101

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

jieskau zmogaus  vakaruj su pentograwmom praleisti

102

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

drasus zmones, ir pavarde ir adresa ir emaila i viesuma.. :::b18

103

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Tiap tik foto uzmirso paviesint. Itariu ne savo duomenis viesina...

104

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Ir vis dėl to prašė tik parašyti laiška o ne komentuoti gyvenama vieta.

105

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

gedukas parašė:

Ir vis dėl to prašė tik parašyti laiška o ne komentuoti gyvenama vieta.

tai gal parasom visi jai laiskus) gaus tiek daug spamo)

106 (redagavo gedukas 2015-03-11 11:15)

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Nebloga mintis aš jau parašiau dabar tavo eilė jai blauzdos ne per skystos.:::b37

107

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

gedukas parašė:

Nebloga mintis aš jau parašiau dabar tavo eilė jai blauzdos ne per skystos.:::b37

as galvoju uzregistruoti jos pasto adresa kad jai spama siuntinetu) ir gaus daug laiskuciu per diena)

108

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Galima ir taip jai taunuo togeriau bus:::045

109

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Konstantinas parašė:
gedukas parašė:

Nebloga mintis aš jau parašiau dabar tavo eilė jai blauzdos ne per skystos.:::b37

as galvoju uzregistruoti jos pasto adresa kad jai spama siuntinetu) ir gaus daug laiskuciu per diena)

nebukit tokie pikti. Zmogus nori gauti laiska, tikra laiska, kuris rasomas ranka, ant popieriaus, dedamas i voka, uzrasomas gyvenamasis adresas ir klijuojamas pasto zenklas... Kada paskutinisyk rasete tikra laiska? Gal ir idomu butu zmogui, padekit istikruju, gal patiks ir jums` wink Bus laukimas, nerimas... O juk buvo laikai, kai laiskai buvo labai populiarus smile ...

110

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Rasa parašė:
Konstantinas parašė:
gedukas parašė:

Nebloga mintis aš jau parašiau dabar tavo eilė jai blauzdos ne per skystos.:::b37

as galvoju uzregistruoti jos pasto adresa kad jai spama siuntinetu) ir gaus daug laiskuciu per diena)

nebukit tokie pikti. Zmogus nori gauti laiska, tikra laiska, kuris rasomas ranka, ant popieriaus, dedamas i voka, uzrasomas gyvenamasis adresas ir klijuojamas pasto zenklas... Kada paskutinisyk rasete tikra laiska? Gal ir idomu butu zmogui, padekit istikruju, gal patiks ir jums` wink Bus laukimas, nerimas... O juk buvo laikai, kai laiskai buvo labai populiarus smile ...

mes nepikti tiesiog matosi kad mergina labai jauna ir dar kaime gyvenanti as jai per senas kad laiskus rasyciau) tikri laiskai baigesi kai tapo visiems prieinami kompiuteriai. mano gyvenime tikri laiskai baigesi kazkur 2003-2004 metais) tuoj sita mergina uzaugs issikraustys is savo kaimo susiras berna ir nereikes jai jokiu laisku cia tik kol vaikyste jinai neturi ka veikti

111 (redagavo gedukas 2015-03-15 19:57)

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

O aš parašiau tik dar neišsiunčiau jei neužmiršiu antradieni išsiusiu kai paštininkas ateis į darboviete.
Visada laikausi duoto žodžio.Blogai tik kad nenurodė kokia tema turi būti parašytas laiškas

112

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

kodel blogai kai tema nenurodyta? gali temas rinktis pats smile

113

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

aš irgi noriu susirašinėti neturiu su kuo

114

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Saule parašė:

nes gere. jei mano dukrai dabar kazkoks suauges diedas pazinciu puslapyje rasytu, kad jai reikia dosnaus draugo, patirties realiai bendraujant ir ka jin veiks vakare, tai sitiek ilgai nesiterliociau - but iskart priduotas kur reik. ir ta padarytu kiekvienas norm tevas ar motina. beda, kad ne visi pasiziuri ka vaikai veikia ir kas prie ju kabinejasi.

WOW, bet jūs ir pavarot, kolegos "ieškokai" (atsiprašau už išsireiškimą)!

Šiaip tikrai geras dalykėlis tie laiškai rašyti ranka smile daug prisiminimų kelia (ypač vaikystę). Bet dėl to pliektis atvirai vargu ar gerai... Paklausė ar kas norėtų pasirašinėti, o gavo keiksmažodžių kaip už tėvynę... ir dar nepilnametė... Ot suaugę šiais laikais, net prieš nepilnamečius keiksmažodžius vartoja.. Tipiška Lietuvos kultūra..


Saule, faktas, kad už tokius dalykus sodina ir nei vienam normaliam tėvui ar motinai tokia situacija nebūtų normali. Tačiau pažvelk į tai iš kitos pusės - vaikas ar ne, jis/ji irgi turi privatumo jausmą. Vargu ar rodys kas jam/jai ką ten rašo ir t.t. Garantuotai neleis skaityt laiškų ar pan. Taip kad vargu ar apskritai išeitų 'terliotis' su tokiais ir kitokiais smile


Sėkmes, kolegos "ieškokai"!

[P.S.] Naudokit pašto karvelius - laksto greičiau nei paštininkai big_smile

115

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Sveiki.Ieskau bendraminciu, susirasynejimo draugo/drauges, taip bendrauti,susirasyneti laiskais.Man irgi galite rasyti,i p.m.
Domiuosi literatura,seminarais,kelionemis.Turiu maza vilti, galbut rasiu cia nauju draugu :DD
Su pagarba,
Elfi smile

116

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Labai itartinai ziuriu i tokius dalykus . Neverta duoti savo duomenis kazkam.Dar papasakokit kada i atostogas vaziuojat kad zinotu kada namie nieko nera .. nu ne :::a55

117

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Elfi parašė:

Sveiki.Ieskau bendraminciu, susirasynejimo draugo/drauges, taip bendrauti,susirasyneti laiskais.Man irgi galite rasyti,i p.m.
Domiuosi literatura,seminarais,kelionemis.Turiu maza vilti, galbut rasiu cia nauju draugu :DD
Su pagarba,
Elfi smile

norejau parasyti bet paskui pagalvojau kad tu per daug jauna. pradesi bendrauti o paskui susirasi sau jaunesni vaikinuka ir pasibaigs bendravimas. ir siaip draugyste tarp vyro ir grazios moters yra neimanoma nes bent vienas galvos apie lova

118

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Konstantinas parašė:
Elfi parašė:

Sveiki.Ieskau bendraminciu, susirasynejimo draugo/drauges, taip bendrauti,susirasyneti laiskais.Man irgi galite rasyti,i p.m.
Domiuosi literatura,seminarais,kelionemis.Turiu maza vilti, galbut rasiu cia nauju draugu :DD
Su pagarba,
Elfi smile

norejau parasyti bet paskui pagalvojau kad tu per daug jauna. pradesi bendrauti o paskui susirasi sau jaunesni vaikinuka ir pasibaigs bendravimas. ir siaip draugyste tarp vyro ir grazios moters yra neimanoma nes bent vienas galvos apie lova

Perjauna? Man 24m, zmones..as puikiai suprantu,kad tarp vyro ir moters draugyste nelabai.Bet jei tik susirasineji internetu,na ir kas?Cia net ne draugyste,tik taip pasibendravimas.Is tikro,tai laukciau daugiau laisku ir is moteru..bet cia kas yra,moterys tarp moteru mazai beplepa? Any way.. Aciu,nors uz komplimentus. big_smile

119

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

vienas filosofas pasake kad visas zmogaus gyvenimas tai bandymas pabegti nuo vienatves todel susirasinekite su kuo tik norite vienatve jus vis tiek pasivys ir graziai palydes i kapus) stai kaip pesimistiskai as parasiau

120

Re: ieškau draugo/ės susirašinėjimui laiškais!

Konstantinas parašė:

vienas filosofas pasake kad visas zmogaus gyvenimas tai bandymas pabegti nuo vienatves todel susirasinekite su kuo tik norite vienatve jus vis tiek pasivys ir graziai palydes i kapus) stai kaip pesimistiskai as parasiau



Ach, jau tie filosofai..aisku,pesimizmas,kas daugiau?
Vienatve tikra, tai pagyventi atsiskyrus toli kuri laika.
Zmogus sociali butybe,o vienisiaus dalia-ne visiems skirta.kartais pabuvus vienatveje,visai linksma ir bendrauti...Bendrauji,ir mokaisi.Kitaip bendrauti ir neismoksi..