1

Tema: kaip pamirsti mylimaja

sveiki visi gal kas patars kaip pamirsti mylima zmogu kaip ji ismesti is galvos ir kaip ji isplesti is sirdies nes as ja vis dar labai stipriai as ja myliu net nebezinau ir kaip man elgtis stengiuos jai neskambint nerasyt bet negaliu istvert neparases nepaskambines gal kas galit patart kaip tai padaryt kad as ja pamirsciau amzinai arba bent nebegalvociau apie ja nes kitaip tai stogas nusiraus man patarkit labai prasau kas galit

2

Re: kaip pamirsti mylimaja

nu joa... man bewejk tas pats smile... manoji ir dingo is mano gywenimo.. plius dar ir sunu ateme.. krc.. man ir stogai baigia iswaziuot jau big_smile.. as tai stengiuos bendraut daba su labai daug zmoniu, nes bendrawimas ir padeda pamirst wiska... bet.. wos tik pasilieku wienas iskart ne ji, o sunus akyse stowi...:)... manau jog tai bus niekada nepamirstama.. susitaikyk su tuom.. toks gywenimas smile

3

Re: kaip pamirsti mylimaja

istrink numeri-nebegalesi paskambint ir gyvenk toliau ,,galejai mylet kol buvai kartu,,dabar nebera ka mylet,,

4

Re: kaip pamirsti mylimaja

Nera stebuklingu nei vaistu,nei budu... Su siuo skausmu pades susitvarkyti tik laikas ir niekas daugiau...

5

Re: kaip pamirsti mylimaja

Uzjauciu del netekties, vyrai... Pades uzimtumas, reikia stengtis kuo imanoma maziau buti vienam, nes vienatveje mintys tiesiog uztemdo prota. Kuo dazniau galvoji, kuo ilgiau, tuo blogiau ir blogiau jautiesi. To pagrinde ir reiketu vengti ypac,kai skausmas tik sviezias. Patarimas butu isigyti koki gyvuna, kuriuo galetu rupintis, ar siaip istoti i kokia organizacija, kur daromi geri darbai, del zmoniu geroves, vaiku ir pan... O gal yra koks senas ar ligotas zmogus netoli gyvenantis, kuriam reikia pagalbos- puiki proga padeti,priziureti, rupintis. Kam to reikia? O gi tam, kad griztu tas jausmas, jog esi reikalingas kazkam, kankinancios mintys uzplus vis reciau ir stabilus gyvenimas vel gris i gyvenimo ritma. Sekmes smile

6

Re: kaip pamirsti mylimaja

Manau reik laiko ir kuo daugiau veiklos, kad mintys į galvą nelįstų smile Bei beabejo fizinė pusė: atsikratyti siejančių daiktų, dovanų ir panašiai, jei yra tokia galimybė, kas primena..

7

Re: kaip pamirsti mylimaja

yra like jos foto kelios pas mane nu taip reik kuo daugiau bendraut nes taip ir darau bet vistiek tai labai sunku padaryt negalvot apie ja o plius kai as daba dar esu isvaziaves i anglija tai is vis cia stoga rauna viskas svetima zmones svetimi o kaip manot jai pradet nauja pazinti su nauju zmogum gal tada viskas greiciau praeis

8

Re: kaip pamirsti mylimaja

Kaip tik manau gerai yra,kad pakeitei aplinka...kad isvaziavai.
O nauju santykiu pradeti nepatarciau,nes tai nesazininga kito zmogaus atzvilgiu...
Tai aisku tik mano nuomone...

9

Re: kaip pamirsti mylimaja

Simple Pimple - laikas ir naujos pažintys.

10

Re: kaip pamirsti mylimaja

tai kad jinai labai greit susirado kita man net nespejus isvaziuot

11

Re: kaip pamirsti mylimaja

ir dar net pastojo nuo jo

12

Re: kaip pamirsti mylimaja

o mane ir mano meile ismete kaip nereikalinga skudura pro langa viska sutripe viska sunaikino

13

Re: kaip pamirsti mylimaja

rask tu sau nauja moteri, itaisyk vaika, pamatysi, su angle tokius dalyku nebus, vaiko neatims.

14

Re: kaip pamirsti mylimaja

as tu freku nenoriu as noriu grazios lietuvaites

15

Re: kaip pamirsti mylimaja

paprastai  - imi ir pamirsti, pradek vaisciot i pasimatymus su kitom ir greit uzsimirsi smile)

16

Re: kaip pamirsti mylimaja

protinga mergina kad kita susrado,,toks gyvenimas vieni gyvena ima is gyvenimo,,kiti bliauna ir apie tokias nesamones kaip meile kalba-ar ne laikas suaugt buvai 17-20 pazaidei tas meiles ,,gal gana,,istikro ne ieskok.lt turi but o paverk.lt

17

Re: kaip pamirsti mylimaja

Ramunas parašė:

yra like jos foto kelios pas mane nu taip reik kuo daugiau bendraut nes taip ir darau bet vistiek tai labai sunku padaryt negalvot apie ja o plius kai as daba dar esu isvaziaves i anglija tai is vis cia stoga rauna viskas svetima zmones svetimi o kaip manot jai pradet nauja pazinti su nauju zmogum gal tada viskas greiciau praeis

o lietuvoj bunant cia nesvetimi,,man nesuprantamas dalykas jai jau kalbi lietuviskai tu man draugas?man asmeniskai ne,,anglija kiek teko but man patiko,,uztenka vietiniu tikrai kur isvykes pult ieskot lietuviu na cia ne man,,,

18

Re: kaip pamirsti mylimaja

Susiras koki nors hobi,darba dar kanors kas užimtu visa tavo laika ir neturetum kada apie ja pagalvot.

19

Re: kaip pamirsti mylimaja

Ramunas parašė:

o mane ir mano meile ismete kaip nereikalinga skudura pro langa viska sutripe viska sunaikino

Del skyrybu niekada nebuna kaltas vienas zmogus....gal vienas daugiau,kitas maziau,bet abu kalti,..
Taigi verta pamastyti,ka tu pats blogai darei,kad taip gavosi.
Nuo geru vyru moterys nebega... ir ju nepalieka.

20

Re: kaip pamirsti mylimaja

Jurga parašė:
Ramunas parašė:

o mane ir mano meile ismete kaip nereikalinga skudura pro langa viska sutripe viska sunaikino

Del skyrybu niekada nebuna kaltas vienas zmogus....gal vienas daugiau,kitas maziau,bet abu kalti,..
Taigi verta pamastyti,ka tu pats blogai darei,kad taip gavosi.
Nuo geru vyru moterys nebega... ir ju nepalieka.

a jai kas uzlipa ant ko ar suka i sona tai klats ir kitas:) si pasakima vartot 100% visur nemanau kad butu teisinga,,yra ir zmoniu be atsakomybes,egoistu ir pan,,,