1

Tema: Apie merginas ir ju amzina meile

Idomu, bet vis labiau isitvirtina taisykle, kad
VISOS PANOS VIENODOS TIT KAINA SKYRIASI

2

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

kokia jau prigadino nervus?:D

3

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

sio metu pats gadinu smile bet kuria pasiraso matant popieriukus su zenkliukais

4

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

negi prie visu buves?

5

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

kad vienodos manyciau gal ne,,bet kad panasios 99,99% taip,,

6

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Taip, kazkiek panasios bet tik pavirsutiniskai...

7

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

mastymas ir protelis pas visas vienodas, ju logikos nesuprasi...:D skiriasi tik isvaizda,ir kiti dalykai,o galvos vienodai kiauros pas visas smile

8

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Ir kas galetu pagalvoti, kad vien vaikinai liks nepatenkinti merginom, kai anksciau visada viskas guldavo ant vyro peciu, vistiek jei kazkas netaip, vyras kiaule, o dabar kai norejo lygiu teisiu, vistiek vyrai blogi. Nebutu tiek kritikos i merginu puse, o kodel tiek kritikos, nes tikrai, kad kiauroko protelio didzioji merginu dalis.

9

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Kęstas parašė:

mastymas ir protelis pas visas vienodas, ju logikos nesuprasi...:D skiriasi tik isvaizda,ir kiti dalykai,o galvos vienodai kiauros pas visas smile

pas moteri logika?:)))) anekdotas,,o jai ir turi logika vistiek savo emocijom sudirbs viska kas logiska:)

10

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Nusivylusių vyrų klubas... Tik ieškok'e gali tokių egzempliorių pamatyt...:D

11

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Rita parašė:

Nusivylusių vyrų klubas... Tik ieškok'e gali tokių egzempliorių pamatyt...:D

Bet, žinai, savotiškai smagu paskaitinėt. Nors tikrai, tiek verksnių kitur matyt neteko. Kita vertus, kiekvienoj temoj vis tie patys (dažniausiai) verkia. Nors tema, sakyčiau, provokacinė - paskaityk, ką jos autorius rašo... Bet pritraukė tuos pačius - nepabijosiu to žodžio - netikėlius.

12 (redagavo tinsanis 2013-08-20 22:51)

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Rita parašė:

Nusivylusių vyrų klubas... Tik ieškok'e gali tokių egzempliorių pamatyt...:D

eiline tema pasijuokt,,meile-man perdaug nuvalkiotas zodis ir skamba kvailai
amzino gal taip placiai nereiketu imt...amzinai busiu ,,busi kartu kol busi.kol koju neuzversi ar ji arba pats pas  ka nenubegsi,,,
o egzemp, tikrai teigiamu daugiau nei neigiamu,,,

13

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Na ne jau peroksidas persiskverbė į mano smegenis?:D na niekaip nesuprantu... Vyrai,kaip ir vyrai. Bet  visos joms barakudos,melagės ir pan... Na ar gali būti visa moteriška giminė degradavo?? Tikrai,ne man suprasti vyrų mastyseną

14

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Rita parašė:

Na ne jau peroksidas persiskverbė į mano smegenis?:D na niekaip nesuprantu... Vyrai,kaip ir vyrai. Bet  visos joms barakudos,melagės ir pan... Na ar gali būti visa moteriška giminė degradavo?? Tikrai,ne man suprasti vyrų mastyseną

barakudu nera-barakudos buna tik pas tuos kurie uzsisoka ne ant savo lygio finansinio merginos,,po kurio laiko prasideda vaje istrauke lt,,ji gavo lt,,tu gavai ja ,,nebutu lt pasiziurek realiai ar ji butu buvus su tavim,,,(auto daug suvartoja kuro pas ta kas nusipirko nepagal kisene auto..)
melas-visi meluojam ,iskirt lyciu nemanau kad reiktu
taigi,,sakyt kad visi sako nereiktu,,

15

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

tinsanis parašė:
Rita parašė:

Na ne jau peroksidas persiskverbė į mano smegenis?:D na niekaip nesuprantu... Vyrai,kaip ir vyrai. Bet  visos joms barakudos,melagės ir pan... Na ar gali būti visa moteriška giminė degradavo?? Tikrai,ne man suprasti vyrų mastyseną

barakudu nera-barakudos buna tik pas tuos kurie uzsisoka ne ant savo lygio finansinio merginos,,po kurio laiko prasideda vaje istrauke lt,,ji gavo lt,,tu gavai ja ,,nebutu lt pasiziurek realiai ar ji butu buvus su tavim,,,(auto daug suvartoja kuro pas ta kas nusipirko nepagal kisene auto..)
melas-visi meluojam ,iskirt lyciu nemanau kad reiktu
taigi,,sakyt kad visi sako nereiktu,,

  Na va! Tai ko verki , kad visos vienodos?:)

16 (redagavo tinsanis 2013-08-20 23:14)

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Rita parašė:
tinsanis parašė:
Rita parašė:

Na ne jau peroksidas persiskverbė į mano smegenis?:D na niekaip nesuprantu... Vyrai,kaip ir vyrai. Bet  visos joms barakudos,melagės ir pan... Na ar gali būti visa moteriška giminė degradavo?? Tikrai,ne man suprasti vyrų mastyseną

barakudu nera-barakudos buna tik pas tuos kurie uzsisoka ne ant savo lygio finansinio merginos,,po kurio laiko prasideda vaje istrauke lt,,ji gavo lt,,tu gavai ja ,,nebutu lt pasiziurek realiai ar ji butu buvus su tavim,,,(auto daug suvartoja kuro pas ta kas nusipirko nepagal kisene auto..)
melas-visi meluojam ,iskirt lyciu nemanau kad reiktu
taigi,,sakyt kad visi sako nereiktu,,

  Na va! Tai ko verki , kad visos vienodos?:)

kurioj vietoj verkiu?as nesureiksminu moteru -ne karo metas netiko -nepatiko ar nepatikai pats atsiras kitu,,man jos vienodos daugiau maziau ,, tas nemaiso-daugiau tas butu aktualu jai ilgiau planuotum but su ta pacia,,neketinu zaist namus ,,,myliu nemyliu ir pan nesamones,,kitoje temoje rodos klausei kam reikalinga pasakiau del poreikiu va ir viskas,,

17

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Pagal koją ir batus renkamės... Aš netikau savo ex,nes neesu namų šeimininkė. Ta prasme ,dirbu ,mokaus stengiuos laisvalaikį sūnui padaryt tokį,kad užaugtų  protingu žmogumi. Vieniems reikia barbės namie su vakariene,kitiems barbės devyndarbės.  Ką pasirenki,tą ir turi.Ta meilė būna,kai tau 16,paskui jau kiti dalykai. Vyrai nori naminės gėlės,bet verkia,kad laistyti pinigais turi. O jei dirbi,tai laiko skiri mažai,lieki karjeriste. Užburtas ratas...

18 (redagavo tinsanis 2013-08-20 23:26)

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Rita parašė:

Pagal koją ir batus renkamės... Aš netikau savo ex,nes neesu namų šeimininkė. Ta prasme ,dirbu ,mokaus stengiuos laisvalaikį sūnui padaryt tokį,kad užaugtų  protingu žmogumi. Vieniems reikia barbės namie su vakariene,kitiems barbės devyndarbės.  Ką pasirenki,tą ir turi.Ta meilė būna,kai tau 16,paskui jau kiti dalykai. Vyrai nori naminės gėlės,bet verkia,kad laistyti pinigais turi. O jei dirbi,tai laiko skiri mažai,lieki karjeriste. Užburtas ratas...

geles  pasigrozet pas kazka taip,namie ne-naminio gvuno nereikia ..viskas kainuoja ir as iprates uz tai ko as noriu moket,,grazus daiktai ,atsipalaidavimas ,pabuvimas su kazkokia mergina,,viskas kainuoja =nejau viska taip sureiksmint..pacios daugiau bliaunat,,
del namu seimininkes-jo smagu kai kazkas knisas po tavo asmeninius daiktus ir to paaiskinimas tvarkausi,,ne caro maro laikai kad reiketu namu seimininkes ,skalbejos ar kas ten dar,,,

19

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Kiekvienam savo...:)

20

Re: Apie merginas ir ju amzina meile

Rita parašė:

Kiekvienam savo...:)

taip ta pati sakau as,,sutikt ka kalba tas neidomus ar kazkaip pan-nick,,nesutinku cia verkslenimas visu 100%,,