1

Tema: Kaip pasielgtum tu?

Stengsiuos trumpai smile

Esme tokia: pakeiciau darba pries kokius du menesius, naujos pazintys, nauji kolegos, draugai, esu jaunas + jaunas kolektyvas. Yra tokia mergina. Tai mes vis akim susimirsim, tai pasisnekuciuojam trumpai - tiesiog draugiskai smile Neseniai buvo imones balius. Norejau su visais pasibuti, isgerti taurele, taciau gavosi taip kad nepavyko...(tik pradzioje). Visa laika praleidom su sia mergina, tiek sokiu aiksteleje, tiek prie stalo ir t.t. Tiek kad tam itakos daugiausiai turejo Ji. big_smile Deja viskas issisiubavo ir tas galbut draugiskas poziuris vienas kitam tapo kazkuo kitu, gal tai aistra, trauka net nezinau smile Linksmos dainos sokiai ir kulminacija - nei is to nei is sio kazkas paleido ''laurio ir liepos - apkabink dar'' daina...
Neatsilaikeme, pasileidome pasroviui.. Nepaleidom vienas kito is glebio ir galiausiai nutariau paleisti paziureti kas bus. Tai truko tik akimirka kol supratau kad ji nepaleis...
Abiem rankom svelniai prisilieciau ir perbraukiau delnais per jos skruotus, tuo metu ji padare kazka panasaus, lietemes veidais vienas i kita ir ziurejom i akis. Tai buvo taip jausminga, taip TIKRA, nesuvaidinta kad tiesiog maciau jos bei jauciau savo asarotas akis. Negalejome pratarti nei zodzio, tiesiog viska jauteme tarsi skaitydami vieni kitu mintis :)Ir kai galiausiai viskas turejo baigtis buciniu kazkokiu budu sugebejau susivaldyti...
galiausiai isvaziavau, kol atsisveikinau su visais ji jau lauke lauke, gal norejo kazka pasakyti bet is paskos isejo dar du kolegos palydeti. visi trys palydejo, as isvaziavau...
Ji turi drauga, zinau kad kazkas negerai ten tarp ju, bet kistis ir nenoriu ir negaliu smile Po visko tarp musu tas bendravimas nepasikeite, koks buvo iki baliaus toks isliko ir dabar. Tik kas blogiausia negaliu pamirsti tos akimirkos kuri tiosiog zodziais nenusakoma...

2

Re: Kaip pasielgtum tu?

O kodėl reikia pamiršti akimirką? Džiaukis tuo, gražiu prisiminimu. Mano požiūris būtų toks, kad turėtum laukti, tiesiog gyventi toliau ir galbūt tos merginos ir jos vaikino santykiai prieis liepto galą. Ji pati turi nuspręsti ar gerai jai su juo ar ne, nepaisant judviejų jausmingos akimirkos. Aišku pasakyti lengva, kaip pats elgčiausi nežinau, turbūt natūralu, kad galvoje graži akimirka pririšama prie to žmogaus.

3

Re: Kaip pasielgtum tu?

kaip sauniai surasyta,malonu skaityti. tik vat ka patarti,nezinau...zinoma,jei tave ji domina daugiau,nei siaip kolege ar pazystama,manau turetum parodyti siektiek demesio,kazkur pakviesti,ir pasikalbeti tiesiog....,arba tai prisiminti kaip gera nuostabia akimirka wink. bet kokiu atveju sekmes Tau smile

4 (redagavo Valdas 2013-10-05 18:10)

Re: Kaip pasielgtum tu?

Rašei, kad kištis nenori ir negali. Kam tau dar sukti galvą ką daryti, jeigu ir taip viskas vyksta kaip reikia. Dabar nesinori kištis. Viskas aišku. Kolkas taip. Gal vėliau norėsis kištis. O gal ne.

5 (redagavo tinsanis 2013-10-05 12:02)

Re: Kaip pasielgtum tu?

na aisku parasyta lyg kokia poema rasytum galima ir konkreciau,,,,bet kaip ten bebutu,,
tavo atveju tu laisvas ji uzimta tad jai sprendima reiktu priimt,,,nes atvejis kitoks ji butu su tavim ir dar su vaikinu,,kiek igai truktu tas jusu romanas ar kol viena diena kad pagalvotum jai su juo taip daro tai ir su manim taip gali nutikt,,,jai  vienas kitam patinkat tuom megautis reikia ir abu suauge kokius sprendimus priimsit taip gyvensit-uz juos ir atsakysit..
ir aisku jai tu visko nesureiksmini,,nes vienam prisilietimas ar ten pasokimas baliuke jau vau,,o kitam nieko tokio ypatingo ar sureiksminamo,,,

6

Re: Kaip pasielgtum tu?

Kadangi mano santykiai nutruko del 3-io asmens, todel neigiamai ziuriu i isdavystes. Mano nuomone, turetum palaukti... Ji turetu pati nuspresti nutraukti ar testi santykius su savo draugu. Tu neturetum itakoti jos sprendimo... Istorija isties faina skaityti, privercia nusisypsoti smile Jei lemta, tai bet kokiu atveju busit drauge, o jei ne - kam griaut santykius. Be to reikia prisiminti, kad jus kolegos. Pagalvok kas bus, jeigu jusu santykiai bus trumpalaikiai, bet kazkam is jusu reiks daugiau, ar galesit gerai jaustis darbe... smile SEKMES!!!

7

Re: Kaip pasielgtum tu?

Labai romantiska istoryja, bet ir labai greita manyciau(vaises pridejo vienas kito ranka)... Ji yra ne viena(bet pasimetusi)... Tu esi draugiskas ir supratingas(laisvas)... Todel esi mergaiciu apsupti...  Viska sudeda i savo vietas, tik laikas...
As manau mergaite turi viska pas save sutvarkyti, norint gauti tave...  Antraip buti treciam butu neidomu.....  O buti draugais, cia akimirka, toliau butina... Nes jus vienas kitam patinkate...

8 (redagavo Valdas 2013-10-05 14:15)

Re: Kaip pasielgtum tu?

Paparazzii, o gal žinai kada jos gimtadienis? smile Pažiejau, kad tu skorpas. Su manim tokie atvejai yra įvykę (susitikus su žuvim pirmą kartą gyvenime, po dviejų dienų pabendravimo, dviejų dienų, jos bachūrui, su kuriuo ji gyveno, stovint jų nuomojamame kambaryje ir dar nesusigaudant, išsinešėm jos daiktus į mano mašiną ir išvarėm gyventi kartu ha ha haa big_smile matai būna ir taip, tai pas jus dar ne taip blogai ha ha ha big_smile) ir įvykdavo tiktai arba su žuvim, arba su vėžėm big_smile Pasakyk kad ten kuri nors iš jų :)D ha ha ha big_smile nes šalia ko dar skorpui gali nusirauti stogas ir taškytis maloniausi jausmai bei smogti neįveikiama trauka jei ne šalia šių dviejų damų rūšių big_smile ha ha haaa big_smile Grįžk greičiau ir parnešk atsakymą ha ha ha big_smile

9

Re: Kaip pasielgtum tu?

Valdas parašė:

Paparazzii, o gal žinai kada jos gimtadienis? smile Pažiejau, kad tu skorpas. Su manim tokie atvejai yra įvykę (susitikus su žuvim pirmą kartą gyvenime, po dviejų dienų pabendravimo, dviejų dienų, jos bachūrui, su kuriuo ji gyveno, stovint jų nuomojamame kambaryje ir dar nesusigaudant, išsinešėm jos daiktus į mano mašiną ir išvarėm gyventi kartu ha ha haa big_smile matai būna ir taip, tai pas jus dar ne taip blogai ha ha ha big_smile) ir įvykdavo tiktai arba su žuvim, arba su vėžėm big_smile Pasakyk kad ten kuri nors iš jų :)D ha ha ha big_smile nes šalia ko dar skorpui gali nusirauti stogas ir taškytis maloniausi jausmai bei smogti neįveikiama trauka jei ne šalia šių dviejų damų rūšių big_smile ha ha haaa big_smile Grįžk greičiau ir parnešk atsakymą ha ha ha big_smile

na gerai kad jos daiktus ir gerai kad bachuras nekerstingas,,nors is kitos puses mesa yra mesa negi gaila,,

10 (redagavo Valdas 2013-10-05 15:57)

Re: Kaip pasielgtum tu?

Jo, gerai, kad bachūro daiktų nepaėmiau - tada turbūt būtų labiau pakovojęs ha ha ha big_smile nee, jis buvo ilgai vegetariškai valgantis asmuo, o gal aš buvau (ar bent atrodžiau) stipresnis tuo metu, o ir jų santykiams šiaip ar taip buvo batai - nors kai man taip nutiko, tai pusę metų norėjosi pridaužyti tą bachūrą ir dar lupti gerą žuvį savo panelei smile Bet tai buvo krūva minčių ir jausmų ir nieko neįvyko (gal ir aš vegetariškai tada valgiau ha ha ha big_smile). Ir praėjo. Beveik. **** jeigu susitiksim kada ha ha ha big_smile Aišku ne pro šalį pažiūrėti kas per bachūras ir jeigu ką greitai eiti pas kung fu meistrą papildomų pamokų ha ha ha big_smile

11

Re: Kaip pasielgtum tu?

Yra tokių nerašytų kaip ir taisyklių.. Manau turėtum atkreipt dėmesį į jas: nelįst prie svetimos moters, jei jau turi kažkokį vyrą/vaikiną.. Antroji: "savam" darže jokių meilių.. T.y. darbe, mokykloje, universitete ir panašiai smile

12

Re: Kaip pasielgtum tu?

Visu pirma, dekoju uz ivairias mintis, patarimus ir kita wink Atrodo, kad mastau labai panasiai kaip ir Jus smile

Kas liecia zodiako zenkla, visiskai pritariu del zuvu ir veziu, teko pabuti ir su vienu ir kitu atstovu smile Ji..ji ne vezys taciau skirtumas tik kelios dienos big_smile Keisciausia tai - kad nelabai eina ja perprasti ir suvokti ka ji istikruju galvoja...o savo buvusio vezio neperpratau net per pus antru metu big_smile

Taip, kaip kazkas cia minejote  bijau del darbo, nes bendrauti tektu taip ar taip, tiek kad offise praktiskai bunu tik rytais ir paskui isvaziuoju smile

Taip pat galvoju ar per daug tos akimirkos nesureiksminu. Na bet bendravimas su ja vercia taip manyti, kad ne tik man ji buvo maloni ir kazkiek reiksminga smile Apsikirpau, kita diena girdziu '' kaip graziai apsikirpai''.

Kalbejom telefonu, juokais pasakiau kad nieko neisleistu is darbo kol negrysiu, aisku pavelavau - nieko neradau. Gryzau ir randu zinute ;'' Nepyk nesulaukiau taves''.

Vakar vakare gavau jos sms, nebuvo jei nuotaikos, pralinksminau, nuraminau ( del darbiniu reikalu) paskui taip snekejom o ji pasake kad baigia mane perprasti arba esu labai panasus i ja smile tik nesuprantu ka tai galetu reiksti big_smile

13 (redagavo Valdas 2013-10-05 16:26)

Re: Kaip pasielgtum tu?

Liūtė ar dvynė? smile

Baivewai. Ko čia pergyventi. Atėjau prieš penkis mėnesius į darbą ir ten dirbo spėk kas - vėžė. Nu ir pyze smile Iškart abu nurovė ir sėkiojimas paskui vienas kitą vyko ir tebevyksta kas dieną smile Bendradarbės pyzdavojosi ir juokėsi ir apkalbinėjo ilgai smile Sako žie sekioja vienas paskui kitą ha ha ha big_smile Malonumas bendrauti nes abu ir žiurkės metų tiesiog nuostabus ir pirmą kartą toks smile O ji gyvena su vyru, susituokusi ir turi mažametį vaiką. Dėl to matyt man nesinori prie jos lysti, kad neįvyktų jų iširimas, nes visgi vaikas (kad su vyru be vaiko tai man pavyzdžiui dar nieko jei jau jų santykiai griūna ar nemalonūs) ir tuo pačiu norisi. Taip ir gyvenam kas dieną po 9 valandas 5 dienas per savaitę darbe ha ha ha big_smile Ilgiau nei ji su savo vyru ha ha ha big_smile Visgi labai malonu bendrauti ir tikrai puiki patirtis, nepaisant to, kad mes iki šiol nesusiporavom ir greičiausiai ir nesusiporuosim bent kol jie gyvena kartu ir kartu su vaiku. Tai va. Dar vienas pavyzdys smile Man asmeniškai kasdienis buvimas su mergina darbe, su kuria tikras malonumas bendrauti yra pasaka. Juk puiki savijauta smile

14

Re: Kaip pasielgtum tu?

Liute smile

15

Re: Kaip pasielgtum tu?

Gerai. Pasakyk atvirai. Ar tave normaliai traukia prie jos ar čia ją daugiausia traukia prie tavęs?

16

Re: Kaip pasielgtum tu?

Valdas parašė:

Jo, gerai, kad bachūro daiktų nepaėmiau - tada turbūt būtų labiau pakovojęs ha ha ha big_smile nee, jis buvo ilgai vegetariškai valgantis asmuo, o gal aš buvau (ar bent atrodžiau) stipresnis tuo metu, o ir jų santykiams šiaip ar taip buvo batai - nors kai man taip nutiko, tai pusę metų norėjosi pridaužyti tą bachūrą ir dar lupti gerą žuvį savo panelei smile Bet tai buvo krūva minčių ir jausmų ir nieko neįvyko (gal ir aš vegetariškai tada valgiau ha ha ha big_smile). Ir praėjo. Beveik. **** jeigu susitiksim kada ha ha ha big_smile Aišku ne pro šalį pažiūrėti kas per bachūras ir jeigu ką greitai eiti pas kung fu meistrą papildomų pamokų ha ha ha big_smile

jai vegetaras tai taip ir reikia:)))

17 (redagavo Valdas 2013-10-05 19:01)

Re: Kaip pasielgtum tu?

tinsanis parašė:

jai vegetaras tai taip ir reikia:)))

ha ha ha big_smile

Kai skaičiau afrikos genčių tyrimą, ten buvo parašyta, kad vegetarus nudominuoja visi - tiek žuvis, tiek visokią mėsą valgantys ha ha ha big_smile

Koks gaunasi vegetariškas košmaras. Atsiranda vegetarui tikra gražuolė. O vieną dieną ateina pas ją kepsnį suvalgęs bičas ir panelė pabėga su juo ha ha ha big_smile

18

Re: Kaip pasielgtum tu?

Valdas parašė:
tinsanis parašė:

jai vegetaras tai taip ir reikia:)))

ha ha ha big_smile

Kai skaičiau afrikos genčių tyrimą, ten buvo parašyta, kad vegetarus nudominuoja visi - tiek žuvis, tiek visokią mėsą valgantys ha ha ha big_smile

Koks gaunasi vegetariškas košmaras. Atsiranda vegetarui tikra gražuolė. O vieną dieną ateina pas ją kepsnį suvalgęs bičas ir panelė pabėga su juo ha ha ha big_smile

na kur su musu klimatu ir (musu karstom merginom) tokie valgymo ypatumai,,

19

Re: Kaip pasielgtum tu?

Valdas parašė:

Gerai. Pasakyk atvirai. Ar tave normaliai traukia prie jos ar čia ją daugiausia traukia prie tavęs?


Na kaip yra, sunku pasakyti... Kas liecia mano puse - ji traukia mane. O i jos mintis ilisti negaliu...Viena akimirka isgirsti koki komplimenta, mazybini zodeli, kita - atrodo tarsi kitas zmogus, nei to demesio sulauki per daug nei ka... ir kai jau pasakiau sau kolegos ir taskas o ji eme ir vel viska apverte aukstyn kojomis... Kas leidzia dar nedeti to tikrojo tasko ir prideda daugiau klaustuku nei sauktuku smile Plius kai susimastai kad gali paleisti savo gyvenima is ranku tai ir kyla ivairiausios mintys ir nezinomybe smile

Nezinau... ji tikrai nekokios nuotaikos buvo pastarom dienom, matesi kad bedos ne darbines... tarsi pasimetusi butu, tarsi supykusi...

20

Re: Kaip pasielgtum tu?

Nesik kur edi ...