1

Tema: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Taigi neseniai išsiskyriau ir man dabar liūdna labai sad gal kas nors turit kokių patarimų kaip man ją pamiršt ir ką daryt, kad liūdesys praeitų ? sad

2

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Jeigu liudesys apima kai galvojama apie savo buvuse. Tai reikia susirasti veiklos, kuri uzimtu laisva laika. Tada nebus laiko galvoti apie buvuse, o kai negalvojama apie priezasti kuri sukelia liudesi, tai nebus ir pacio liudesio. Taip pat kai kuriems padeda uzmirsti buvuse naujos simpatijos ir drauges. Bet cia kaip kam. Tokia mano nuomone siuo klausimu. Kadangi ne faktus rasau, tai jums spresti ar geri patarimai ar ne. smile

3

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

šitas dalykas tai ir man padeda naujos merginos susiradimas smile

4

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

ka tik isiskyres iskart vel draugyste aip supratau?ir jai vel isiskirimas ?:))))buvai vedes ,seima,vaikai,advokatai,teismai?manau nebuvo,,liudna suprantu bet nejau sakau aplamai visi eis viesai skustis kad kazka paliko,kazkas permiegojo,,savaitei dingtu intikas,,manau tarp jaunu  nuo 15iki20m populiacija apmazetu katastrofiskai,,,bendrauk ,gyvenk toliau,,ne pirmas ir ne paskutinis isiskirimas,,,

5

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

tinsanis parašė:

ka tik isiskyres iskart vel draugyste aip supratau?ir jai vel isiskirimas ?:))))buvai vedes ,seima,vaikai,advokatai,teismai?manau nebuvo,,liudna suprantu bet nejau sakau aplamai visi eis viesai skustis kad kazka paliko,kazkas permiegojo,,savaitei dingtu intikas,,manau tarp jaunu  nuo 15iki20m populiacija apmazetu katastrofiskai,,,bendrauk ,gyvenk toliau,,ne pirmas ir ne paskutinis isiskirimas,,,

Sikart tau pritariu 100%

6 (redagavo Juozas 2013-09-20 20:46)

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Jaunas, bet vis tiek jausmus turiu kad ir jaunas, o pirmi išsiskyrimai sunkiausi būna  na o jei tiesa sakant tj čia pirmas išsiskyrimas po rimtos draugystes kitos trumpos buvo. smile

7

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Juozas parašė:

Jaunas, bet vis tiek jausmus turiu kad ir jaunas, o pirmi išsiskyrimai sunkiausi būna  na o jei tiesa sakant tj čia pirmas išsiskyrimas po rimtos draugystes kitos trumpos buvo. smile

sunkiausia bus dar ateity,,o ar 1 ar 5 isiskirimas,vistiek bus nemalonu..o dabar ,,maziau bliaut..nes cia ir taip daug verksniu,,nepasiseke ir ka jau padarysi,,ne karo metas rasi kitu,,

8

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Yra psihologiniu problemu dėl kuriu sunku man susirasti antra puse na dėl kompleksų ir panašiai, na bet nk nepadarysi, bet tarpkitko tikras verkimas labai padeda išsiverkes žmogus geriau pasijunta.

9

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Juozas parašė:

Yra psihologiniu problemu dėl kuriu sunku man susirasti antra puse na dėl kompleksų ir panašiai, na bet nk nepadarysi, bet tarpkitko tikras verkimas labai padeda išsiverkes žmogus geriau pasijunta.

viesai isiverkt?vyrui?tu gal boba?tai nueik pabliauk kur ,,,is kur tu ten esi i "karstesni"rajona nueik ir pabliauk,,istikro ziauru-slikstu girdet ant kiek skuduru galima but,,paverkt big_smile:D pasakysiu taip:kai kazka nori daryt ieskai galimybiu,,a kai nenori daryt ieskai priezasciu,,,tau rinktis kuom but,,

10

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

nesakau viešai išsiverkt big_smile dar nemates kad suauges žmogus viešumoj verktų big_smile be to ir vyrai verkia nes jie irgi jausmus turi ne vien bobos juos turi.

11

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Juozas parašė:

nesakau viešai išsiverkt big_smile dar nemates kad suauges žmogus viešumoj verktų big_smile be to ir vyrai verkia nes jie irgi jausmus turi ne vien bobos juos turi.

na tu atejai viesai paverk i viesa erdve,,,ziurek ateis tavo ex,,ir paaiskes tiesa del ko ivyko skirybos,,nera ugnies be dumu,,,gal del tu tavo jausmu ir gavos taip,,kai santykiai nepavyko liudna ateini cia,,a kodel neparasei ar nepaprasei pagalbos kai su ja likai vienas ar ja megavais?...taip gaunasi kad jai blogai tave turi uzjaust suprast o kai gerai megaujiesi vienas,,,,

12

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

man irgi tas pats buvo, man rodos tinsanio tada patrimas padejo, gyvent toliau reik, nieko nepadarysi, tik mano atveju, as salinuosi bet kokiu santykiu, sunku? taip, bet zinau kad isvengsiu galimo skausmo.. laikas gydo, o tokia patirtis moko. laikykis

13 (redagavo Juozas 2013-09-21 11:19)

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Viskas per gėrimą nutiko, daug ko netekau per alkoholį.

14

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Na kas buvo tas buvo vis tiek nieko nepakeisiu smile Tik tais dabar jau galiu pasirupinti kad ateityje tas pats nepasikartotų, na bet gyvenimas vis tiek tesiasi yra daug ir blogesniu atvejų kitiems žmonėms daug blogiau yra ir jie susitvarko, susitvarkysiu ir aš smile

15

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

susirasti kita mergina bendrauti portaluose, sulaukti demesio, gerai leist laika wink nei vienas nevertas to su kuriuo issiskiria reiskias tu jai nieko nereiskei;)

16

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Tai taip tikriausiai taip ir buvo bet nieko, viskas jau seniai tvarkoj db net neieškodamas merginos radau tiksliau ji mane rado.

17

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Gyvenk ir isgyvensi ta issiskyrima.

18

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Jau per vėlai pasakiai aš jau jį seniai išgyvenau big_smile

19

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Tai tada kentek ir iskentesi:D

20

Re: Kaip iškentėti išsiskyrimą ?

Same shit, you still late. smile