21

Re: Laisvos bet ne vienisos

Bon bon parašė:

Pasisakysiu. Laisvai būti yra gana gerai:) Gyveni savo galva ,eini kur nori,skaitai ką nori, miegoti eini,tada,kada nori ,bendrauji su kuo nori ir nereikia kęsti jokių pavydo scenų. Pripranti prie tokio gyvenimo -nebesinori kažką keisti. Yra žmonių ,kurie negali gyventi be kito,pasibaigus vieniems santykiams,juos keičia kiti. Yra tokių,kurie kaip tas katinas- vaikšto vieni.

Daug demesio - blogai
Maziau demesio - blogai
Na o kad renkates pavyduolius diktatorius, tai pacios su tuo ir taikykites. Nebent sukuriat tokias situacijas, kad paprovokuot vaikina, pagadinti nervus smile

22

Re: Laisvos bet ne vienisos

Tomas parašė:
Gintas parašė:

Dar tik 22 metus deklaruoji, bet kalbi lyg iš 25 - 35 diapazono big_smile big_smile

Šiaip tai jeigu nematei, temos ikurėjas ir nori nuomonės apie tas kurioms virš 30 metų.

Šiaip tai jeigu nematei, temos įkūrėjos ir nori nuomonės apie tas, kurioms virš 30 metų, ir kodėl jos yra vienišos. O reikšti nuomonę temos įkūrėjas amžiaus cenzo nebuvo nurodęs big_smile Aišku, tos kurioms 30 ir daugiau, galbūt geriau žino kodėl jos vienišos, negu tos, kurioms tik 22. Tai mano pastebėjimas ir buvo tas, kad 22 metų mergina pakankamai neblogai nujaučia/žino, dėl ko taip yra.
O kam tau čia savo liežuvį kišt reikėjo tai visai nesuprantu big_smile Neina vietoj nusėdėt? big_smile Smeigtuką kažkas į kėdę įstatė? big_smile O pats jaunuoli būsi labai jau ambicingas, kad beje irgi turi didžiulės įtakos žmogaus negebėjimui sukurti dvipusių santykių (nes jei sugyventinis puola tave taisyt kiekviename žingsnyje, nes jis protingasis išmintingasis žino viską geriau, tai labai greit priesi prie to, apie ką pasakojo Rita 22 big_smile). Gaila, ambicingumas mano liko nepaminėta (kaip ir dar keletas sąvybių, nes išsiplėsti galima ta tema iki bakalauro ar magistro baigiamojo darbo). Kol būsi toks priekabus, joks moteriškas kvapas tavo bute neužsiliks jaunuoli big_smile
Sėkmes tobulėjant einant vingiuotais gyvenimo keliais, tame tarpe ir mokslo keleliais bei klystkeliais, vis gi rugsėjo 1 wink

23

Re: Laisvos bet ne vienisos

reikia perprasti liaudies rinka,na jaunos iki 21m  skuba pazinti aistra,kitos pasisvencia mokslam,karjerai,nuo 28 iki 40m moterys gyvena seimose,nuo 40 iki 50 daugelis siskyrusios ir iesko rimtu vyru .O igeidziai ivairus,tiesiog patarciau tiek vyram tiek moterim bendrauti atvirai be melo tada ir gausis tikroviskesni santykei,beja visi nuo 18m jau turi susikure savo ateities vizija,nora ar plana ateiciai,ji ir reikia suzinoti ,kaskaip isklausti tada gali pagal ji derintis ir pats,ar pati ,beja issiskyre nebeskuba antra ar trecia karta gyventi su partneriu gerai ji nepazine,,tai jau savisauga diktuoja.Tokie reklamos laikai kad turi buti matomas visur ir visada,tada yra sansai susirasti kaska ,o jei tik zvalgysies aplink save keliolikos kilometru spinduliu tai sansai lygus nuliui,o rinka internete yra plati ,jei nepakanka lietuvaiciu galima kaimynines valstybes sukuoti,beja rusaites ir ukrainietes ir gan fainos,ir be dideliu reikalavimu negu lietuvaites,sekmes dzentelmenai,mes gi valdom pasauli tad drasiau...:::d58

24

Re: Laisvos bet ne vienisos

Doncius parašė:

nuo 18 iki 25 MOKSLAI
nuo 25 iki 35 KARJERA
nuo 35 iki 45 SENMERGE
NIEKO CIA BLOGO smile

Puikus komentaras:))) !O kas varbiausia - gryna tiesa .

25

Re: Laisvos bet ne vienisos

Gintas parašė:

Man labai patiko vienas ieškotojo komentaras, kurį aš šiek tiek papildysiu:
nuo 18 iki 25 MOKSLAI - bakalauras, magistras, įvairių psichinių sutrikimų pradžia: egoizmas, narcisizmas, stresas, neurozės ir t.t.
nuo 25 iki 35 KARJERA - keli metai fanatiškas karjeros darymas vienoj įmonėj, paskui keli kitoj, gal būt keli dar ir trečioj, žmogus įpranta gyventi vienas, nebenori taikytis prie partnerio, psichinių ligų sąrašas pasipildo depresija, pykčio ir isterijos priepuoliais dėl "laimės", antros pusės ir vaikų nebuvimo. Visada galvoja, jog yra "ant bangos".
nuo 35 iki 45 SENMERGE - ateina suvokimas, kad gal būt jau nebereikia laukti princo ant balto žirgo, nebežiūri kiek partneris pinigų uždirba, kokia išvaizda, figūra, renkasi partnerį sau. Tačiau dainelė jau sudainuota, figūra ir grožis nebe kaip 20 metų atgal, todėl dažnai tampa kazanovų aukomis. Be to ilgai nebuvo rimtesnių santykių, nebegeba bendrauti su priešinga lytimi, lenda nuoskaudos, per ilgą laiką sukauptos psichinės ligos. Todėl sukurti pilnaverčius santykius ir šeimą beveik nebeįmanoma (su nedidelėmis išimtimis).
Todėl aš asmeniškai ir ieškau merginos iki 24m. (su nedidelėmis išimtimis). smile

Tep o po 45m tai jau mirtis netiketa, po 30m tai jau vos ne smegenu korozija, bet pala tai tau jau per 30m tai reiskias tu oficialiai istojai senberniu-marazmininku kluba tau jau smegenu korozija ir kaip ir dera 30m. pirdunui priklauso dairytis ir seiletis  i jaunesnes pateles kuriom tu net nerupi jai neturi kiseneje, milijono ir naiviai tiketis, kad sios jaunos butybes nores kurti su senu 30m marazmininku pilnavercius santykius ir net seima.Tep naivuolis.

26

Re: Laisvos bet ne vienisos

OLA parašė:
Gintas parašė:

Man labai patiko vienas ieškotojo komentaras, kurį aš šiek tiek papildysiu:
nuo 18 iki 25 MOKSLAI - bakalauras, magistras, įvairių psichinių sutrikimų pradžia: egoizmas, narcisizmas, stresas, neurozės ir t.t.
nuo 25 iki 35 KARJERA - keli metai fanatiškas karjeros darymas vienoj įmonėj, paskui keli kitoj, gal būt keli dar ir trečioj, žmogus įpranta gyventi vienas, nebenori taikytis prie partnerio, psichinių ligų sąrašas pasipildo depresija, pykčio ir isterijos priepuoliais dėl "laimės", antros pusės ir vaikų nebuvimo. Visada galvoja, jog yra "ant bangos".
nuo 35 iki 45 SENMERGE - ateina suvokimas, kad gal būt jau nebereikia laukti princo ant balto žirgo, nebežiūri kiek partneris pinigų uždirba, kokia išvaizda, figūra, renkasi partnerį sau. Tačiau dainelė jau sudainuota, figūra ir grožis nebe kaip 20 metų atgal, todėl dažnai tampa kazanovų aukomis. Be to ilgai nebuvo rimtesnių santykių, nebegeba bendrauti su priešinga lytimi, lenda nuoskaudos, per ilgą laiką sukauptos psichinės ligos. Todėl sukurti pilnaverčius santykius ir šeimą beveik nebeįmanoma (su nedidelėmis išimtimis).
Todėl aš asmeniškai ir ieškau merginos iki 24m. (su nedidelėmis išimtimis). smile

Tep o po 45m tai jau mirtis netiketa, po 30m tai jau vos ne smegenu korozija, bet pala tai tau jau per 30m tai reiskias tu oficialiai istojai senberniu-marazmininku kluba tau jau smegenu korozija ir kaip ir dera 30m. pirdunui priklauso dairytis ir seiletis  i jaunesnes pateles kuriom tu net nerupi jai neturi kiseneje, milijono ir naiviai tiketis, kad sios jaunos butybes nores kurti su senu 30m marazmininku pilnavercius santykius ir net seima.Tep naivuolis.

Tai kaip ir tu jau nebe pirmos jaunystes tikiesi, kad i tave milijonierius uzsienietis paziures:D

27

Re: Laisvos bet ne vienisos

OLA parašė:

Tep o po 45m tai jau mirtis netiketa, po 30m tai jau vos ne smegenu korozija, bet pala tai tau jau per 30m tai reiskias tu oficialiai istojai senberniu-marazmininku kluba tau jau smegenu korozija ir kaip ir dera 30m. pirdunui priklauso dairytis ir seiletis  i jaunesnes pateles kuriom tu net nerupi jai neturi kiseneje, milijono ir naiviai tiketis, kad sios jaunos butybes nores kurti su senu 30m marazmininku pilnavercius santykius ir net seima.Tep naivuolis.

Na dairytis į 7 metais jaunesnes nematau nieko labai blogo smile Aš nežinau, pas mane giminėj tokia tradicija yra, visi veda 7-9 metais jaunesnes, tad aš be kreivo giminės požiūrio ir į 22 metų paneles galėčiau dar žiūrėt.. big_smile
Šeip gerbiami skaitytojai, mes ir turime čia mano pradžioje minėtą atvejį, kai "ilgai nebuvo rimtesnių santykių, nebegeba bendrauti su priešinga lytimi, lenda įvairios praeities nuoskaudos, per ilgą laiką sukauptos psichinės ligos. Todėl sukurti pilnaverčius santykius ir šeimą beveik nebeįmanoma (su nedidelėmis išimtimis)."
Pažiūrėkit, kiek įniršio ir pykčio sukaupta ant manęs ir visos vyriškos giminės, vos keliuose sakiniuose: įstojęs į senbernių - marazmininkų klubą, smegenų korozija, 30metis pirdūnas, besiseiliojantis į jaunesnes paneles, senas 30metis marazmininkas, naivuolis smile
Miela mano, šitaip bendraudama vyro tu tikrai nesusirasi big_smile big_smile

28

Re: Laisvos bet ne vienisos

Daug čia merginų, kurios ne pažinčių ieško, bet dėmesio. Ypač jaunesnės.

29

Re: Laisvos bet ne vienisos

Tomas parašė:

Tai kad čia ju apie 90% kurios iesko tik demesio, ir nieko  daugiau.

kaip suprast iesko demesio?

30

Re: Laisvos bet ne vienisos

Visiškai sutinku smile

31

Re: Laisvos bet ne vienisos

Laisvas- tai nevedęs arba išsiskyręs kaip suprantu. O vienišas visai kas kita. Ir vedęs gali būt vienišas, kaip visi čia vedę tupintys. Taigi laisvas/užimtas- statusas, vienišas/nevienišas- vidinė būsena.

32 (redagavo Arvydas 2015-04-02 16:31)

Re: Laisvos bet ne vienisos

nesvarbus parašė:

Aha, ypac juokinga kada mergina tau vakar ar pries kelias dienas sake, kad yra laisva, o kai pasiulai susitikti, tai iskart jau vaikina turi:D Per sekunde su stebuklinga lazdele tipo:DDD  Gal koks vaikinas patinka kuriai net nerupi ir su kuriuo net nesusitikineja, arba tiesiog tik draugai, ir galvoja va tai mano boyfrendas:D Arba pazista zmogu viena diena ar viena savaite, ir iskart duoda vaikino statusa, nors as panos niekada nevadinau savo pana per tokius trumpus laikus, menesiai turi praeiti, kad patikrinti kas per zmogus, o cia musiskes jau nebezino kokias atmazkes prigalvoti.
As irgi beje turiu mergina, kasdien i Karmen Elektros plakatus ziuriu :DDDD

Paprastai tai reiškia, kad jai nepatikai ar ji tiesiog nenori su tavim susitikti. Nebūtinai vaikinas iš tikrųjų yra... Moterų tipiškos pateisinamos priešastys, kaimyno/draugo/brolio/mamos/sesers ir t.t...  -> kaimyno/draugo/brolio/mamos/sesers ir t.t... koks nors gimtadienis, vestuvės, vardo diena ar dar kažkas... Sorry negaliu susitikti ir pan. smile

33 (redagavo Rasa 2015-04-04 09:28)

Re: Laisvos bet ne vienisos

Nebutinai atsisakymas susitikt turetu buti nepatikimas... gali buti kad pas mergina tikrai yra draugas, tik jis isvykes ar siaip kasdien prie sono nesedi... O kuom tokia mergina ne laisva? Juk  ji nera supanciota grandinemis... Ateina cia pabendrauti, greiciausai vaikinu pati pirma ir nekalbina :::021
Arba, jeigu is tikruju, kol po truputi bendravote internete, vienas atkaklesnis kandidatas sugebejo prisikalbinti ja susitikti su juo, ir jai jis patiko... Tai kam merginai bandyti susitikineti su visa patinu banda, jeigu jau rado viena toki, kam skirti demesi...
Taciau gali buti ir tai, kad kazkuo tikrai nepatikai, tik nenoredama izeisti taves ar kazkaip teisintis, mergina pasirinko klasikini ir greiciausiai nedominancius kandidatus atbaidanti atmaza :::045

34

Re: Laisvos bet ne vienisos

kiekviena pora paisrenka kiek leidzia laisves....o jei vaikinas neatrrodo patrauklus kam susitkti su juo

35

Re: Laisvos bet ne vienisos

Rasa, na ir zodziai - kandidatas, patinas. Lyti vadinti patinais. Kandidatais lyg tai butu koks bandymas isidarbint. Jetau, baisu skaityt. O merginom nereikia bijot ir tiesiai sakyt kas neitiko, kad vaikinas aklai negaistu savo laiko. Nes isivaizduoju kai merginos negali atvirai tiesa pasakyt, tai kokios jos santykiuose bus? Irgi melageles su paslaptim nuo savo antrosios puses?

36

Re: Laisvos bet ne vienisos

Nepatinka pavadinimas- patinas? Dabar man pasakyk ko tikiesi is pasimatymu su mergina? Tik pokalbiu ir svelniu bucinuku? Nebejuokink... Jei jau pora susitikineja, tai anksciau ar veliau abu tikisi suarteti, susiporuoti, lygiai taip, kaip kiekvienas patinas su patele... Kur suklydau? Galvoji, patikesiu, jog zmogui meile svarbiausia? :::021 ... Na, gal, bet tik naiviom mergaitem ir tiems, kurie savo laiko negaili muilo operu stebejimui