41

Re: kaip pamirsti mylimaja

Ramunas parašė:

tai susirasiu kita ir dar specialiai ateisiu ten kur ji dirba ir parodysiu ka ji prarado specialiai kersysiu as jai nors ir vis ja myliu

Nesąmonės,niekada daugiau nelįsk jai į akis,tuo tik įskaudinsi save,o jai dar kartą pasirodysi įkyrus.Visi šitie patarimai yra nieko verti,gali daryt ką tik nori,susirast 100 merginų įvairių tautybių,niekas nepadės,turi praeiti LAIKAS!Patikėk,sakau iš patirties,kartais labai daug laiko turi praeiti,bet pasveiksi nuo šitos meilės.

42

Re: kaip pamirsti mylimaja

Meda parašė:
Ramunas parašė:

tai susirasiu kita ir dar specialiai ateisiu ten kur ji dirba ir parodysiu ka ji prarado specialiai kersysiu as jai nors ir vis ja myliu

Nesąmonės,niekada daugiau nelįsk jai į akis,tuo tik įskaudinsi save,o jai dar kartą pasirodysi įkyrus.Visi šitie patarimai yra nieko verti,gali daryt ką tik nori,susirast 100 merginų įvairių tautybių,niekas nepadės,turi praeiti LAIKAS!Patikėk,sakau iš patirties,kartais labai daug laiko turi praeiti,bet pasveiksi nuo šitos meilės.

Butent:::035

43

Re: kaip pamirsti mylimaja

Tik laikas gydo tokias zaizdas o geriausiai dar pakeisti aplinka,darba,gyvenama vieta ir viska kas primintu ta zmogu.Po metu pasakysi,esu laimingas,kad issiskyriau,ji prarado nuostabu zmogu.Aisku tai visam gyvenimui isirezia i sirdi,bet reikia gyventi toliau dziaugtis gyvenimu.Sakau ispatirties:::305

44

Re: kaip pamirsti mylimaja

dekui uz patarimus kas juos man dave tikrai i juos atsizvelgsiu ir padarysiu isvada

45

Re: kaip pamirsti mylimaja

Kai rasi kokia filipiniete, kuri skaniai gamina, supazindink mane.

46

Re: kaip pamirsti mylimaja

Ziauru.......toks vaizdelis, kad ir vyrai verkia:)....

47

Re: kaip pamirsti mylimaja

nesvarbus parašė:

Kai rasi kokia filipiniete, kuri skaniai gamina, supazindink mane.

Fu kobros virtos su sporbaciais

48

Re: kaip pamirsti mylimaja

Tomas parašė:
nesvarbus parašė:

Kai rasi kokia filipiniete, kuri skaniai gamina, supazindink mane.

Fu kobros virtos su sporbaciais

Bendravai su visom? Gyvenai Filipinuos? big_smile

49

Re: kaip pamirsti mylimaja

Tomas parašė:
nesvarbus parašė:

Kai rasi kokia filipiniete, kuri skaniai gamina, supazindink mane.

Fu kobros virtos su sporbaciais

big_smile taikliai,bet yra kam patinka:)

50

Re: kaip pamirsti mylimaja

Verkiate, kersijate, skundziates, duodate egoistiskus patarimus, kam? juk yra nuostabesniu sutverimu, del ju pamirsau viska, atleidau, pats bandau keistis ir nesigailiu ne del vienos praleistos dienos kartu. Paziurekite i save... niekada nebuna kalta tik viena puse. o cia dar klausimas kyla... kaip pamirsti? Klausimas i vienus vartus

51

Re: kaip pamirsti mylimaja

Rita parašė:
Tomas parašė:
nesvarbus parašė:

Kai rasi kokia filipiniete, kuri skaniai gamina, supazindink mane.

Fu kobros virtos su sporbaciais

big_smile taikliai,bet yra kam patinka:)

Pati nepavydek tik tai:D Azijieciu storu beveik nera, ypac iki 40. O pas mus kiek nutukusiu?:D

http://www.travelblog.org/Photos/6786297

52

Re: kaip pamirsti mylimaja

Niekada jos nepamirsi,jei tai buvo tikroji meile. Tik laikas pades skausma uzgydyt

53

Re: kaip pamirsti mylimaja

taip ji buvo ir yra mano vienintele tikroji meile ir jos kol gyvas budamas nepamirsiu

54

Re: kaip pamirsti mylimaja

Ramunas parašė:

taip ji buvo ir yra mano vienintele tikroji meile ir jos kol gyvas budamas nepamirsiu

eik i jureivius, bus tau daug moteru.

55

Re: kaip pamirsti mylimaja

Ramunas parašė:

taip ji buvo ir yra mano vienintele tikroji meile ir jos kol gyvas budamas nepamirsiu

  Aš nesuprantu... Kodėl manęs taip niekas neįsimyli?:D Neužtaikau kažkaip:D daryk ką nori,vyrukas myli ir viskas:D

56

Re: kaip pamirsti mylimaja

Užuojauta ! Esu buves tokioje situacijoje ir žinau kad sunku ! Bet !!!    Tai kad tu verkšlensi ir skusiesi visam pasauliui tai geriau tau nuo to nebus ir kitiems žmonėms tikrai tai nerūpi ir jų patarimai tau ne pakeliui !! Ta mergina kuri tave paliko buvo neverta tavęs jai ji paliko be dideles priežasties , .. Greičiausiai ji yra materialiste ir susirado sau turtingesni... O tu dabar pradek keisti save , nes diziausias tavo priesas tai esi tu pats !!
  Savo buvusiai irgi kersyti neverta ! (What comes around goes around) ji gaus ish gyvenimo ko nusipelnė !! Taip pačiai ir tu !! Laikas išgydis tavo žaizdas , susirasi kita mergina laikui bėgant ir nėra čia ko stumti savo likimo i bedugne ... Sekmės !!

57

Re: kaip pamirsti mylimaja

Jums sunku susitaikyti su tuo, kas įvyko,  todėl suprantama, kad ieškote būdų, kaip atitaisyti susidariusią padėtį ir rasti paaiškinimą, kodėl taip atsitiko.Kai norima pamiršti skaudžią praeitį, tai reiškia, kad norima išsivaduoti iš skausmingų išgyvenimų, susijusių su prisiminimais. Juk gali būti taip, kad mes prisimename tai, kas įvyko, tai, kaip mes jautėmės tada, bet dabartiniu metu to nebejaučiame, nes jausmai gali pasikeisti. Panašu, kad nežiūrint jūsų pastangų, jūsų draugei tai nepavyko. Dvasinės žaizdos, kaip ir fizinės, gali užgyti savaime, kai tam yra palankios išorinės ir vidinės sąlygos. Visgi gali būti, kad prisiminimų skausmą sukelia kažkokie dabarties dalykai ir tai neleidžia žaizdai užgyti. Turbūt reikia pripažinti, kad,nežiūrint jūsų pastangų spręsti dabarties problemas santykiuose, jums su drauge tai nelabai sekėsi.Jūsų draugės jausmai jums pasikeitė. Galbūt tie išbandymai, kurie tenka jos jausmams, yra jai per sunkūs.

58

Re: kaip pamirsti mylimaja

nu idomus jusu cia tie patarimai:) tik kazina ar gali kas nors duoti patarima, nes tai reikia isgyventi:) viena galiu pasakyt, taip, santykiuose vieno kalto nera..ir tikrai visada taip:) kazkas rase, kad jei nuejo i sona tai abu kalti? taip, abu..nes klauskimas kyla tame kodel tas zmogus nuejo i sona? gal truko demesio ir pan???
pati esu kitoj barikados pusej..as tas blogis, kuris palieka vyra, pasiema vaika..ech tik skiriantis pamatai tikraji zmogaus veida... po galais, kam tiek varyti ant zmogaus? kodel vyrai nesugeba priimti to kas vyksta gyvenime? visada kaltas kitas, moteris susirado kita ir pan. ech...

59

Re: kaip pamirsti mylimaja

tai ne tipo jus nekaltos fejos tai mes patys kalciausi kai draugauji ir suplanuoji ateiti isvaziuoji i uzsieni kad uzsidirbt ir ta ateiti igyvendint bet paskui dirbdamas uzsieni suzinai kad ji tave paliko ir kita susirado tai kaip cia  mes kalti?

60

Re: kaip pamirsti mylimaja

Rita parašė:
Ramunas parašė:

taip ji buvo ir yra mano vienintele tikroji meile ir jos kol gyvas budamas nepamirsiu

  Aš nesuprantu... Kodėl manęs taip niekas neįsimyli?:D Neužtaikau kažkaip:D daryk ką nori,vyrukas myli ir viskas:D

Isimyleti viena, o myleti jau biski kitas reikalas.