21

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

man taip pat vos išgirdus žodį romantika pasidaro bloga ar gali būti kas banaliau vieną dieną gauni glėbį nevystančių rožių o kitą esi visiškai vienas ir niekam net neįdomu kaip tu laikais todėl stengiuosi vengti tokių frazių kaip romantika ir neblėstanti meilė juk pats stabiliausias dalykas yra laikinumas...taip toks supratimas ateina su metais ir tikrai nebedžiugina dovanotas kažkoks niekutis nes tai tik daiktas ir nieko daugiau

22

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Taip galima kai neturi su kuo tai dziaugiesi vienas smile

23

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Pirmas impulsas buvo rašyti, kad romantika galima tik tarp dviejų žmonių, o malonių akimirkų besidžiaugiant kažkuo, kas vyksta ar yra  dabar, galima turėti ir vienam.
Bet susimąsčiau apie žodžio "romantika" reikšmę. Žvilgtelėjau į žodyną. Na, gal ir galima. Jei romantika būtų sentimentalumo sinonimas, tuomet galima apturėt romantiškų akimirkų ir vienam, prisimenant kažką iš praeities, vaikštant vaikystės gatvelėmis ir pan.

Man asmeniškai, patinka džiaugtis akimirka tiek vienai, tiek dviese. Esu intravertė ir vienuma man kartais kaip oras reikalinga ir daug labiau atgaivina, nei banalus bendravimas eilinėmis buitinėmis temomis. Bet gal dviese džiaugiantis jausmas yra stipresnis. Smagiau dviese. Daug smagiau. Kai yra kažkoks bendramintis ir bendrajausmis šalia.

Kitas dalykas, o kaip kas romatiką supranta? Visad maniau, kad aš labai neromantiškas žmogus, nes man nereikia vakaro su žvakm, šampanu ir visokiom mielybėm.

24

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Nors aš irgi visada buvau gan stiprus intravertas ir mėgstu pabūti vienas, bet kartais to jau būna per daug smile Man romantika labiau siejasi tiek su dramatiškumu, tiek su jausmingumu, o tie visokie meilybiniai žodžiai kartais net erzina.

25

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Gražūs  žodžiai ,kai  jie  būna  tik  žodžiai ,o  darbai  prieštaringi,tai  net  žodžiai  myliu  negaliu  be  tavęs  gyventi  skamba  kaip  prakeiksmas. Bet  jei  tai  sako  žmogus  kurį  gerbi ,ir  jauti  jo  pagarbą  turį  visai  kitą  vertę.Juos  gali  prisiminti  daug  metų ,neužmiršti  nei  tų  žodžių  ,nei  to  žmogaus,nors  jo  šiam  pasaulyje  ir  nėra. Ir  didžiausia  romantika  pabendrauti  su  tokiu žmogumi ,kuris  palieka  šviesius  prisiminimus.

26

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Romantika galima ir būtina džiaugtis vienam, jeigu likimas paskyrė vienatvę. Kitaip užpuls depresija, savigaila, net nenoras gyventi. Aš išeinu prie jūros, palepinu save skaniu maistu prie TV. Malonė prievartos nepripažįsta, ji- kaip lietus, nukritęs iš dangaus.

27

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Na, atleiskit, bet tai, kaip aš įsivaizduoju romantiką, neįmanoma be mylimo žmogaus. Jau vien žodis roman... Jeigu kažkokia romantika galima džiaugtis vienam, tai čia tas pats, kas masturbacija - galima, juk tai seksas su mylimiausiu žmogumi, tačiau ar tai pasimylėjimas?..

28

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Patiko Ramunės komentaras big_smile geras palyginimas, masturbacija irgi neblogai, bet ne taip gerai, kaip seksas su mylimu žmogum smile
Išsiskiria žmonių nuomonės, turbūt kiekvienas romantiką supranta skirtingai.

29

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

as manau kad galima, bet ne vienam vis viena smagiau smile

30

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

viena niekad nebuni...vibratorius visa laik salia...

31

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Neimanoma.Kokia dar romantika kai esi vienas:)

32

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

saulyte parašė:

viena niekad nebuni...vibratorius visa laik salia...

ak, jei vibratoriai būtų tokie romantiški, vyrai išnyktų, nes niekas su jais nesimylėtų ir negimdytų vaikų big_smile (moterys kaip stiprioji lytis, išmoktų klonuotis, veikiausiai big_smile)

33

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Tai, ko negali gauti, visada atrodo geresnis dalykas už tą, ką turi. Tai sudaro ir žmogaus gyvenimo romantiką, ir jo idiotizmą.
Erichas Marija Remarkas
manau šioje citatoje yra dalis tiesos.

34

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

gedukas parašė:

Tai, ko negali gauti, visada atrodo geresnis dalykas už tą, ką turi. Tai sudaro ir žmogaus gyvenimo romantiką, ir jo idiotizmą.
Erichas Marija Remarkas

Iš esmės tai apibrėžimas to, kas psichologijoje įvardijama kaip romantizmas (arba liaudiškai romantika) wink

35

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Ne tik romantika, bet ir viskuo viskuo džiaugtis vienam yra sudėtinga.

36

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Nors mėgstu  vienatve  ir  sugalvoju  ,kaip  gerai  praleisti  laiką  viena,bet  vistiek  įsimintiniausios  akimirkos  lieka ,kai  šalia  buvo  mylimas  žmogus. Romantika  vienam  galima,bet  dviese  ji  nuostabesnė.
Kartais  ir  pati  nežinau  ko  labiau  norėčiau  buti  viena  ar  dviese.Gal  todėl  ,kad  vienai  patogiau  ,o  dviese  smagiau ,kaip  čia  buvo  parašyta.

37

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

romantika vienam ? smile nesuprantu smile .Džiaugtis gyvenimu vienam gal dar galima suvokti , nepriklausomybę savotišką , bet -romantika vienam ? smile
   kaip" romantiška "- sėdžiu vakare viena , geriu šampaną , žvakės , penki tortai big_smile .....rodo telikas sexą big_smile .....na , nežinau smile  smile -reiks pabandyti  big_smile ------čia vadinčiau ---džiaugtis vienatve ir apsimesti ,kad esi laimingas , o iki tikros romantikos labai toli smile

38

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Gal   tai  ne    romantika ,bet  pabuvusi  viena  tiesiog  atsigauni. O  mano  draugė   kelias  valandas  pabūti  viena  negali.tuoj  skambina  kviečiasi   ką  nors  į  svečius. Ji  irgi  stebisi  ,kaip  tau  norisi   būti  vienai. Tai  nėra  ,kad  nenoriu  bendrauti,ar  neturiu  draugų ,nemėgstu  susibūrimų. Bet  man  tai  turi  būti  ne  kasdien.
Net  jei  problemos  ,dažniausia  būdama  viena  galvoju  ,kaip  ją  spręsti  .Pagalbos  prašau  retai. Mes  skirtingi  žmonės ,kam  viena  situacija  tragedija,o  kitam  ta  pati  situacija  nieko  baisaus.

39

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

kokia gali buti romantika vienam? nesamone....manau romantika  gali pajusti tik du zmones

40

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

O  čia  priklauso  nuo  charakterio  tipo.` Žinoma  sunkiai  atsiras  žmogus ,kuris  pasirinks  vakarą  praleisti  vienam ,vietoj  vakaro  su  mylimais  žmonėmis . Bet  būna  ,kad  tenka  praleisti  vienam  kokia  šventę  .Vienas  žmogus  sugalvos  kažką  ,kad  tas  vakaras  būtų  malonus  ,o  kitam  tai  bus  tragedija  ,gal  net  ašaras  lies ,kad  niekas  nemyli  ir  niekam  nereikalingas. Rašyti  kad  gali  susikurti  malonų  vakarą  ir  vienas ,tai  nereiškia  kad  visada  norėsi  būti  vienas ,šiandien  vienas,kitakart   būryje  gerų  draugų.