1

Tema: Ieškau merginos

Ar yra čia tokių merginų kurios vaikino ieškotų ? smile

2

Re: Ieškau merginos

cia rast ka nors normalaus nesamone ..net juokas paeme

3

Re: Ieškau merginos

Tai vat pastebėjau big_smile

4

Re: Ieškau merginos

didelė didelė problemėlė big_smile

5

Re: Ieškau merginos

tikrai didele problema big_smile

6

Re: Ieškau merginos

Kad čia nesuprasi tų panų kam jos čia registruojasi jei net neieško antros pusės arba iš viso dar daug fake anketų papuola big_smile

7

Re: Ieškau merginos

gal ir iesko,bet tikrai ne cia. nemanau,kad cia imanoma kazka rimto butu rasti:)

8

Re: Ieškau merginos

........o man atrodo,kad aš radau......visai netyčia.....susitikom tik šiaip,galvojom,kad vienam kartui.....bet...kažkaip kitaip gavosi,nors negalvojom ir nesitikėjom nieko daugiau

9 (redagavo Juozas 2013-09-22 14:57)

Re: Ieškau merginos

Tai aišku įmanoma jei gyvenčiau Vilniuje tai ir susirades būčia o čia iš Alytaus tokių nėra kur rimtų santykių ieškotų smile

10 (redagavo Ricardas 2013-09-22 22:38)

Re: Ieškau merginos

Merginos neiesko big_smile Jos laukia kol jas suras wink o kadangi pasirinkima turi, laukia princo smile Dar pastebejau, kad dauguma ju nelabai moka pletoti/palaikyti pokalbi wink

11

Re: Ieškau merginos

kad tie vaikinai per daug nosi uzriete buna:)
nezinau,man asmeniskai princo tikrai nereikia,reikia vyro,o cia kaip tik dauguma save princais issivaizduoja:P
na ir tie vyrai patis nelabai isivaizduoja,ko jiems istikruju reikia:)

12

Re: Ieškau merginos

Inga,reiskia tau pasisieke:) dziugu girdet,kad bent kazkam;)))

13

Re: Ieškau merginos

Alinka parašė:

kad tie vaikinai per daug nosi uzriete buna:)
nezinau,man asmeniskai princo tikrai nereikia,reikia vyro,o cia kaip tik dauguma save princais issivaizduoja:P
na ir tie vyrai patis nelabai isivaizduoja,ko jiems istikruju reikia:)

Kad man kaip tik atrodo, kad merginos cia princeses smile ir nosi rieciat irgi Jus smile Beje patis rasosi patys wink

14

Re: Ieškau merginos

Ricardas parašė:
Alinka parašė:

kad tie vaikinai per daug nosi uzriete buna:)
nezinau,man asmeniskai princo tikrai nereikia,reikia vyro,o cia kaip tik dauguma save princais issivaizduoja:P
na ir tie vyrai patis nelabai isivaizduoja,ko jiems istikruju reikia:)

Kad man kaip tik atrodo, kad merginos cia princeses smile ir nosi rieciat irgi Jus smile Beje patis rasosi patys wink

kas tie jus?:)kaip tu gali sneketi apie visas,jei su visom tikrai neesi bendraves?:P
p.s. galetum ir nesikabineti prie mano lietuviu kalbos:P paziurejus,netgi nevisi lietuviai jau taip gerai su gramatika draugauja:)

15

Re: Ieškau merginos

Beviltiška čia rast per pažinčių svetaines bet kokias jei Alytuje gyveni.

16

Re: Ieškau merginos

Alinka parašė:
Ricardas parašė:
Alinka parašė:

kad tie vaikinai per daug nosi uzriete buna:)
nezinau,man asmeniskai princo tikrai nereikia,reikia vyro,o cia kaip tik dauguma save princais issivaizduoja:P
na ir tie vyrai patis nelabai isivaizduoja,ko jiems istikruju reikia:)

Kad man kaip tik atrodo, kad merginos cia princeses smile ir nosi rieciat irgi Jus smile Beje patis rasosi patys wink

kas tie jus?:)kaip tu gali sneketi apie visas,jei su visom tikrai neesi bendraves?:P
p.s. galetum ir nesikabineti prie mano lietuviu kalbos:P paziurejus,netgi nevisi lietuviai jau taip gerai su gramatika draugauja:)

Manau geda turetu buti, jei nezinai, kad patys (y ilgoji). Tad pasakytum aciu israudus, o ne priekaistauti pultum, ir nera ko i kitus ziuret, nuo saves pradeki smile O pasakiau Jus, nes ne mes wink niekur nesakiau kad visos, tad interpretacijas sau i kisene smile

17

Re: Ieškau merginos

as tikrai nemanau,kad tureciau raudonuoti del to,kad padariau klaida,nes kaip tik 4metus isvis bendrauju lietuviskai,manau tikrai gana nedaug tu klaidu darau:PP
raudonuoti,manau,turetu lietuviai,kurie visa gyvenima mokinosi ir kalba lietuviskai, o net elementarios klaidas padaro:P

18

Re: Ieškau merginos

Ka cia snekate? Paziurekite kaip atrodote ? ir norite ,kad jum merginos pacios rasytu ar bent jau atrasytu ,bet susisukuotumete ...ir dar cia stumet ant paneliu....

19 (redagavo Ricardas 2013-09-24 00:07)

Re: Ieškau merginos

Nedas parašė:

Ka cia snekate? Paziurekite kaip atrodote ? ir norite ,kad jum merginos pacios rasytu ar bent jau atrasytu ,bet susisukuotumete ...ir dar cia stumet ant paneliu....

Sneki taip, lyg siuolaikinis jaunimas vertina tik zmogaus isvaizda, jei taip ir galvoji, tai gaila man taves smile kokia isvaizda dievas dave tokie ir yra, ar siulai neapdovanotiem eit nusisaut? wink pagarbos bent truputeli sau, o paskui kitiems.

P.S. Kas del atrodymo, tai galeciau nesunkiai ir merginu parodyt kurios akies netraukia smile vieniem keksytes patinka, kitiems dar kitokios(-ie). O kas liecia isvaizda, prisiziurejusiu (ne apkuniu) vaikinu, manau procentaliai daugiau, o ir rimtai sportuojanciu irgi manau daugiau smile, tad nezinau persvara i kurios lyties puse isvaizdos atzvilgiu. O jei sakysi kad merginu su figura yra daugiau, nes pasportavusiu vyru, tai pasakysiu, kad sikna grazia galima tureti ir nesportavus, jei genai geri. O va raumenu genai neaugina, juos reikia paciam uzsiaugint smile

20

Re: Ieškau merginos

Bendravimas svarbiausia o ne išvaizda.