1

Tema: Kaip kovoti su vienatve

Sveiki, butu labai smagu isgirsti nuomone kaip tvarkytis su vienatve ..grizti namo ir gali daryt ka nori niekam nerupi kur voliojasi tavo kojines ar batai nes esi vienas nera draugu nera seimos nera vyro darbe pietaut eini vienas savaitgali taip pat vienas nori iseiti i kina koncerta kavinuke eini vienas atostogaut vaziuoji vienas ... kaip susirasti draugu ?? jau apie vyra nekalbu

2

Re: Kaip kovoti su vienatve

wienatwe sunku nugaleti, juolab ka dabar globalizacija wyxta ir wienam buti sunkiau, pac pastebejau tai... atsisakinedawau kwietimus kur nors sudalywauti del kompanijos ir panasei. o draugu susirasti galima kad ir cia wirtualioje aplinkoje, pabandyti paziureti anketas, kokie pomegiai tawo ir kitu zoniu, gal jie sutaps. tada lengwiau bus pralauzti ledus. na nezinau ar supratai minti ka norejau pasakyti, nelabai turtingas zodynas pas mane xDDD

3

Re: Kaip kovoti su vienatve

Kad man tokia vienatve... Susitvarkai namus ir nesijaudini, kad tau pritrupins sausainiu, neisplaus indu, batus paliks ne ten kur reikia ar kojines ismetys. O del draugu tai Cia nieko sudetingo nematau, bendrauti moki.

4

Re: Kaip kovoti su vienatve

Kiek aš pasiskaitinėjau, tavo nuomone apie save pačia, kitose forumų žinutėse, tai supratau kad problema yra tavije, norėjau sakyti užaugsi, ir praeis, bet pastebejau kad tau jau beveik 30m. tai jau nelabai tas galiotu.
     Tiesiog turi dirbti su savimi,  pradėti galima, kad ir nuo saviugdos knygu. Pvz.  Dale Carnegie : " Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" šio autoriaus yra ir daugiau gerų knygų (http://www.patogupirkti.lt/Dale-Carnegie-knygos/) o vėliau galbūt ir Mindaugo patarimai susirasti pažinčių per čia padėtu tobulėti toliau, nes kolkas gali būti kad kiti žmonės taves vengia, nes dabar daug kur rašoma ir afišuojama, kad jeigu nori jaustis , gerai, būti laiminga/s turi vengti bendravimo su niūriais žmonėmis pastoviai kalbančiu apie savo problemas, verkiančiais ir pan. nes jie tik sugadins nuotaika ir tau tuo pačiu. Šitas negalioja draugams, jau kai buna draugai tai jie tam ir yra kad išklausytu, patartu ir padėti, prie ju kas nuo karto gali paverkti, o kol ieškai  turi kiek imanoma stengtis būti nusiteikus optimistiškai.
     Taip pat turi kovoti su tuo nesamoningu verkimu, juk jau nebesi vaikas, kad bliautum diel visokiu smulkmenu, tai gali būti ir viena iš priežaščiu kad žmonės patys taves diel to vengia, nežinodami kaip su tavimi elgtis. Ieškant vaikino, tai irgi nepadės, jeigu rosiesi verkšlenti kai jis budamas be nuotaikos kažka pikčiau pasakys.
      * Išmok ir viena džiaugtis gyvenimu, palepink save kažkokiom procedūrom, ar pramogom, tiesiog susigalvok , kokia užduoti, kai ja atliksi palepink save, išmok džiaugtis, daugiau sypsokis.
     * Pažiurėk kokia juokinga komedija, dažniau pasistenk prisiminti koki smagu nutikima, ar kadra iš komedijos, kai būni tarp žmonių, kad tau sukeltu šypsena.
    * Domėkis visokiom naujienom kurios vyksta, lietuvoje ir pasaulije, veliau kita diena apie tai gali padiskutuoti su bendradarbiais.
      * Pati imkis iniaciatyvos: užkalbink darbe bendradarius. . Ryte atėjus pasisveikinus pakviesk bendradarbe ar bendradarbi kartu papietauti ar pavakarieniauti.
   Stenkis kuo daugiau ir dažniau bendrauti su įvairiais žmonėmis, pirmenybe teik optimistams kurie visada linksmi, smagus ir džiaugiasi gyvenimu, jie tau su laiku gali ikvėpti optimizmo ir pasitikėjimo savimi.

5

Re: Kaip kovoti su vienatve

O kam kovoti su vienatve? Megaukis ja.

6

Re: Kaip kovoti su vienatve

Donatas parašė:

O kam kovoti su vienatve? Megaukis ja.

Aciu Donatai iki siol ta ir dariau kol supratau kad likau visiskai viena

7

Re: Kaip kovoti su vienatve

Aš irgi pagalvojau, kam ten su ja kovoti? Vieniša turbūt jautiesi, tai dėl to. Kai yra pakankamas gerų draugų ratelis, vienatvė tampa prabanga.
Kažką veik. Turi hobių? Susirask klubą ar grupelę žmonių, kurie tuo pačiu hobiu užsiima. Ir šiaip, kitą sykį galima ką nors įdomaus darantį žmogelį ir gatvėj užkalbinti. Aš kartasi žvejus pakalbinu smile Draugų neatsiranda, bet, jei esi bendraujantis ir kalbinantis žmogus, susirasi.
Kaip pusseserės? Pusbroliai? Neužsidaryt, bendrauk ir atsiras tų draugų. Sunkiau, jei esi uždaras žmogus.

8

Re: Kaip kovoti su vienatve

Tomas parašė:

Kiek aš pasiskaitinėjau, tavo nuomone apie save pačia, kitose forumų žinutėse, tai supratau kad problema yra tavije, norėjau sakyti užaugsi, ir praeis, bet pastebejau kad tau jau beveik 30m. tai jau nelabai tas galiotu.
     Tiesiog turi dirbti su savimi,  pradėti galima, kad ir nuo saviugdos knygu. Pvz.  Dale Carnegie : " Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms" šio autoriaus yra ir daugiau gerų knygų (http://www.patogupirkti.lt/Dale-Carnegie-knygos/) o vėliau galbūt ir Mindaugo patarimai susirasti pažinčių per čia padėtu tobulėti toliau, nes kolkas gali būti kad kiti žmonės taves vengia, nes dabar daug kur rašoma ir afišuojama, kad jeigu nori jaustis , gerai, būti laiminga/s turi vengti bendravimo su niūriais žmonėmis pastoviai kalbančiu apie savo problemas, verkiančiais ir pan. nes jie tik sugadins nuotaika ir tau tuo pačiu. Šitas negalioja draugams, jau kai buna draugai tai jie tam ir yra kad išklausytu, patartu ir padėti, prie ju kas nuo karto gali paverkti, o kol ieškai  turi kiek imanoma stengtis būti nusiteikus optimistiškai.
     Taip pat turi kovoti su tuo nesamoningu verkimu, juk jau nebesi vaikas, kad bliautum diel visokiu smulkmenu, tai gali būti ir viena iš priežaščiu kad žmonės patys taves diel to vengia, nežinodami kaip su tavimi elgtis. Ieškant vaikino, tai irgi nepadės, jeigu rosiesi verkšlenti kai jis budamas be nuotaikos kažka pikčiau pasakys.
      * Išmok ir viena džiaugtis gyvenimu, palepink save kažkokiom procedūrom, ar pramogom, tiesiog susigalvok , kokia užduoti, kai ja atliksi palepink save, išmok džiaugtis, daugiau sypsokis.
     * Pažiurėk kokia juokinga komedija, dažniau pasistenk prisiminti koki smagu nutikima, ar kadra iš komedijos, kai būni tarp žmonių, kad tau sukeltu šypsena.
    * Domėkis visokiom naujienom kurios vyksta, lietuvoje ir pasaulije, veliau kita diena apie tai gali padiskutuoti su bendradarbiais.
      * Pati imkis iniaciatyvos: užkalbink darbe bendradarius. . Ryte atėjus pasisveikinus pakviesk bendradarbe ar bendradarbi kartu papietauti ar pavakarieniauti.
   Stenkis kuo daugiau ir dažniau bendrauti su įvairiais žmonėmis, pirmenybe teik optimistams kurie visada linksmi, smagus ir džiaugiasi gyvenimu, jie tau su laiku gali ikvėpti optimizmo ir pasitikėjimo savimi.

neesu as is tu kurios labai daug verkslena ir skundziasi neuzsiciaupdamos dar tokios ribos nepasiekiau ir tikrai nesistengiu kazkam ka nors pikta  padaryt. o kaip kolege gali pakviest pietu jei tau su ja neidomu skiriasi pasauleziura ir nera visiskai jokiu bendru tasku.

9

Re: Kaip kovoti su vienatve

Judita smile turiu veiklos uztektinai ir hobiu turiu bet va draugų ne vieno niekada ju pas mane nebuvo nzn kodel puseseriu ir pusbroliu pas mane nera ...as i klubus viena vaikstau nera ka kartu pasiimti

Judita parašė:

Aš irgi pagalvojau, kam ten su ja kovoti? Vieniša turbūt jautiesi, tai dėl to. Kai yra pakankamas gerų draugų ratelis, vienatvė tampa prabanga.
Kažką veik. Turi hobių? Susirask klubą ar grupelę žmonių, kurie tuo pačiu hobiu užsiima. Ir šiaip, kitą sykį galima ką nors įdomaus darantį žmogelį ir gatvėj užkalbinti. Aš kartasi žvejus pakalbinu smile Draugų neatsiranda, bet, jei esi bendraujantis ir kalbinantis žmogus, susirasi.
Kaip pusseserės? Pusbroliai? Neužsidaryt, bendrauk ir atsiras tų draugų. Sunkiau, jei esi uždaras žmogus.

10

Re: Kaip kovoti su vienatve

Jeigu tu visada taip skirtstai žmones : " ...kaip kolege gali pakviest pietu jei tau su ja neidomu skiriasi pasauleziura ir nera visiskai jokiu bendru tasku. " kaip tu tuo bendrus taškus galvoji rasti jeigu net nebandai, jeigu neskirstytum taip žmoniu ir mokėtum bendrauti apie betka ir su betkuo, tokių problemu nebūtu, bet dabar akivaizdu kad pati visus atstumi, sugalvodama priežasti. Gal ta kolegė ta pati galvoje apie tave, bet jeigu paimtum viena diena ir pakviestum, kita diena ji pakviestu, gal ji nedarbo metu veikia irgi kažka panašau  kaip ir tu, bet tu nežinai....
     Kažkada ir aš kovojau su vienatve, bet irgi atsirinkinėjau visus atstumdavau kaip tu db darai, ir nebuvo tu draugu, jeigu atsirasdavo, tai greitai ir vėl dingdavo... tada teko keisti požiuri, pradėjau bendrauti su daug ir visokiu žmonių, benamiai, kunigai, meninkai, neformalai ir t.t o dabar tiesiog atsiranda vieni paskui kiti ir vel kiti ir tai pildosi pažinčių ratas vieni atkrenta dingsta kiti atsiranda... tiesiog megaujies gyvenimu ir sita akimirka...
     Panašu kad vienatve taves niekada netenkino, dariai kazka netaip, nes jeigu moketum dziaugtis vienatve tokiu problemu nebutu kaip cia db ir nereiketu klausti " Kaip kovoti su vienatve " jeigu moki vienas džiaugtis gyvenimu, tai visada, ir žmonių atsiranda, o tuo labiau dabar gyvenam technologiju amžiuje pažinčių puslapiai internete, per radijo stotos pažinčių laidos kur skelbia numerius. Facebook'e apstu visokiu renginiu susirandi patinkanti rengini, parasai kamnors is tu kurie eis i ta rengini pabendrauji, paskui kartu nueini i ta rengini ir taip atrandi pažystamu.... ir paskui plėti pažystamu rata...  Kai džiaugiesi vienatve esi VIENA, BET NE VIENIŠA. Arba tu pati savo charakteriu ir būdo savybėm, atstumi žmones tai kaip sakiau ankščiau turi dirbti su savim, tol kol patiksi sau ir kitiems...

11

Re: Kaip kovoti su vienatve

Donatas parašė:

O kam kovoti su vienatve? Megaukis ja.

Butent

12

Re: Kaip kovoti su vienatve

Tomas parašė:

Jeigu tu visada taip skirtstai žmones : " ...kaip kolege gali pakviest pietu jei tau su ja neidomu skiriasi pasauleziura ir nera visiskai jokiu bendru tasku. " kaip tu tuo bendrus taškus galvoji rasti jeigu net nebandai, jeigu neskirstytum taip žmoniu ir mokėtum bendrauti apie betka ir su betkuo, tokių problemu nebūtu, bet dabar akivaizdu kad pati visus atstumi, sugalvodama priežasti. Gal ta kolegė ta pati galvoje apie tave, bet jeigu paimtum viena diena ir pakviestum, kita diena ji pakviestu, gal ji nedarbo metu veikia irgi kažka panašau  kaip ir tu, bet tu nežinai....
     Kažkada ir aš kovojau su vienatve, bet irgi atsirinkinėjau visus atstumdavau kaip tu db darai, ir nebuvo tu draugu, jeigu atsirasdavo, tai greitai ir vėl dingdavo... tada teko keisti požiuri, pradėjau bendrauti su daug ir visokiu žmonių, benamiai, kunigai, meninkai, neformalai ir t.t o dabar tiesiog atsiranda vieni paskui kiti ir vel kiti ir tai pildosi pažinčių ratas vieni atkrenta dingsta kiti atsiranda... tiesiog megaujies gyvenimu ir sita akimirka...
     Panašu kad vienatve taves niekada netenkino, dariai kazka netaip, nes jeigu moketum dziaugtis vienatve tokiu problemu nebutu kaip cia db ir nereiketu klausti " Kaip kovoti su vienatve " jeigu moki vienas džiaugtis gyvenimu, tai visada, ir žmonių atsiranda, o tuo labiau dabar gyvenam technologiju amžiuje pažinčių puslapiai internete, per radijo stotos pažinčių laidos kur skelbia numerius. Facebook'e apstu visokiu renginiu susirandi patinkanti rengini, parasai kamnors is tu kurie eis i ta rengini pabendrauji, paskui kartu nueini i ta rengini ir taip atrandi pažystamu.... ir paskui plėti pažystamu rata...  Kai džiaugiesi vienatve esi VIENA, BET NE VIENIŠA. Arba tu pati savo charakteriu ir būdo savybėm, atstumi žmones tai kaip sakiau ankščiau turi dirbti su savim, tol kol patiksi sau ir kitiems...

Zinau kad skiriasi nes koleges mane labai nuvargina savo plepalais o taip neturetu buti ir pietu pertrauka butent ir yra tas laikas kai nuo ju pailsiu kad galeciau darbingai uzbaigti darbo diena mane labai daznai vargina bendravimas su zmonemis as megstu pabuti ir viena tik ne iki tokio laipsnio kai sventes tenka sutikti visiskai vienai vat butent tada suprantu kad darau kazka ne taip ir jauciuosi ne viena o vienisa
mane vienatve tenkina dalinai as noriu tureti draugu bet tokiu kurie nevargina kurie zino kada iseiti ...kazkada naudojau skype bet po kurio laiko pasidare baisu jungtis prie jos nes visada uzplusta milijonas zinuciu i kurias nera gyvybiniu jegu atsakineti lygiai tas pats su pazinciu portalais ir telefonu turejau ir drauge bet jai atsibodo skambineti kartais netekus kantrybes parasydavo kelk rageli as kazkaip labai susipriesinusi asmenybe. as moku bendrauti su zmonemis palaikyti pokalbio tema isklausyti bet mane tai vargina o is kitos puses jauciuosi visiskai vienisa

13

Re: Kaip kovoti su vienatve

ir be to kur trisdesimtmetei merginai rasti draugiu smile vaikina rasi o vat drauge ne taip paprasta

14

Re: Kaip kovoti su vienatve

su manim bendrauti nori tik vyrai o merginos ne tarp merginu visada jauciuosi kaip balta varna

15

Re: Kaip kovoti su vienatve

turbut kazka negerai darau

16

Re: Kaip kovoti su vienatve

Aleksandra parašė:

su manim bendrauti nori tik vyrai o merginos ne tarp merginu visada jauciuosi kaip balta varna

Oj, Aleksandra, kaip aš tave suprantu smile Momentu ir man taip buvo. Nors iš esmės, tai per gyvenimą žiūrint, vis tiek balansas maždaug yra darp draugų vaikinų ir merginų. Bet man dažniausiai paprasčiau su vaikinais bendrauti, nes nereikia tokių gerų neverbalinių įgūdžių. Čia kartais visai nenuovoki būnu ir tikrai kaip balta varna jaučiuosi tarp įgudusių panelių. Bet kažkaip susitvarkau dar su tuo. Nors vienas draugelis yra minėjęs, jog matyti, kad aš ne tokia ... hm... neverbaliai įgudusi kaip kitos, bet sakė, kad viskas OK dėl to smile
Na, nors tu balta varna gal ir dėl interesų nesutapimo jautiesi, nežinau. Būna visko. Gal apskritai esi intravertiška asmenybė ir pavargsti nuo žmonių. Gal daugiau tolerancijos tada reikia. O gal reikia spjaut į tai ir toliau būt tokiai unikaliai, kokia esi ir atsiras sava chebra su laiku.
Aš pati intravertė (ne 100%) ir pavargstu kartais tikrai nuo žmonių ir tenoriu vienumos. Na, bet per daug vienumos irgi nesinori.

Bet, jei vienatvė per daug vargina, eik į žmones ir bendrauk. Kitaip ji nesibaigs.

17

Re: Kaip kovoti su vienatve

Kovoti nereikia, reikia priimti tai visu pirma.;)

18

Re: Kaip kovoti su vienatve

kazkas parašė:

Kovoti nereikia, reikia priimti tai visu pirma.;)

Jei žmogus jaučiasi ne komforto zonoj vadinasi reikia kažką keisti smile

19

Re: Kaip kovoti su vienatve

cia ne vienatve, cia demesio trukumas tau, o kad susirast draugu, pirmai rasyk neuzsislepes uz anketos, atsiverk uztai niekas tawes nenuteis ir nepazemins,o jai kas ir numes replika kokia, nebutinai tai priimti uz rimta...ismok gyvent, ismok kovoti ismok tvarkytis pats savo gyvenima, atsiras ir draugai ir mylymas zmogus salia, bet jai tau ties zmones reikalingi tik tam kad tavo ambicijas patenkinti ar juos kaip kitaip isnaudoti savo labui, tai tokiu vargu ar atsiras salia tawes..

20

Re: Kaip kovoti su vienatve

Įsigyk šunį wink geriausias draugas žmogaus !!!!