61

Re: kaip pamirsti mylimaja

meinardeta parašė:

nu idomus jusu cia tie patarimai:) tik kazina ar gali kas nors duoti patarima, nes tai reikia isgyventi:) viena galiu pasakyt, taip, santykiuose vieno kalto nera..ir tikrai visada taip:) kazkas rase, kad jei nuejo i sona tai abu kalti? taip, abu..nes klauskimas kyla tame kodel tas zmogus nuejo i sona? gal truko demesio ir pan???
pati esu kitoj barikados pusej..as tas blogis, kuris palieka vyra, pasiema vaika..ech tik skiriantis pamatai tikraji zmogaus veida... po galais, kam tiek varyti ant zmogaus? kodel vyrai nesugeba priimti to kas vyksta gyvenime? visada kaltas kitas, moteris susirado kita ir pan. ech...


Tokio mastymo moterims niekada nepaaiskinsi.  Jei net kazkas blogai, tai nereiskia, kad dabar iskart reikia imtis pigiausio varianto eiti i kaire. Net jei ir demesio truksta, visada galima rasti kompromisa o neskaudinti zmogaus melu ir begiojimu i sona. Jei nemokat suprasti, pakalbeti, isklausyti, tai tada begiokit visi i sona, tada bus daugiau Swedish family, ir daugiau vaiku ne nuo savo tevu ar mamu.

Palikti vyra ir pasiimti vaika del turtingesnio gyvenimo kasnio? Jei atsiras dar turtingesnis, tada dar karta paliksi zmogu ir pabegsi su vaiku?:)
O kodel vyrai turi priimti tokius moteru poelgius? Kodel priimti turetu ta kas vyksta gyvenime? Kazkodel pacios pykstat jei vyras neistikimas, net labai. O kai pacios nueinat i sona tai jus dar turetu uz tai gerbti ir neturi teises jus kritikuoti?  Nusileisk ant zemes.

62

Re: kaip pamirsti mylimaja

smile skalbi,lygini,gamini maistą,augini vaiką,dirbi,mokais. Ir ką už tai gauni? big_smile vyrai neįvertina tų moterų,kurios jiems atiduoda viską. Būk namų šeiminkė- vaidins šeimos galvą:) nes pinigus parneša Jis. Dirbk full tim'u-verks,kad lėkštę pačiam išsiplauti reikia. Daryk tą ir aną-būsi sup**** karjeristė,kuri neskiria laiko vyrui ir vaikui... Va šitos ,kurios moka apie vyrus užpakaliukais suktis , geriausius ir gauna:) pasiėmei vaiką ir išėjai? Šaunuolė! Nes tik kai uždarysi duris,tik tada susipras ... Kas kur ir kaip:)

63

Re: kaip pamirsti mylimaja

1.siaip kiek teko matyti sveciuose, tai kartais ir vyras gamina maista, lygina, plauna indus. Stereotipais gyveni ir tiek. Viena vyra turejai ir jau kalbi apie visus.
2.dirbk full time, kas tau neleidzia? uatat jei vyras dirbs full time, tada bus kaltinimai ir itarinejimai, - kur lakstai po darbo? kodel velai namo grizti? kodel nemie beveik nebuni ir man demesio mazai rodai?
Jei dirbs mazai, tada pradetum kalbeti - koks tinginis, bezdorius, per daug tavo demesio, fu koks tu negeras (nors turi darba zmogus).
3.karjeriste bizniere, kiek tu gauni, kad vaika priziuretu niankos?
4.jei motina pasuko i sona ar net del turtu, tada vaikas su vyru pasilieka, nes su prostitute vaikui gyventi nederetu.

64

Re: kaip pamirsti mylimaja

Geriausias pavyzdys,su kokiais vyrais neprasidėti:) tokiems kaip tu,tiesiog netinka joks variantas. Nes esi Nelaimingas žmogus:) tau visad aplink tik blogai. Ieškok bėdų savy vyruti,o ilgi vienatvės metai su mamos kotletais nusimato... O ir svetimus pinigus skaičiuoji?:) negražu juk taip:D

65

Re: kaip pamirsti mylimaja

Kodel iskart nelaimingas kai pasakau, kad tam tikra dalis zmoniu nepatinga? Jei tau pvz nepatinka lesbietes ir gejai, tai nereiskia, kad tu dabar busi nelaimingas zmogus:D
Butent, kad neitinka tokios kokias jus cia bandot ginti, tokias kurios turi teise eiti i sona ir mesti vyra, rasti 1000 priezasciu ir pabegti geresnio gyvenimo su vaikais. O tai cia jau geras moters pavyzdys?

Tu pati bent ismok kotletus gaminti, tada ir kalbek. Sedi savo UK ir kriokauja kokie lietuviai blogi, o kokia jinai kieta dama, tik kazkodel pati neranda sau boyfriendo ilga laika. Negalvok kad isitvirtinus UK ir kur ateina pasalpas gauti lietuviai pagal tave yra zemesne zmoniu klase.

66

Re: kaip pamirsti mylimaja

Aš nekalbėjau apie ėjimą į šoną:)  neišeina kartu gyvent-susirinkai šmutkes ir išėjai. Aš to nesugebėjau,nors reikėjo. Šaunuolės,kurios išdrįsta! Nerandu,nes man tokio beviltiško nereikia. O tu nerandi,nes pats beviltiškas:) su tavim šiandien kalbėt hopeless,geros dienos:)

67

Re: kaip pamirsti mylimaja

Beviltiska kada jauna mamyte iki siol nepasimoke ir toliau tesia princo maitintojo ieskojimus.

68

Re: kaip pamirsti mylimaja

Tu tikrai gal kokią traumą patyręs...? Čia jau išvis vėjus paišai...

69

Re: kaip pamirsti mylimaja

nesvarbus parašė:

1.siaip kiek teko matyti sveciuose, tai kartais ir vyras gamina maista, lygina, plauna indus. Stereotipais gyveni ir tiek. Viena vyra turejai ir jau kalbi apie visus.
2.dirbk full time, kas tau neleidzia? uatat jei vyras dirbs full time, tada bus kaltinimai ir itarinejimai, - kur lakstai po darbo? kodel velai namo grizti? kodel nemie beveik nebuni ir man demesio mazai rodai?
Jei dirbs mazai, tada pradetum kalbeti - koks tinginis, bezdorius, per daug tavo demesio, fu koks tu negeras (nors turi darba zmogus).
3.karjeriste bizniere, kiek tu gauni, kad vaika priziuretu niankos?
4.jei motina pasuko i sona ar net del turtu, tada vaikas su vyru pasilieka, nes su prostitute vaikui gyventi nederetu.

Kaip pirštu i dangų !! Pritariu !! Pleputes, Blin.. Kalba kad tik kalbėti !! Feministes !!!!

70

Re: kaip pamirsti mylimaja

Rita parašė:

Tu tikrai gal kokią traumą patyręs...? Čia jau išvis vėjus paišai...

Tu pati nepastebi kaip parodai savo nepasitenkinima vyrais. Visur rasai kas butu jeigu butu, ir pati tik kalbi apie blogas situacijas, arba apie vyrus kurie tau uzpakali sluostytu ir slepetes tau nesiotu kaip kokie bobikai.
Visur kazkokius budulius parasai, na kas kaltas kad pati kazkada su buduliu susidejai? Jaunyste durnyste?

71

Re: kaip pamirsti mylimaja

Rita parašė:
Ramunas parašė:

taip ji buvo ir yra mano vienintele tikroji meile ir jos kol gyvas budamas nepamirsiu

  Aš nesuprantu... Kodėl manęs taip niekas neįsimyli?:D Neužtaikau kažkaip:D daryk ką nori,vyrukas myli ir viskas:D

Gal tiesiog kažko nežinai?

72 (redagavo Oba 2013-09-10 21:37)

Re: kaip pamirsti mylimaja

ka cia jus taip liūnai, pamiršk ir taškas
o ką patarsite senutei, neapsikvailinti kaip?...:)) Įsižiūrėjau į jaunesnį kaimyną, žinau, kad man su jaunais vyrais nesiseka... kažkokis marazmas mane persekioja, gal už praeito gyvenimo nuodėmes...kaip tik einu į darbą taip jį matau..ir žmogus niekuo neypatingas, dargi mažesnio ūgio nei aš ko gero, netgi mašinos neturi.ir rūko ...o kirba kažkas kai jį pamatau smile)) labai jau mandagus ir geras pasirodė..turbūt ir užstrigo?...KĄ GALVOJAT, KĄ SENUTEI PATARSITE?:)))

:Dhttps://www.youtube.com/watch?v=V7SmWGjNnh0&list=PL90B88A262A1034B0

73

Re: kaip pamirsti mylimaja

Oba, gyveni tik karta. Trauk ji ant nuodemes. Kaip tai padaryt, nemokysiu...juk tu jau vista:)

74

Re: kaip pamirsti mylimaja

jus ten abu galit i privata rasynetis ir pjautis tarpusavy o ne cia as ne tam parasiau cia ir neveltui klausiu zmoniu patarimu ka daryt kaip pamirst mylima ir norejau isgirst patarymu is zmoniu kurie tai patyre ir kaip jie toliau gyvena o ne skaityt kaip du cia kazkokie pjaunas kaip kate su suva

75

Re: kaip pamirsti mylimaja

Susirasti kita moteri. Bet jeigu meile buvo stipri, tai tikriausiai niekad nepamirsi.

76

Re: kaip pamirsti mylimaja

meile labai stipri yra niekad as jos nepamirsiu kas bebutu

77

Re: kaip pamirsti mylimaja

...o as taip manau,kad nezinant judvieju gyvenimo plonybiu ,niekas tau neatsakys i joki tavo klausima.... patarimas butu paprastas kreipkis pas specelistus  arba ieskok literaturos. Tu kurei savo gyvenima,tu turi ir gilintis i priezastis del, kuriu tau dabar tokios skausmingos pasekmes.Nes iki siol man regis tu nieko nenori nei girdeti,nei matyti...

78

Re: kaip pamirsti mylimaja

snd ta meile mire amzinai kaip pamaciau ja su kitu ir su pilvu neblogu

79

Re: kaip pamirsti mylimaja

Nu lengviausia pamirst kai zinai kad ji turi kita.
Kaip cia pasakius geriau issiverk 2 dienas kaip dramblys ir tada ziurek i prieki, kad ir kaip sunku butu !

80

Re: kaip pamirsti mylimaja

kokiam akmens amziuj gyveni kad skalbi:D dabar automatines skalbykles skalbia or dziovina belieka tik sumesti rubus i vidu:D jum bile nesamones rasyti:)