1

Tema: Laisvos bet ne vienisos

Siandien kilo klausimas. Kodel cia tiek daug laisvu bet ne vienisu merginu moteru kurios per 30?
Kame saknys kad vis dar laisvos?

2

Re: Laisvos bet ne vienisos

O kas cia tokio? Ne tarybiniai laikai, kaip tik poruotis visi skubejo. Siais laikais studijos, darbai, didelis uzimtumas, laiko tempas, auksti reikalavimai arba nera didelio noro poruotis savo padare (-o).

3 (redagavo tinsanis 2013-08-19 11:11)

Re: Laisvos bet ne vienisos

ir saunu ,,atgyveno tas dalykas pavadinimu santuoka,,apvyniok pirsta auksine viela atrodyk kaip pazymetas paukstis,,pagirdyk svecius,,tada santykiai tures prasme-ateiti,,

4

Re: Laisvos bet ne vienisos

saunu sako kas cia saunaus tau:DDDDkai visi bele ka daro,prie ruso bent tvarka buvo o db,palaida bala:DDD

5

Re: Laisvos bet ne vienisos

Toks dalykas kaip santuoka neatgyveno...tIk zmones turbut pamirso,ka sitas zodis reiskia.Jei tai jums tik sveciu pagirdymas ir vielos ant pirsto uzvyniojimas,tada nera ka daugiau sita tema kalbeti.
Va todel ir pilna tokiu asmenybiu,kurie vadinasi nebuvo vede ar istekeje,taciau turi po du tris vaikus ir vis dar yra vienisi...

6

Re: Laisvos bet ne vienisos

Evaldas parašė:

saunu sako kas cia saunaus tau:DDDDkai visi bele ka daro,prie ruso bent tvarka buvo o db,palaida bala:DDD

kokia tvarka pre ruso ,,ar dabar labai gerai rusijoj? viskas buvo tas pats tik negalejo rasyt,sex nebuvo o vaikus gandras atnesdavo,,

7

Re: Laisvos bet ne vienisos

Tomas parašė:

Kiek man teko susidurti, tai dauguma Laisvos ir Vienišos tol kol bendrauji rašinėjės online ar tel. tik pasiūlai susitikti ir tai kad aš negau, paklausi kodiel ir pan. nu ir prasideda tai kad aš turiu vaikina..... big_smile

Na o dabar prie progos išsiaiškinkime ka reiškia LAISVA ir VIENIŠA.

VIENIŠA - tai būsena kai ji jaučia tuštuma, bendravimo trūkuma, didelė tikimybė kad ji neturi gerų draugių ar draugų su kuriais galėtu pasikalbėti ir pan. [šiai grupei priklausančios merginos linkusios daug bendrauti ir pasakotis.]

LAISVA - ji turi draugu, pažystamu, gali būti labai veikli, aplink ja visada yra žmonių, ji bendraujanti, bet jos širdis laisva, ji  neisipareigojusi, ir neturi antros pusės.

Aha, ypac juokinga kada mergina tau vakar ar pries kelias dienas sake, kad yra laisva, o kai pasiulai susitikti, tai iskart jau vaikina turi:D Per sekunde su stebuklinga lazdele tipo:DDD  Gal koks vaikinas patinka kuriai net nerupi ir su kuriuo net nesusitikineja, arba tiesiog tik draugai, ir galvoja va tai mano boyfrendas:D Arba pazista zmogu viena diena ar viena savaite, ir iskart duoda vaikino statusa, nors as panos niekada nevadinau savo pana per tokius trumpus laikus, menesiai turi praeiti, kad patikrinti kas per zmogus, o cia musiskes jau nebezino kokias atmazkes prigalvoti.
As irgi beje turiu mergina, kasdien i Karmen Elektros plakatus ziuriu :DDDD

8

Re: Laisvos bet ne vienisos

Tomas parašė:
nesvarbus parašė:
Tomas parašė:

Kiek man teko susidurti, tai dauguma Laisvos ir Vienišos tol kol bendrauji rašinėjės online ar tel. tik pasiūlai susitikti ir tai kad aš negau, paklausi kodiel ir pan. nu ir prasideda tai kad aš turiu vaikina..... big_smile

Na o dabar prie progos išsiaiškinkime ka reiškia LAISVA ir VIENIŠA.

VIENIŠA - tai būsena kai ji jaučia tuštuma, bendravimo trūkuma, didelė tikimybė kad ji neturi gerų draugių ar draugų su kuriais galėtu pasikalbėti ir pan. [šiai grupei priklausančios merginos linkusios daug bendrauti ir pasakotis.]

LAISVA - ji turi draugu, pažystamu, gali būti labai veikli, aplink ja visada yra žmonių, ji bendraujanti, bet jos širdis laisva, ji  neisipareigojusi, ir neturi antros pusės.

Aha, ypac juokinga kada mergina tau vakar ar pries kelias dienas sake, kad yra laisva, o kai pasiulai susitikti, tai iskart jau vaikina turi:D Per sekunde su stebuklinga lazdele tipo:DDD  Gal koks vaikinas patinka kuriai net nerupi ir su kuriuo net nesusitikineja, arba tiesiog tik draugai, ir galvoja va tai mano boyfrendas:D Arba pazista zmogu viena diena ar viena savaite, ir iskart duoda vaikino statusa, nors as panos niekada nevadinau savo pana per tokius trumpus laikus, menesiai turi praeiti, kad patikrinti kas per zmogus, o cia musiskes jau nebezino kokias atmazkes prigalvoti.
As irgi beje turiu mergina, kasdien i Karmen Elektros plakatus ziuriu :DDDD

Nu jo. prisiminiau vienam pažystamui buvo panašiai, jis truputi pabendravo, pasirašinėjo, o ji visoms draugems pasigyrė kad jis jos bernas big_smile

Paaugliskas naivumas ir nesuvokimas ir pas 20 metes buna, tik prie ko toks naivumas priveda;D

9

Re: Laisvos bet ne vienisos

Tomas parašė:

Čia ieškoke buvau rades viena tokia, biski pasirasėm, paskui sakau einam i fb nu ne vistiek nedave savo kontaktu ir cia bendravom, nu po kurio laiko dave tai pradejom fb bendrauti as parasau nieko neatraso ir taip su savim gal menesi ar kelis bendravau, parasau atraso viena zodi arba nieko, o as kai tik pamatau kad prisijunge ir rasau big_smile nu ir ka ir taip po biski po biski pradejo daugiau atrasineti, paskui pradejau skype prasyti irgi nedave spyriojosi galiausiai po kurio laiko dave, pastoviai aiskianu kad as jai nieko nepasarysiu ir nieko blogo neliniu ir pan. na paskui gavau ir tel. pradejau siulyti tada susitikti, o ji vis atsakydavo gal, gal. gal nu ir taip metai laiko visai nesenei sako tu idomus zmogus noriu susitikti... big_smile  nu ka susitikom, po susitikimo pamirsau as jai parasyti kazka uzsiveikiau tai kita diena raso  tai ka nepatiko susitikimas big_smile sakau viskas gerai. big_smile

Taigi dar vienas faktas kad LAŠAS PO LAŠO IR AKMENI PRATAŠO. aišku kantrybės reikia, bet dabar ji jau pati dažniau rašo nereikia jai vis rašyti kai pamatau kad prisijunge. Visada reikia užsitarnati žmogaus pasitikėjima.

Tai Laisva ar Vieniša čia su jom nera lengva, daug lengviau parke tos kur ant treniruokliu buna prieini ir kalbini sakai labas sako ka negirdejau muzikos klausiau, sakau ar suns nematei big_smile sako ne. aisku sakau draugo suo pabego gal padėtum paieskoti, sako gerai. nu tai ir vaiksciojom ieskojom kelias val išgalvoto šuns. Deja taip ir neradom bet tel pasikeitem. smile

Vienoje laidoje kazkada maciau kai buvo akcijos parduotuvese, zinai kada nakti zmones turi parduotuveje buti pusnuogi, kad jiems duotu tas geras prekes vos ne uz dyka? Nu tai vien vaikinai stovejo ir viena pana su vaikinu, po to sake kokios musu panos nedrasios. Tai cia taip pat ir su tuo -gal. 20 metu o savo nuomones neturi, isivaizduok kas paklaus kiek valandu? atsakys paziurejus i telefa - gal puse penkiu. jei paklaus kiek 5+7 = ? pasakys gal 12 big_smile

10

Re: Laisvos bet ne vienisos

nuo 18 iki 25 MOKSLAI
nuo 25 iki 35 KARJERA
nuo 35 iki 45 SENMERGE
NIEKO CIA BLOGO smile

11

Re: Laisvos bet ne vienisos

Tomas parašė:

Čia ieškoke buvau rades viena tokia, biski pasirasėm, paskui sakau einam i fb nu ne vistiek nedave savo kontaktu ir cia bendravom, nu po kurio laiko dave tai pradejom fb bendrauti as parasau nieko neatraso ir taip su savim gal menesi ar kelis bendravau, parasau atraso viena zodi arba nieko, o as kai tik pamatau kad prisijunge ir rasau big_smile nu ir ka ir taip po biski po biski pradejo daugiau atrasineti, paskui pradejau skype prasyti irgi nedave spyriojosi galiausiai po kurio laiko dave, pastoviai aiskianu kad as jai nieko nepasarysiu ir nieko blogo neliniu ir pan. na paskui gavau ir tel. pradejau siulyti tada susitikti, o ji vis atsakydavo gal, gal. gal nu ir taip metai laiko visai nesenei sako tu idomus zmogus noriu susitikti... big_smile  nu ka susitikom, po susitikimo pamirsau as jai parasyti kazka uzsiveikiau tai kita diena raso  tai ka nepatiko susitikimas big_smile sakau viskas gerai. big_smile

Taigi dar vienas faktas kad LAŠAS PO LAŠO IR AKMENI PRATAŠO. aišku kantrybės reikia, bet dabar ji jau pati dažniau rašo nereikia jai vis rašyti kai pamatau kad prisijunge. Visada reikia užsitarnati žmogaus pasitikėjima.

Tai Laisva ar Vieniša čia su jom nera lengva, daug lengviau parke tos kur ant treniruokliu buna prieini ir kalbini sakai labas sako ka negirdejau muzikos klausiau, sakau ar suns nematei big_smile sako ne. aisku sakau draugo suo pabego gal padėtum paieskoti, sako gerai. nu tai ir vaiksciojom ieskojom kelias val išgalvoto šuns. Deja taip ir neradom bet tel pasikeitem. smile

O kam tau reikėjo to, tos merginos,kuri nenorėjo su tavim bendrauti dėmesio?

12

Re: Laisvos bet ne vienisos

Tomas parašė:
Jori parašė:
Tomas parašė:

Čia ieškoke buvau rades viena tokia, biski pasirasėm, paskui sakau einam i fb nu ne vistiek nedave savo kontaktu ir cia bendravom, nu po kurio laiko dave tai pradejom fb bendrauti as parasau nieko neatraso ir taip su savim gal menesi ar kelis bendravau, parasau atraso viena zodi arba nieko, o as kai tik pamatau kad prisijunge ir rasau big_smile nu ir ka ir taip po biski po biski pradejo daugiau atrasineti, paskui pradejau skype prasyti irgi nedave spyriojosi galiausiai po kurio laiko dave, pastoviai aiskianu kad as jai nieko nepasarysiu ir nieko blogo neliniu ir pan. na paskui gavau ir tel. pradejau siulyti tada susitikti, o ji vis atsakydavo gal, gal. gal nu ir taip metai laiko visai nesenei sako tu idomus zmogus noriu susitikti... big_smile  nu ka susitikom, po susitikimo pamirsau as jai parasyti kazka uzsiveikiau tai kita diena raso  tai ka nepatiko susitikimas big_smile sakau viskas gerai. big_smile

Taigi dar vienas faktas kad LAŠAS PO LAŠO IR AKMENI PRATAŠO. aišku kantrybės reikia, bet dabar ji jau pati dažniau rašo nereikia jai vis rašyti kai pamatau kad prisijunge. Visada reikia užsitarnati žmogaus pasitikėjima.

Tai Laisva ar Vieniša čia su jom nera lengva, daug lengviau parke tos kur ant treniruokliu buna prieini ir kalbini sakai labas sako ka negirdejau muzikos klausiau, sakau ar suns nematei big_smile sako ne. aisku sakau draugo suo pabego gal padėtum paieskoti, sako gerai. nu tai ir vaiksciojom ieskojom kelias val išgalvoto šuns. Deja taip ir neradom bet tel pasikeitem. smile

O kam tau reikėjo to, tos merginos,kuri nenorėjo su tavim bendrauti dėmesio?

Ji man aiškino kad aš kaip visi, kad man rūpi tik su ja pažaisti, ir kaip kuo greičiau isiversti į lova ir pan. Aš nenorėjau ir nenoriu kad mane lygintu su visais kitais, nes aš nesu visi, aš esu aš, tai buvo kaip ir principo reikalas, o beto ji labai miela todiel vienaip ar kitaip norėjau susipažinti betkokia kaina.

13

Re: Laisvos bet ne vienisos

Ji paprasčiausiai nekvaila. O tu, jeigu nesijauti kaip filatelistas, sunkiai gavęs trokštamą pašto ženklą, pamąstyk gerai. Ar verta dar kartą ją įskaudinti?

14

Re: Laisvos bet ne vienisos

Anžela parašė:

Ji paprasčiausiai nekvaila. O tu, jeigu nesijauti kaip filatelistas, sunkiai gavęs trokštamą pašto ženklą, pamąstyk gerai. Ar verta dar kartą ją įskaudinti?


O kas ja iskaudino? Kaip jis ja iskaudino?  Tu skaityt gal nemoki, kad jau nebezinai koki argumenta sugalvoti.
Vaikinukas buvo malonus jai, o karalaitei kazkas neitiko, pradejo paranoint kad visi vienodi, o jis protingai norejo parodyti, kad nera toks kaip visi. Tai kas cia blogo?
Kvailumas merginu tame visas ir yra, prigalvoti visokiu fobiju ir gyventi jomis. Taip sau vyro net niekada nerasit.

15

Re: Laisvos bet ne vienisos

laisvos reiskia neisipareigojusios..reiskia nesusituokusios be rimto gyvenimo partnerio..vienisos reiskia truksta demesio is vaikinu reikia silumos dar ko..jom liudna kad neturi antros puses tai ir jauciasi vienisos..

16

Re: Laisvos bet ne vienisos

Man labai patiko vienas ieškotojo komentaras, kurį aš šiek tiek papildysiu:
nuo 18 iki 25 MOKSLAI - bakalauras, magistras, įvairių psichinių sutrikimų pradžia: egoizmas, narcisizmas, stresas, neurozės ir t.t.
nuo 25 iki 35 KARJERA - keli metai fanatiškas karjeros darymas vienoj įmonėj, paskui keli kitoj, gal būt keli dar ir trečioj, žmogus įpranta gyventi vienas, nebenori taikytis prie partnerio, psichinių ligų sąrašas pasipildo depresija, pykčio ir isterijos priepuoliais dėl "laimės", antros pusės ir vaikų nebuvimo. Visada galvoja, jog yra "ant bangos".
nuo 35 iki 45 SENMERGE - ateina suvokimas, kad gal būt jau nebereikia laukti princo ant balto žirgo, nebežiūri kiek partneris pinigų uždirba, kokia išvaizda, figūra, renkasi partnerį sau. Tačiau dainelė jau sudainuota, figūra ir grožis nebe kaip 20 metų atgal, todėl dažnai tampa kazanovų aukomis. Be to ilgai nebuvo rimtesnių santykių, nebegeba bendrauti su priešinga lytimi, lenda nuoskaudos, per ilgą laiką sukauptos psichinės ligos. Todėl sukurti pilnaverčius santykius ir šeimą beveik nebeįmanoma (su nedidelėmis išimtimis).
Todėl aš asmeniškai ir ieškau merginos iki 24m. (su nedidelėmis išimtimis). smile

17

Re: Laisvos bet ne vienisos

Tomas parašė:
Diana parašė:

laisvos reiskia neisipareigojusios..reiskia nesusituokusios be rimto gyvenimo partnerio..vienisos reiskia truksta demesio is vaikinu reikia silumos dar ko..jom liudna kad neturi antros puses tai ir jauciasi vienisos..

Tu mane pacitavai, as jau tai pasakiau big_smile

as parasiau savo nuomone net neskaicius cia komentaru..perskaiciau klausima ir atsakiau...

18

Re: Laisvos bet ne vienisos

Pasisakysiu. Laisvai būti yra gana gerai:) Gyveni savo galva ,eini kur nori,skaitai ką nori, miegoti eini,tada,kada nori ,bendrauji su kuo nori ir nereikia kęsti jokių pavydo scenų. Pripranti prie tokio gyvenimo -nebesinori kažką keisti. Yra žmonių ,kurie negali gyventi be kito,pasibaigus vieniems santykiams,juos keičia kiti. Yra tokių,kurie kaip tas katinas- vaikšto vieni.

19

Re: Laisvos bet ne vienisos

Bon bon parašė:

Pasisakysiu. Laisvai būti yra gana gerai:) Gyveni savo galva ,eini kur nori,skaitai ką nori, miegoti eini,tada,kada nori ,bendrauji su kuo nori ir nereikia kęsti jokių pavydo scenų. Pripranti prie tokio gyvenimo -nebesinori kažką keisti. Yra žmonių ,kurie negali gyventi be kito,pasibaigus vieniems santykiams,juos keičia kiti. Yra tokių,kurie kaip tas katinas- vaikšto vieni.

Dar tik 22 metus deklaruoji, bet kalbi lyg iš 25 - 35 diapazono big_smile big_smile

20

Re: Laisvos bet ne vienisos

Gintas parašė:
Bon bon parašė:

Pasisakysiu. Laisvai būti yra gana gerai:) Gyveni savo galva ,eini kur nori,skaitai ką nori, miegoti eini,tada,kada nori ,bendrauji su kuo nori ir nereikia kęsti jokių pavydo scenų. Pripranti prie tokio gyvenimo -nebesinori kažką keisti. Yra žmonių ,kurie negali gyventi be kito,pasibaigus vieniems santykiams,juos keičia kiti. Yra tokių,kurie kaip tas katinas- vaikšto vieni.

Dar tik 22 metus deklaruoji, bet kalbi lyg iš 25 - 35 diapazono big_smile big_smile

Žmones skirstyti į kažkokius diapazonus yra tiesiog kvaila:)