21

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Juozapas parašė:

Jaunoms ir nebutinai jaunoms moterims yra visikai popui tavo vidinis pasaulis ir koks tu zmogus , jos "myli" tave ne uztai koks tu esi , o uz tai ka tu gali suteikti ... ne vien tik litai , bet pvz saugumas irgi yra vertybe ir ji suteikti gali tikrai ne kiekvienas smile hahaha aisku vel viskas per aplinkui viskas susiveda i pinigu kieki big_smile

dar viena nesamone, paskaicius jusu forumus - toks jausmas - kad vieni kaimieciai ir malalietkos...kokia neteisybe malat - eina sau...net normalu zmogu verciat leistis iki jusu lygio, kad ryztis komentuti toki "brieda"

22

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Juozapas parašė:

Jaunoms ir nebutinai jaunoms moterims yra visikai popui tavo vidinis pasaulis ir koks tu zmogus , jos "myli" tave ne uztai koks tu esi , o uz tai ka tu gali suteikti ... ne vien tik litai , bet pvz saugumas irgi yra vertybe ir ji suteikti gali tikrai ne kiekvienas smile hahaha aisku vel viskas per aplinkui viskas susiveda i pinigu kieki big_smile

dazniausiai vyrams rui ka moteris turi ir koks jos ale kraitis, o ne joms, nes jos aukstesne karta, jos tiki kad viskas pasiekiama, jei tik panori...pvz, per paskutinius 10 metu sutikau tik tokius, kuriems rupi ka as veikiu, kiek uzdirbu, rupi gyvent mano namuose, naudot mano pinigus ir pramogas ir pan...as nevertinu tokiu, o ju masiu mases aplink...ir nei vieno paprasto - tiesiog tokio pat kaip as..

23

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

mes vertinam visokeriopa grozi - kaip ir jus, zmogus turi but grazus ir sieloj ir kune...ir ne kitaip smile kaip ir jus, juk jus irgi nepulsit ant simtakilogramine zertvos, nors viduje ji bus aukso luitas smile taip ir mes smile

24

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Laikas pačiam būnant tokio amžiaus išmokt naminių kotletų išsikept ir indų ploviklio nusipirkt, o ne namų šeimininkės ieškot, kuri dar ir bendrą biudžetą spėtų papildyt. Aš negeriu, nerūkau, nesitūsinu, bet į mane žiūri kaip į durnelę net tie pažįstami, kuriems į dukras tikčiau.  Maždaug kažkokia nenormali, kad mieliau sėdžiu namie ir žiūriu filmą, o ne trankaus klubuose, kad mieliau leisčiau laiką su tuo, kuris stengsis, jog man būtų malonu, o ne su tuo, kuris brangesnio šampano nupirktų. Ir kas iš to? Ketverius metus vieniša. Jūs patys nežinot, ko norit..

25

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Aiste, pagal tave viskas yra nesamone, kuri yra rasoma apie merginas? O jei apie vyrus tai tada jau ne nesamone? Temos autorius ir Juozapas labai daug tiesos parase. Jei nesi tokia kaip jie aprase, tada galiu tave pasveikinti. Bet,kad taip istikruju yra, tas tiesa. Kartais lengviau su vaikinukais pabendraut apie beleka. O su mergina kokia, kad ir kursioke kokia, dar kreivai ziures galvodama -  ''omg wtf jis cia kalba su manim, koks nelygis''.  Manau reiketu susitvarkyti su savim, ir pasverti, ar esi istikruju princas-ese ar ne, tada ir ieskok princo-eses.

26

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Romantikė parašė:

Laikas pačiam būnant tokio amžiaus išmokt naminių kotletų išsikept ir indų ploviklio nusipirkt, o ne namų šeimininkės ieškot, kuri dar ir bendrą biudžetą spėtų papildyt. Aš negeriu, nerūkau, nesitūsinu, bet į mane žiūri kaip į durnelę net tie pažįstami, kuriems į dukras tikčiau.  Maždaug kažkokia nenormali, kad mieliau sėdžiu namie ir žiūriu filmą, o ne trankaus klubuose, kad mieliau leisčiau laiką su tuo, kuris stengsis, jog man būtų malonu, o ne su tuo, kuris brangesnio šampano nupirktų. Ir kas iš to? Ketverius metus vieniša. Jūs patys nežinot, ko norit..

Na nereikia teigti, kad visiems vaikinams reikalingos meginos,kad indus plautu ir virtuveje suktusi. Reikia tik moketi suderinti kada kas plauna indus, kada kas kotletus keps ir viskas. Yra toks zodis kompromisas. Ok, vyras is darbo pavarges ateina, nu tai buk tu rupestinga zmona ir iskepk tu ta kotleta. Pvz taip pat ir vyras galetu, kol nera zmonos, jei tarkim dirba, tai vyras galetu isplauti indus ar iskepti jai kotletus. Reik viska lygiai daryti. Nes vyras turi butinai dirbti, bet ir moteris turi dirbti, tik zinai, jei vyrui dulkint nervus, su tokiais klausimais - kodel maziau pinigu atnesei namo, kodel ne tokiu laiku atejai namo, na tada tikrai tokie vyrai ilgai neuzsibus su nepasotinama diktatore neurotike.

Tai kas tau trukdo bendrauti su tais, kurie nesiulo samapno ir nesitusina? 4 metus vienisa, tai gal keli daug reikalavimu ir isranki, jei pvz kiekvienam sakai - tu ne mano skonio.

27

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Aistė parašė:

kokia nesamone surasei smile cha cha...pas mane ilgi nagai, dazyti plaukai, turiu savo veikla, auginu sunu, vertinu protingus vyrus ir veikiu viska ko noriu ir kas man i galva saut gali...
nesutinku su tavo nesmaonem, zmogus turi moket gyventi, o ne pramogauti...cia daugelis skirtumo nejaucia...
as pazystu zmoniu, kurie 30ties nieko neturi - tai ka, as turiu jiems leist gyvent uzgyventam mano pacios bute dangoraizyje? turiu juos islaikyt, nes turiu savo versla? nemanau, kol as dirbau - jie tusinos - tuom ir skiriames...o dabar jus norit to - ka mes uzgyvenom, o ne linksminantis laika leidom, absoliuciai nesutinku...naivus pasakymas, o tas zmogus vapse durniu durnius, kuris taip issireiske, jo intelektas matyt net 135 nesiekia smile

Na kam čia žmogų įžeidinėt iškart. Jis savo patirtim ir pamąstymais pasidalino, o jau iškart intelektą menkint reikia. Tarp kitko, 135 yra tikrai gana aukštas intelekto keficientas. 100 yra vidutinis, t. y. nebus žmogus nei kvailas, nei genialus, o tiesiog normalus. Kita vertus intelekto koeficientas neparodo patirites ir brandumo.
Druniais svetimus žmones vadint... Ką aš žinau, kultūringumo ir gerų manierų truputį reiktų.

28

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Aistė parašė:
Juozapas parašė:

Jaunoms ir nebutinai jaunoms moterims yra visikai popui tavo vidinis pasaulis ir koks tu zmogus , jos "myli" tave ne uztai koks tu esi , o uz tai ka tu gali suteikti ... ne vien tik litai , bet pvz saugumas irgi yra vertybe ir ji suteikti gali tikrai ne kiekvienas smile hahaha aisku vel viskas per aplinkui viskas susiveda i pinigu kieki big_smile

dazniausiai vyrams rui ka moteris turi ir koks jos ale kraitis, o ne joms, nes jos aukstesne karta, jos tiki kad viskas pasiekiama, jei tik panori...pvz, per paskutinius 10 metu sutikau tik tokius, kuriems rupi ka as veikiu, kiek uzdirbu, rupi gyvent mano namuose, naudot mano pinigus ir pramogas ir pan...as nevertinu tokiu, o ju masiu mases aplink...ir nei vieno paprasto - tiesiog tokio pat kaip as..

Isjunk savo "pontus" ir atsiras paprastas, normalus vyras. Būk tokia, apie kokia parasei anketoj.

29

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Pauliau nebesvaik

30

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Aistė turi verslininko gysla. Todėl jos nuomones privalome klausytis:) čia kalba eina apie dalintis -patirtimi o ne smerkti vienas kita. Tai kas parašyta viršuje, tiesos su kaupu. Visa draugystės esmė, dalintis gyvenimu( kuo daugiau bendru bruožų, veiklų). Todėl kad ką mes beturetume i dangų nenusinesi. O gyvenimo atsiminimus dar ir anūkai pasakos. Bukime autoritetais, gerbkite vienas kita. Kuo ilgiau mes norime susitikti, tuo labiau susitikę branginsime. Mes po viena atėjome i ši pasaulį ir po viena paliksime ji.

31

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Aistė parašė:
Paulius parašė:

"Manęs dažnai klausia: vat tu simpatiškas, apsiskaitęs, su tavimi malonu bendrauti, tau 26... Kodėl tu vis dar be merginos?

O todėl, kad 70% mano bendraamžių - tai kas? Tai tūsų liūtės, kurios net kiaušinienės iškept nemoka, o jeigu ir keptų - sudegintų; tai avelės, kurios mažai ką tesugeba; tai svajoklės, kurios laukia savo oligarcho baltam lexus'e iki pat pat senatvės, tai žvaigždės, manančios, kad apart jos apskritai neturi nieko būti šiam pasauly.

Gyventi iš kredito - tai ne prabanga, atėjo krizė ir viskas: "kam aš susidėjau su tokiu nevykėliu?" O ką tu padarei, kad bent kaip nors palaikytum žmogų?... Nichera tu nepadarei, toliau savo prancūziško manikiūro nieko nematai. Romantika... Romantika - tai, ****, ne pasisėdėjimai kokiam nors klube, gurkšnojant degtinę su energetiku ir nuostaba ryte: "Kodėl aš taip blogai matau/girdžiu/"motoras kala"".

Jeigu vaikinas nerūko ir nieko nevartoja - tai reiškia, kad jis lochas arba mažas sūnelis botanikas, nes jis mano, kad jo vaikai bus normalūs ir sveiki. Dar geriau - susigalvoja, kad jis užsikodavęs ex narkomanas ar dar kas nors. Sako: "Vau, kaip fainai, kad tu negeri" ir žiūrėk jau po savaitės nei tavo vardą prisimena, nei ką...

Ir mano šukuosena paprasta, normali, nes bent kažkaip stengiuosi likti vyru, išsiskirti iš tų homosektantų bandos, kur iš galo net nesuprasi: vyras prieky tavęs eina ar merga... Ir jeigu aš skambinėju pastoviai, kai nekeli ragelio, nes tavo draugei tėtis nupirko automobilį arba stovėjai kamštyje - tai ne todėl, kad pavydžiu arba lendu, o todėl, kad elementariai nerimauju - ar viskas gerai mano mylimai moteriai, ar ji nepakliuvo, kaip įprasta, kokion nors ŠIKNON!?

"Aš negaminsiu valgyti ir neplausiu indų, nes pas mane NAGAI!!!!" AAAAAAA, o vaikus tu kuo maitinsi??? Nagais!? Ar Redbull'iu??? Maži vaikai nevalgo "Liūtuko koldūnų" ir maksiminių kotletų.

Visi tie TV šou - tai ŠOU, o ne gyvenimas! Ir jeigu kažkuriam šou Tomas paliko Elžbietą vien todėl, kad ji sulindo į rožinius, o ne į juodus stringus, aš taip nesielgiu, nes net tokių minčių nekyla. Ir jeigu aš sakau, kad myliu, reiškia taip ir yra ir aš nebandau iš tavęs eilinio sekso "porcijos/kartelio" iškaulyt, nes man tai pavyko pirmojo pasimatymo metu.

Štai taip man norėtųsi atsakyti į klausimą: kodėl vis dar be merginos, bet tai labai ilgas ir liūdnas atsakymas.

O likusios 30%..?

O TU PABANDYK sutikti jas šiam megapolyje, kur kiekvienas bando atrodyti glamūriškas ir tikriems jausmams nėra laiko."

Labai teisingi vieno žmogaus žodžiai, negaliu nepasidalinti!!!


kokia nesamone surasei smile cha cha...pas mane ilgi nagai, dazyti plaukai, turiu savo veikla, auginu sunu, vertinu protingus vyrus ir veikiu viska ko noriu ir kas man i galva saut gali...
nesutinku su tavo nesmaonem, zmogus turi moket gyventi, o ne pramogauti...cia daugelis skirtumo nejaucia...
as pazystu zmoniu, kurie 30ties nieko neturi - tai ka, as turiu jiems leist gyvent uzgyventam mano pacios bute dangoraizyje? turiu juos islaikyt, nes turiu savo versla? nemanau, kol as dirbau - jie tusinos - tuom ir skiriames...o dabar jus norit to - ka mes uzgyvenom, o ne linksminantis laika leidom, absoliuciai nesutinku...naivus pasakymas, o tas zmogus vapse durniu durnius, kuris taip issireiske, jo intelektas matyt net 135 nesiekia smile

Paskaiciau ka parasei patikek, su tokiu poziuriu tu normalaus berno ir nesusirasi, nes normalus bernas i tave net neziures. Priezastys

1. Jei jis uzdirba maziau nei tu jis tau netinka
2. jei jis turi maziau turto jis tau netinka
3. visi bernai pagal tave isnaudotojai ir tik ziuri i tai kaip tave isnaudoti

as jau kitu priezasciu nevardinsiu bet to pakankla kad normalus bernas i tave net neziuretu. taip kad mieloji sakyk ka nori bet nesistebiu kad normalaus nerandi o tik alfonsus nes normalus i tave neziures ne per kur tu jam kaip "barakuda" todel isvadas pasidaryk big_smile ir tada suprasi kad jis sako tiesa, nes daugelis merginu ziuri butent i tai ka tu turi ir kiek turi

sutinku atiduoti nereikia bet reikia dalintis moketi, tai ereiskia kad vis kas ziuri i tave yra potencialus isnaudotojai ir pan. nes ne visi vienodi yra. Zmogus raso ir patirties bendravimo o tu vargu ar su jomis bendrauji o jeri ir bendrauji tai cia ir esme kad apie nagus shopus ir t.t. bet ne apie gyvenima kartu ir pan todel nesnekek kad cia jis raso nesamones, greiciau tu cia nusisneki nei jis nes tvirtini tai ko net nzn

32 (redagavo Nesakysiu 2013-08-16 15:13)

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Svarbiausia moketi dalintis big_smile tik ne su "barakudom" ir pan. big_smile

33 (redagavo Juozapas 2013-08-26 00:07)

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Aistė parašė:
Juozapas parašė:

Jaunoms ir nebutinai jaunoms moterims yra visikai popui tavo vidinis pasaulis ir koks tu zmogus , jos "myli" tave ne uztai koks tu esi , o uz tai ka tu gali suteikti ... ne vien tik litai , bet pvz saugumas irgi yra vertybe ir ji suteikti gali tikrai ne kiekvienas smile hahaha aisku vel viskas per aplinkui viskas susiveda i pinigu kieki big_smile

dazniausiai vyrams rui ka moteris turi ir koks jos ale kraitis, o ne joms, nes jos aukstesne karta, jos tiki kad viskas pasiekiama, jei tik panori...pvz, per paskutinius 10 metu sutikau tik tokius, kuriems rupi ka as veikiu, kiek uzdirbu, rupi gyvent mano namuose, naudot mano pinigus ir pramogas ir pan...as nevertinu tokiu, o ju masiu mases aplink...ir nei vieno paprasto - tiesiog tokio pat kaip as..

Haha jos tiki , kad viska galima pasiekti , nes turi stebuklinga pute su kuria jos viska lengvai ir pasiekia big_smile .

Koki ka tu veiki , koki kiek tu uzdirbi , kokiuose tavo namuose , kokius tavo pinigus ? Ka tu cia jau kliedi visagale ... baxurams visiskai **** ka tu veiki , kiek tu uzdirbi ( nu ir kiek tu ten uzdirbi ? suvirintojas is Norges tave apspjaudytu siemkem )  ... briedas ... nu praleist sexy time tavo bute noret tai ne nuodeme ir su tavim papramogaut ... gi kartu pramogausit tai ir tau pramoga bus .

Krc cia vadinasi - nesikit i sulini mes cia dirbam smile

34

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Paulius parašė:

"Manęs dažnai klausia: vat tu simpatiškas, apsiskaitęs, su tavimi malonu bendrauti, tau 26... Kodėl tu vis dar be merginos?

O todėl, kad 70% mano bendraamžių - tai kas? Tai tūsų liūtės, kurios net kiaušinienės iškept nemoka, o jeigu ir keptų - sudegintų; tai avelės, kurios mažai ką tesugeba; tai svajoklės, kurios laukia savo oligarcho baltam lexus'e iki pat pat senatvės, tai žvaigždės, manančios, kad apart jos apskritai neturi nieko būti šiam pasauly.

Gyventi iš kredito - tai ne prabanga, atėjo krizė ir viskas: "kam aš susidėjau su tokiu nevykėliu?" O ką tu padarei, kad bent kaip nors palaikytum žmogų?... Nichera tu nepadarei, toliau savo prancūziško manikiūro nieko nematai. Romantika... Romantika - tai, ****, ne pasisėdėjimai kokiam nors klube, gurkšnojant degtinę su energetiku ir nuostaba ryte: "Kodėl aš taip blogai matau/girdžiu/"motoras kala"".

Jeigu vaikinas nerūko ir nieko nevartoja - tai reiškia, kad jis lochas arba mažas sūnelis botanikas, nes jis mano, kad jo vaikai bus normalūs ir sveiki. Dar geriau - susigalvoja, kad jis užsikodavęs ex narkomanas ar dar kas nors. Sako: "Vau, kaip fainai, kad tu negeri" ir žiūrėk jau po savaitės nei tavo vardą prisimena, nei ką...

Ir mano šukuosena paprasta, normali, nes bent kažkaip stengiuosi likti vyru, išsiskirti iš tų homosektantų bandos, kur iš galo net nesuprasi: vyras prieky tavęs eina ar merga... Ir jeigu aš skambinėju pastoviai, kai nekeli ragelio, nes tavo draugei tėtis nupirko automobilį arba stovėjai kamštyje - tai ne todėl, kad pavydžiu arba lendu, o todėl, kad elementariai nerimauju - ar viskas gerai mano mylimai moteriai, ar ji nepakliuvo, kaip įprasta, kokion nors ŠIKNON!?

"Aš negaminsiu valgyti ir neplausiu indų, nes pas mane NAGAI!!!!" AAAAAAA, o vaikus tu kuo maitinsi??? Nagais!? Ar Redbull'iu??? Maži vaikai nevalgo "Liūtuko koldūnų" ir maksiminių kotletų.

Visi tie TV šou - tai ŠOU, o ne gyvenimas! Ir jeigu kažkuriam šou Tomas paliko Elžbietą vien todėl, kad ji sulindo į rožinius, o ne į juodus stringus, aš taip nesielgiu, nes net tokių minčių nekyla. Ir jeigu aš sakau, kad myliu, reiškia taip ir yra ir aš nebandau iš tavęs eilinio sekso "porcijos/kartelio" iškaulyt, nes man tai pavyko pirmojo pasimatymo metu.

Štai taip man norėtųsi atsakyti į klausimą: kodėl vis dar be merginos, bet tai labai ilgas ir liūdnas atsakymas.

O likusios 30%..?

O TU PABANDYK sutikti jas šiam megapolyje, kur kiekvienas bando atrodyti glamūriškas ir tikriems jausmams nėra laiko."

Labai teisingi vieno žmogaus žodžiai, negaliu nepasidalinti!!!

O jūs vaikinai, pamąstot, kad ieškot irgi tobulos panelės? Irgi esat nusistatę kokia ji turi būt. Šiaip jau 70 proc. panelių tikrai nėra tokios kaip pavaizduota. Gal kokia 50 proc. Ne daugiau, manau. Be to, kad panelės neturi, gali kaltas būt ir tu, ne tik jos.

35

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Keitė parašė:
Paulius parašė:

"Manęs dažnai klausia: vat tu simpatiškas, apsiskaitęs, su tavimi malonu bendrauti, tau 26... Kodėl tu vis dar be merginos?

O todėl, kad 70% mano bendraamžių - tai kas? Tai tūsų liūtės, kurios net kiaušinienės iškept nemoka, o jeigu ir keptų - sudegintų; tai avelės, kurios mažai ką tesugeba; tai svajoklės, kurios laukia savo oligarcho baltam lexus'e iki pat pat senatvės, tai žvaigždės, manančios, kad apart jos apskritai neturi nieko būti šiam pasauly.

Gyventi iš kredito - tai ne prabanga, atėjo krizė ir viskas: "kam aš susidėjau su tokiu nevykėliu?" O ką tu padarei, kad bent kaip nors palaikytum žmogų?... Nichera tu nepadarei, toliau savo prancūziško manikiūro nieko nematai. Romantika... Romantika - tai, ****, ne pasisėdėjimai kokiam nors klube, gurkšnojant degtinę su energetiku ir nuostaba ryte: "Kodėl aš taip blogai matau/girdžiu/"motoras kala"".

Jeigu vaikinas nerūko ir nieko nevartoja - tai reiškia, kad jis lochas arba mažas sūnelis botanikas, nes jis mano, kad jo vaikai bus normalūs ir sveiki. Dar geriau - susigalvoja, kad jis užsikodavęs ex narkomanas ar dar kas nors. Sako: "Vau, kaip fainai, kad tu negeri" ir žiūrėk jau po savaitės nei tavo vardą prisimena, nei ką...

Ir mano šukuosena paprasta, normali, nes bent kažkaip stengiuosi likti vyru, išsiskirti iš tų homosektantų bandos, kur iš galo net nesuprasi: vyras prieky tavęs eina ar merga... Ir jeigu aš skambinėju pastoviai, kai nekeli ragelio, nes tavo draugei tėtis nupirko automobilį arba stovėjai kamštyje - tai ne todėl, kad pavydžiu arba lendu, o todėl, kad elementariai nerimauju - ar viskas gerai mano mylimai moteriai, ar ji nepakliuvo, kaip įprasta, kokion nors ŠIKNON!?

"Aš negaminsiu valgyti ir neplausiu indų, nes pas mane NAGAI!!!!" AAAAAAA, o vaikus tu kuo maitinsi??? Nagais!? Ar Redbull'iu??? Maži vaikai nevalgo "Liūtuko koldūnų" ir maksiminių kotletų.

Visi tie TV šou - tai ŠOU, o ne gyvenimas! Ir jeigu kažkuriam šou Tomas paliko Elžbietą vien todėl, kad ji sulindo į rožinius, o ne į juodus stringus, aš taip nesielgiu, nes net tokių minčių nekyla. Ir jeigu aš sakau, kad myliu, reiškia taip ir yra ir aš nebandau iš tavęs eilinio sekso "porcijos/kartelio" iškaulyt, nes man tai pavyko pirmojo pasimatymo metu.

Štai taip man norėtųsi atsakyti į klausimą: kodėl vis dar be merginos, bet tai labai ilgas ir liūdnas atsakymas.

O likusios 30%..?

O TU PABANDYK sutikti jas šiam megapolyje, kur kiekvienas bando atrodyti glamūriškas ir tikriems jausmams nėra laiko."

Labai teisingi vieno žmogaus žodžiai, negaliu nepasidalinti!!!

O jūs vaikinai, pamąstot, kad ieškot irgi tobulos panelės? Irgi esat nusistatę kokia ji turi būt. Šiaip jau 70 proc. panelių tikrai nėra tokios kaip pavaizduota. Gal kokia 50 proc. Ne daugiau, manau. Be to, kad panelės neturi, gali kaltas būt ir tu, ne tik jos.

Yra kurie neiesko tobulu. Ar tau buti istikimai ir nematerialiste yra dideli reikalavimai? Na tada sorry, bet kur nusirito sis pasaulis...

36

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Tai jus manot, kad dauguma musu neistikimos materialistes? Galiu pasakyti, kad tikrai klysti. Jeigu tai nepatinka merginos, kurios nemegsta minimalistinio stiliaus, nu tai jau cia tavo problema. Visi grazius daiktus megstam, manau. O jeigu rupinsies mergina, tai ir bus jinai istikima.

37

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Keitė parašė:

Tai jus manot, kad dauguma musu neistikimos materialistes? Galiu pasakyti, kad tikrai klysti. Jeigu tai nepatinka merginos, kurios nemegsta minimalistinio stiliaus, nu tai jau cia tavo problema. Visi grazius daiktus megstam, manau. O jeigu rupinsies mergina, tai ir bus jinai istikima.

Del kazkokio stiliaus draugauji? Nelabai supratau, apibudinka kas tas minimalistinis stilius?
Rupintis turi ne vien vaikinas, bet ir mergina, nes kai vienas rodo iniciatyva, tada nieko is to gero.

38

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Super visa tiesa apie merginas

39

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

o jausmai jau nebe madoj?

40

Re: Mielos merginos, juk tai labai taiklus pasisakymas..

Antanas parašė:

Super visa tiesa apie merginas

visa tiesa apie tave saugoma ligoninej,,,