1

Tema: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Seniau esu su kažkuo nesutaręs šiuo klausimu, įdomu būtų išgirsti kitų nuomonę, tik remkitės patirtimi jei įmanoma.

Mano manymu romantika nepriklauso nuo to ar tu vienas ar ne, tačiau romantiškomis akimirkomis džiaugtis vienam, man atrodo nelabai įmanoma. Jomis reikia dalintis, o jei to padaryti negali, pasijauti tuščiai.

2

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

manau romantika skirta 2 žmonėm,Vienam galima džiaugtis esama akimirka, kur tai bebūtų-gamtoj, namuos...-bet tai nėra romantika smile

3 (redagavo tinsanis 2013-09-16 10:53)

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

vienam yra patogu
dviese yra smagu..
o romantika visgi dviem zmonem ,,nors kaip pavadint jai skani vakariene bokalas kokio gerimo filmas isvienos puses kazkam romantika man normalus vakaras,,istikro ir vel sureiksmintas dalykas,,

4

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

O kodel gi ne? Sampe, zvakes ir telikas (jei dar geras filmas), tai man vakaras superinis :::012

5

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

ROMANTIKA - viskas ka veikiame su antra puse nepriklausomai nuo vietos ir laiko. Tai labai plati ir neapibrėžta sąvoka. Jaunysteje romantika mums buvo gėlės, eiles pliušinei žaislai ir pan. Aš jau net nepamenu kiek pliušiniu meškinų visokiu esu išdovanojas, prikepta pyragų ir sausainių. ryta statydavaus žadintuva kad nusiusti "Labas rytas" eilerastuka, kol dar neatsikele, vakare eiliuota labanaktuka, ... Tačiau su laiku tai blėsta, kai augame ir suprantame kad Jausmai ir romantika nera daiktai ar pinigai ar kitos materialios vertybės.
     Nors šiandien mažai kas romantika isivaizduoje be gelių, brangių dovanų. Mergina nustebinsi tik glėbiu rožių, ar brangesniu daikčiuku, jau vienas gėlės žiedelis pradeda nieko nebereikšti.
Tiesiog romantika blėsta, ji kaip ir nykstanti vertybė, kuri tampa kasdienybe  ir kaip tinsanis aukščiau sakė tai tampa normaliu vakaru, eiline popiete mieste, ar eilinė išvika kažkur. Romantika yra, bet ji jau nelabai matoma, nes slepiasi už mažmožiu ir smulkmenu...
     Nors aišku dar pasitaiko,  ir dabar kai sulakiu klausimu, tiek nuo vaikinų tiek nuo merginu kaip nustebinti antra puse, ir aš dažniausiai rekomenduoju, ne pirkti kažkoki, daikta, ar kupona, o tiesiog ta laika ir tam skirtas pajamas išleisti laikui kartu, gaminant šokolada šokoladinėjė, kartu gaminant namuose kažka,  pasiplaukiojimui valtele, baidare, ar jachta... JEIGU TIKRAI MYLI NIEKAS NEATSTOS LAIKO KURI PRALEIDI SU MYLIMU ŽMOGUMI,

Romantika vienam ? Tai ne romantika, romantika tik dviems. Vienam tiesiog žavinga akimirka ir tiek...

6

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Robertas parašė:

Seniau esu su kažkuo nesutaręs šiuo klausimu, įdomu būtų išgirsti kitų nuomonę, tik remkitės patirtimi jei įmanoma.

Mano manymu romantika nepriklauso nuo to ar tu vienas ar ne, tačiau romantiškomis akimirkomis džiaugtis vienam, man atrodo nelabai įmanoma. Jomis reikia dalintis, o jei to padaryti negali, pasijauti tuščiai.

Ši tema man sukėlė šypseną, ir tuoj pabandysiu nupasakoti kodėl smile) Romantika, arba romantizmas (literatūroje naudojamas pastarasis išsireiškimas), paprastai šnekant, yra toks svajakiškas, dažniausiai meniškas, bohemiškas požiūris į gyvenimą. Didžiausiais romantikais todėl ir būna menininkai (bet nebūtinai). O kas sukelia didžiausią, emociškai jaudinantį romantizmą, niekada nepagalvojot? big_smile Čia pat man į galvą šauna "Romeo ir Džiuljeta". Tikiuosi bent keletų eilučių šios pjesės esate girdėję. Vyras, išmokęs atmintinai ženklią dalį šio kūrinio ir kalbantis šios pjesės eilutėmis neabejotinai būtų įvertintas moterų ir be vargo taptų koks nors Kazanova - 2 smile) O kas suteikia tam tiek romantizmo, dramatizmo? O gi uždraustas vaisius, nepasiekiamumas, kankinimasis. Kas nežinote, Romeo ir Džiuljeta buvo vaikai kažkokių priešiškų didikų, ir jų meilė tais laikais buvo absoliučiai neįmanoma. Tas kankinimasis vienatvėje ir siekiamybė to, kas nepasiekiama ir suteikė tokį dramatizmą, romantizmą, kuris galėtų būti vos ne kaip klišė dabartiniams įsimylėjėliams. Link ko aš suku smile Pažiūrėjau kas wikipedijoj yra romantizmas, ir nustebau, kaip tiko pirmas man į galvą šovęs kūrinys, įpastinu: "Romantizmo herojai siekia vienatvės ir kenčia dėl negalimos meilės" smile Truputį papildysiu: vienatvės siekiamumas gali būti nebūtinai sąmoningas, gal netgi dažniausiai nesąmoningas smile)
Tai gi, atsakymas temos autoriui gaunasi kiek stebinantis - išgyvenant tikrą,  dramatišką romantizmą vienumoje ne tik įmanoma, bet panašu vienišumas netgi būtinas big_smile Čia vienišumą reikia suprasti, kad visgi moteris turi būti (pvz. ištekėjusi), kuri būtų siekiama, tačiau nepasiekiama smile  Gero Jums romantizmo big_smile

7

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Eglė parašė:

O kodel gi ne? Sampe, zvakes ir telikas (jei dar geras filmas), tai man vakaras superinis :::012

Aš visiškai nesistebiu smile)

8

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Gintai, aš ir neneigiu, kad romantikos vienam negalima išgyventi, bet aš sakau, kad vienam ja džiaugtis vargu ar įmanoma, nebent tau patinka būti vienam.

Beje, žvakės, šampanas, gėlės ir telikas? Neįsižeisk Egle, bet manau apie romantiką mažai ką nusimanai, susidarei tik tokią romantikos nuomonę iš to pačio teliko ir daugiau romantikos pavyzdžių turbūt pati nesugalvotum? Manau daugelį tiesiog tikrąją to žodžio pykina išgirdus tokį banalų romantikos apibūdinimą "žvakės, šampanas, gėlės".

9

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Robertas parašė:

Gintai, aš ir neneigiu, kad romantikos vienam negalima išgyventi, bet aš sakau, kad vienam ja džiaugtis vargu ar įmanoma, nebent tau patinka būti vienam.

Robertai, skaitom paskutines mano tris eilutes iš naujo smile) Dar geriau visą pjesę "Romeo ir Džiuljeta" suvokimui per kur ateina romantizmas big_smile

10

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

negalima.tai draudzia lrbk 4258 str 3d.tas kas dziaugesi vienas baudziamas laisves atemimu iki 10 metu+ turto konfiskacija,

11 (redagavo Eglė 2013-09-16 12:37)

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Robertas parašė:

Gintai, aš ir neneigiu, kad romantikos vienam negalima išgyventi, bet aš sakau, kad vienam ja džiaugtis vargu ar įmanoma, nebent tau patinka būti vienam.

Beje, žvakės, šampanas, gėlės ir telikas? Neįsižeisk Egle, bet manau apie romantiką mažai ką nusimanai, susidarei tik tokią romantikos nuomonę iš to pačio teliko ir daugiau romantikos pavyzdžių turbūt pati nesugalvotum? Manau daugelį tiesiog tikrąją to žodžio pykina išgirdus tokį banalų romantikos apibūdinimą "žvakės, šampanas, gėlės".

Na cia tik vienas is pavyzdziu sovusiu i galva ant greicio. Sian dar be pietu, tai nepykina :::008

12

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Robertas parašė:

Beje, žvakės, šampanas, gėlės ir telikas? Neįsižeisk Egle, bet manau apie romantiką mažai ką nusimanai, susidarei tik tokią romantikos nuomonę iš to pačio teliko ir daugiau romantikos pavyzdžių turbūt pati nesugalvotum? Manau daugelį tiesiog tikrąją to žodžio pykina išgirdus tokį banalų romantikos apibūdinimą "žvakės, šampanas, gėlės".

ai beja, jei tokia tema sukurei, tai pateik nebanaliu romantikos pavyzdziu be geliu, be zvakiu, sampes ir t.t.:::b18

13

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Manau tai skirta dviems žmonėms.. Gal turėtų būti klausiama, ar galima džiauktis gyvenimu vienam žmogui? Tada taip.. Romantika kažkaip ką sukuri sau ir kitam.. smile O vienam tiesiog komfortabilu, nei kad "romantiška" smile

14

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Robertas parašė:

Beje, žvakės, šampanas, gėlės ir telikas? Neįsižeisk Egle, bet manau apie romantiką mažai ką nusimanai, susidarei tik tokią romantikos nuomonę iš to pačio teliko ir daugiau romantikos pavyzdžių turbūt pati nesugalvotum? Manau daugelį tiesiog tikrąją to žodžio pykina išgirdus tokį banalų romantikos apibūdinimą "žvakės, šampanas, gėlės".

busiu turbut dar banalesne, atsisakysiu geliu ir teliko. uzteks zvakiu ir sampes big_smile tai kas vieniems banalu, kitiems jauku ir miela. ir nereikia cia jokios pompastikos. vis del to svarbiausia su kuo daliniesi tuo momentu.

15

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Na taip, aš kartais nemoku neutraliai priimti kitų nuomonės smile bet juk gyvenimas neapsiriboja vien šampanu ir žvakėmis, romantikos galima rasti visur: po žvaigždėtu dangumi, tarp snaigių, rūke, kad ir po skėčiu, t.t. Realistai retai patys atranda romantiką, nes romantikai reikia truputi idealizuoto požiūrio, dramatiškumo, svajingumo, fantazijos, jausmingumo.

16

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Robertas parašė:

Na taip, aš kartais nemoku neutraliai priimti kitų nuomonės smile bet juk gyvenimas neapsiriboja vien šampanu ir žvakėmis, romantikos galima rasti visur: po žvaigždėtu dangumi, tarp snaigių, rūke, kad ir po skėčiu, t.t. Realistai retai patys atranda romantiką, nes romantikai reikia truputi idealizuoto požiūrio, dramatiškumo, svajingumo, fantazijos, jausmingumo.

Va būtent! Na aš niekaip nesuprantu,kodėl žvaigždės? Žvakės? Man ta romantika... Aš jos nesuprantu:) ir nejaučiu,kad man jos reikia:)

17

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

net neisivaizduoju kaip romantika galima dziauktis vienam.....

18

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Robertas parašė:

Na taip, aš kartais nemoku neutraliai priimti kitų nuomonės smile bet juk gyvenimas neapsiriboja vien šampanu ir žvakėmis, romantikos galima rasti visur: po žvaigždėtu dangumi, tarp snaigių, rūke, kad ir po skėčiu, t.t. Realistai retai patys atranda romantiką, nes romantikai reikia truputi idealizuoto požiūrio, dramatiškumo, svajingumo, fantazijos, jausmingumo.

Bet gi cia elementaru, nieko originalaus :::001 .

19

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Robertas parašė:

Na taip, aš kartais nemoku neutraliai priimti kitų nuomonės smile bet juk gyvenimas neapsiriboja vien šampanu ir žvakėmis, romantikos galima rasti visur: po žvaigždėtu dangumi, tarp snaigių, rūke, kad ir po skėčiu, t.t. Realistai retai patys atranda romantiką, nes romantikai reikia truputi idealizuoto požiūrio, dramatiškumo, svajingumo, fantazijos, jausmingumo.

romatikai po 5vakaro i lauka i miesta nelabai eina ,,o jai iseina realistai juos randa,,tada gaunas kad romantikas guli ..zvaigzdutes aplink,vienas pats su savo mintim ir aukstom temom,,,

20

Re: Ar galima romantika džiaugtis vienam?

Taip taip, kažkodėl kitus ima pyktis, kad jie kažko neturi ar nesupranta kitų. Bet koks būtų pasaulis jei visi būtų vienodi ir visi suprastų vieni kitus? Booooooring smile Džiaukitės, kad yra kitokių nei jūs.