1

Tema: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

"Manęs dažnai klausia: vat tu simpatiškas, apsiskaitęs, su tavimi malonu bendrauti, tau 26... Kodėl tu vis dar be merginos?

O todėl, kad 70% mano bendraamžių - tai kas? Tai tūsų liūtės, kurios net kiaušinienės iškept nemoka, o jeigu ir keptų - sudegintų; tai avelės, kurios mažai ką tesugeba; tai svajoklės, kurios laukia savo oligarcho baltam lexus'e iki pat pat senatvės, tai žvaigždės, manančios, kad apart jos apskritai neturi nieko būti šiam pasauly.

Gyventi iš kredito - tai ne prabanga, atėjo krizė ir viskas: "kam aš susidėjau su tokiu nevykėliu?" O ką tu padarei, kad bent kaip nors palaikytum žmogų?... Nichera tu nepadarei, toliau savo prancūziško manikiūro nieko nematai. Romantika... Romantika - tai, ****, ne pasisėdėjimai kokiam nors klube, gurkšnojant degtinę su energetiku ir nuostaba ryte: "Kodėl aš taip blogai matau/girdžiu/"motoras kala"".

Jeigu vaikinas nerūko ir nieko nevartoja - tai reiškia, kad jis lochas arba mažas sūnelis botanikas, nes jis mano, kad jo vaikai bus normalūs ir sveiki. Dar geriau - susigalvoja, kad jis užsikodavęs ex narkomanas ar dar kas nors. Sako: "Vau, kaip fainai, kad tu negeri" ir žiūrėk jau po savaitės nei tavo vardą prisimena, nei ką...

Ir mano šukuosena paprasta, normali, nes bent kažkaip stengiuosi likti vyru, išsiskirti iš tų homosektantų bandos, kur iš galo net nesuprasi: vyras prieky tavęs eina ar merga... Ir jeigu aš skambinėju pastoviai, kai nekeli ragelio, nes tavo draugei tėtis nupirko automobilį arba stovėjai kamštyje - tai ne todėl, kad pavydžiu arba lendu, o todėl, kad elementariai nerimauju - ar viskas gerai mano mylimai moteriai, ar ji nepakliuvo, kaip įprasta, kokion nors ŠIKNON!?

"Aš negaminsiu valgyti ir neplausiu indų, nes pas mane NAGAI!!!!" AAAAAAA, o vaikus tu kuo maitinsi??? Nagais!? Ar Redbull'iu??? Maži vaikai nevalgo "Liūtuko koldūnų" ir maksiminių kotletų.

Visi tie TV šou - tai ŠOU, o ne gyvenimas! Ir jeigu kažkuriam šou Tomas paliko Elžbietą vien todėl, kad ji sulindo į rožinius, o ne į juodus stringus, aš taip nesielgiu, nes net tokių minčių nekyla. Ir jeigu aš sakau, kad myliu, reiškia taip ir yra ir aš nebandau iš tavęs eilinio sekso "porcijos/kartelio" iškaulyt, nes man tai pavyko pirmojo pasimatymo metu.

Štai taip man norėtųsi atsakyti į klausimą: kodėl vis dar be merginos, bet tai labai ilgas ir liūdnas atsakymas.

O likusios 30%..?

O TU PABANDYK sutikti jas šiam megapolyje, kur kiekvienas bando atrodyti glamūriškas ir tikriems jausmams nėra laiko."

Labai teisingi vieno žmogaus žodžiai, negaliu nepasidalinti!!!

2

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

verksniu klubas atsidare ,,,kas noresit paverkt gali rinktis cia ramios kitos temos bus,,,

3

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

tinsanis parašė:

verksniu klubas atsidare ,,,kas noresit paverkt gali rinktis cia ramios kitos temos bus,,,

jau pradedi man patikti. to kateoriskumo gal ir yra kazkiek, bet sveikas protas nugali. respect uz  blaivu realistiska poziruri i gyvenima. smile

4

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Saule parašė:
tinsanis parašė:

verksniu klubas atsidare ,,,kas noresit paverkt gali rinktis cia ramios kitos temos bus,,,

jau pradedi man patikti. to kateoriskumo gal ir yra kazkiek, bet sveikas protas nugali. respect uz  blaivu realistiska poziruri i gyvenima. smile

0 demesio nesistengiu kam patikt,,poziuris tik i tema,,,

5

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

man irgi tas pats,daznai buna pasako zmones kaip tu cia simpatiskas vaikinas esi,grazus ir neturi paneles, nu tai jo ka ten galima tureti,jei jos iesko pacios nezino ko ir vaiksto galva iskelusios,nei kas bendrauja nei kazkokio susidomejimo yra,parasau tai net atrasyt nesugeba o jei ir atraso tai vos ne ko cia nori ko cia rasai. Cia tos diskusijos tai beprasmes yra, turi turet gera bmw uz ne maziau kaip 30tukst ir litu pilna kisene,va tada gal ir turesi kazka,dabar niekas nevertina to nuosirdumo,paprastumo,romantikos kaip pats sakei,db visom panom rupi palakstyt,pasidulkint su kuo nors,klubuose girtom pasislaistyt ir gerai,jaunimas degraduoda ne dienom o valandom siais laikais ir nieko cia nepadarysi.
Buna bendrauju su panele stengiuos,rodau demesi,bunu mielas,geras,uzjauciantis,suprantantis,nu padarau viska ka galiu o ten  mane uz akiu apgaudineja,su kitais duodasi,meluoja,slepia o kai viskas nusibosta tai paima kaip kokia siuksle ir ismeta...tai kartais ir pagalvoju ka ten gyvenime galima turet buvo jei net jokios normalios nebuvau sutikes,bet kaip pasiziuriu tai ne as toks vienas ir nepaskutinis gyvenime.

6

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Kęstas parašė:

man irgi tas pats,daznai buna pasako zmones kaip tu cia simpatiskas vaikinas esi,grazus ir neturi paneles, nu tai jo ka ten galima tureti,jei jos iesko pacios nezino ko ir vaiksto galva iskelusios,nei kas bendrauja nei kazkokio susidomejimo yra,parasau tai net atrasyt nesugeba o jei ir atraso tai vos ne ko cia nori ko cia rasai. Cia tos diskusijos tai beprasmes yra, turi turet gera bmw uz ne maziau kaip 30tukst ir litu pilna kisene,va tada gal ir turesi kazka,dabar niekas nevertina to nuosirdumo,paprastumo,romantikos kaip pats sakei,db visom panom rupi palakstyt,pasidulkint su kuo nors,klubuose girtom pasislaistyt ir gerai,jaunimas degraduoda ne dienom o valandom siais laikais ir nieko cia nepadarysi.
Buna bendrauju su panele stengiuos,rodau demesi,bunu mielas,geras,uzjauciantis,suprantantis,nu padarau viska ka galiu o ten  mane uz akiu apgaudineja,su kitais duodasi,meluoja,slepia o kai viskas nusibosta tai paima kaip kokia siuksle ir ismeta...tai kartais ir pagalvoju ka ten gyvenime galima turet buvo jei net jokios normalios nebuvau sutikes,bet kaip pasiziuriu tai ne as toks vienas ir nepaskutinis gyvenime.

its true

7

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

arba gerus ir nuosirdzius vaikinus prastumia ir susiranda visokius "gerus berniukus" profkinius nieko nebaigusius,prasigerusius kurie tik vaiku sugeba pridaryt ir pabegt i visas 4 puses,o tada sedi vienisos mamytes ir verkia oj kokie tie vyrai negeri,tai visu pirma reikia susirasti normalu ir tada nereiks verkti,kad visi vyrai siokie ir anokie.

8

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Na ka padarysi. Nesikartosiu, bet pacios merginos linkusios vadinti vyrus kiaulem, tik pacios buna ne ka geresnes. Stoviu prie kasos, o tau kasininke apsimeta durnele, mat tuo skelsiu koki bajeriuka. Kol neparodai pikto veido ar nepasakai, -man neidomu.  Arogantiskumo daug, pas tas,kurios turi geras kuno linijas ir prastas kuno linijas bet spakliaus ir akinukus per visa veida, na ka padarysi, kai vaikysteje mergaites neprisizaide su lelytem.

9

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

To paties  klausia ir manes, kodel as dar vienas. Ir mano atsakymas butu toks pat kaip ir Kesto. Lygiai tas pats.

10

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

aplinka atitinka žmogų, jei nepatiktų aplinka, nebūtum, tarp tokių "draugių" ir nevaitotum kad 70% merginų tau nemoka kiaušinių tinkamai iškepti big_smile

11

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Hahah kaip tai bebutu kontra-intuityvu , bet jeigu stengiesi , viska darai, rodai demesi ( nu baxurai rimtai per daug to demesio rodot ) tai jaunas moteriskos lyties ziurkenas galvoja aha ka mes cia turim , dar vienas bailys ir mazapimpis loxas be litu , gerai , kad bent masina turi tai is klubo parvesh . Bet miegot su tokiu tai aina **** sutampytu jauciu shliauka deciau , dar jei draugiapriesies suzinos ( nepastebejot , kad jos varo net ant savo ale geriausiu draugiu ? , tu ant savo geriausio draugo esi kada vares ? ) tai va jei dar "drauges" suzinos tai aina namas kokia lazha gausis ... Nu gerai gerai gal ir galima su tokiu draugaut ...ai nu ... nu vistiek ...nu vistiek nera seip ka veikt savaitgaliais , uz savo litus daug nepagersi , o tas vis kviecias kur nors ...ai nu ... vistiek my life my rules ...

DJ gerbemi baxurai - mergos iki vemimo neapkencia ir nenori *ulkintis su baxurais , kuriuos gali kontroliuot , nurtodinet ir visaip kitaip apipisinet ir isnaudot ... Nes tokiu atveju tik tu galvoji , kad esi baxuras , joms tu zemiau mergos be papu, vairuotojas, windowsu perinstaliuotojas, nemokamas baras ... Baxuras turi domino su jos kauliukais zaist - dominuot . Nu cia taip grubiai tariant big_smile

12

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

nesvarbus parašė:

To paties  klausia ir manes, kodel as dar vienas. Ir mano atsakymas butu toks pat kaip ir Kesto. Lygiai tas pats.

nemanyciau,,,labai daug inksti a jis konkreciai pasake,,

13

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Juozapas parašė:

Hahah kaip tai bebutu kontra-intuityvu , bet jeigu stengiesi , viska darai, rodai demesi ( nu baxurai rimtai per daug to demesio rodot ) tai jaunas moteriskos lyties ziurkenas galvoja aha ka mes cia turim , dar vienas bailys ir mazapimpis loxas be litu , gerai , kad bent masina turi tai is klubo parvesh . Bet miegot su tokiu tai aina **** sutampytu jauciu shliauka deciau , dar jei draugiapriesies suzinos ( nepastebejot , kad jos varo net ant savo ale geriausiu draugiu ? , tu ant savo geriausio draugo esi kada vares ? ) tai va jei dar "drauges" suzinos tai aina namas kokia lazha gausis ... Nu gerai gerai gal ir galima su tokiu draugaut ...ai nu ... nu vistiek ...nu vistiek nera seip ka veikt savaitgaliais , uz savo litus daug nepagersi , o tas vis kviecias kur nors ...ai nu ... vistiek my life my rules ...

DJ gerbemi baxurai - mergos iki vemimo neapkencia ir nenori *ulkintis su baxurais , kuriuos gali kontroliuot , nurtodinet ir visaip kitaip apipisinet ir isnaudot ... Nes tokiu atveju tik tu galvoji , kad esi baxuras , joms tu zemiau mergos be papu, vairuotojas, windowsu perinstaliuotojas, nemokamas baras ... Baxuras turi domino su jos kauliukais zaist - dominuot . Nu cia taip grubiai tariant big_smile

smile))) geras:))) bet taip ir yra

14

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

tinsanis parašė:
nesvarbus parašė:

To paties  klausia ir manes, kodel as dar vienas. Ir mano atsakymas butu toks pat kaip ir Kesto. Lygiai tas pats.

nemanyciau,,,labai daug inksti a jis konkreciai pasake,,

Na nezinau tamsta kame jusu priesiskas nusiteikimas. Nes beveik ta pati jau ir rasiau daug kartu.

15

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

tinsanis parašė:
Saule parašė:
tinsanis parašė:

verksniu klubas atsidare ,,,kas noresit paverkt gali rinktis cia ramios kitos temos bus,,,

jau pradedi man patikti. to kateoriskumo gal ir yra kazkiek, bet sveikas protas nugali. respect uz  blaivu realistiska poziruri i gyvenima. smile

0 demesio nesistengiu kam patikt,,poziuris tik i tema,,,

poziuris sutapo. juk tai visad malonu wink

16 (redagavo Juozapas 2013-07-13 07:53)

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Ai va dar pamirsau ... vat jus cia per holywoodinius filmus ir dainu video klipus prikalbejo ir prirode , kad moterys yra mylincios , gilios , kurybiskos , besirupinancios , svelnios ir gerosios jausmu fejos , vertina labiau vidi grozi ir dvasinius dalykus big_smile big_smile . Bet kaip jus DJ gerbiami baxurai galvojat kodel jus neriates is kailio ir visus litus isleidziate masinai , i stangine vaikstot ispudingai , stiliukas , pastovus noras pasigirti kai esat moteru kompanijoj savo pasiekimasi ... nemanot , kad evoliucine prasme toks elgesys butu betikslis jei moterys vertintu vyyydu ? big_smile big_smile

Cia vyrai yra jausmu fejos ir meile yra tiktai vyru galvose ...moterys yra saltos skaiciuotojos ir i prieki tau durneliui plano sukurejos , kaip jos tures vaika ir kaip tu dirbsi dirbsi dirbsi ir visalaika busi blogas blogas blogas big_smile big_smile . Jokios meiles tau paprastam baxurui jos nejaucia , nes jos tiesiog negali , pas jas nera smegenyse tokios zonos paprastai tariant ... o visas dainas ir asaras jos lieja ne tau mano DJ gerbiamas baxure paprastasis ( baxurus vulgaris simplicus ) , o jos lieja asaras del berniuku su visais imanomais pribumbasais , kurio realybeje tokio net but negali pvz 25 metu milijardierius pasportaves ir stiprus valdingas , svelnus ir demesingas , uzsiemes ir siekiantis savo tikslo betkokia kaina, ir visada turintis daug laiko jai ir nezlugdantios jos asmenybes, ir visalaika isiklausantis i jos nuomone, bei leidziantis jai priimineti svarbiausius sprendimus , bet kartu isliekantis neabejotinas autoritetas ir seimos galva uz kurio ji butu kaip uz muro sienos , ir toks svelnus ir rupestingas vaikams , nieko nebijantis ir megstantis issukius ir naujoves , bet labai seimyniskas ir laisvalaiki leidziantis namuose big_smile big_smile big_smile Nu cia taip grubiai big_smile big_smile 

Taip , kad raminkites baxurai su savo svajonem apie gyveno ilgai ir laimingai ... nera tokio dalyko gyvenant vienoje patalpoje su moterimi .

Pasiseke gaut siexo **** sedi i taxa , imi bonke nedidele litrine , skmabyji baxurams , susedat ir tu viska papasakoji kaip ir ka tu ten darei ir kaip priciesinai big_smile big_smile va cia tai gyvenimas ...


Bet cia jums iskilo klausimas ir jus pasakysit " joptvaimat gi va mano va draugas Sieras jau kokia 3 metai kaip graziai draugauja su Andzhelka ir as dar mergu turejau vienu ir mylejom vienas kita ..." Bet tai cia tik del to , kad mergos negali buti vienos ir kai neturi bx tai ju statusas tarp mergu iskarto krenta , kai tu rimtai draugauji su pana tai cia rimta tik tau , mergai tai nieko nekainuoja ant nugaros kartais pagulet , bet uztat ji gali pazaist namus ir paknist prota tau , tu dar ir masina turi tai pas mamu i Ambraziski ja gali nuvesti per sventes ir ji ten pasirodys kaip subrendusi moteris rimtai zvelgianti i gyvenima ir i ateiti ...bet vos tik tik jai priciesins pute baxurelis su pribumbasais - ji cheatins bu ti nai ... Nes kitaip kaip cia dabar gaunasi , kad moterys turi vidutiniskai virs 5 kartu daugiau sexo partneriu negu vyrai big_smile big_smile ir oralinis nesiskaito kaip sexas ar neistikimybe ju galvose big_smile big_smile

17

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Na, nesenai teko bendrauti su mergina, kuri, pasak jos, jau rimto bendravimo nori ir t.t. Bet, ji nesuprato, kodėl aš jos draugų kompanijoje nepasimečiau ir jie mane priėmė kaip savą, jos krikšto sūnus tiesiog prilipo, geriausia draugė išsipasakot pradėjo. Pabėgo, nes net nepasistengė suprasti, kad kartais įmanoma surasti ir paprastą vaikiną, nuoširdų, žinantį ko nori ir, mano nuomone, mokantį bendrauti. Bendravimas papraščiausiai nutrūko, nes reikia, tikriausiai, kažko dar geresnio.
Ir, kaip dauguma mėgsta komentuoti apie "verksnių" būrelį - kartais žmonės ne tik verkia - forumas yra ir tam, kad pasidalintumėm patirtimi ir išgyvenimais. Vaikiškas požiūris paskaičius iškarto teisti ir mesti verksnio etiketę. Suaukite, "vyrai"...

18

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Jaunoms ir nebutinai jaunoms moterims yra visikai popui tavo vidinis pasaulis ir koks tu zmogus , jos "myli" tave ne uztai koks tu esi , o uz tai ka tu gali suteikti ... ne vien tik litai , bet pvz saugumas irgi yra vertybe ir ji suteikti gali tikrai ne kiekvienas smile hahaha aisku vel viskas per aplinkui viskas susiveda i pinigu kieki big_smile

19

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Juozapas parašė:

Jaunoms ir nebutinai jaunoms moterims yra visikai popui tavo vidinis pasaulis ir koks tu zmogus , jos "myli" tave ne uztai koks tu esi , o uz tai ka tu gali suteikti ... ne vien tik litai , bet pvz saugumas irgi yra vertybe ir ji suteikti gali tikrai ne kiekvienas smile hahaha aisku vel viskas per aplinkui viskas susiveda i pinigu kieki big_smile


neitiesa smile vidinis pasaulis kur kas idomesnis smile jau vien patyrineti be galo idomu smile

20

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Paulius parašė:

"Manęs dažnai klausia: vat tu simpatiškas, apsiskaitęs, su tavimi malonu bendrauti, tau 26... Kodėl tu vis dar be merginos?

O todėl, kad 70% mano bendraamžių - tai kas? Tai tūsų liūtės, kurios net kiaušinienės iškept nemoka, o jeigu ir keptų - sudegintų; tai avelės, kurios mažai ką tesugeba; tai svajoklės, kurios laukia savo oligarcho baltam lexus'e iki pat pat senatvės, tai žvaigždės, manančios, kad apart jos apskritai neturi nieko būti šiam pasauly.

Gyventi iš kredito - tai ne prabanga, atėjo krizė ir viskas: "kam aš susidėjau su tokiu nevykėliu?" O ką tu padarei, kad bent kaip nors palaikytum žmogų?... Nichera tu nepadarei, toliau savo prancūziško manikiūro nieko nematai. Romantika... Romantika - tai, ****, ne pasisėdėjimai kokiam nors klube, gurkšnojant degtinę su energetiku ir nuostaba ryte: "Kodėl aš taip blogai matau/girdžiu/"motoras kala"".

Jeigu vaikinas nerūko ir nieko nevartoja - tai reiškia, kad jis lochas arba mažas sūnelis botanikas, nes jis mano, kad jo vaikai bus normalūs ir sveiki. Dar geriau - susigalvoja, kad jis užsikodavęs ex narkomanas ar dar kas nors. Sako: "Vau, kaip fainai, kad tu negeri" ir žiūrėk jau po savaitės nei tavo vardą prisimena, nei ką...

Ir mano šukuosena paprasta, normali, nes bent kažkaip stengiuosi likti vyru, išsiskirti iš tų homosektantų bandos, kur iš galo net nesuprasi: vyras prieky tavęs eina ar merga... Ir jeigu aš skambinėju pastoviai, kai nekeli ragelio, nes tavo draugei tėtis nupirko automobilį arba stovėjai kamštyje - tai ne todėl, kad pavydžiu arba lendu, o todėl, kad elementariai nerimauju - ar viskas gerai mano mylimai moteriai, ar ji nepakliuvo, kaip įprasta, kokion nors ŠIKNON!?

"Aš negaminsiu valgyti ir neplausiu indų, nes pas mane NAGAI!!!!" AAAAAAA, o vaikus tu kuo maitinsi??? Nagais!? Ar Redbull'iu??? Maži vaikai nevalgo "Liūtuko koldūnų" ir maksiminių kotletų.

Visi tie TV šou - tai ŠOU, o ne gyvenimas! Ir jeigu kažkuriam šou Tomas paliko Elžbietą vien todėl, kad ji sulindo į rožinius, o ne į juodus stringus, aš taip nesielgiu, nes net tokių minčių nekyla. Ir jeigu aš sakau, kad myliu, reiškia taip ir yra ir aš nebandau iš tavęs eilinio sekso "porcijos/kartelio" iškaulyt, nes man tai pavyko pirmojo pasimatymo metu.

Štai taip man norėtųsi atsakyti į klausimą: kodėl vis dar be merginos, bet tai labai ilgas ir liūdnas atsakymas.

O likusios 30%..?

O TU PABANDYK sutikti jas šiam megapolyje, kur kiekvienas bando atrodyti glamūriškas ir tikriems jausmams nėra laiko."

Labai teisingi vieno žmogaus žodžiai, negaliu nepasidalinti!!!


kokia nesamone surasei smile cha cha...pas mane ilgi nagai, dazyti plaukai, turiu savo veikla, auginu sunu, vertinu protingus vyrus ir veikiu viska ko noriu ir kas man i galva saut gali...
nesutinku su tavo nesmaonem, zmogus turi moket gyventi, o ne pramogauti...cia daugelis skirtumo nejaucia...
as pazystu zmoniu, kurie 30ties nieko neturi - tai ka, as turiu jiems leist gyvent uzgyventam mano pacios bute dangoraizyje? turiu juos islaikyt, nes turiu savo versla? nemanau, kol as dirbau - jie tusinos - tuom ir skiriames...o dabar jus norit to - ka mes uzgyvenom, o ne linksminantis laika leidom, absoliuciai nesutinku...naivus pasakymas, o tas zmogus vapse durniu durnius, kuris taip issireiske, jo intelektas matyt net 135 nesiekia smile