1

Tema: Prisirišimo priežastis

Manau daugelis yra patyręs nelogišką "meilę", prisirišimą. Pateksiu savo teoriją, galit priimti, galit ne, nesu psichologas ar mokslininkas, kad kalbėčiau vien faktais.

Visi yra girdėję, kad merginoms labiau patinka "blogi berniukai" ir tai, kad "geri berniukai" dažniausia lieka atstumti. Žmonės iš prigimties nori jausti. Nesvarbu ką, bet tam kad jaustumėmės gyvi, mes turime kažką jausti. Tie, kurie vadinami "blogi", sukelia emocijų kontrastą, jie charizmatiški, moka gražiai kalbėti, tai sukelia teigiamas emocijas, bet jie moka ir skaudinti, būna nesupratingi, pasipūtę, dažnai negalvoja apie savo antrą pusę. Toks emocijų kontrastas sustiprina emocijas. Čia atrodo patinka, o čia jau kažkas negerai, gal su manim, o gal su juo? Tai verčia analizuoti kodėl taip vyksta, tai sukelia dar daugiau emocijų. Ir tada sumaišo tai su... meile.
Kita vertus geras berniukas, stengiasi neskaudinti, būti idealus, supratingas, dėmesingas ir t.t. Jis neturi trūkumų, kuriuos moteris norėtų "taisyti", todėl apie tokius mažiau galvoja, o tai sukelia mažiau stiprių emocijų.

Štai dėl ko yra sunku palikti žmogų, kuris nėra tinkamas, nors ir atrodo, kad myli. Visa tai dėl emocijų stiprumo, blogų ir gerų.

Merginos dažnai verkia, kad nėra gerų ir rimtų, bet realybė yra ta, kad tokių pilna, bet jie tiesiog neįdomūs, netraukia, nesukelia jokių stiprių ir ilgai išliekančių emocijų.

2

Re: Prisirišimo priežastis

Geroms mergaitems dangus, blogos uzsuka pas mane namo =]

3

Re: Prisirišimo priežastis

Moteris iš prigimties medžiotoja o kam patinka lengvai pasiekiamas grobis ?? su blogais berniukais tas pats įdomūs tik tol kol sugeba būti "blogi" o po to pasidaro nebeįdomūs.

4

Re: Prisirišimo priežastis

neturu komentaru

5 (redagavo Robertas 2013-09-21 20:47)

Re: Prisirišimo priežastis

Laura Ir As parašė:

neturu komentaru

tai kam išvis rašai?

6

Re: Prisirišimo priežastis

Idomi tema gaila kad daugiau nuomoniu nera

7

Re: Prisirišimo priežastis

Pripratimas blogiau uz prigimima.

8

Re: Prisirišimo priežastis

yra merginu kurioms patinka geri berniukai, bet ne blogi,bet kad ir jie sugeba del jokios priezasties iskaudinti,neivertinti jos.prisirisi isimyli o paskiau kenti is skausmo. jei viskas gerai, tobula viskas, tai kodel tada ir geri berniukai iskaudina visgi.!

9

Re: Prisirišimo priežastis

Julytukas parašė:

yra merginu kurioms patinka geri berniukai, bet ne blogi,bet kad ir jie sugeba del jokios priezasties iskaudinti,neivertinti jos.prisirisi isimyli o paskiau kenti is skausmo. jei viskas gerai, tobula viskas, tai kodel tada ir geri berniukai iskaudina visgi.!

tai gal tada jie nera geri.

10

Re: Prisirišimo priežastis

Nesmagu taisyti temos autorių, bet ši tema turėtų vadintis kaip nors "geri berniukai vs. blogi berniukai, + ir -, pas ką šansų daugiau?" smile)
O prisirišimui tai įtakos neturi. Robertai, Jūs ką norite prisirišti? big_smile Merginą kokią? big_smile Atminkite, pririštas žmogus labai mėgsta kur nors pabėgti big_smile

11

Re: Prisirišimo priežastis

Ne Gintai, manęs taisyti nereikia dėl pavadinimo, nes tie geri vs blogi tik pavyzdys, kad kiti suprastų. Nieko aš nebandau pririšti, tiesiog analizuoju tai kas kiekvienam pažįstama, bet ne visi gilinasi į priežastis.

12

Re: Prisirišimo priežastis

Tada pabandysiu nupasakoti, kas yra prieraiši meilė, prieraišumas, ir to priežastys . Jeigu žmogus yra prisirišęs, išgyvena prieraišumą, tai visiškai nesvarbu "gerietis" jis ar "blogiukas" wink Tarkim, kiekvienas iš mūsų buvome, o kai kurie tebėra prisirišę prie mamos ar tėvo (ar abiejų). Arba kūdikis prisiriša prie mamos, nežiūrint ji "gera" ar "bloga". Bet nebūtinai mama prisiriša prie kūdikio (ji tiesiog augina vaiką be didelio emocinio artumo). Toks kūdikis kažkada užauga ir siekia prisirišti prie partnerio lygiai kaip kažkada norėjo prisirišti prie mamos. Tik kūdikystėje tai buvo normalu, nes reikėjo saugumo jausmo pasauliui tyrinėti (tarkim katiną už ūsų patampyti smile) Vaikui saugu, kai yra ranka, kuri nusvies ūsuotąjį, jeigu šis nuspręs paprieštarauti smile) ). Ir suaugęs žmogus ieško to pačio saugumo jausmo, o meile dažnai net nekvepia. Mintyse galvoja (ypač moterys): man saugu, reiškia su geru vyru esu smile Jausmas toks pats, kaip vaikystėje su mama. Patenkina poreikį to, ko trūkdavo kūdikystėje. Atrodo visi laimingi, kas netaip? Tačiau prisirišti galima tik virvėmis ir pančiais (kad ir nematomais), o juos visada nori nusimesti ar atsirišti smile Ir pabėgti smile Paprastai tariant, prisirišimas yra spektaklis. Ar Jums reikia tokio spektaklio? smile Manau visi siekia tikros meilės, o meilė yra atvirkščias dalykas prisirišimui. Pagalvokit, ar gali būti meilė, kai kažkuris vienas yra pririštas(prisirišęs), supančiotas? smile)
Žinot, pabūsiu nepopuliarus (moterys man neatleis smile ), bet didesnė dalis santykių ir klostosi pagal panašų modelį - giliai slypintis nesaugumo jausmas (ypač merginų) diktuoja elgesį, kuris neturi nieko bendro su meile smile) Meilė - yra gilus dvasinis ryšys, ir apie jokius prisirišimus nė kalbos negali būti smile) Todėl ir palinkėsiu nebūti prisirišusiais ir neprisirišti patiems smile)

13

Re: Prisirišimo priežastis

Gintai, ar tu žinai visus atsakymus į visus klausimus?

14

Re: Prisirišimo priežastis

Ramunė parašė:

Gintai, ar tu žinai visus atsakymus į visus klausimus?

Tikiuosi čia nėra užuomina man užsičiaupti big_smile big_smile

15

Re: Prisirišimo priežastis

Gintas parašė:
Ramunė parašė:

Gintai, ar tu žinai visus atsakymus į visus klausimus?

Tikiuosi čia nėra užuomina man užsičiaupti big_smile big_smile

ne, tikrai ne... nes tu teisus-prieraišumas kažkada gali pabosti,nes ir su tėvais negyvenam visą gyvenimą... o meilė niekaip pabost negali
o atsakant dėl blogų berniukų-tai jaunystė-kur norisi ekstrymo, veiksmo... greit praeina.Sėslios mergaitės mėgsta gerus berniukus, bet berniukų jos nedomina.... tiesa?

16

Re: Prisirišimo priežastis

Prisirisimas yra panasu, kaip isimyleimas is pirmo zvilksnio, jeigu tas zmogus tau patinka, kaip zmogus, randate bendra kalba, malonu su juo bendrauti,ir tuo paciu norisi ta zmogu, kuo tankiau pasimatyti ir kuo ilgiau su juo paendrauti, praleisti laisvalaiki, rupintis juom ir taip toliau, ir jeigu matai, kad tas zmogus tau irgi neabejingas, ir tau skire demesi ir reikalui esant padeda, tada ir prisirisa vienas prie kito,i ir net neziurint amziaus skirtumu

17

Re: Prisirišimo priežastis

Gintas parašė:
Ramunė parašė:

Gintai, ar tu žinai visus atsakymus į visus klausimus?

Tikiuosi čia nėra užuomina man užsičiaupti big_smile big_smile

atsakinėji kaip visažinis wink visuose forumuose, kuriuose tik apsilankau smile gal formuluoti reiktų ne "bandysiu paaiškinti", o tiesiog "manau" ar "esu skaitęs" smile neprimesk savo nuomonės kaip aksiomos, prašau :*

18

Re: Prisirišimo priežastis

Ramunė parašė:

atsakinėji kaip visažinis wink visuose forumuose, kuriuose tik apsilankau smile gal formuluoti reiktų ne "bandysiu paaiškinti", o tiesiog "manau" ar "esu skaitęs" smile neprimesk savo nuomonės kaip aksiomos, prašau :*

Oho big_smile Pradėkim nuo to, jog rašote, kad aš lyg koks visažinis savo paistalais (skaitalais) užtvindžiau visus forumus internete smile) Ramune, šiuo metu mano, vadinkim publikacijos, yra tik šiame forume smile Tik skirtingose temose arba topikuose, kaip pavadintų koks informikas smile) Visažiniu nesidedu, o informacija, kuria pasidalinu, manau vienam kitam padėtų pažvelgtį į kai kurias gyvenimo smulkmenas visiškai kitu kampu smile Nemanau, jog tai yra blogai smile
Toliau rašote, kad aš visaip primetu savo nuomonę ar netgi "aksiomas" big_smile Žinote, primetimu būtų galima apkaltinti nebent mano tekstų pabaigoje esantį palinkėjimą (gal tiksliau atsisveikinimą) smile) Ir jis būna nupaišytas žmogaus kaip individo, asmenybės vystymuisi toliamatėje perspektyvoje siektiniausiais (arba naudingiausiais) aspektais smile Jeigu mano palinkėjimas (atsisveikinimas) nepatiko, nekreipkite į jį dėmesio, Ramune smile O gal nebeišeina? Baisiai jau stipriai erzina?
Ir paskutinis Jūsų pastebėjimas, kad vertėtu formuluotes pateikti kaip "manau" ar "esu skaitęs". Žinot, su pirmu dar galėčiau sutikti, bet antrasis.. dovanokit, būsiu neprofesionalus, pastarasis man sukelia stiprius pilvo spazmus (juoką).. big_smile Ramune, tai ką aš rašau, ne visai galima vadinti "esu skaitęs" smile) Nors ir iš esmės taip, viskas pasaulyje yra kažkur užrašyta (knygose, skaitmeniniu formatu). Gal sutarkim taip, jeigu perskaičius mano "kažkur skaitytus" "mastymus - pamastymus" Jūs nesutiksite, ir manysite, jog aš kažko nesuvokiu ar suvokiu netaip, Jūs iškart parašote literatūrą (knyga, autorius, skyrius arba sveikatos apsaugos ministro patvirtinta metodologija, Nr. toks ar toks, arba bent nuoroda internete, su pasirašiusiu po straipsniu psichoterapeutu, psichiatru) kuri mane ir apnuogintų smile)) Ir aš visai dėl to nepyksiu smile Netgi džiaugsiuos, kad galėsi mane pakeisti čia, kai man šio puslapio nebereikės smile)
O atsisveikindamas palinkėsiu daugiau laiko praleisti gamtoje, parkuose. Žinot ruduo, toks fantastiškai spalvotas metas. Pasigėrėkite juo wink

19

Re: Prisirišimo priežastis

Gintai, mielasis, ačiū už pakeltą nuotaiką big_smile Rašymo stilius identiškas psichologų atsakymams internete ar spaudoje big_smile Jeigu tuo neužsiimate, labai vertėtų big_smile Šitaip išanalizuoti kiekvieną sakinį ir žodį big_smile Šaunuolis smile Spėju, galėtume keistis literatūra big_smile
Dar du pastebėjimai - niekur nekaltinau, kad užvertėte visą internetą, kalbėjau tik apie šio ieskok.lt forumą ir niekur nesakiau, kad mane erzina tamstos pasisakymai ar atsisveikinimai, tai buvo tik bendro pobūdžio rekomendacija ir pastaba apie tai, kaip paties tekstai atrodo wink Aišku, visai galimas variantas, kad mažai kas juos skaito išvis - teksto per daug big_smile O ir skaitantys ne visi supranta, manyčiau wink Bet čia nei Jūsų, nei Mūsų problema big_smile (tik nekomentuokim didžiųjų raidžių big_smile )

20

Re: Prisirišimo priežastis

Gintai, manau tu per daug laiko praleidi naršydamas forume ir atsakinėdamas į visas temas ir į kiekvieną naują mintį smile Nebūtina to daryti, nebūtina įrodinėti kažko ar taisyti kitų požiūrį. Viskas vyksta savaime, užtenka pasidalinti glausta savo nuomone big_smile