41

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

nesvarbus parašė:

Ir pabaigai, man kazkaip Kia patinka, aisku Bentley irgi neblogos masinos, bet turi savo niuansu.

Neminėk dievo vardo.. tfu, mašinų markės, be reikalo big_smile Nes budri Eglės akis užmatys, ir būsi "dar vienas senbernis - pirdūnas, svajojantis apie tai ko niekad neturės.." big_smile big_smile

42 (redagavo Rūta 2013-09-06 17:18)

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Gintas parašė:

Tavo susierzinimą išduoda smailikų nebuvimas (arba beveik nebuvimas), nes tuo metu ne tas galvoje wink O galima paklausti, kaip diagnozavai mano nepilnavertiškumo kompleksus? smile)  Tave įvertinti labai paprasta, nes pakankamai daug teksto parašai, o kriterijus aš dažnai net paminiu (negatyvas, smailikų nebuvimas ir t.t).
Na jeigu negalima vyriškio palyginimui pasakyti, jog "šitas yra ferrari, o šitas - golfas" ir tai jau vertinama kaip mano svajojimas apie ferrari turėjimą, tai.. aš neturiu ką tau atsakyti big_smile Tiksliau turiu, bet geriau protingai patylėsiu big_smile
Atsisveikinimui (kadangi su ***** diskutuoti, kaip su pliku pešiotis) labai draugiškas patarimas - kelk koją nuo gazo, nes šitaip vyro tu tikrai nesusirasi.. big_smile

Skaitau ir savo akimis netikiu.... Šiaip lyg ir protingai samprotauji, bet dėl smailikų.... Pagal ankstesnius tavo pasisakymus susidariau įspūdį, kad būsi kažkiek prisilietęs prie psichologijos, bet kad rimtai studijavęs - oi, ne.... Nedėstysiu, kodėl. Nuo kada smailikų gausa rodo gerą nuotaiką? Kai kuriuose forumuose už jais perkrautas žinutes gali ir baną užsidirbt.
Čia tik tarp kitko, pravers visiems - ir gero pašnekovo ieškantiems, ir norintiems šiaip kultūringai bendraut (o dėl smailikų - žiūrėkit paskutinį, 17 punktą) http://www.lrytas.lt/verslas/it-ir-tech … ernete.htm
Spėju, tai labai nepatiks tiems, ką suerzino mano noras laiškuose matyt taisyklingą lietuvių kalbą. Bet tai manęs jau nedomina. tongue

43

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta, vat sakyčiau čia tokios nerašytos etiketo taisyklės, kurių galėtų prisilaikyti kiekvienas. Nors šiaip kai bendraujama asmeniškai su kažkuo, kai kurios ir nelabai aktualios, pvz.: 11 dėl nusivažiavimo nuo temos. Bet viešai, čia, tai labai erzinantis dalykas, kai nukrypsta dalyviai. smile

44

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta parašė:

Nuo kada smailikų gausa rodo gerą nuotaiką? Kai kuriuose forumuose už jais perkrautas žinutes gali ir baną užsidirbt.

Miela Rūta, čia lygiai tas pats, kaip tarkim, lotynų kalba. Jeigu moki skaityti - sako smile Jeigu ne, tai aišku kad nieko nesako smile)
Perkrovimas smailais yra visai kitas reikalas. Čia kai po kiekvieno sakinio prideda po 5 smile smile smile smile wink Ir dar judančius, tai kartais laginti puslapį pradeda(kai šimtais jų prisirenka). Tegul pataiso mane adminas, jeigu skaitys šią temą.. smile)

45

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Ai, nesiginčysiu. Dėk tu nors tūkstančius jų, atrodo kažkaip, švelniai tariant, nesolidžiai. Nešvelniai - gal nutylėsiu. Save anketoj pristatai gražiai, bet paskaičius, kaip forume gini tuos, kurie padėjo ant visko ir patenkinti savo bukumu (taikau tik laaabai išskirtiniams atvejams, kurie ir forume nesireiškia), kažkodėl kyla abejonių ir dėl amžiaus, ir dėl išsilavinimo, ir...  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNLp_TImK0A9r03sRpGUinGlKfcYVyHacOFNqpWWydulE3J22q
Nežinau, kiek adminai gali redaguot kieno nors atsakymus, bet trint tikrai gali. Tik kažin ar to imsis.

46

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta parašė:

Save anketoj pristatai gražiai, bet paskaičius, kaip forume gini tuos, kurie padėjo ant visko ir patenkinti savo bukumu (taikau tik laaabai išskirtiniams atvejams, kurie ir forume nesireiškia), kažkodėl kyla abejonių ir dėl amžiaus, ir dėl išsilavinimo, ir...
Nežinau, kiek adminai gali redaguot kieno nors atsakymus, bet trint tikrai gali. Tik kažin ar to imsis.

Na na, man kažkaip dbr įdomu paliko, kur aš gyniau "tuos, kurie padėjo ant visko ir patenkinti savo bukumu", nes kažko dbr nepamenu.. smile
Ir ką jau taip norėtum trinti, irgi liko kažkaip neįvardinta.. smile

47 (redagavo Rūta 2013-09-06 20:47)

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Gintas parašė:

Ir ką jau taip norėtum trinti, irgi liko kažkaip neįvardinta.. smile

Neapsimetinėk kvaileliu - kitur trintų ar bent patvarkytų atsakymus su kalnais šypsenėlių. Ir gal pagaliau grįžtam prie temos, o ne pradedam asmeninius įžeidinėjimus?

48

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta parašė:

Neapsimetinėk kvaileliu - kitur trintų ar bent patvarkytų atsakymus su kalnais šypsenėlių. Ir gal pagaliau grįžtam prie temos, o ne pradedam asmeninius įžeidinėjimus?

Kur čia aš apsimetu tai nežinau big_smile Matyt nėra problemos tame dar (kas liečia smailikus) smile
Beje, taip ir neišgirdau, kur aš ten bukus gyniau smile)
Čia Jūs turėjote mano įžeidinėjimus tamstos adresu, nelabai mintį pagaunu..? big_smile

49

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

ne mano. Pats žinai, ką psichine ligone išvadinai. Gražu. Brandu. Ir labai padeda ieškot įdomaus pašnekovo. O dėl manęs, mielasis, neaiškink, ką man daryt, ir aš neaiškinsiu, kur tau eit. Taškas. Grįžtam prie temos.

50

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta parašė:

ne mano. Pats žinai, ką psichine ligone išvadinai. Gražu. Brandu. Ir labai padeda ieškot įdomaus pašnekovo. O dėl manęs, mielasis, neaiškink, ką man daryt, ir aš neaiškinsiu, kur tau eit. Taškas. Grįžtam prie temos.

Jei ne tavo, tai gal nereikėtų sirgt svetimom ligom? smile
Sakai, jog kažką išvadinau psichine ligone. Baik tu, aš taip negalėčiau.. big_smile Man tiesiog pabodo sakyti tą pačią frazę "kur aš taip rašiau" smile Jei žmogus suvokia parašytą informaciją ne taip, kaip ji parašyta, o per cheminių smegenų pažeidimų prizmę, tai įrodinėdamas jog taip nėra, aš pats save įstumsiu į panašias problemas. Paprastai šnekant, apie spalvas gali su žmogum šnekėti tol, kol nesupranti, jog tavo pašnekovas.. daltonikas smile Jis nesuvokia spalvų, jis mato tik pilkų spalvų paletę ir tolesnis pokalbis beprasmiškas smile Tas pats ir čia smile Ir pykt ant tokio žmogaus yra kvaila smile Todėl aš nepykstu ir.. dėlioju smailus smile

51

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

nepykstu ir aš. dėliok. trolink. bet tai neatrodo nė kiek protingiau. yra 15-metis (tiesa, kitoj svetainėj), kuris už tamstą mąsto gerokai brandžiau. Ir nesistenk būt nei antrasis Benderis, nei Užkalnis - kopija niekada neprilygs originalui.

52

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta parašė:

Ai, nesiginčysiu. Dėk tu nors tūkstančius jų, atrodo kažkaip, švelniai tariant, nesolidžiai. Nešvelniai - gal nutylėsiu. Save anketoj pristatai gražiai, bet paskaičius, kaip forume gini tuos, kurie padėjo ant visko ir patenkinti savo bukumu (taikau tik laaabai išskirtiniams atvejams, kurie ir forume nesireiškia), kažkodėl kyla abejonių ir dėl amžiaus, ir dėl išsilavinimo, ir...  http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRNLp_TImK0A9r03sRpGUinGlKfcYVyHacOFNqpWWydulE3J22q
Nežinau, kiek adminai gali redaguot kieno nors atsakymus, bet trint tikrai gali. Tik kažin ar to imsis.

ponioms visada del visko kils abejoniu, tokia tendencija turbut

53

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

O aš manau, kad Gintas vienas iš įdomesnių pašnekovų čia, tik pas jį savivertė pavydėtinai aukšta smile

54

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

bandai tesėt pažadą nuo mūsų su Egle gint? pagirtina. Tik kaip tai su tema susiję?

55

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Ramunė parašė:

O aš manau, kad Gintas vienas iš įdomesnių pašnekovų čia, tik pas jį savivertė pavydėtinai aukšta smile

tai žinoma. ir tokių yra daug daugiau: Nesakysiu (kuris kažkodėl panaikino senąją anketą ir prisijungė su FB. Gal kad už chamizmą daug merginų jį užblokavo? Man jis laišką su tiek keiksmažodžių atvarė....), Danielis - jaučiasi pranašesni už kitaip nei jie mąstančius. Savikritika dar niekam nepakenkė, bet forume tokių nelabai užmatau.

56

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Aš labai ne į temą dabar pasakysiu. Būkit kuris nors geras ir tiesiog perskaitykit jums skirtą žinutę, bet susilaikykit nuo atsakymo į ją. Esu beveik garantuotas, kad tai užbaigs šitą, kad ir kaip jį bepavadinti, reikalą. smile

57

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta parašė:

bandai tesėt pažadą nuo mūsų su Egle gint? pagirtina. Tik kaip tai su tema susiję?

Gal nereikia manęs nuo nieko gint.. big_smile
O su tema susiję labai paprastai smile Rūta, kokią kaukę man uždėjai, tokį ir turi pašnekovą.. smile)
O juk sakote nebėr gerų... smile

58

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Ignas parašė:

Aš labai ne į temą dabar pasakysiu. Būkit kuris nors geras ir tiesiog perskaitykit jums skirtą žinutę, bet susilaikykit nuo atsakymo į ją. Esu beveik garantuotas, kad tai užbaigs šitą, kad ir kaip jį bepavadinti, reikalą. smile

Bet tai, kad, kai aš nesiveliu į konflikta, tai su manim niekas ir nediskutuoja big_smile

59

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Rūta parašė:
Ramunė parašė:

O aš manau, kad Gintas vienas iš įdomesnių pašnekovų čia, tik pas jį savivertė pavydėtinai aukšta smile

tai žinoma. ir tokių yra daug daugiau: Nesakysiu (kuris kažkodėl panaikino senąją anketą ir prisijungė su FB. Gal kad už chamizmą daug merginų jį užblokavo? Man jis laišką su tiek keiksmažodžių atvarė....), Danielis - jaučiasi pranašesni už kitaip nei jie mąstančius. Savikritika dar niekam nepakenkė, bet forume tokių nelabai užmatau.

niekas viešai nepripažins klydęs smile

60

Re: Kaip susirasti gerą pašnekovę/ą

Ignai, nu nesiverčia liežuvis, bet pasakysiu, berašti tu big_smile Negi nesupranti, kad žmogus nori patenkinti dvasinio ir emocinio artumo poreikį....  tfu, atsibodo jau, šnekant liaudiškai - panoms dėmesio reikia, ir jos išsikaulys jį, gražiuoju ar gudruoju big_smile big_smile  Tam čia ir yra ta tema, tam čia ir yra tas puslapis, kitaip jis neišgyventų.. big_smile