1

Tema: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Na tai tiek.

2

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

O tai pats ponas ką, be nuomonės?

3

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Su smile Man įdomu kaip kitiems ir kiek taip, kiek kitaip smile

4

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Man gražu yra aukštakulnius dėvinčios merginos. Moteriška. Žinoma, kai mergina nemoka jais vaikščioti arba kai aukštakulniai kaip iš vulgarių filmų, čia jau visai kita kalba smile

5 (redagavo Rudas Kiškis 2013-08-18 11:01)

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Jau reikia perkelti temą iš vaikinų į bendrą smile O su aukštakulniais vaikščioti patogu?

6

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Idomu kodel aukstakulknius nesioja merginos siais laikais nors juos pradejo nesioti bernai big_smile

7

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Sakyčiau, priklauso, kur su tais aukštakulniais einama:::919 Šiaip, be abejo labai gražu, moteris (bent teoriškai) pasitempia, kojos atrodo ilgesnės ir tai seksualu, bet kai :::212 atšoliuoja į renginius parke, stadione ar bet kur kitur ant pievos su kone kojokais ir sminga ten visur kur įmanoma, tai juokinga ir visai nepatrauklu, manau.

8

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

sutinku su Ramune, tik dar pridurciau, kad mano manymu moterys turetu vienokius ar kitokius kulniukus nesiot  visada, nes nu negrazu, kai eina simpatiska mergina, o ant koju tapkes kazkokios. Retai pas kuria kojos yra grazios ant plokscio pado. AIsku po sito komentaro susilauksiu daug neigiamu atsakymu big_smile

9

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Aivaras parašė:

sutinku su Ramune, tik dar pridurciau, kad mano manymu moterys turetu vienokius ar kitokius kulniukus nesiot  visada, nes nu negrazu, kai eina simpatiska mergina, o ant koju tapkes kazkokios. Retai pas kuria kojos yra grazios ant plokscio pado. AIsku po sito komentaro susilauksiu daug neigiamu atsakymu big_smile

big_smile taip taip, kojos retai kada gražios ant plokščio pado big_smile papai be silikono irgi negražūs, veidai ne botokso, nagai nepriauginti, plaukai nepriauginti irgi negražūs ir be špakliaus jos negražios big_smile Žodžiu net basa tegu vaikšto ant pirštų galiukų.
tiesiog prajuokino smile

10

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

basa kitas reikalas big_smile nu tiesiog graziau atrodo, kai yra kulniukai ir tiek, nesakau, juk kad visos ir visada turi vaiksciot ant 25cm kulno smile

11 (redagavo Rudas Kiškis 2013-08-18 15:16)

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Reikia ir man parašyti smile Kažkodėl man patinka tik batai ant lygaus pado ir visokios basutės bei tapkės. Tik tokiu atveju man tai yra viskas okėj. O pamačius aukštakulnius mano galva niekaip nesugeba suprasti jų nešiojimo logikos ir signalizuoja neigiamais jausmais smile Ar juoku smile Gal todėl, kad matosi, jog pėda lygi, dėl ko jai reikia ir lygaus bato pado natūraliai eisenai. Na. Man taip smile

12

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

viskam sava paskirtis , kai miska eina su aukstakulniais arba i teatra su sporbaciais big_smile tai tada ne ,o siaip jai zmogus patinka tai visai nesvarbu su kokia ji avalyne garai jauciasi smile

13

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Žinoma su aukštakulniais kas per klausimas :::024

14

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

depends on the occasion ... but high heels with jeans and a White simple shirt .. so good combination for all occasions ...

15

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

jo jei eina ant aukstakulniu ir nesulinkusi, tai seksualu :-) o ant tiesiu padu tai i ka ten ziureti, nera i ka :-)

16

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

zinoma su aukstakulniais kauksi sau graziai:)

17

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Lygiais padais

18

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

na man nelabai grazu kai mergaite 180+ ir dar su kablukais. Jeigu mergaite zema tada visai nieko. wink

19

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

Man aukštakulniai nelimpa. Kai matau merginą, kuri kaukši tais bateliais, kažkaip juokingai atrodo, nes koks 90% jų akivaizdžiai matosi, kad deda žingsnius ne natūraliai, o įsitempusios. Matyt bijo nykstelėti čiurną ar dar ko. Kurios vaikšto su bateliais be kulniukų, labai kartais pasijaučia skirtumas, kada eina laisvai ir nevaržoma. Ir šiaip, bateliai su kulnais nesveika. Ar kasdien nešioja, ar retkarčiais - krūvis tenka pėdai ne taip, kaip turėtų, tad tai nėra gerai. smile

20

Re: Kaip jums patinka - moterys su aukštakulniais ar lygiais padais?

uzsidekit aukstakulnius vyrai ir pameginkit pavaiksciot bent 300 metru big_smile o rimtai snekant tai nepyragai merginoms su ausktakulniais, zinoma zavu seksualu ir grazu , nieko nepasakysi, tokia jau dalia merginu kurios nori puikiai atrodyti smile ausktakulniai visada pabreze moters moteriskuma, kaip ir sijonai, sukneles, pedkelnes ir kt. tik nereikia persistengti su rastais, ir margumynais spalvu derinimu ant saves ir viskas bus ok wink