61

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

mokytojas parašė:
Saule parašė:

jis cia dabar tau prirasys kazin ko, astronautu gali prisistaty. kad tik ikalbint tave susitikt ir patirt svaigiu nuotykiu su jo daiktu. tfu kad juos kur tokius, bobos nesusiranda, tai prie vaiku pristoja.

Jis yra labai blogas žmogus :::045


siur, istvirkeli.

62

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule parašė:
mokytojas parašė:
Saule parašė:

jis cia dabar tau prirasys kazin ko, astronautu gali prisistaty. kad tik ikalbint tave susitikt ir patirt svaigiu nuotykiu su jo daiktu. tfu kad juos kur tokius, bobos nesusiranda, tai prie vaiku pristoja.

Jis yra labai blogas žmogus :::045


siur, istvirkeli.

Aš esu didysis ištvirkėlis, svajojantis apie davatkų nuogus užpakalius, tai kuri norit apsikeisti skype :::045

63

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nu va, kaip ir atsiskleide zmogus, ir ketinimai atviru tekstu. gerai...

64

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule parašė:

nu va, kaip ir atsiskleide zmogus, ir ketinimai atviru tekstu. gerai...

Užsirašyk į savo užrašų knygelę ir lauk kito tokio akibrokšto :::045

65

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

lieka viskas, ka parasai, sistemoj. niekur nedingsta. nesi joks anonimas. tia galvok kam ka siulai. kad bandai man cia primest kazka, man nerupi. bet prie vaiku nesikabinesi, uz tai yra teisine atsakomybe, kapish? ir ne visi tokie durni kaip tu manai.

66

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Tada nusirašyk visą sistemą ir sukaupk savo užrašų knygelėje.

67

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

vyrams, kurie pateisina smurta pries moteris, kai moteris isveda jus is kantrybes, t.y. neusipelno to pati: stai jums situacija, kai to nusipelno vyras. Del realaus lygiu teisiu nebuvimo as tiesiog fiziskai negaliu jam sumalt snukio, nors daugiau kaip ir nieko ans nenusipelno.

68

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule parašė:

vyrams, kurie pateisina smurta pries moteris, kai moteris isveda jus is kantrybes, t.y. neusipelno to pati: stai jums situacija, kai to nusipelno vyras. Del realaus lygiu teisiu nebuvimo as tiesiog fiziskai negaliu jam sumalt snukio, nors daugiau kaip ir nieko ans nenusipelno.

Nenuostabu, kad esi išsiskyrusi, nes tau vaidenasi velniai žino kas, siūlyčiau pasigydyti.

69

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

pats rasei 16kosmetu mergaitei visoki brieda, jei manai, kad niekas nieko nesupranta ir kad tavo tikslai nera akivaizdus - tai esi neteisus. visiem cia viskas aisku.

70

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule parašė:

pats rasei 16kosmetu mergaitei visoki brieda, jei manai, kad niekas nieko nesupranta ir kad tavo tikslai nera akivaizdus - tai esi neteisus. visiem cia viskas aisku.

Labai būtų įdomu sužinoti, dėl ko išsiskyrėt su vyru, nors spėju kad jis šnekėjo visokį briedą ... :::045

71

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

nes gere. jei mano dukrai dabar kazkoks suauges diedas pazinciu puslapyje rasytu, kad jai reikia dosnaus draugo, patirties realiai bendraujant ir ka jin veiks vakare, tai sitiek ilgai nesiterliociau - but iskart priduotas kur reik. ir ta padarytu kiekvienas norm tevas ar motina. beda, kad ne visi pasiziuri ka vaikai veikia ir kas prie ju kabinejasi.

72

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule parašė:

nes gere. jei mano dukrai dabar kazkoks suauges diedas pazinciu puslapyje rasytu, kad jai reikia dosnaus draugo, patirties realiai bendraujant ir ka jin veiks vakare, tai sitiek ilgai nesiterliociau - but iskart priduotas kur reik. ir ta padarytu kiekvienas norm tevas ar motina. beda, kad ne visi pasiziuri ka vaikai veikia ir kas prie ju kabinejasi.

Perskaityk dar kartą mano žinutes.

73

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

mokytojas <-- gal tu geriau užsičiaupk nebeerzinęs žmonių...

74

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ok :::045

75

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

mokytojo  pasiūlymai  tarp  eilučių.Galima  suptrasti  tik  ,kaip  pasiūlymą  neužsidaryti  namuose,o  bendrauti  su  žmonėmis.Na  galima  ir  įtarti  ,kad  einama  mažais  žingsneliais  pirmyn.Bet  čia  dar  tik  įtarimas.Bet  bendrai  jaunoms  mergaitėms  ypač  reikia  būti  atsargioms  su  pasiūlymais.O  su  nepažystamais  susitikti  tik  viešoje  vietoje  ir  ne  vieną  kartą  ,kol  įsitikins  kas  per  žmogus,o  jei  protingi  tėvai  būtų  gerai  ,kad  žinotų  su  kuo  eina  į  pasimatymą.Arba  gera  draugė ,kad  žinotų .Atsarga  gėdos  nedaro  ,o  ir  pačiai  saugiau.

76

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Tai vat, būkite atsargio merginos, nes tokių kaip aš yra ir daugiau :::829

77

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

mokytojas parašė:

Tai vat, būkite atsargio merginos, nes tokių kaip aš yra ir daugiau :::829

nerašiau,kad  būtent  tavęs  reikia  saugotis ,bet  ir  negaliu  garantuoti  už  tave  ,nes  nepažystu.
O  saugotis  nebūtinai  vyresnių,nepilnametę  susipažinusia  internete  nužudė  nepilnametis. Arba  išėjusia  palakstyti  mergaitę  nužudė  irgi  jaunas  vaikinas. Žinoma  tokių  yra  vienetai,mano  nuomone  gerų  žmonių  yra  daug  daugiau.Bet  šaukštas  deguto  medaus  statinę  sugadina.

78 (redagavo nesvarbus 2013-07-07 11:35)

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule, tu rimtai su nervais nedraugauji. Nesistebiu kodel pati tokia nelaiminga ir esi:)  Visur viskas vaidenasi? Jei vaidenasi, persizengok.

Merginos, moterys, ko jus nesuprantat ir kabinejates prie Mokytojo?  Jis tiesiog norejo pasakyti, kad jauni zmones turetu daugiau laiko leisti lauke, o ne vien kiaura dien prie pc sedeti. Ka ir pacioms siulyciau. 
Nesupykit, bet tikrai taip yra. O isvados del Mokytojo kabinejimosi, na pacios susikuret problema del ko? Del komentaro su ironijom ir tiesom?


Kalbant apie nusikaltimus, paaugliai irgi ziaurius nusikaltimus padaro. Siauliu gimnazistes tragedija yra tik vienas to pvz, o kiek yra kitu pavyzdziu? Daug.

79 (redagavo Saule 2013-07-07 11:55)

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

kad labai karsta, neimanoma iseit.
ne nu as iskart primeciau, jei ta mergaite butu mano dukra, ir jai tai rasytu 33 metu vyras... zinoma, kad reaguoju astriai, o kaip kitaip? nors tu dar jaunas ir naivus iki negalejimo, manai, kad tam diedui tikrai buvo idomu vaiko pomegiai ir laiko leidimas? vyrui is pazinciu puslapio, ieskanciam sexo, nuosirdziai idomu paaulges mergaites uzsiemimai? naivus tu.
ir kodel neneustoji manes pasiepinet, as nesuprantu. juk pasakiau tau, kad prasau to nedaryti, nu vistiek. ar malonuma jauti zemindamas kitus zmones? ar tik moteris?

80

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule, tu nemanau, kad pati kalbedama apie pagarba siai temos autorei rodai nepagarba savo demagogijom?:) Ir dar mokai kitus, kad cia nerasytu, o pati ka darai? Neprimetinek is saves detektyve. Pacios 16 metes nemaziau kaltos tame, kad joms buna paraso dedes ar vyresni. Kodel? O kam 16 metei kelti provokuojancias, vulgarias nuotraukas ten kur ir suaugusiuju yra? Ten kur ir bendraamziu yra, kuriems hormonu audros?  Kodel Saule tevai neziuri i tai,kada ju dukra tokias nuotraukas ikelia? Tai manau cia abi puses yra kaltos.

Temos autore, cia ne apie tave kaip pvz buvo kalbeta jeigu ka:)


Saulute, kas tave neramina? Apsikom ne mes su Mokytoju sia tema, bet ir tu prisidejai prie to. Zinai ka del sexo? Tau rimtai turbut jo ir truksta, kad visur apie ji rasai. Is kur tau zinoti, kad anas nori sekso?  Jei nemoki isiskaityti, nekaltink kitus o tik save. 

Save zemini tik tu pati. As tik reiskiu savo nuomone, kuri nevisada visiems maloni.