1

Tema: Ką reikia daryti?

Kartais tenka išgirsti iš panų, kad yra tokie vyrai, kurie moka nerealiai gerai Tai daryti, ir kad tokių vyrų yra tik vienetai.... Man kartais galvoje šmekčioja toksai klausimas, ką jie tokio įpatingo jums padaro? :::001

2

Re: Ką reikia daryti?

myletis big_smile

3

Re: Ką reikia daryti?

Taip vadinami ne savanaudziai bernai big_smile visa paslaptis, aisku jei ir mergina ne kokia lenta ir mananti kad jis vyras tai jis viska zinoti turi ka reikai daryti big_smile

4

Re: Ką reikia daryti?

Jo čia tie, kurie pamyli moterį kaip ir kiek jai to reikia, kol ji būna visiškai pasitenkinusi ir malonumą patiria matydami, girdėdami, jausdami, kaip jai gera, kaip ji kaifuoja, kaip jai gana smile

Nesakysiu, ar tik neišsidavei kad esi vienas iš tų stebuklingų moterų sekso pasakų princų? smile

5

Re: Ką reikia daryti?

na as ne princas, tiesiopg man patinka kai merginos patiria orgazmus, o daugelis bernu tiesiopg pirmiausiai ziuri save o paskui jau kaip sakoma buna saukstai po pietu ir merginos tada lieka nepatenkintos big_smile

6 (redagavo Valdas 2013-10-10 19:54)

Re: Ką reikia daryti?

Suprantu tave. Tas pats ir man. O princu pavadinau poetiškai, pasirodė, kad skambės visai nieko smile Kokiai moteriai nesinori savo pasakų princo, su kuriuo būtų liuks smile

Va dabar po tokių naujienų tai mūsų reitingai pakilo trigubai big_smile Juokauju smile

7

Re: Ką reikia daryti?

Nesakysiu parašė:

Taip vadinami ne savanaudziai bernai big_smile visa paslaptis, aisku jei ir mergina ne kokia lenta ir mananti kad jis vyras tai jis viska zinoti turi ka reikai daryti big_smile

Butent wink

8

Re: Ką reikia daryti?

Valdas parašė:

Suprantu tave. Tas pats ir man. O princu pavadinau poetiškai, pasirodė, kad skambės visai nieko smile Kokiai moteriai nesinori savo pasakų princo, su kuriuo būtų liuks smile

Va dabar po tokių naujienų tai mūsų reitingai pakilo trigubai big_smile Juokauju smile

Tam jog reitingai pakiltu reikia , kad lankytusi dauguma ju cia o manau kad daugiau nei 95% net neuzsuka i forumus nes mano kad cia sedi tik tie kurie ant "viso pasaulio pikti" big_smile arba ilenda paskaito kie no nors izeidinejimus ir pamasto, kokio velnio as cia lindau smile

9

Re: Ką reikia daryti?

man tas wow lovoj nuo nuotaikos priklauso ir nuo partnerio..kartais buna kad su tuo paciu partneriu kuriuo buvo wow sekantis kartas toks kad pagalwoji jog geriau isvis butum nesimylejus:D

10

Re: Ką reikia daryti?

Sandrita parašė:

man tas wow lovoj nuo nuotaikos priklauso ir nuo partnerio..kartais buna kad su tuo paciu partneriu kuriuo buvo wow sekantis kartas toks kad pagalwoji jog geriau isvis butum nesimylejus:D

visiskai pritariu Sandritai big_smile

11

Re: Ką reikia daryti?

nieko ypatingo daryti nereikia...ir mąstyti nereikia...reikia tik atpalaiduoti kūnus ir įsiklausyti į partnerio ir savo jausmus ir norus...tik tiek...ir,jei tada bus prastas sexas,vadinasi,kas vienas kitam netinkate smile

12 (redagavo Arturas 2014-04-05 12:46)

Re: Ką reikia daryti?

Sandrita parašė:

man tas wow lovoj nuo nuotaikos priklauso ir nuo partnerio..kartais buna kad su tuo paciu partneriu kuriuo buvo wow sekantis kartas toks kad pagalwoji jog geriau isvis butum nesimylejus:D

Nuotaika... nu jo neveltui manau kad dauguma mergu yra nenormalios.....
Tai man gal kai nera nuotaikos siust gal visas moteris ****....

13

Re: Ką reikia daryti?

Ilona parašė:

nieko ypatingo daryti nereikia...ir mąstyti nereikia...reikia tik atpalaiduoti kūnus ir įsiklausyti į partnerio ir savo jausmus ir norus...tik tiek...ir,jei tada bus prastas sexas,vadinasi,kas vienas kitam netinkate smile

O as pasakysiu pirma reikia ismanyti ka daryti ir kaip daryti tada ir seksas bus geriai. O kai nemoki tai nieko gero nebus. O jausmai tai cia visai neturi itakos.

14

Re: Ką reikia daryti?

kaitai dariau pirma ir antra karta, tik droziau, ir nesupratau kam tas seksas isvis reikalingas, bet labai greitai supratau kaip reikia myletis,- apkabini mergina ir megaujiesi jos kiekvienu cm, ji mirsta is malonumo-kiekviena karta suteikiu orgazma, jau senei niekas nesiskundzia, ir man tai tik didelis malonumas be jokiu pastangu

15

Re: Ką reikia daryti?

reikia atsargiai su speneliais, nes nesunku ikasti, jie ant tiek jautrus kad su lezuvio galu moteri padarai is kart laiminga. pagal speneliu sukietejima galima spresti kad jau visai neblogai. poto, geriausiai jos paklausti, ko ji nori, ji jau nesugebes drovetis:)

16

Re: Ką reikia daryti?

si tema labai idomi esu domejesis situo reikalu pasakysiu tik tiek kiekviena moteris yra isskirtine (negalima taikiti tu paciu subtilybiu kiek vienai ) tai atomine klaida cia kaip loterija pataikiai i madam skoni laimingas jei ne oi........... ir visu situ dalyku galima ismokti tik mes neturim tiek laiko ir galimybiu aisku bandyti verta
atminkite pazystu zmoniu kurie sakesi    cituoju  VISKA zinau praeina laiko paskui padedek  limku kiekvienam neatsidurti minetoje situacijoje

17

Re: Ką reikia daryti?

Sveiki. Esu auksta, protinga, simpatiska, ismintinga, issilavinusi, tiesa dar tesiu studijas, bet jos nera eilines,sunku istoti, sunku rasti darbo, klientu, isivaziuoti, bet jeigu viskas gerai, ateitis laukia gera.   Esu katalike, morali, megstu kulturingus renginius kaip klasikos koncertai, parodos. Filosofiska ir mastanti moteris. O einant arciau reikalo, tai esu skaisti ir laukianti iki vestuviu, taciau visuomene dabar tokia brutali, kad kaip nera auksto ir simpatisko partnerio nueiti i klasikos koncerta, taip ir nera vyro, kuris noretu tokios moters kaip as. Daznai net juokauju, kad jeigu gatveje velai vakare uzpuls ir nores isprievartauti, pasakius, kad esu nekalta iskarto issigas ir pabegs.
P.S. Keiksmazodziu ir izeidinejimu nereikia. Pati nesikeikiu, nerukau ir negeriu.
AR IMANOMA MAN SUSIRASTI VYRA? Ar geriau vaziuoti i uzsieni ir ten ieskoti laimes, kaip nemaza dalis lietuvaiciu..?

18

Re: Ką reikia daryti?

gulti i lova ir myletis

19

Re: Ką reikia daryti?

Ka daryti,kad mergina manes nebenori,kaip ja vel prisivilioti?