21

Re: Kaip kovoti su vienatve

Rokas parašė:

cia ne vienatve, cia demesio trukumas tau, o kad susirast draugu, pirmai rasyk neuzsislepes uz anketos, atsiverk uztai niekas tawes nenuteis ir nepazemins,o jai kas ir numes replika kokia, nebutinai tai priimti uz rimta...ismok gyvent, ismok kovoti ismok tvarkytis pats savo gyvenima, atsiras ir draugai ir mylymas zmogus salia, bet jai tau ties zmones reikalingi tik tam kad tavo ambicijas patenkinti ar juos kaip kitaip isnaudoti savo labui, tai tokiu vargu ar atsiras salia tawes..


Demesi as megstu kartais bet ne visada o koks skirtumas ar anketa su foto ar be jos bendravimas juk nuo to nesikeicia be to as ne pats o pati smile

22

Re: Kaip kovoti su vienatve

Arunas parašė:

Įsigyk šunį wink geriausias draugas žmogaus !!!!

aciu uz patarima pas mane gyvena taksiukas bet jis ne zmogus

23 (redagavo Tomas 2013-09-25 10:02)

Re: Kaip kovoti su vienatve

Aleksandra : ...koks skirtumas ar anketa su foto ar be jos bendravimas juk nuo to nesikeicia. smile

     Tau gal ir jokio skirtumo, bet kitiems yra. Tiesiog va dabar tu be foto as su foto, ir mes tarkim bendraujam privaciomis zinutemis, tai ar mūsų bendravima lygiavertis ? NE. Tu mane matai, as taves ne, tu bendrauji su žmogum, o as velniai žino su kuo. Todiel tokiu dalyku norėdamas išvengti, seniai pasidariau , kad žmonės be nuotraukų negalėtu man rašyti, o beto daugelis vaikinu ir merginų neatsakinėja į laiškus gautus iš žmonių kuriu anketa visai be nuotraukų. Todiel i klausima Ar nuotrauka turi įtakos, bendravimui, ir sulaukti atsakymo i parašyta laiska ? Atsakymas: TAIP. Nepriklausomai nuo to kokia to zmogaus nuotrauka ikelta, sulaukti atsakymo i parašyta laiska tikimybė tikrai didesnė.

24

Re: Kaip kovoti su vienatve

Tomas parašė:

Aleksandra : ...koks skirtumas ar anketa su foto ar be jos bendravimas juk nuo to nesikeicia. smile

     Tau gal ir jokio skirtumo, bet kitiems yra. Tiesiog va dabar tu be foto as su foto, ir mes tarkim bendraujam privaciomis zinutemis, tai ar mūsų bendravima lygiavertis ? NE. Tu mane matai, as taves ne, tu bendrauji su žmogum, o as velniai žino su kuo. Todiel tokiu dalyku norėdamas išvengti, seniai pasidariau , kad žmonės be nuotraukų negalėtu man rašyti, o beto daugelis vaikinu ir merginų neatsakinėja į laiškus gautus iš žmonių kuriu anketa visai be nuotraukų. Todiel i klausima Ar nuotruka turi įtakos, bendravimui, ir sulaukti atsakymo i parašyta laiska ? Atsakymas: TAIP. Nepriklausomai nuo to kokia to zmogaus nuotrauka ikelta, sulaukti atsakymo i parašyta laiska tikimybė tikrai didesnė.

turetu itakos tuo atveju jei as tave kviesciau kavos bet kol mes tik snekuciuojamies tai koks skirtumas su kuo

25

Re: Kaip kovoti su vienatve

o kas tai yra vienatve?

26

Re: Kaip kovoti su vienatve

Aleksandra parašė:
Rokas parašė:

cia ne vienatve, cia demesio trukumas tau, o kad susirast draugu, pirmai rasyk neuzsislepes uz anketos, atsiverk uztai niekas tawes nenuteis ir nepazemins,o jai kas ir numes replika kokia, nebutinai tai priimti uz rimta...ismok gyvent, ismok kovoti ismok tvarkytis pats savo gyvenima, atsiras ir draugai ir mylymas zmogus salia, bet jai tau ties zmones reikalingi tik tam kad tavo ambicijas patenkinti ar juos kaip kitaip isnaudoti savo labui, tai tokiu vargu ar atsiras salia tawes..


Demesi as megstu kartais bet ne visada o koks skirtumas ar anketa su foto ar be jos bendravimas juk nuo to nesikeicia be to as ne pats o pati smile

Keičiasi.

27

Re: Kaip kovoti su vienatve

Aleksandra matyt neturi vaiku,mano patarimas-uzsitaisyk vaikiuka :::155matysi po kiek laiko su malonumu prisiminsi ta savo vienatve

28

Re: Kaip kovoti su vienatve

Donatas parašė:
Aleksandra parašė:
Rokas parašė:

cia ne vienatve, cia demesio trukumas tau, o kad susirast draugu, pirmai rasyk neuzsislepes uz anketos, atsiverk uztai niekas tawes nenuteis ir nepazemins,o jai kas ir numes replika kokia, nebutinai tai priimti uz rimta...ismok gyvent, ismok kovoti ismok tvarkytis pats savo gyvenima, atsiras ir draugai ir mylymas zmogus salia, bet jai tau ties zmones reikalingi tik tam kad tavo ambicijas patenkinti ar juos kaip kitaip isnaudoti savo labui, tai tokiu vargu ar atsiras salia tawes..


Demesi as megstu kartais bet ne visada o koks skirtumas ar anketa su foto ar be jos bendravimas juk nuo to nesikeicia be to as ne pats o pati smile

Keičiasi.


Nesikeicia. Turiu nuotrauka savo profilyje ir retai kada sulaukiu atsakymus i savo laiskus. Matyt foto nepatinka. Be foto dar reciau sulaukciau atsakymus i laiskus. Zmones pirma ziuri i tai kaip atrodo zmogus su kuriom bendrauja, o koks jis yra - visiems nusispjauti. Bent jau siame portale.

29

Re: Kaip kovoti su vienatve

Atlantida, dabar pati sau prieštarauji. Sakai, kad nesikeičia ir profilis su foto ne visuomet sulaukia atsakymu. Toliau dėstai, kad jei foto nebūtų, tai visai nesulauktum atsakymų. Tai kaip yra? Keičiasi ar ne?
Vienu metu buvau įkėlusi foto, oi kaip keičiasi bendravimas, nes vertina išorę o ne bendravimo ypatumus.
Bet mes čia nugrybavom į lankas, tema – kaip kovoti su vienatvę, o ne profilis su foto ir be smile
Aleksandra, gali bendrauti su begale žmonių, o vistiek jausies vieniša.
Klausimas, tau reikia žmonių  su kuriais galėtum DAUG bendrauti, ar tu nebenori jaustis vieniša? Nes būti vienam ir vienišam, yra visa skirtingi dalykai.

30

Re: Kaip kovoti su vienatve

Tomas parašė:

Aleksandra : ...koks skirtumas ar anketa su foto ar be jos bendravimas juk nuo to nesikeicia. smile

     Tau gal ir jokio skirtumo, bet kitiems yra. Tiesiog va dabar tu be foto as su foto, ir mes tarkim bendraujam privaciomis zinutemis, tai ar mūsų bendravima lygiavertis ? NE. Tu mane matai, as taves ne, tu bendrauji su žmogum, o as velniai žino su kuo. Todiel tokiu dalyku norėdamas išvengti, seniai pasidariau , kad žmonės be nuotraukų negalėtu man rašyti, o beto daugelis vaikinu ir merginų neatsakinėja į laiškus gautus iš žmonių kuriu anketa visai be nuotraukų. Todiel i klausima Ar nuotrauka turi įtakos, bendravimui, ir sulaukti atsakymo i parašyta laiska ? Atsakymas: TAIP. Nepriklausomai nuo to kokia to zmogaus nuotrauka ikelta, sulaukti atsakymo i parašyta laiska tikimybė tikrai didesnė.

Tikrai taip!!! Be foto zmogus ir manes nedomina!!! Tokiu daug raso, bet as net neatsakau, arba kartais parasau be foto nedomina, nusipirk fotika big_smile juoko formoj cia smile

31

Re: Kaip kovoti su vienatve

Aleksandra, gali bendrauti su begale žmonių, o vistiek jausies vieniša.
Klausimas, tau reikia žmonių  su kuriais galėtum DAUG bendrauti, ar tu nebenori jaustis vieniša? Nes būti vienam ir vienišam, yra visa skirtingi dalykai.


Vat butent labai gerai mane supratai kad ir su kuo bendrauciau vis vien jauciuosi vienisa todel dazniausiai ignoruoju ir atstumiu kitus nes mane labai vargina toks bendravimas kai esi su zmogum arba zmoniu tarpe o jautiesi visiskai vienisas todel visada lieku viena ..bet pati vienatve mane labai slegia nzn kaip iseit is tos busenos

32

Re: Kaip kovoti su vienatve

maklaudas parašė:

Aleksandra matyt neturi vaiku,mano patarimas-uzsitaisyk vaikiuka :::155matysi po kiek laiko su malonumu prisiminsi ta savo vienatve

Todel ir neturiu ju, bijau kad jie lakstys bus cia ir dabar o mama bus kazkur kitur man sunku prisitaikyt prie zmoniu o ka jau kalbet apie vaikus juk jiem demesys reikalingas

33

Re: Kaip kovoti su vienatve

Grigorij parašė:

o kas tai yra vienatve?

vienatve kaip kalejimas lyg zmogus butum is kito pasaulio su aplinkiniais nera jokiu salycio tasku pvz guli salia mylimojo o jautiesi vienisas ir svetimas

34

Re: Kaip kovoti su vienatve

Aleksandra parašė:
Grigorij parašė:

o kas tai yra vienatve?

vienatve kaip kalejimas lyg zmogus butum is kito pasaulio su aplinkiniais nera jokiu salycio tasku pvz guli salia mylimojo o jautiesi vienisas ir svetimas

     Tai tau Aleksandra cia jau psichologines problemos, bandyk tada kreiptis pas psichologa pagalbos gal tau duos koki patarima, nes tokiu atveju , vargu ar cia gali kas tau padeti, nes net ir savitaigos knygos kazin ar gali tau padeti, tokioje padetije.

35

Re: Kaip kovoti su vienatve

Tomas parašė:

Man atrodo tu jau nelabai ir pati žinai nei ko nori nei ko tikiesi nei apskritai ka čia veiki, čia žmonės renkasi susipažinti, kazka nuveikti paskui.... o tu čia ko tikesi neimanoma suprasti...


jei esu cia tai vadinasi kazka ir veikiu o viska suprasti ir nebutina

36

Re: Kaip kovoti su vienatve

Tomas parašė:
Aleksandra parašė:
Grigorij parašė:

o kas tai yra vienatve?

vienatve kaip kalejimas lyg zmogus butum is kito pasaulio su aplinkiniais nera jokiu salycio tasku pvz guli salia mylimojo o jautiesi vienisas ir svetimas

     Tai tau Aleksandra cia jau psichologines problemos, bandyk tada kreiptis pas psichologa pagalbos gal tau duos koki patarima, nes tokiu atveju , vargu ar cia gali kas tau padeti, nes net ir savitaigos knygos kazin ar gali tau padeti, tokioje padetije.

abejoju as ju sugebejimu padeti jie tik dirba savo darba

37 (redagavo Tomas 2013-09-27 15:03)

Re: Kaip kovoti su vienatve

Tai ko tu isvis nori ? Visus atstumi, visiems priekaistauji, kas ka pasako niekas netinka, tiesiog issiregistuok is cia uzsidaryk, isjunk kompa ir sedek. Nes niekas cia tau nieko naujo nepatars, jau visi ta pati siulo, ir jau visa tai virsta pasaka be galo.

38

Re: Kaip kovoti su vienatve

Grigorij parašė:

o kas tai yra vienatve?

Tikrai geras klaisimas? smile
Aleksandra, o jus skaityti bandete?
Kaip itariu - ne.
Arba Jusu kompiuterio sugede skirybos klavisai.
Suprantu jei rasant ivelia klaidu. Bet visos zinutes be .,? ! ....
Atsiprasau - tikrai nenoriu izeisti. Nes vienisam galima jaustis, net labai dideleje kompanijoje. O ka ju kalbet apie nesuprastus zmones ........ wink

39 (redagavo OLA 2013-09-27 19:06)

Re: Kaip kovoti su vienatve

Aleksandra parašė:

Sveiki, butu labai smagu isgirsti nuomone kaip tvarkytis su vienatve ..grizti namo ir gali daryt ka nori niekam nerupi kur voliojasi tavo kojines ar batai nes esi vienas nera draugu nera seimos nera vyro darbe pietaut eini vienas savaitgali taip pat vienas nori iseiti i kina koncerta kavinuke eini vienas atostogaut vaziuoji vienas ... kaip susirasti draugu ?? jau apie vyra nekalbu

Su vienatve reikia ne tvarkytis o megautis, jai esi sio to vertas-ta ir moki save tinkamai pateikti zmonems, taves nores ir geis ir troks but sale, tau pavydes, vienatve tai laisve  ka nori, ta darai, ka nori, su kuo nori, kur nori, ta darai, tai labai didelis privalumas. Vienatve tai ne ida o privalumas, viskas turi savo kaina jai nori buti nekontroliuojamas- ma laisvas-va turi but vienisas-sa, o jai tau primtina vergove ir padlaizevimas tai renkiesi vyra kuris taves niekad nevertins ir tik pasitaikius progai krusis su sifilitinem keksem, tu skausmuose ir varge gimdysi ir auginsi jo vaikus o jam bus gyliai nusispjaut, kad tau sunku, kad tau skaudu, vyras tai egoistas jis niekada nebus tau gimine tai svetimas zmogus kuris bus su tavim patol pakol jam duosi nauda, nebus naudos nebus jo sale. Mes gimstam ir mirstam vienisi, tai kam mums kazkokia iszgama kuris tik sikt ir dergt tia sugiaba, megaukis ta ka turi nes patikek, dauguma vedusiu tau pavydi tos laisves.

40

Re: Kaip kovoti su vienatve

OLA parašė:
Aleksandra parašė:

Sveiki, butu labai smagu isgirsti nuomone kaip tvarkytis su vienatve ..grizti namo ir gali daryt ka nori niekam nerupi kur voliojasi tavo kojines ar batai nes esi vienas nera draugu nera seimos nera vyro darbe pietaut eini vienas savaitgali taip pat vienas nori iseiti i kina koncerta kavinuke eini vienas atostogaut vaziuoji vienas ... kaip susirasti draugu ?? jau apie vyra nekalbu

Su vienatve reikia ne tvarkytis o megautis, jai esi sio to vertas-ta ir moki save tinkamai pateikti zmonems, taves nores ir geis ir troks but sale, tau pavydes, vienatve tai laisve  ka nori, ta darai, ka nori, su kuo nori, kur nori, ta darai, tai labai didelis privalumas. Vienatve tai ne ida o privalumas, viskas turi savo kaina jai nori buti nekontroliuojamas- ma laisvas-va turi but vienisas-sa, o jai tau primtina vergove ir padlaizevimas tai renkiesi vyra kuris taves niekad nevertins ir tik pasitaikius progai krusis su sifilitinem keksem, tu skausmuose ir varge gimdysi ir auginsi jo vaikus o jam bus gyliai nusispjaut, kad tau sunku, kad tau skaudu, vyras tai egoistas jis niekada nebus tau gimine tai svetimas zmogus kuris bus su tavim patol pakol jam duosi nauda, nebus naudos nebus jo sale. Mes gimstam ir mirstam vienisi, tai kam mums kazkokia iszgama kuris tik sikt ir dergt tia sugiaba, megaukis ta ka turi nes patikek, dauguma vedusiu tau pavydi tos laisves.

Atleisk Ola, bet nesutinku pilnai su tavim. smile taip vyrai ne dovaneles , bet ir mes ne angelai. Nereikia taip niekint vienos rusies smile Pati esu apgauta. Bet zinau, kad tikrai yra padoriu fainu istikimu tvarkingu vyru. Juk ir mes ne visos ieskome pinigu ir islaikimo. Demesio ir sokinejimo aplin. Kad ir kaip sunkiai isgyvenau skiryba, bet visa gyvenima prisiminsiu kaip vyras padejo gimdime, kos buvo rupestingas. O kas buvo po to .... "vienas pagalys niekada nedega" Liaudies ismintintis - aisku mes linkusios save teisinti ir idializuoti. Bet juk taip nera ..... Tikrai ne visi vyrai kiaules ir ne visos moterys kales, pavydzios zertvos smile