1

Tema: Sumoteriškėje vyrai

Šiandien su keliom draugėm tiesiog vaikstinėjom po miesta, ir staiga pamatėm įdomia porele žiurim susikabine rankomis, viena draugė sako man pašnibždomis žiurėk lesbės. Sakau tai gal tiesiog draugės ir tiek. tada sako lažinamės kad lėsbės ir tuoj pasilaižys, nu ir ka truputi pasėkėm žiurim akurat rimtai laižosi. Paskui toliau eina nu ir mes letai žingsniuojam einam einam. tik šas atsisuka ir net aiktelejom "viena" iš tu buvo pats tikriausiais vaikinas. big_smile Na bet is nugaros pagal šukuosena drabužių slapva ir pan. tikrai nepasakytum kad ten vaikinas.

TAIGI AR TURĖJOTĖ PANAŠIU NUOTIKIU KAIP MES ŠIANDIEN ?

AŠ ŠIUOLAIKINIO VAIKINO STILIUS NEPERDAUG MOTERIŠKAS, AR NE PERDAUG SPALVŲ ?

Ar vaikinai greitai mūsų neužgoš savo spalvingumu, moteriškuku... ?

Kokia Jūsų nuomonė apie šiolaikinio vaikino stilų ir šukuosenas ?

2

Re: Sumoteriškėje vyrai

Tuoj vel visus postus istrins smile

3

Re: Sumoteriškėje vyrai

Salomeja, nuo tada kai atsirado "vyriski" stringai, prasidėjo gėjų aukstinimas ir garbinimas per paradus pan, kai jie pradėjo augint vaikus ir juos mokyt but tokiais pat, būtent nuo tos dienos, vyrai virto raudonosios knygos įrašu. Šiam momentui vyras yra ne tai, kad deficitas, o beveik prabanga. As tokiu retokai besutinku, o vat aukščiau išvardintų, bei tavim paminėtų variantu gausu ir skaičius toliau auga. Norėjo liaudis absoliucios laisvės...is esmės gavo, ir dabar po truputuka pradeda gailėtis ta laisve gavę, nes nemoka su ja elgtis. Durnet pradeda. Norėčiau paziuret i vyrus po 30 metu (tikiuosi pavyks). Įtariu, kad juokinga jau nebebus.

4

Re: Sumoteriškėje vyrai

po 30 metu ziuresi i anukus....su stringais??????

5 (redagavo tinsanis 2013-09-08 08:09)

Re: Sumoteriškėje vyrai

Prie subobejusiu priskirciau dar ir  tuos kurie merginom rankinukus ir batelius nesioja...ypac ta galima pamatyt pijoku ir provincijos sostineje palangoje

6

Re: Sumoteriškėje vyrai

Nesutinku...nei su vienu teiginiu...niekada nesprendžiu apie žmogų iš jo apsirengimo stiliaus..."subobėjo vyrai"juokas ima...kad savo būdu yra daug subobėjusių-faktas,bet prie ko čia apranga?tada moterys visai suvyriškėjo.....juk labai reta moteris visai nenešioja kelnių arba džinsų....ir išvis,manau,kad aprangos stilius-tai kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas...Kodėl turėtų taip nesirengti,jei jam taip patogu ir patinka?

7

Re: Sumoteriškėje vyrai

tinsanis parašė:

Prie subobejusiu priskirciau dar ir  tuos kurie merginom rankinukus ir batelius nesioja...ypac ta galima pamatyt pijoku ir provincijos sostineje palangoje


Absurdas...save gerbiantis vyras neleis moteriai eiti su krepšiu...vaikeli, tuo ir pasireiškia vyriškumas, o ne kai eini šalia moters saulėgrąžas spjaudydamas...na, tokiam kažint ar ką paaiškinsi...
Esmė ne vyrų išvaizdoje...bet elgesyje...man vienodai, kaip jis rengiasi, šukuojasi. Svarbiausia, kad elgesys būtų vyriškas...esminis vyrų moteriškėjimas elgesyje. jau jie net nemoka moters pakviesti į pasimatymą, laukia, kad ji tai padarytų...pačios moterys kaltos-išpaikino juos...išsigimė...ne visi...bet daugėja...

8

Re: Sumoteriškėje vyrai

Sju parašė:
tinsanis parašė:

Prie subobejusiu priskirciau dar ir  tuos kurie merginom rankinukus ir batelius nesioja...ypac ta galima pamatyt pijoku ir provincijos sostineje palangoje


Absurdas...save gerbiantis vyras neleis moteriai eiti su krepšiu...vaikeli, tuo ir pasireiškia vyriškumas, o ne kai eini šalia moters saulėgrąžas spjaudydamas...na, tokiam kažint ar ką paaiškinsi...
Esmė ne vyrų išvaizdoje...bet elgesyje...man vienodai, kaip jis rengiasi, šukuojasi. Svarbiausia, kad elgesys būtų vyriškas...esminis vyrų moteriškėjimas elgesyje. jau jie net nemoka moters pakviesti į pasimatymą, laukia, kad ji tai padarytų...pačios moterys kaltos-išpaikino juos...išsigimė...ne visi...bet daugėja...

Saulegrazu nevalgau-isiskaityk kas rasoma mociute..kalbu apie rankine-tai toks daiktas ka moterys kai kurios nesioja.jai tavo atveju tai maxima maiselis tavo reikalas...

9

Re: Sumoteriškėje vyrai

Sju parašė:
tinsanis parašė:

Prie subobejusiu priskirciau dar ir  tuos kurie merginom rankinukus ir batelius nesioja...ypac ta galima pamatyt pijoku ir provincijos sostineje palangoje


Absurdas...save gerbiantis vyras neleis moteriai eiti su krepšiu...vaikeli, tuo ir pasireiškia vyriškumas, o ne kai eini šalia moters saulėgrąžas spjaudydamas...na, tokiam kažint ar ką paaiškinsi...
Esmė ne vyrų išvaizdoje...bet elgesyje...man vienodai, kaip jis rengiasi, šukuojasi. Svarbiausia, kad elgesys būtų vyriškas...esminis vyrų moteriškėjimas elgesyje. jau jie net nemoka moters pakviesti į pasimatymą, laukia, kad ji tai padarytų...pačios moterys kaltos-išpaikino juos...išsigimė...ne visi...bet daugėja...

Saulegrazu nevalgau-isiskaityk kas rasoma mociute..kalbu apie rankine-tai toks daiktas ka moterys kai kurios nesioja.jai tavo atveju tai maxima maiselis tavo reikalas...kam rankine jai nesugebi jos pasinest?-

10

Re: Sumoteriškėje vyrai

Iškart noriu pataisyti vieną pašnekovą, šiuo konkrečiu atveju, jokiu gėjiškumu net nekvepia wink Čia aš matau moteriškų manierų (koks nors hihi haha), moteriškesnės išvaizdos (ilgesni plaukai, drabužiai tokie nei vyriški, nei moteriški) vyrą, kuris netgi bučiuojasi su savo antra puse. Ir daro tai natūraliai, nes vaidyba vargiai taip įtikintų šio straipsnio autorę. Mano tėvukas, seno, konservatyvaus kirpimo žmogus, neabejotinai pasakytų - "su pagaliu tokį nuvanočiau.." big_smile
O kas liečia atsakymą šio straipsnio autorei, žinot, jei yra paklausa, visada atsiranda ir pasiūla.. smile) Aplamai, nepilną dešimtmetį atgal, europoje (o gal ir amerikoje), buvo atsiradusi labai populiari vyrų mada - metroseksualai. Iš karto įspėju, su seksualine orientacija čia nieko bendro. Tai noras įteigti, kad stilius yra seksualus. O seksualus yra stebuklingas žodis, padedantis kalti pinigą. Šio stiliaus vyrų apranga, mano manymu, tokia kažkur per vidurį tarp vyriškos ir moteriškos. Aš nesu mados ekspertas, bet mano manymu, jie tikrai gražūs, stilingi, tikrai madingi ir seksualūs, ir tikrai buvo ant bangos. Kažkur teko skaityti, kad tai buvo to meto moterų užgaida turėti vyrą, kuris prie visa ko, dar ir "fainas fainas būtų" wink Tipiškas šios mados garbinimo egzempliorius (netgi ir šiandien) - Žilvinas Grigaitis big_smile Sutikite, moteriškomis akimis bičiukas fainas wink Tik gal nelabai vyriškas, atsakysite big_smile Ko gero, būtent dėl to, metroseksualizmas, kaip trumpalaikė moterų užgaida (tik čia europos ar net pasaulio mastu), ilgai negyvavo ir dabar masiškai nepopuliarus wink Na o kokie vyrai bus ateityje, žinot, moterų užgaidos nenuspėjamos (o mados namai kur nors Italijoj mikliai pateiks, jog šiuolaikinis, madingas, pasiturintis ir savo statusą norintis pabrėžti vyras toks ir turi būti) big_smile

11

Re: Sumoteriškėje vyrai

Turit problemų chėbra, gyvenkit savo gyvenimus. Kam rūpi kaip KITI rengias, KITI kažką daro.. smile Man asmeniškai nemaišo, kad kažkoks vyras apsirengęs "moteriškų" detalių turinčiais rūbais, ar kokia moteris su "vyriškomis" detalėmis.. Tas analizavimas kitų.. Tvarkykitės savo gyvenimus geriau smile

12

Re: Sumoteriškėje vyrai

Jaunimas  tam ir  yra  ,kad  pakvailiuotu  paaksperimentuotu .Užeina  viena  mada  vėliau  kita.Ir  nuo  to  nesumoteriškės  vyrai  ,ar  nesuviriškės  moterys. Mano  jaunystėje  buvo  mada ,kad  vaikinų  kelnės  apčioje  buvo  kliošai  ir  dar  su  įsiutais  kaip  meterų  sijonuose  skeltukais. Tai  buvo  labai  trumpa  mada ,gal  apie  metus. Buvo  labai  madingi  vaikinų  plaukai  iki  pečių ,ir  juos  nešiojo  kas  antras. Bet  nuo  to  jie  nesumoteriškėjo. Po  to  užėjo  mada  plikai  skusti  galvą. Atsimenu  einame  su  draugėm  pro  kirpykla  vidurys  vasaros .O  iš  ten  išbėga  burys  vaikinukų ,veidai  įdegę ,galvos  nuskustos  ,baltos  ,šviečia  kaip  mėnuliai.Užsidengę  rankomis  ir  patys  juokiasi.  Mados  keičiasi  ,o  kokie  vyrai  bus  tai  priklauso  nuo  jų  charakterių.

13

Re: Sumoteriškėje vyrai

Oho kiek daug nuomonių, tikriausiai neveltui sakoma kiek žmoniu tiek ir niuomonių.

Esmeralda, man atrodo nevisi iš to jaunatviško pakvailiojimo išauga, juk turim nemažai ir garsių pavizdžių, Ž.Grigaitis, M.Petruškevičius, K.Rimdžius, Juozukas. ir pan. jie vat iš tu pakvailiojimu jaunystės taip ir neišaugo, tebekvailioje toliau big_smile

Sauliau, ar tu bendravai, kada su tais kur sakai kad tau nesvarbu kaip jie atrodo ?

14

Re: Sumoteriškėje vyrai

Kaip nori taip ir atrodo,cia jau ju reikalas.Ne apranga,o poelgiai juos vyrais daro.

15

Re: Sumoteriškėje vyrai

Svelnikate parašė:

Kaip nori taip ir atrodo,cia jau ju reikalas.Ne apranga,o poelgiai juos vyrais daro.

Pritariu

16

Re: Sumoteriškėje vyrai

Salomėja parašė:

Sauliau, ar tu bendravai, kada su tais kur sakai kad tau nesvarbu kaip jie atrodo ?

O kam man bendraut su nepažįstamu žmogumi gatvėje? smile Atsiranda kitų terpių žmonėms rast, tai kažkaip neužkliūna, kad koks ponas X atrodo nestandartiškai. Ar kame čia klausimo esmė?

17

Re: Sumoteriškėje vyrai

Kaip kazkas cia anksciau minejo, eik salomeja savo gyvenima geriau ziurek, o ne kitu cekavinkis. smile nebent nieko idomesnio nerandi nei kelti tokius klausimus apie vyrus.

18

Re: Sumoteriškėje vyrai

Jacques parašė:

Kaip kazkas cia anksciau minejo, eik salomeja savo gyvenima geriau ziurek, o ne kitu cekavinkis. smile nebent nieko idomesnio nerandi nei kelti tokius klausimus apie vyrus.


Ir apskritai matosi ryskiai kad neturi ka veikt nebuna savaites kad neziuretum i anketa po n kartu.

19

Re: Sumoteriškėje vyrai

Tomas parašė:
Salomėja parašė:
Tomas parašė:

Ko čia laužaisi, išsisukinėji, tai iškart reikėjo sakyt kad nori su manim pagulet big_smile

Aš, be žodžių. Ar tau viskas su galva gerai ?

Tai kriaukles iš dantų išsikrapštyk, ir tada parašyk sake nauju moterisku ir vyrisku stringu i humana užveže visokiu spalvu, gal ir valgomu, galesim eiti pasirinkti. big_smile

Tu tikrai nesveikas.

Jacques Čia vieša erdvė, ir visi turi vienodas teises reikšti savo nuomone. Dar tas asilas priskreto, jus cia visi "geri" tik užsipult, ir smerkt.

20

Re: Sumoteriškėje vyrai

Salomėja parašė:
Tomas parašė:
Salomėja parašė:

Aš, be žodžių. Ar tau viskas su galva gerai ?

Tai kriaukles iš dantų išsikrapštyk, ir tada parašyk sake nauju moterisku ir vyrisku stringu i humana užveže visokiu spalvu, gal ir valgomu, galesim eiti pasirinkti. big_smile

Tu tikrai nesveikas.

Jacques Čia vieša erdvė, ir visi turi vienodas teises reikšti savo nuomone. Dar tas asilas priskreto, jus cia visi "geri" tik užsipult, ir smerkt.


Taip viesa erdve, bet joje irgi negalima visko rasyt beleka i kaire i desine. Kiekvienas zmogus rengiasi kaip nori ir tau tai maziausia turi rupet . O kurdama tokias temas kirsini zmones, jau ir taip uztenka zinasklaidoj temu apie pedikus or lezbietes, kam dar kirsinti.