1

Tema: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Sveiki.

Dažnai ateinu (ko gero kaip ir dauguma esančių čia) pasitikrinti savo pašto dėžutės kuri, deje dažniausia būna tuščia.

Norėčiau kad čia apsilankantys žmenės aplankytu vieni kitus, parašytų ką nors vieni kitiems (įskaitant mane) pradėtų bendrauti smile

Taip sakant. Prieklkime bendravimo dvasią raskime geras temas, sugalvokime ką nors įdomaus, patraukime vieni kitų dėmesį smile

Ačiū smile

2

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Tu ta musu princesem sakyk, anoms net Ronaldo prasciokas, tai ko mums tiketis?:))))

3

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Sveiki. smile
Aš ne princesė, bet parašyti laiškelį nepažįstamam žmogui nedrąsu. Ir nors aš čia pirmą dieną, gal dar ne visas taisykles supratau, bet, manau, dauguma normalių žmonių tiesiog nedrįsta, o ne jaučiasi labai pasikėlę. Turbūt tereikia įsidrąsinti... smile
:::920

4

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

priklauso kaip bendrausi su zmogumi, vieni drovus kiti sustri.. reik moket prieit prie zmogaus ne kiekvienas tai sugeba

5

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Daug rašyti, nebijoti negauti atsakymo.. Raktas į sėkmę šitame pusalpyje manau.. Jei neatrašys kokios kelios dešimtys, tai gal likęs beveik šimtas ar kiek žmonių atrašys, jei norisi rašinėtis.. O ten jau kaip kokį gausi, vienas ar kitas pasitaiko įdomus, su plačiais atsakymais.. Manau reik daugiau klausinėti, gilintis ir t.t., tada labiau ir detalizuojama viskas, bent jau man kolkas taip sekasi su kai kuriais smile

6

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Edita parašė:

Sveiki. smile
Aš ne princesė, bet parašyti laiškelį nepažįstamam žmogui nedrąsu. Ir nors aš čia pirmą dieną, gal dar ne visas taisykles supratau, bet, manau, dauguma normalių žmonių tiesiog nedrįsta, o ne jaučiasi labai pasikėlę. Turbūt tereikia įsidrąsinti... smile
:::920

nedrasu nepazistamam rasyti, tai cia juk niekas nieko nuo pat gimimo nepazista.

7

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

O ką atrašote tiems, kurie Jums neįdomūs ir su kuriais nenorite bendrauti? Man parašė ne lietuviakalbis. Pamaniau, būtų gražu žmogui ką nors atsakyti. Tai ką - padėkojau už žinutę, palinkėjau sėkmės ir paaiškinau, kad domiuosi lietuviais. Per daug senamadiška visiems atsakinėti mandagiai į laiškelius?

8 (redagavo Rūta 2013-09-04 21:57)

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Edita parašė:

O ką atrašote tiems, kurie Jums neįdomūs ir su kuriais nenorite bendrauti? Man parašė ne lietuviakalbis. Pamaniau, būtų gražu žmogui ką nors atsakyti. Tai ką - padėkojau už žinutę, palinkėjau sėkmės ir paaiškinau, kad domiuosi lietuviais. Per daug senamadiška visiems atsakinėti mandagiai į laiškelius?

Matai, čia kaip pažiūrėsi į tą užsienietį ir jo norus.... Tikrai nealpstu dėl užsieniečio ir norėčiau šalia savęs matyt lietuvį. Tačiau pažiūrėkim, kaip yra: kažkada ieškoko svarbieji buvo pažadėję, kad bus galimybė filtruot, kad tau nerašytų užsieniečiai. Tačiau tai liko tik pažadu, o ir visa darbščioji komanda, toks vaizdas, kad suvisai iš čia dingo... Tai užsieniečiai ir rašo. Dabar štai iš mano patirties: Nr.1 - turkas. Kam kam, bet šitiem kažkodėl esu alergiška, nors dar nė vienas niekuo nenusikalto - gal žiniasklaidos suformuota (ne)teisinga nuomonė... O va pasitaikė toks, kuris mėgino guost/užkalbėt dantį - ką aš žinau... Tačiau pasistengiau kaip galėdama mandagiau atsakyt, kad ieškau tos pačios kultūros žmogaus (to paties tikėjimo, papročių, rasės,......., taip toliau). Tiesiog gražiai palinkėjo sėkmės. Buvau maloniai nustebinta. Kiek jis nuoširdus buvo - ką aš žinau, bet kad kultūringai pabendravom - faktas.

Nr.2 - švedas arba Švedijoj įsitaisęs emigrantas iš Afrikos, Paprasčiau - juodaodis. Šiaip pabendraut su kitokiais neturiu nieko prieš, bet kai atkakliai stengiasi lįst į pažintis, kai buvo pasakytas griežtas NE... Gal jis žmogus ir neblogas, bet man nemalonus ir tiek. Įkyrus.

Nr.3 - vokietis, atsibastęs į Vilnių. Skelbiasi esąs 30-ties, tačiau iš nuotraukų taip neatrodo - kai kurie mano bendraamžiai ir vyresni draugai/kolegos už jį jauniau atrodo. Iš pradžių tuo įtarimu nesidalinau. Šiaip pabendravom - neva mūsų tikslai sutampa, tad galim susitikt. Kai atsisakiau, tada prisipažino esąs 40-ties. Nors, jei atvirai, dabar ir tuo amžium abejoju. Sakėsi, ieško angliškai kalbančių lietuvaičių, su kuriom galėtų paplepėt. Vadinkit mane bjauria, bet kažkaip ir tuo netikiu.... Kam slėpt tikrąjį amžių norint paprasčiausiai paplepėt????

O apie tautiečius tai ką aš žinau... Vienas buvo parašęs, tai susidarė vaizdas, kad nors ir (mano akimis) netgi labai simpatiškas vyrukas, kažkodėl labai jau save nuvertina... Kitas tautietis - vėl kažkoks joks. Pabendravus neatrodo kvailas, bet vėlgi kažkoks neapsisprendęs ar leidžiantis moterims už jį galvot. Nors šiaip visai mielas žmogus pasirodė. Na ir trečias egzempliorius - viskas prasidėjo nuo klausimo kaip sekasi? ar panašiai. Kadangi taip ir skelbiuosi, kad ir tokiems atrašysiu, - atrašiau. O va tada prasidėjo.... Man tada buvo super šlykšti nuotaika, tai atrašinėjau kaip Eločka Ščiukina (jei kas nežino - tai mažakalbė veikėja iš Dvylikos kėdžių"). Maniau - atsiknis. Kur tau! Jei vieną vakarą parašė mažiau, tai kitą vėl apsireiškė - grįžau... (Mintyse taip ir atsakiau - nu i ką - nei laukiau, nei man apskritai įdomu...). Na bet, manau, pasižiūrėsim, kas per fruktas. Rašinėjomės. Kuo toliau, tuo baisiau man darėsi - su kokiu intelekto nesužalotu individu susidūriau.... Jam 14 kartų prireikė peržiūrėt mano anketą, kad pagaliau perskaitytų, kas ten parašyta (nors abejoju, ar iki galo suprato ir tada, nors litanijų lyg ir neprirašiau). Kas labiausiai užkliuvo - gana riboto išsilavinimo, bet tuo netgi labai patenkintas ir niekaip nesupranta, kodėl man neįtiko.

Apie dar kelis čia forume nesireiškiančius gal nerašysiu. O viena čia gan aktyviai besireiškianti veikėjas (čia mintis dėsto gan logiškai ir kultūringai) man į paštą tokių keiksmų prirašė, kad.... ir užblokavo, kad, matyt, neatrašyčiau baisiau (kiekvienas apie kitus pagal savo sugedimo laipsnį sprendžia)..

Na, nepraėjo noras kultūringai bendraut apie nieką?

9

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta, ačiū už įspūdžius. smile Prisijuokiau. smile Aišku, noras bendrauti nepraėjo - jei jau čia užsiregistravau, tai ką jau čia bijosi.. Kažkaip nelabai solidu mano amžiuje būtų ko nors bijoti. smile O dėl kultūringumo ir intelekto, tai ką gi - visko visur pasitaiko, betgi nenusileisi iki keiksmų ir įžeidinėjimų. Taigi, pabandysiu kultūringai - pažiūrėsiu, kaip eisis, gal koks kultūringas pilietis atsiras - nemėgstu nuomonės, kad visi aplinkui vagys ir niekšai. smile

10

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Mergaitės, prisijungsiu su savo patirtim. Su užsieniečiais nesusirašinėju, jau nusivyliau anksčiau, nebeatsakau nieko. Bet va, rūta sakė, kad jai buvo šlykšti nuotaika, o man gera, kai į klausimą "kaip gyveni" atsakiau "puikiai" ir sulaukiau kitos žinutės su tekstu "ohoho kokia pasikėlus, gal ... (buvo įvardintas miestas) paukštyne auginta". Na, tai, kai čia vyrai kalba, kad merginos pasikėlusios... sunku suprasti, kas jiems pasikėlimas... Kartais geriau jau neatrašyti. Nors vienas atidus veikėjas net patikrino mano atsakomumo procentą ir iškoneveikė už tai, kad kitiems atrašau, o jam ne. Kai kuries sunku suprasti, kad tiesiog nedomina....

11

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Tema pataps mergaitiška, spėju smile Šiaip nemanau, kad daugelis čia sėdi tam, kad pakalbėtų/pasirašinėtų apie orą/IT/kiną/meną/muziką. Nors ir sunku besitikėt, kad svetainėj renkasi tik tie, kurie nori antrą pusę susirast (juk dažnas nė neslepia, kad ieško ar meilužės, ar vienos nakties nuotykių), bet vis tik manu, svetainės paskirtis būtent tokia. Tai negi dabar pavarčiusi anketas (tiek vyrų, tiek moterų) parašysiu kokiai+ /- bendraamžei (nors tiesa, tokiu atveju amžius nesvarbus turėtų būt), ką ji mano apie vienokį ar kitokį filmą, madą, kaip jai/jam patinka toks ar anoks išmaniojo telefono modelis.... Ne to juk čia susirenkam. Tas paskatinimas - bendraukim - man užneša būtent į tokį, kaip aprašiau. Ir dabar pereinant į pažinčių/meilės/sekso temą.... Arba vyrijai (OK, daliai vyrijos) sunku suformuluot sakinį, kurio nebūtų galima suprast dviprasmiškai, arba.... Parašė vienas vakar "Ir kam tau reikia sekso?" (nu tiksliai - kam? moterys negali to norėt? o gal vaikus gandras neša/kopūstuose randa/jie iš šventos dvasios prasideda? Sekso gali norėt tik vyrai, kaip supratau). Man tas sakinys pasirodė įžeidžiantis. Bet nenoriu į lankas. Viena vertus, blogai, kad negalima tarp to, ko ieškai, sudėt "ir" ar "+", kita vertus... Tas "ieškau sekso partnerio" mano aprašytas ten, kur galima parašyt apie save daugiau. Tai savotiškai tas sekso partnerio ieškojimas kaip ir provokacija (aha, vyriška dalis mane dabar apkaltins big_smile tegu) bei tinginčių ir taip nedidukę anketą pilnai perskaityt atsijojimas. O, ir taip - ne vienas mane pasikėlusia išvadino - neva pernelyg nosį užriečiau, reikėtų geroookai ją nuleist. O ką galiu padaryt, kad mano reikalavimai vyrui ne iš kažkokio išpindėjimo, o tik dėl to, kad būtų įdomu su juo bendraut ne tik lovos klausimu. Na neįdomu su - atleiskit - buduliu bendraut va taip (tikslaus citavimo dėl suprantamų priežasčių nesitikėkit. O ir pratryniau aš jį....): jis: nemiegi? aš: nemiegu. tokiu metu visais kanalais daug puikios muzikos [iš tiesų mėgstu su man patinkančia muzika panaktinėt]. Jis: o ką klausai? aš [kaip tik tai, ką tuo metu pažėrė klausomos stotys]: Pink Floyd, Duran Duran [kažką dar suminėjau, nepamenu]. Jis: nesuprantu angliškai, tegu rasoi nesamones.
Kažkaip man "dašuto", kad turiu reikalą su ne itin išlavinto skonio (ir apskritai išsilavinusiu) "Russkoje radio" gerbėju (nesmerkiu to radijo, tik jis gerokai geresnis prieš n metų buvo, dabar suprastėjo). Kas liūdniausia, tai faktas, kad turintis akivaizdžių išsilavinimo spragų individas tuo didžiuojasi - nemoku, nežinau, ir man to nereikia, davai greičiau bent pakalbam apie seksą... Jei ką - čia tas pats, kur 14 kartų anketą vartė. Apskritai susirašinėjimas su juo galėtų pretenduot į kvailiausio/bukiausio pokalbio/susirašinėjimo titulą, galėtų tapt anekdotu, bet kad su tokiais būtų įdomu - NE. Ir tai, kad jie save laiko pranašesniais už visus likusius, jau visai liūdna.
Kas dar trukdo susirast įdomų pašnekovą (pokalbius su kuriuo galbūt kada nors norėtųsi perkelt ir į realybę). Pamato, ko ieškau, pirmas klausimas - o tu viena gyveni? Tai jklmn, dar pabendraut nespėjom, o jam jau rūpi į mano lovą? Ir dar - spėju, toks neturi pinigų nei viešbučiui (kur ramiai, netrukdomi nei vaikų/tėvų/kaimynų laiką praleistume), nei savo buto, arba, kas labiausiai tikėtina, jei butą turi - ten yra žmona.
Ir išvis pasirodysiu bjaurybė big_smile Negaliu bendraut su tokiais, kur nesugeba ir poros sakinių be klaidų parašyt (lietuviškų raidžių nevartojimo neraštingumu nelaikau, jei ką). Galiu atleist ir mažąsias po taško (pati neretai taip darau). Bet kažkaip nesmagu gaut laišką, kur man akis bado visokie "dariti", "ne supratau, ko nori", "ka ce parasiai" ir panašūs.

12

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta, puikiai suprantu apie ką kalbi:::021 Deja smile Man jau net norėtųsi į realybę greičiau persikelti, bet kartą surizikavusi ir davusi tel. nr. pasigailėjau po pirmos šūsnies sms "ką veiki?" ar po pirmo skambučio "kur esi, ką veiki, ką perki, ką su tuo darysi?". Nežinau, gal aš įpratau jau būti viena ir kad niekam nerūpi mano pirkinių krepšio turinys, bet gi skambini pirmą kartą, tai apie maximą pasikalbėt?.. Matai, Rūta, tu dar drąsiai rašai apie sexo partnerį, aš jau nedrįstu. Ir taip, po standartinio "labas" ir "kaip sekas" seka klausimas "ar esi patyrus orgazmą". Ne, vyrai, jūs būnat juokingi iri ašarų... Čia jeigu kas iš vyrų skaitytų big_smile

13

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Va užtat ir laikau save gana bjauria. Nes jei dar nepažinę žmogaus (t.y. manęs) jau teiraujasi apie seksą, tokius tiesiai šviesiai siunčiu pirma įsiskaityt į anketą, o nesupratusius, kas ir kaip - kuo toliau. Arba blokuoju. Yra tekę susipažint su žmogum visai kitoj, ne pažinčių, svetainėj ir bendraut tikrai ne dėl to, kad norėtumėm kažko daugiau. Na bent iš mano pusės. Esmė tokia (pabandysiu be konkrečių detalių). Dirbau Almoj Litteroj ir teko skaityt "Mano sesers globėjo" korektūrą (ups, išsiduodu, kas esu... smile). Na štai - po kiek laiko pasirodė ir filmas pagal tą knygą. Dabar prie reikalo. Sakykim taip - norėjau pamatyt filmą, bet tiesiog neradau tinkamos progos (ir noro) suvaikščiot į kiną. Tai štai - tas vyrukas mane pakvietė į filmą, nes norėjo pamatyt gyvai kaip "didžiausią a-ha gerbėją Lietuvoje" (nežinau, kiek tame būtų tiesos, bet tą titulą aš prisiimu, tik kad ne jis jį suteikė big_smile). Tai buvau nieko prieš ir aš jį pamatyt. Tuo labiau, kad žinojau, kad vis dėlto pakankamai žinomo ir gerbiamo Lietuvoje žmogaus sūnus yra. Kadangi gyvai nebuvau mačiusi, iš (kaip vėliau paaiškėjo - gana  senų) nuotraukų buvau susidariusi veiklaus verslaus vyruko įvaizdį. Sutarėm susitikt kino teatre. Aš atsitrenkiau pirma, laukiu jo. Ko tikėjausi - matėt. O ateina... tokia hmm, geltona palapinė.. "labas'-"labas" (o galvoje mintys, kaip greičiau dingt, nes nujaučiau, kad gerai nesijausiu. Net minimaliai bendraudama). Na bet filmą pažiūrėt reikia - įdomu, kaip ekranizavo. Rezultatas - filmu nusivyliau tragiškai, nesitikėjau tokio įžūlaus scenarijaus iškraipymo ir debiliško amerikietiško hepiendo. O tas dar sugalvojo pakartot malonumą. tik jau su "Briuno". Atsisakiau. Turėjau ir šiaip darbo ir su juo nenorėjau tęst bendravimo. Ar ne po savaitės (o gal ir tą pačią dieną) smagiai sau atsipalaidavau vonioje po savaitės darbų. Pasidariau tokį malonų atsipalaidavimo seansą. Ateinu - mobiliajame - n praleistų skambučių, n žinučių... "ko nekeli?" "supykai?" "pasikėlei" (nebepamenu....). Galvoju - varge vargeli, juk nieko nežadėjau, nieko nebuvo ir nebus, o čia... Kaip mažas vaikas... atrašiau kažką piktokai, bet mandagiai. Ai, tiesa... jaunesnis už mane 3 metais, bet jei ką - toks amžiaus skirtumas manęs negąsdina, jei vyras grieko vertas. Šis tikrai nebuvo. O visai neseniai sužinojau, kad greičiausiai serga šizofrenija. Tada daug kas paaiškėjo... Bet vat kaip pašnekovas, jei domitės muzika - jis tikrai įdomus (ir, aišku, jei ne pilnatis).

O šiaip leidžiu vyrams temą užvest - žiūriu, kas rūpi ir ar verta rimčiau prasidėt. Jei pirmas klausimas "Sex?" - blokuoju iškart. Jei pradeda laiške keiktis, įžeidinėt - blokuoju. Kokie mano tikslai, kokie mano norai - tik mano reikalas ir niekam neturi skaudėt galvos (ar kitos vietos), jei jo ir mano tikslai nesutampa. Ir tuo labiau - nieks neturi teisės mane įžeidinėt dėl mano požiūrio į gyvenimą.

P.S. nuo nepageidaujamų egzempliorių labai apsaugo amžiaus ir nuotraukos (teisingiau jos nebuvimo) filtrai.

14

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Ramunė parašė:

Rūta, puikiai suprantu apie ką kalbi:::021 Deja smile Man jau net norėtųsi į realybę greičiau persikelti, bet kartą surizikavusi ir davusi tel. nr. pasigailėjau po pirmos šūsnies sms "ką veiki?" ar po pirmo skambučio "kur esi, ką veiki, ką perki, ką su tuo darysi?". Nežinau, gal aš įpratau jau būti viena ir kad niekam nerūpi mano pirkinių krepšio turinys, bet gi skambini pirmą kartą, tai apie maximą pasikalbėt?.. Matai, Rūta, tu dar drąsiai rašai apie sexo partnerį, aš jau nedrįstu. Ir taip, po standartinio "labas" ir "kaip sekas" seka klausimas "ar esi patyrus orgazmą". Ne, vyrai, jūs būnat juokingi iri ašarų... Čia jeigu kas iš vyrų skaitytų big_smile

O ką, pirkiniai moterims kelia malonumą (manau), tai žinai, kaip ir logiškas paskutinis klausimas smile)))))) Aišku juokaujant čia, na bet pasaulis sukasi apie aną galą pas daug ką big_smile

15

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Miela Rūta, kantriai perskaičius ilgus tamstos skausmo proveržius... tfu, dovanokit, pasisakymus big_smile man susidarė sekantis įvaizdis (atsiprašau už atvirumą, bet kitaip negaliu) smile : Rūta, tu ne čia pataikei smile) Aišku, iškart atsakysi "kaip ne čia, juk tai pažinčių puslapis, o aš tenoriu vyrą susirast.." big_smile Taip, čia pažinčių puslapis ir visi yra iš esmės tam, kad susirasti antrą pusę. Išskyrus vieną kitą durnelį, kurie nežino ką čia veikia, nes nežino aplamai ką veikia gyvenime, ARBA atsako "nieko neieškau", nes tai mandagiausia "pasiuntimo Na**ui" forma wink Grįžkim kodėl ne čia pataikei, pagrindinės priežastys yra maždaug dvi. Pirma, tai beveik klausimas, o kas gali sulaukti pasisekimo, kai anketos išrikiuojamos lyg dėvėtos mašinos turgelyje? smile Mašinų turguje, daugiausia besidominčių sulauks naujausios, gražiausios išvaizdos(neaplamdytos, nenubraižytos), ir techniškai tvarkingiausios mašinos. Kitaip ir būti negali, nes jų yra daug smile Čia yra beveik tas pats, populiariausios bus ~19-24m. merginos, nepriekaištingai padažytos, pakirptos, aprengtos, idealios figūros, kitaip tariant gražios ir sveikai atrodančios (nes vyrui reikia sveikos moters vaikams gimdyti). Jų nori visi, ir jos tikrai nesiskundžia, kad vyrų per mažai. Paklausi, o ką daryt likusiom, kurios tokios nėra? Čia tas pats kaip ir automobilių turguje, kai gražiausios ir geriausios bus išpirktos, kažkada prieis eilė kitoms, bet tai nebus greitai, nes naujų ir gražių vis be perstojo atvaro, o pro senesnes apibraižytas taip ir praeina visi, vos vienas kitas tesustoja. Taigi, šis sutuoktinių turgelis ne tau Rūta (nebent čia tau patinka linksmai laiką leist) wink
Antras dalykas, tai jau tavo asmeninės sąvybės. Nors jų įžvelgiu daug, bet nepradėsiu viešai tavo apatinių skalbt, o paminėsiu kad ir tą, kurią jau ir taip visiems išdavei - dirbai "Alma litera"(skaitai korektūras) big_smile Nesunku nuspėti, esi literatė, lietuvių kalbos, filologijos bakalauras ar net magistras. Vyrų, su kuriais tau būtų įdomu bendrauti (aš jau nebežiūriu į amžių), šiame puslapyje tau atsirastų gal 1 iš 20 ar 1 iš 30. Ir iš jų tau parašys pati supranti koks procentas, nes.. *skaityti pirma dalį.  Čia tas pats kas nuėjus į volkswageno saloną pasakyti: noriu golfo, kuris važiuotų 300km/h. Jums atsakys "o jūs nebandėte domėtis ferrari ar lamborghini?" smile  Kodėl tai, ko tu nori, yra 300km/h? Todėl kad literatūra, kūryba, menas yra suprantama, suvokiama pakankamai mažam procentui žmonių (maždaug 5proc. ir dar mažiau), o mūsų tauta greit taps visos ES fūristais, fabrikų juodadarbiais ir pagalbiniai darbininkais. Tokie žmonės per daug pavargę domėtis dar kažkuo, o ir nelabai rūpi domėtis kažkuo toliau, nei jo buto durys. Štai todėl tu esi ne ten, kur tau reikėtų to ieškot. Golfas niekad nevažiuos 300km/h. smile Bet manau yra visokie literatų - skaitovų puslapiai, filatelijos mėgėjų saitai, juk nėra būtina su vyru visą vakarą diskutuoti apie Puškino ar Dostoevskio kūrybą, svarbu platus žmogaus mastymas ir išprusimas smile O dar geriau, ieškoti realybėje (parodos, teatrai, filmai ir kitos panašaus kirpimo žmonių susibūrimo vietos) wink Širdis neapgaus wink
Sėkmės lobio paieškose, jei rasit, būtinai pasigirkit smile))
O aš šeip Gintautas.. smile)

16 (redagavo Eglė 2013-09-05 12:20)

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Gintas parašė:

Čia yra beveik tas pats, populiariausios bus ~19-24m. merginos, nepriekaištingai padažytos, pakirptos, aprengtos, idealios figūros, kitaip tariant gražios ir sveikai atrodančios (nes vyrui reikia sveikos moters vaikams gimdyti).

Hmmm, isisvajojo vainikaitis :::044 .
Gal ir bus populiariausios, bet nereiskia, kad jos nores buti kazkieno zmonomis, o tuo labiau gimdymo "masinomis" smile Tokio amziaus merginos dazniausiai nera moraliskai ir psichologiskai pasiruosiusios buti zmonomis ir mamomis. Ir kiek vyru toookios "nepriekaištingai padažytos, pakirptos, aprengtos, idealios figūros, gražios ir sveikai atrodančios" yra finansiskai prieinamos? Ar tu zinai, kiek tai kainuoja? Pvz. as nesu is tavo isvardintu atributu mergina, bet as vien plauku, veido, kuno ir pan. priemonems isleidziu nuo 50 iki 200 Lt/men., drabuziu sezonui atsinaujinti max. isleidziu nuo 500 iki 1 500 Lt, o kur dar kirpyklos, vienas kitas SPA centras, sporto klubas vel kokiu 500 Lt.  Tai va toms tavo isvardintom merginoms dar padaugink sumas nuo 3 iki 10 kartu smile , o kai jos bus 35-45 metu dar pridek plastiniu chirurgu operacijas smile . Kaip ir bet kokiam graziam automobiliui su amzium reikia kosmetinio remonto ir zinoma kupiuru.

17

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Gintautai, puiki reklama sau big_smile

18

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Eglė parašė:

Hmmm, isisvajojo vainikaitis :::044 .
Gal ir bus populiariausios, bet nereiskia, kad jos nores buti kazkieno zmonomis, o tuo labiau gimdymo "masinomis" smile Tokio amziaus merginos dazniausiai nera moraliskai ir psichologiskai pasiruosiusios buti zmonomis ir mamomis. Ir kiek vyru toookios "nepriekaištingai padažytos, pakirptos, aprengtos, idealios figūros, gražios ir sveikai atrodančios" yra finansiskai prieinamos? Ar tu zinai, kiek tai kainuoja? Pvz. as nesu is tavo isvardintu atributu mergina, bet as vien plauku, veido, kuno ir pan. priemonems isleidziu nuo 50 iki 200 Lt/men., drabuziu sezonui atsinaujinti max. isleidziu nuo 500 iki 1 500 Lt, o kur dar kirpyklos, vienas kitas SPA centras, sporto klubas vel kokiu 500 Lt.  Tai va toms tavo isvardintom merginoms dar padaugink sumas nuo 3 iki 10 kartu smile , o kai jos bus 35-45 metu dar pridek plastiniu chirurgu operacijas smile . Kaip ir bet kokiam graziam automobiliui su amzium reikia kosmetinio remonto ir zinoma kupiuru.

Na jei nenorės aplamai tekėti, tai nenorės. Egoizmas šiaip pagydoma liga wink
Šeip, mano piktoji kritike, tos merginos (19-24m. ir t.t.) aš visai neturėjau galvoje O.Pikul, Daščenkos, Marinos Bui ar Skaistės (pav.neatsimenu). Ištratinti galima milijonus, bet gyventi reikia pagal savo galimybes. Atskleisiu paslaptį, aš niekada nebuvau turtingas (pinigais), bet mano draugės visada buvo labai gražios moterys smile) Ir tam tikrai nereikia tūkstančių per mėnesį. Be abejo, yra du būdai to pasiekti (kaip ir visko gyvenime), ir lengvesnis jų - pinigais. Jeigu žmogus gražių bruožų, jam išvis labai nedaug tereikia smile Kaip tik atsiminiau straipsnelį apie mis lietuva ar vicemis, nepamenu. Dirba kebabinėj (tėvų verslas), kepa kebabus smile) Ir ka? big_smile O tu kalbi apie visokius spa, plastines operacijas... leidžiamės iš kosmoso į mūsų lietuvišką padangę, gerbiamoji big_smile Aplamai, naudojimasis svetimais pinigais, kainuoja smile) Ir tai kartais kainuoja daugiau, negu atneša grįžtamą pasitenkinimą pats tų svetimų pinigų naudojimas. Temos toliau neplėtosiu, nes nirštanti kritikė užginčys kiekvieną mano žodį big_smile Todėl dažnai šalia imu pavyzdį su mašinomis ar pan., kad užginčyti būtų sunkiau smile) Suprantu, mano pamastymai tikrai gali kelti susierzinimą 30m. vienišai moteriai, bet pykstančios moterys man patinka, ir žinai kodėl? big_smile  Realybėje, kai supykdai moterį, ji tuoj pašoka ir ima ginti savo pozicijų (kaip koks gaidys savo vištidės) ir pakelia arba sakykim taip, atstato į priekį savo krūtinę big_smile O tai labai seksualu smile)  Dabar žinosi ką aš apie piktą Eglę galvoju, ir turbūt nebesuteiksi man to malonumo big_smile Sėkmės vingiuotais gyvenimo klystkeliais wink

19

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Aha, man tas brangiai kainuojantis grožis irgi užkliuvo smile Jeigu jau vyrui tik pažiūrėjus į foto reiktų susimąstyti, kiek kainuotų bendravimas su tokia gražuole, tai man labai jų gaila smile Nemanau, kad gražios merginos ir moterys bendrauja kažkaip stebuklingiau, manyčiau, kad tai kultūros, auklėjimo ir išsilavinimo rezultatas, tas sėkmingas bendravimas smile

20 (redagavo Rūta 2013-09-05 17:19)

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Gintas parašė:

Miela Rūta, kantriai perskaičius ilgus tamstos skausmo proveržius... tfu, dovanokit, pasisakymus big_smile man susidarė sekantis įvaizdis (atsiprašau už atvirumą, bet kitaip negaliu) smile : Rūta, tu ne čia pataikei smile) Aišku, iškart atsakysi "kaip ne čia, juk tai pažinčių puslapis, o aš tenoriu vyrą susirast.." big_smile Taip, čia pažinčių puslapis ir visi yra iš esmės tam, kad susirasti antrą pusę. Išskyrus vieną kitą durnelį, kurie nežino ką čia veikia, nes nežino aplamai ką veikia gyvenime, ARBA atsako "nieko neieškau", nes tai mandagiausia "pasiuntimo Na**ui" forma wink Grįžkim kodėl ne čia pataikei, pagrindinės priežastys yra maždaug dvi. Pirma, tai beveik klausimas, o kas gali sulaukti pasisekimo, kai anketos išrikiuojamos lyg dėvėtos mašinos turgelyje? smile Mašinų turguje, daugiausia besidominčių sulauks naujausios, gražiausios išvaizdos(neaplamdytos, nenubraižytos), ir techniškai tvarkingiausios mašinos. Kitaip ir būti negali, nes jų yra daug smile Čia yra beveik tas pats, populiariausios bus ~19-24m. merginos, nepriekaištingai padažytos, pakirptos, aprengtos, idealios figūros, kitaip tariant gražios ir sveikai atrodančios (nes vyrui reikia sveikos moters vaikams gimdyti). Jų nori visi, ir jos tikrai nesiskundžia, kad vyrų per mažai. Paklausi, o ką daryt likusiom, kurios tokios nėra? Čia tas pats kaip ir automobilių turguje, kai gražiausios ir geriausios bus išpirktos, kažkada prieis eilė kitoms, bet tai nebus greitai, nes naujų ir gražių vis be perstojo atvaro, o pro senesnes apibraižytas taip ir praeina visi, vos vienas kitas tesustoja. Taigi, šis sutuoktinių turgelis ne tau Rūta (nebent čia tau patinka linksmai laiką leist) wink
Antras dalykas, tai jau tavo asmeninės sąvybės. Nors jų įžvelgiu daug, bet nepradėsiu viešai tavo apatinių skalbt, o paminėsiu kad ir tą, kurią jau ir taip visiems išdavei - dirbai "Alma litera"(skaitai korektūras) big_smile Nesunku nuspėti, esi literatė, lietuvių kalbos, filologijos bakalauras ar net magistras. Vyrų, su kuriais tau būtų įdomu bendrauti (aš jau nebežiūriu į amžių), šiame puslapyje tau atsirastų gal 1 iš 20 ar 1 iš 30. Ir iš jų tau parašys pati supranti koks procentas, nes.. *skaityti pirma dalį.  Čia tas pats kas nuėjus į volkswageno saloną pasakyti: noriu golfo, kuris važiuotų 300km/h. Jums atsakys "o jūs nebandėte domėtis ferrari ar lamborghini?" smile  Kodėl tai, ko tu nori, yra 300km/h? Todėl kad literatūra, kūryba, menas yra suprantama, suvokiama pakankamai mažam procentui žmonių (maždaug 5proc. ir dar mažiau), o mūsų tauta greit taps visos ES fūristais, fabrikų juodadarbiais ir pagalbiniai darbininkais. Tokie žmonės per daug pavargę domėtis dar kažkuo, o ir nelabai rūpi domėtis kažkuo toliau, nei jo buto durys. Štai todėl tu esi ne ten, kur tau reikėtų to ieškot. Golfas niekad nevažiuos 300km/h. smile Bet manau yra visokie literatų - skaitovų puslapiai, filatelijos mėgėjų saitai, juk nėra būtina su vyru visą vakarą diskutuoti apie Puškino ar Dostoevskio kūrybą, svarbu platus žmogaus mastymas ir išprusimas smile O dar geriau, ieškoti realybėje (parodos, teatrai, filmai ir kitos panašaus kirpimo žmonių susibūrimo vietos) wink Širdis neapgaus wink
Sėkmės lobio paieškose, jei rasit, būtinai pasigirkit smile))
O aš šeip Gintautas.. smile)

Su specialybe prašovei visu 1000%, bet man tas nerūpi. Baigiau nehumanitarinę specialybę. Bet nesiskelbsiu, kas ir kaip. Kad ne čia pataikiau, jau matau. Absoliučiai nedraugiška atmosfera, saito valdžia kažkur išgaravo ir paliko viską vykt sava eiga. Tik vaizdą sudaro, kad kažką dėl vartotojų daro. Kostiumėlį pakeitė, bet visa kita, kas daug svarbiau - apleista velniaižin kada. Nesigirsiu, jei ką surasiu - čia gi verksniai tuoj prakeiks, kad kažkam sekasi, o kiti vėl mėšlu apdės, kad jie per prasti man pasirodė. Ieškoke kažin ar išvis liko skaitančių ar dar kuo daugiau besidominčių žmonių (knigu ne skaitau lygio "intelektualų" tikrai pakanka). Ir jei žmogus nėra visai nukerpėjęs, jis ras laiko ir knygoms, ir kitai kultūrinei veiklai. Bet matau, čia susirinko išskirtinė publika, kuriai tie žodžiai kelia mirtiną alergiją.
Ir dar pagal tavo amžiaus gradaciją, jau sulaukusi 25-erių turėjau nusižudyt, nes jau buvau padėvėta. O dabar aš jau tiek susidėvėjau, kad išvis keista, kaip dar gyva esu.
P.S. Pikul ar tik ne 30? Jei dar nesuėjo, greit sueis. Bet įdomu, kiek to jos grožio nesuformavo chirurgai... Skaistei irgi jau per 30, taip kad kišdamas olialia pupas nepamiršk jų amžiumi pasidomėt. Ir grožio kaina