41 (redagavo tinsanis 2013-09-12 01:07)

Re: Sumoteriškėje vyrai

nesvarbus parašė:
tinsanis parašė:
nesvarbus parašė:

Sunkmeciais zmones dirbdavo neziurint i lyti, visi vyrai, moterys dirbdavo ir fizinius darbus. Dabar bezdorizmas ir tiek. Geriau jau uz minimuma kaip ir vyras dirbti, nei sedeti ir kritikuoti kaip princese nori milijonu. Savarankiskumas kur?
O as nuomone tik isreiskiu, nezinau kodel kitiems visur matosi kazkokie verkslenimai. Irgi megstu papriestarauti jei mano nuomone priesinga. Negaliu juk viska toleruoti ko nenoriu. Negaliu juk rasyti visada uoj kokie jus visi geri, kaip as jus visus myliu ir gerbiu.

tu tikra boba ,,,sunkmeciu-kiek tau metu buvo tuo sunkmeciu,,,kiekvienas moka uz save pasisakyt ko tu uz tas kalbi,,geriau uz minimuma dirbt-tu nevykelis konkretus jai uz jy dirbi,,,ir cia jau ne darbas o arimas,,kiekvienas ziuri is savo puses,tu ari tau normalu tu "savarankiskas"kiek gali zmogus but savarankiskas su minimum,,greiciau jau piktas ant kitu kai jie beveik nieko neveikdamai gauna n kartu daugiau nei pats,,,pasakysiu tik tiek kiek tu uzdirbi -tiek ir esi vertas ,,tas pats kaip ir su moterim,,,kiek jos i tave ziuri tiek tu jom idomus
pasiskaityk ka tu rasai teisngai tu sakai savo nuomone,,bet kad ir kur pasisakytum tu mazai uzdirbantis,aplink tave vien barakudos,ir pan,,tu verki bet keist nieko nekeiti,,man idomu,,kodel as nematau barakudu ar mega savanaudziu?tu "protingas"kai kalba apie kitus bet kai ji pasisuka apie tave tu vaidini AUKA,,,

Oj net neskaiciau tavo kriokavimus. Svarbu tu sedek ir kelk sau kaina, tikekis , kad uzsidirbsi pagaliau ta savo milijona.

visu pirma perskaitei,ir pats ta zinai,,antra esi meme ir irgi ta zinai,,milijona?as nedirbu del pinigu,,man darbas malonumas ir kai moka gerai +gali keliaut  negalvoji apie kazka,kas tavo atveju galvojama    bet net jai kazkada ir milijona gauciau per diena po kazkurio laiko tai butu maza,,,tiketis?tu tikies ,egzistuoji,,,

42 (redagavo Evas 2013-09-12 07:54)

Re: Sumoteriškėje vyrai

Geriau jau subobeje vyrai, nei tie su pederstke per peti, Adidas tapkem su baltom kojinem, ir kvepiantys prakaito-alaus-slapimo aromatu.

43

Re: Sumoteriškėje vyrai

Evas parašė:

Geriau jau subobeje vyrai, nei tie su pederstke per peti, Adidas tapkem su baltom kojinem, ir kvepiantys prakaito-alaus-slapimo aromatu.

O kuo jie geriau gali įvardinti?

44

Re: Sumoteriškėje vyrai

Subobeje turejo buti kabutese. O geriau, mano nuomone, tuo, kad bent nedaro gedos vyru giminei. Tiesiog man baisus tokie "vyrai", kurie nusigere, musa moteris ir t.t. Nors cia kai kuioms rasancioms butent tokie ir patinka. Nesistebiu, kad Lietuva yra pirmaujanti Europoje salis pagal smurta pries moteris.

45

Re: Sumoteriškėje vyrai

Evas parašė:

Subobeje turejo buti kabutese. O geriau, mano nuomone, tuo, kad bent nedaro gedos vyru giminei. Tiesiog man baisus tokie "vyrai", kurie nusigere, musa moteris ir t.t. Nors cia kai kuioms rasancioms butent tokie ir patinka. Nesistebiu, kad Lietuva yra pirmaujanti Europoje salis pagal smurta pries moteris.


Pritariu

46

Re: Sumoteriškėje vyrai

Evas parašė:

Subobeje turejo buti kabutese. O geriau, mano nuomone, tuo, kad bent nedaro gedos vyru giminei. Tiesiog man baisus tokie "vyrai", kurie nusigere, musa moteris ir t.t. Nors cia kai kuioms rasancioms butent tokie ir patinka. Nesistebiu, kad Lietuva yra pirmaujanti Europoje salis pagal smurta pries moteris.


Na o kokios stebuklingos jegos jas vercia su tokiais prasideti? Matai grazi pana, apsirengusi padoriai, o salia chamas rusakalbis su treningais, po kiek laiko tokios draugystes baigiasi asarom, kada tokie buduliai grasina ir rankas pakelia.

47

Re: Sumoteriškėje vyrai

Salomėja parašė:

Šiandien su keliom draugėm tiesiog vaikstinėjom po miesta, ir staiga pamatėm įdomia porele žiurim susikabine rankomis, viena draugė sako man pašnibždomis žiurėk lesbės. Sakau tai gal tiesiog draugės ir tiek. tada sako lažinamės kad lėsbės ir tuoj pasilaižys, nu ir ka truputi pasėkėm žiurim akurat rimtai laižosi. Paskui toliau eina nu ir mes letai žingsniuojam einam einam. tik šas atsisuka ir net aiktelejom "viena" iš tu buvo pats tikriausiais vaikinas. big_smile Na bet is nugaros pagal šukuosena drabužių slapva ir pan. tikrai nepasakytum kad ten vaikinas.

TAIGI AR TURĖJOTĖ PANAŠIU NUOTIKIU KAIP MES ŠIANDIEN ?

AŠ ŠIUOLAIKINIO VAIKINO STILIUS NEPERDAUG MOTERIŠKAS, AR NE PERDAUG SPALVŲ ?

Ar vaikinai greitai mūsų neužgoš savo spalvingumu, moteriškuku... ?

Kokia Jūsų nuomonė apie šiolaikinio vaikino stilų ir šukuosenas ?

Na nežinau... Paprasčiausiai man tokie gyvent netrukdo, o kaip rengiasi - tik jų reikalas. Nepatinka? Na o bet tačiau.. Pirma, tai ne mano vaikinas (o jei turėčiau tokį, greičiausiai rastume kompromisą, kad bent jau kai mes kartu, jis bent jau nebūtų ryškesnis už mane. Kita vertus - o kas čia tokio?); antra - jei jam taip patinka - koks mano reikalas? Kol tai man gyvent netrukdo - tegu nors ir nuogi vaikšto ar suknelėmis rengiasi. Na OK, man taip nepatinka, bet nei jie man aiškina, kaip rengtis, nei aš jiems tą nurodyt galiu (ir nenoriu).
Va ką jūs į tai?
http://pramogos.delfi.lt/muzika/i-eurov … d=62283839
Va tai jau net ir man neskanu....  :::b53:::a56

48

Re: Sumoteriškėje vyrai

siolaikines moterys uoliai stengiasi parodyt kokios jos stiprios ir galincios pacios savim pasirupint, tad nieko keisto kad vyrai bobiskeja. pacios visad sieket lygiu teisiu stai tenkinkites rezultatais :DD

49

Re: Sumoteriškėje vyrai

tinsanis parašė:
Esmeralda parašė:
Salomėja parašė:

Oho kiek daug nuomonių, tikriausiai neveltui sakoma kiek žmoniu tiek ir niuomonių.

Esmeralda, man atrodo nevisi iš to jaunatviško pakvailiojimo išauga, juk turim nemažai ir garsių pavizdžių, Ž.Grigaitis, M.Petruškevičius, K.Rimdžius, Juozukas. ir pan. jie vat iš tu pakvailiojimu jaunystės taip ir neišaugo, tebekvailioje toliau big_smile

Sauliau, ar tu bendravai, kada su tais kur sakai kad tau nesvarbu kaip jie atrodo ?

Taip  ne  visi  iš  tos  aprangos  išauga ,bet  tie  pamynėti  ,turi  savo  tikslų  siekia  karjieros  ,tai  jų  poelgiu  nepavadinsi  vaikiškais.Kiekvienas  turime  kažką  tokio  neiprasto ,gal  neigiamo.Svarbiausia ,kad  tai  nedaro  žalos  kitiems.jau  daug  geriau  už  kostiumuota  kvailį,arba  eina  su  nubruzgusiu  kostiumu  ir  matai  visai  prasigėręs.Tai  jau  geriau  tokie  kur  paminėjai,nors  jų  apranga  ir  man  neįprasta.

visos paminetos pavardes daugiau maziau su mada susijusios su menu ,,jie visi pan,atrodo,,ajai jie nekvailiotu ,kaip tustutes pirktu skudurus uz tokias sumas:)

O  šiandien  Gelažnikas  laidoje  rodė  savo  kostiumus  oho  kaip  atrodo.Buvo  ir  jo  žmona  amerikietė -milijonierė  ,o  apranga   neiššaukianti.

50

Re: Sumoteriškėje vyrai

nesvarbus parašė:
Evas parašė:

Subobeje turejo buti kabutese. O geriau, mano nuomone, tuo, kad bent nedaro gedos vyru giminei. Tiesiog man baisus tokie "vyrai", kurie nusigere, musa moteris ir t.t. Nors cia kai kuioms rasancioms butent tokie ir patinka. Nesistebiu, kad Lietuva yra pirmaujanti Europoje salis pagal smurta pries moteris.


Na o kokios stebuklingos jegos jas vercia su tokiais prasideti? Matai grazi pana, apsirengusi padoriai, o salia chamas rusakalbis su treningais, po kiek laiko tokios draugystes baigiasi asarom, kada tokie buduliai grasina ir rankas pakelia.

O  kas  tave  verčia  su  barakudom  prasidėt  ,o  paskui  verkti  ,kad  visos  žiūri  į  vyro  piniginę.

51

Re: Sumoteriškėje vyrai

Kur tokių rasti? Kaip tik tokio ir ieškau:) Saugu su tokiais vyrais, nes ne visada ieškoma partenio, neretai merginos, moterys ieško tiesiog draugo, t.y. vaikino, kuris bendrautų kaip mergina

52

Re: Sumoteriškėje vyrai

Esmeralda parašė:
nesvarbus parašė:
Evas parašė:

Subobeje turejo buti kabutese. O geriau, mano nuomone, tuo, kad bent nedaro gedos vyru giminei. Tiesiog man baisus tokie "vyrai", kurie nusigere, musa moteris ir t.t. Nors cia kai kuioms rasancioms butent tokie ir patinka. Nesistebiu, kad Lietuva yra pirmaujanti Europoje salis pagal smurta pries moteris.


Na o kokios stebuklingos jegos jas vercia su tokiais prasideti? Matai grazi pana, apsirengusi padoriai, o salia chamas rusakalbis su treningais, po kiek laiko tokios draugystes baigiasi asarom, kada tokie buduliai grasina ir rankas pakelia.

O  kas  tave  verčia  su  barakudom  prasidėt  ,o  paskui  verkti  ,kad  visos  žiūri  į  vyro  piniginę.

Niekas nevercia, niekas neverkia. Nesakau, kad su tokios prasidedu, o sakau ka matau, pastebiu gatveje ir kitur. Nors ne tavo bukumui vel suprasti ka as parasiau, skaityt vistiek juk nemoki.

53

Re: Sumoteriškėje vyrai

Rima parašė:

Kur tokių rasti? Kaip tik tokio ir ieškau:) Saugu su tokiais vyrais, nes ne visada ieškoma partenio, neretai merginos, moterys ieško tiesiog draugo, t.y. vaikino, kuris bendrautų kaip mergina

kokiai reikia buti naiviai ir tiketis, kad vyrui tariamam draugui niekada nesinores kazko daugiau.  tau gal 15 metu?

54

Re: Sumoteriškėje vyrai

Pilna tokiu bernu aplinkuj. Teko man pora sutikt kojas apsiskute pederastiska maikona uzsideja ir jiems **** big_smile
Bet ir panos vyriskeja sukuosenos vis trumpesnes, pilvo lasiniai kaip pas bernus nu vienu zodziu .....   . Idomu kas bus po 10 metu big_smile

55

Re: Sumoteriškėje vyrai

Sju parašė:
tinsanis parašė:

Prie subobejusiu priskirciau dar ir  tuos kurie merginom rankinukus ir batelius nesioja...ypac ta galima pamatyt pijoku ir provincijos sostineje palangoje


Absurdas...save gerbiantis vyras neleis moteriai eiti su krepšiu...vaikeli, tuo ir pasireiškia vyriškumas, o ne kai eini šalia moters saulėgrąžas spjaudydamas...na, tokiam kažint ar ką paaiškinsi...
Esmė ne vyrų išvaizdoje...bet elgesyje...man vienodai, kaip jis rengiasi, šukuojasi. Svarbiausia, kad elgesys būtų vyriškas...esminis vyrų moteriškėjimas elgesyje. jau jie net nemoka moters pakviesti į pasimatymą, laukia, kad ji tai padarytų...pačios moterys kaltos-išpaikino juos...išsigimė...ne visi...bet daugėja...

Tikslus pastebejimas ir as panasiai atrasyciau

56

Re: Sumoteriškėje vyrai

Saulė  parašė:
Sju parašė:
tinsanis parašė:

Prie subobejusiu priskirciau dar ir  tuos kurie merginom rankinukus ir batelius nesioja...ypac ta galima pamatyt pijoku ir provincijos sostineje palangoje


Absurdas...save gerbiantis vyras neleis moteriai eiti su krepšiu...vaikeli, tuo ir pasireiškia vyriškumas, o ne kai eini šalia moters saulėgrąžas spjaudydamas...na, tokiam kažint ar ką paaiškinsi...
Esmė ne vyrų išvaizdoje...bet elgesyje...man vienodai, kaip jis rengiasi, šukuojasi. Svarbiausia, kad elgesys būtų vyriškas...esminis vyrų moteriškėjimas elgesyje. jau jie net nemoka moters pakviesti į pasimatymą, laukia, kad ji tai padarytų...pačios moterys kaltos-išpaikino juos...išsigimė...ne visi...bet daugėja...

Tikslus pastebejimas ir as panasiai atrasyciau

Apie RANKINUKA kalba eina ne apie kažkoki pirkinių krepšį, apie krepšius jau čia visai kita kalba. Jeigu mergina nesugeba pasinešti rankinuko, tiegul pasiema "delninuke" ir bus ramu. Šiuo metu nemazai vaikinu eidami su mergina eina ant peties užsimete merginos rankine,o jeigu po kazkurio laiko kazkur vel pamatai tuos pačius zmones ir viel  su merginos rankine ant vaikino peties, kartais net susimastai ar ta rankine tikrai jo merginos, ar jo pačio. Nors kaip žinom merginos kaip perka rankine galvoje o kokia grazi rankine, tiks man prie tokio ir tokio drabuzio, tu ar anu batu... Bet kai ta rankinuka nesioja pastoviai jos vaikinas tada jau klausimas isklyla PRIE KO JI DERINAMA TADA ? big_smile

57

Re: Sumoteriškėje vyrai

Tai gejai yra manieringai sumoteriskeje vyrai. O vyras, kuris moteriai yra paslaugus, nesivelia i konfliktus, kuris moka, reikalui esant pasigaminti valgyti, kuris gali issiplauti indus, grindis, kuris dalinasi su partnere darbais namuose yra TIKRAS VYRAS. Ir nesvarbu, panesa jis savo damos rankinuka, ar ne, svarbiau kad padetu panesti pirkiniu krepsi, kai eina salia smile

58 (redagavo tinsanis 2013-09-17 07:52)

Re: Sumoteriškėje vyrai

Saulė  parašė:
Sju parašė:
tinsanis parašė:

Prie subobejusiu priskirciau dar ir  tuos kurie merginom rankinukus ir batelius nesioja...ypac ta galima pamatyt pijoku ir provincijos sostineje palangoje


Absurdas...save gerbiantis vyras neleis moteriai eiti su krepšiu...vaikeli, tuo ir pasireiškia vyriškumas, o ne kai eini šalia moters saulėgrąžas spjaudydamas...na, tokiam kažint ar ką paaiškinsi...
Esmė ne vyrų išvaizdoje...bet elgesyje...man vienodai, kaip jis rengiasi, šukuojasi. Svarbiausia, kad elgesys būtų vyriškas...esminis vyrų moteriškėjimas elgesyje. jau jie net nemoka moters pakviesti į pasimatymą, laukia, kad ji tai padarytų...pačios moterys kaltos-išpaikino juos...išsigimė...ne visi...bet daugėja...

Tikslus pastebejimas ir as panasiai atrasyciau

as tokiai atsakyciau negali pasinest (rankinuko -bateliu)ismesk...

59

Re: Sumoteriškėje vyrai

rasha parašė:

Tai gejai yra manieringai sumoteriskeje vyrai. O vyras, kuris moteriai yra paslaugus, nesivelia i konfliktus, kuris moka, reikalui esant pasigaminti valgyti, kuris gali issiplauti indus, grindis, kuris dalinasi su partnere darbais namuose yra TIKRAS VYRAS. Ir nesvarbu, panesa jis savo damos rankinuka, ar ne, svarbiau kad padetu panesti pirkiniu krepsi, kai eina salia smile

Man dabar kaip tik tokia kvaila mintis šovė į galvą big_smile Vyras turi mokėti valgyti pasigaminti, "dalintis" namų ruošos darbais namie, nu tvarkoj (aš netgi tai darau, nes gyvenu vienas) TIKRAS VYRAS hmm .
Prieš gerą savaitę mano mašinai buvo nutrūkęs sankabos trosas, ir teko pačiam jį pasikeisti (servizais, jeigu įmanoma, nesinaudoju). O kaip dabar turėtų būti šiuo atveju? Ar moteris irgi neturėtų padėt? big_smile Kadangi mergina taip pat kartais pavažiuoja mašina (kaip ir aš pavalgau jos pagaminto maisto), tai ko gero irgi turėtų "dalintis" šiais remonto darbais, reikalui esant ir pati kažką susiremontuoti big_smile
Ar čia kaip gaunasi, vyras turi padėti merginai, o mergina ne? Beje. kur matėt, jog mergina padėtų vaikinui (kad ir mano atveju suremontuot automobilį)? big_smile Juk tada ji, padėdama antrai pusei (lygiai kaip ir vyras), būtų TIKRA MOTERIS big_smile big_smile

Žinot, mano tėvukas(amžiną jam atilsį), karo metų ir konservatyvaus auklėjimo žmogus, dabar garantuotai grabe vartosi, negalėdamas pasakyt "bekiaušiai.. paimčiau pagalį, nespėčiau pastebėt, kaip lėkštės pačios išsiplautų.." smile)

60

Re: Sumoteriškėje vyrai

Gintas parašė:
rasha parašė:

Tai gejai yra manieringai sumoteriskeje vyrai. O vyras, kuris moteriai yra paslaugus, nesivelia i konfliktus, kuris moka, reikalui esant pasigaminti valgyti, kuris gali issiplauti indus, grindis, kuris dalinasi su partnere darbais namuose yra TIKRAS VYRAS. Ir nesvarbu, panesa jis savo damos rankinuka, ar ne, svarbiau kad padetu panesti pirkiniu krepsi, kai eina salia smile

Man dabar kaip tik tokia kvaila mintis šovė į galvą big_smile Vyras turi mokėti valgyti pasigaminti, "dalintis" namų ruošos darbais namie, nu tvarkoj (aš netgi tai darau, nes gyvenu vienas) TIKRAS VYRAS hmm .
Prieš gerą savaitę mano mašinai buvo nutrūkęs sankabos trosas, ir teko pačiam jį pasikeisti (servizais, jeigu įmanoma, nesinaudoju). O kaip dabar turėtų būti šiuo atveju? Ar moteris irgi neturėtų padėt? big_smile Kadangi mergina taip pat kartais pavažiuoja mašina (kaip ir aš pavalgau jos pagaminto maisto), tai ko gero irgi turėtų "dalintis" šiais remonto darbais, reikalui esant ir pati kažką susiremontuoti big_smile
Ar čia kaip gaunasi, vyras turi padėti merginai, o mergina ne? Beje. kur matėt, jog mergina padėtų vaikinui (kad ir mano atveju suremontuot automobilį)? big_smile Juk tada ji, padėdama antrai pusei (lygiai kaip ir vyras), būtų TIKRA MOTERIS big_smile big_smile

Žinot, mano tėvukas(amžiną jam atilsį), karo metų ir konservatyvaus auklėjimo žmogus, dabar garantuotai grabe vartosi, negalėdamas pasakyt "bekiaušiai.. paimčiau pagalį, nespėčiau pastebėt, kaip lėkštės pačios išsiplautų.." smile)

tada ateitu siuolaikiniai broliai arba draugai ir toks konservatyviu paziuru zmogus ...dabar laikai kitokie...