. smile per postcrossing'ą. smile bet su svetimšaliais man sunkiau bendrauti einasi, tai noriu pabandyti susirašinėti su lietuviais. smile
mokytojas <--- svaigsti tai žiauriai...

46

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ingrida parašė:

Ricardas <--- susirašinėju ir su iš kitų šalių. smile per postcrossing'ą. smile bet su svetimšaliais man sunkiau bendrauti einasi, tai noriu pabandyti susirašinėti su lietuviais. smile
mokytojas <--- svaigsti tai žiauriai...

Na, pats jau rašau tokią knygą 16 metų, galbūt tu esi teisi aš svaigstu, bet tai atitraukia nuo kasdienybės ir atsiranda šioks toks užimtumas :::045

47

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

mokytojas <--- nesupykit, bet jūs nei į rašytoją, nei į mokytoją nepanašus. big_smile skyrybos klaidų tai ohoho..

48

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ingrida parašė:

mokytojas <--- nesupykit, bet jūs nei į rašytoją, nei į mokytoją nepanašus. big_smile skyrybos klaidų tai ohoho..

Kada rašau sau tada nedarau kalidų. Jeigu nedaryčiau skyrybos klaidų forumuose, atrodyčiau kaip nuoboda, nors kita vertus tikriausiai toks esu ir todėl stengiuosi tai kompensuoti darydamas klaidas kai rašau kitiems žmonėms :::045

49 (redagavo Ingrida 2013-07-06 12:40)

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

mokytojas <--- realy normal.

50

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ingrida parašė:

mokytojas <--- realy normal.

Na, kaip ten bebūtų, tau davėme mintį, pamėgink su kuom nors susitikinėti, su jaunesniu ar su senesniu, juk norint sudominti skaitytoją, reikia kažko labai netradicinio, nelygu kam pati ryžtumeis :::045

51

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nemanau, kad norint kurti, būtinai reikia su kažkuo susitikinėti. wink

52

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ingrida parašė:

nemanau, kad norint kurti, būtinai reikia su kažkuo susitikinėti. wink

Nebūtina su žakuo susitikinėti, norint kurti vientik sau, bet norint šiek tiek pakelti kartelę, praverstų patirtis, kuri pati savaime neatsiras, jeigu nesusitikinėsi su žmonėmis akis į akį, aba bent jau praturtins tavo įspūdį, kurį galėsi įdomiau ir "skaniau" pateikti :::045

53

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

ammm... o kas sakė, kad aš rašau apie žmonių santykius ar pnš.?. big_smile

54

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

jis cia dabar tau prirasys kazin ko, astronautu gali prisistaty. kad tik ikalbint tave susitikt ir patirt svaigiu nuotykiu su jo daiktu. tfu kad juos kur tokius, bobos nesusiranda, tai prie vaiku pristoja.

55

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

apgailėtinas. smile

56

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

ponas dosnusis mat, knyga pades isleisti.

nu zodziu big_smile

57

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

jis akivaizdžiai įsitikinęs, kad visos nepilnametės yra naivios.. dėja, šįkart ne ant tos pataikė. smile

58

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

O kodel jus iskart taip puolat ji? Jis gi nerase jai tiesiogiai vulgarias zinutes:)  O temos autore, tu rasai ant lapo ar uz pc?  Nes kiaura diena online cia merginos, tai speju su kompu ir rasai. Tai siusk kuryba i leidybos istaigas ir tada kai anie isleist gales, tada ir su autorinem teisem sutarti pasirasai, gi paprasta. O moketi tai tikrai nevisada brangu. Tau gali kainuoti uz viena knyga kelis litus susimoketi, vien uz 100 puslapiu.

59

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule parašė:

jis cia dabar tau prirasys kazin ko, astronautu gali prisistaty. kad tik ikalbint tave susitikt ir patirt svaigiu nuotykiu su jo daiktu. tfu kad juos kur tokius, bobos nesusiranda, tai prie vaiku pristoja.

Jis yra labai blogas žmogus :::045

60

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nesvarbus <--- rašau ne su kompu. -_- tiesiog šiandien šventė, tai paštas nedirba... o visi laiškai jau paruošti siuntimui.