61

Re: Sumoteriškėje vyrai

Mano nuomone yra tokia kad vyras jei pas ji pautai tarp koju ir turi atrodyti kaip vyras o ne boba, jei atrodo kitaip vadinasi su juo jau kazkas negerai dazniausiai psichika pazeista kazkokiu budu big_smile

62

Re: Sumoteriškėje vyrai

nesvarbus parašė:
Esmeralda parašė:
nesvarbus parašė:

Na o kokios stebuklingos jegos jas vercia su tokiais prasideti? Matai grazi pana, apsirengusi padoriai, o salia chamas rusakalbis su treningais, po kiek laiko tokios draugystes baigiasi asarom, kada tokie buduliai grasina ir rankas pakelia.

O  kas  tave  verčia  su  barakudom  prasidėt  ,o  paskui  verkti  ,kad  visos  žiūri  į  vyro  piniginę.

Niekas nevercia, niekas neverkia. Nesakau, kad su tokios prasidedu, o sakau ka matau, pastebiu gatveje ir kitur. Nors ne tavo bukumui vel suprasti ka as parasiau, skaityt vistiek juk nemoki.

Aš  tik  pakartojau  tavo  bukumą,nes  kai  pakomentavau  apie  Alfonsus ,geriančius  tai  tavo  komentarai  buvo  pati  kalta  ,kad  su  tokiais  prasidedi,nors  niekur  nerašiau  ,kad  išlaikau  alkoholiką  ar  alfonsą. Pagalvojau  skaito  ir  nesupranta  ką  skato.Tai  va  jei  tu  sugebi  mano  komentarus  savaip   suprasti  aš  irgi  tai  moku, perversti  komentarą  galim  kievienas  ,taip  kad  pabūsim  būkais .Su  buku  bukai  ir  kalbėk.

63

Re: Sumoteriškėje vyrai

Logika elementari...vyrai moteriskeja,nes moterys vyriskeja...visiem ir visom sekmes,kad ir esa kitokie....;-)*

64

Re: Sumoteriškėje vyrai

saulyte parašė:

Logika elementari...vyrai moteriskeja,nes moterys vyriskeja...visiem ir visom sekmes,kad ir esa kitokie....;-)*

Tare saulyte vyrisku avataru.

65 (redagavo provokacija 2013-09-30 15:46)

Re: Sumoteriškėje vyrai

Juk nesiuliau vyrui visu namu ruosos darbu sau uzsikrauti, siulau dalintis, negi rankos nudzius, jei mergina jums valgyt pagamins, o jus lekstes suplausit, arba atvirksciai? Kas bloga nutiktu, jei viena savaite grindis plaus vienas, kita savaite kitas?Aisku, kalbu apie tas poras, kur abu dirba kiekvienas savo darbe vienodas darbo valandas... Ir galu gale automobilis... Nejau jus, vaikinai, galvojat, kad tik jus vieni mokat automobilius remontuoti? Gal mums paprasciau savo auto tiesiog nuvezt i servisa kad ten ji suremontuotu meistrai, kurie tuo uzsiima kasdien, taigi, vadinami, profesionalais smile ... Bet netgi jei jus jau uzsispyret patys remontuoti automobili, manau, merginos jums padetu kiek galetu, juk joms irgi miela pabuti salia jusu betkur, tik leiskit joms jaustis svarbiomis wink ...

Gintas parašė:
rasha parašė:

Tai gejai yra manieringai sumoteriskeje vyrai. O vyras, kuris moteriai yra paslaugus, nesivelia i konfliktus, kuris moka, reikalui esant pasigaminti valgyti, kuris gali issiplauti indus, grindis, kuris dalinasi su partnere darbais namuose yra TIKRAS VYRAS. Ir nesvarbu, panesa jis savo damos rankinuka, ar ne, svarbiau kad padetu panesti pirkiniu krepsi, kai eina salia smile

Man dabar kaip tik tokia kvaila mintis šovė į galvą big_smile Vyras turi mokėti valgyti pasigaminti, "dalintis" namų ruošos darbais namie, nu tvarkoj (aš netgi tai darau, nes gyvenu vienas) TIKRAS VYRAS hmm .
Prieš gerą savaitę mano mašinai buvo nutrūkęs sankabos trosas, ir teko pačiam jį pasikeisti (servizais, jeigu įmanoma, nesinaudoju). O kaip dabar turėtų būti šiuo atveju? Ar moteris irgi neturėtų padėt? big_smile Kadangi mergina taip pat kartais pavažiuoja mašina (kaip ir aš pavalgau jos pagaminto maisto), tai ko gero irgi turėtų "dalintis" šiais remonto darbais, reikalui esant ir pati kažką susiremontuoti big_smile
Ar čia kaip gaunasi, vyras turi padėti merginai, o mergina ne? Beje. kur matėt, jog mergina padėtų vaikinui (kad ir mano atveju suremontuot automobilį)? big_smile Juk tada ji, padėdama antrai pusei (lygiai kaip ir vyras), būtų TIKRA MOTERIS big_smile big_smile

Žinot, mano tėvukas(amžiną jam atilsį), karo metų ir konservatyvaus auklėjimo žmogus, dabar garantuotai grabe vartosi, negalėdamas pasakyt "bekiaušiai.. paimčiau pagalį, nespėčiau pastebėt, kaip lėkštės pačios išsiplautų.." smile)

66

Re: Sumoteriškėje vyrai

provokacija parašė:

<....> Gal mums paprasciau savo auto tiesiog nuvezt i servisa kad ten ji suremontuotu meistrai, kurie tuo uzsiima kasdien, taigi, vadinami, profesionalais smile <....>

Profesionalai? big_smile O kas juos taip įvertino? Turbūt jie patys big_smile Štai paskutinė istorija, nugirsta mano traukinyje, kalbėjosi už manęs sėdintys du vaikinai (ir vienas iš jų, žinoma "Profesionalas"):
- Nu tai kur dabar pats darbuojies?
- Ai, servise dabar isidarbinau..
- Ką ten dirbi? Su pakabom?
- Ne, variklius tvarkau..
- Variklius? (juokiasi) iš kur tu išmanai apie motorus ******d..
- Nu tai žinai, pradžioj sunku.. naujų mašinų ir neiimam...
- O tai tu dyzelius ar benzus tvarkai?
- Viska. Va šią savaitė audukę atvarė, 2.5 dyzelį, diržas trūkęs. Savininkas sako "paimsi?" Galvoju galvoju.. darbo nėra, kaip ir reiktų, bet nesu tokio tvarkęs dar... sakau "užsiėms žiaurei, bet pyz*u, varyk" (juokiasi).
- Nu ir kaip, sutvarkei.
- Tai aišku, nieko nėra ten. Aišku, į kelnes dėjau užkuriant. Nu bet ką sugedusiam motoram besugadinsi, taip ar taip jau nebeveikia (juokiasi).
Nebenoriu išsiplėsti su savo nuotykiais pas servisų Profesionalus big_smile Bet pas juos varau tik tada, kai reikia specifinių įrengimų (padangų montavimo, šviesų reguliavimo ir pan.), nes "nuotykių" su servisais man jau užtenka smile)   Aišku, įgalioti atstovai turi rimtesnius žmones, juos apmokina, bet ten kitos problemos - išlepę nuo naujų mašinų, pastoviai burba nepatenkinti, "oi čia varžtai užrūdiję, su tom senom mašinom..."  Sakau "na tai atstovai esat, rašykit laišką į vokietiją, kad dėtų neržaveikinius varžtus, nes užrūdija, neatsisuka.." big_smile Plius kainos ten. Taip kad jei rankos ne iš rūros išaugusios ir sąlygos yra, geriau pas "Profesionalus" nevažiuoti big_smile Aišku, yra ir normalių servisiukų, su rimtais, neišlepusiais darbuotojais, bet man į tokį pataikyt dar neteko smile