1 (redagavo Valdas 2013-10-10 19:03)

Tema: Kaip mylėtis? :)

Ne toks kvailas tas klausimas big_smile

Ar vyras turėtų mylėtis su jumis taip ir tol, kol jūs jausite, kad jums visiškai gana ir tada turėtų baigtis mylėjimasis? Ar jums gerai mylėtis ir ne iki visiško savo pasitenkinimo? Tai yra ar jums gerai mylėtis, kuomet vyrui pirmam būna gana ir dėl to baigiasi mylėjimasis? Ar geriausia būtų, kad vyras mylėtųsi iki jūsų visiško pasitenkinimo?

2 (redagavo Erikutea 2013-10-10 21:03)

Re: Kaip mylėtis? :)

nepatinka myletis. Nes Jei moteris nepasiekia orgazmo, nes tada gaunas jokio atsipalaidavimo nebuna. O ar patiktu vyrams myletis, jei ne iki galo  ?  manau kad atsakymas butu vienareiksmis smile tad reik stengtis abiems kad butu gerai (bet dazniausiai vyrai to nesupranta ) smile

3

Re: Kaip mylėtis? :)

visada būtų idealiausia jei visi būtų patenkinti, bet taip niekada nebūna, kažkada kažkas lieka nuskriaustas. idealių nebūna ir taip jau yra, kad kiti tiesiog šito nesupranta, o kiti tiesiog yra egoistai. mokyk nemokęs, nemanau kad tai pakeisi, gal nebent duosi peno apmąstymams.

4

Re: Kaip mylėtis? :)

Erikutea parašė:

nepatinka myletis. Nes Jei moteris nepasiekia orgazmo, nes tada gaunas jokio atsipalaidavimo nebuna. O ar patiktu vyrams myletis, jei ne iki galo  ?  manau kad atsakymas butu vienareiksmis smile tad reik stengtis abiems kad butu gerai (bet dazniausiai vyrai to nesupranta ) smile

Jaigu pora(near egoistai) tai pasistenks vienas del kito wink ir visviems viskas patyks , nes paskutiniu metu speju daugumai vyru ( vaikinu ) patinka kai ju mergina yra patenkinta ir tikrai jaucia molonuma iki galo, o ne siaip 5 minutes ir laisvi.

5

Re: Kaip mylėtis? :)

Robertas parašė:

visada būtų idealiausia jei visi būtų patenkinti, bet taip niekada nebūna, kažkada kažkas lieka nuskriaustas. idealių nebūna ir taip jau yra, kad kiti tiesiog šito nesupranta, o kiti tiesiog yra egoistai. mokyk nemokęs, nemanau kad tai pakeisi, gal nebent duosi peno apmąstymams.

Yra tie idialai, tik kiekvieno idialas yra savas. Yra vaikinu kuriem rupi ar pana patenkinta, yra mergynu kuriom rupi kad vaikinas butu patenkintas. zodziu jaigu tokie du susitiks, vat ir bus laimingi big_smile o kitaip bus visada visiems ne taip big_smile

6

Re: Kaip mylėtis? :)

Erikutea parašė:

nepatinka myletis. Nes Jei moteris nepasiekia orgazmo, nes tada gaunas jokio atsipalaidavimo nebuna. O ar patiktu vyrams myletis, jei ne iki galo  ?  manau kad atsakymas butu vienareiksmis smile tad reik stengtis abiems kad butu gerai (bet dazniausiai vyrai to nesupranta ) smile

buna ir taip,bet daznai moteris suvaidina orgazma,o jei to nedarytu vyras nesijaustu vyru,nes patinas turi isheiti ish guolio su pakelta galva:) Manau,kad vyram visiem kaip ir man nepatiktu jei moteris pasakytu gana paciame ikarshtyje,bet ar jus visos galit pasiekti orgazma? su vyrais kita problema,bet dazniausiai pagyvenusiems...o kad abiem stengtis reikia-tai 100procentu sutinku,svarbiausia,kad butu del ko.....

7

Re: Kaip mylėtis? :)

Erikutea parašė:

nepatinka myletis. Nes Jei moteris nepasiekia orgazmo, nes tada gaunas jokio atsipalaidavimo nebuna. O ar patiktu vyrams myletis, jei ne iki galo  ?  manau kad atsakymas butu vienareiksmis smile tad reik stengtis abiems kad butu gerai (bet dazniausiai vyrai to nesupranta ) smile

Man patinka, myletis jei mergina pvz patiria orgazma, as galiu buti ir net visai jo negaves nes tai atperka ta orgazma kuri buciau patyres o mergina ne big_smile mergina prie orgazmo "privesti" labai sunku bet jei privedi va tada buna dalykas geriau nei pats turejas orgazma big_smile

8

Re: Kaip mylėtis? :)

Robertas parašė:

visada būtų idealiausia jei visi būtų patenkinti, bet taip niekada nebūna, kažkada kažkas lieka nuskriaustas. idealių nebūna ir taip jau yra, kad kiti tiesiog šito nesupranta, o kiti tiesiog yra egoistai. mokyk nemokęs, nemanau kad tai pakeisi, gal nebent duosi peno apmąstymams.

Cia teisybe kad abu patirtu orgazma retai buna, kadangi berna nuorgazminti lengva o va mergina sudetinga, taciau jei tai nutinka buna labai faina big_smile
tik va dalykas yra tas kad merginos irgi buna "savanaudes" po orgazmu jos irgi nieko nenori tik apsikabinti ir paguleti pamiegoti ir pan. aisku ne visos big_smile

9

Re: Kaip mylėtis? :)

na matai kekvienas turi kazkokiu savo priejimu tokiais atvejais, bet tai ir nuo merginos priklauso kas jai patinka kaip jai patinka ir pan big_smile bet taip zaisti galima ilgai tik reikai noreti ir zinoti ka darome big_smile

10

Re: Kaip mylėtis? :)

Tikras dzentelmenas visuomet praleis dama i prieki smile

11

Re: Kaip mylėtis? :)

Tomas parašė:

Tikras dzentelmenas visuomet praleis dama i prieki smile

kad galėtų nepastebėtas paspoksoti į jos užpakalį big_smile

12

Re: Kaip mylėtis? :)

prie ko vyrai savanaudžiai kad nesimyli kai jau baigia ? tokia gamta yra ir viskas nes kai vyras baigia i smegenis kazkas suleidziama yra nzn kaip paaiskint bet esme po baigimo jis jau nebenori sekso o po kurio laiko ir erekcija praeina tai cia normalu yra.

13

Re: Kaip mylėtis? :)

Man patinka, kai vyras mane patenkina. Su laiku, jei tai yra nuolatiniai santykiai, tai supranti ko ir kaip reikia kitai pusei, kad abiem būtų gera. Negalėčiau būt su tokiu, kuris galvoja tik apie save. Aš už apibusį malonumą.

14

Re: Kaip mylėtis? :)

Pirmiausia manau reiktų, kad ir pora investuotų į savo santykių kokybę. Yra internete nemažai medžiagos pvz. knyga "Pažink save visa tiesa apie seksą" , matomos iliustracijos ir .t.t, reikia tik pasidomėti. Gamta mus sukūrė  skirtingai tuo klausimu, bet kaip ir bet kokį dalyką galima išmokti, suprasti tik tam reikia noro ir laiko. Sukaupkite teorinių  žinių bagažą, būkite atviri su savo partneriu, kalbėkite kas Jums patinka, kas ne, praktika ir manau tikrai abu partneriai bus patenkinti, nes Jūsų fantazijai ten ribų nėra. Pabaigai nebūkit savanaudžiai, galvokit vaikinai apie savo mylimąją big_smile

15

Re: Kaip mylėtis? :)

Myletis reikia tik tada,kai yra abipusis susitarimas, o ne fontaniskai AS  NORU,O TU AR NORI< MAN NESVARBU, toksai noras yra netoleruotinas, ir nepageidaujamas abiems partnerems, ir tuo paciu turetu abudu pasistenkti taip, kad abiems butu malonu, ir po pasimyleimo abieju savijauta butu gera ir nuotaika pakili

16

Re: Kaip mylėtis? :)

Saulė parašė:

Man patinka, kai vyras mane patenkina. Su laiku, jei tai yra nuolatiniai santykiai, tai supranti ko ir kaip reikia kitai pusei, kad abiem būtų gera. Negalėčiau būt su tokiu, kuris galvoja tik apie save. Aš už apibusį malonumą.

Na buna tokiu vyru kurie ilgai tempti negali nieko nesakau. Bet 95 procentai moteru sekse galvoja tik apie save. Visa tai sako statistikos nes didzioji dalis vyru tikrai yra nepatenkinti savo seksualiniu gyvenimu.

17

Re: Kaip mylėtis? :)

Ruoštis seksui reikia jau atsikėlus iš ryto. Tai ir abipusis sutarimas, pagalba, rūpinimasis savo partnere. Tik kada nebus kivirčo, nuoskaudos, nepasitikėjimo vienas kitu imanoma patirt abipusę palaimą. Vyrams svarbu neskubinti reikalo, eiti pamažu, kol pajausi, kad moteris nuo tavęs tirpsta ir yra pasiruošusi.

18

Re: Kaip mylėtis? :)

Jonas parašė:

Myletis reikia tik tada,kai yra abipusis susitarimas, o ne fontaniskai AS  NORU,O TU AR NORI< MAN NESVARBU, toksai noras yra netoleruotinas, ir nepageidaujamas abiems partnerems, ir tuo paciu turetu abudu pasistenkti taip, kad abiems butu malonu, ir po pasimyleimo abieju savijauta butu gera ir nuotaika pakili

Jei seksas bus tik kai nori abu tai seimoje seksas bus daugiausia 2 kartus i metus.......

19

Re: Kaip mylėtis? :)

Vyrai zemina moteri kaip silpesne jie nori visapusisko malonumo  o tai kai kures zemina ir nesvisos priima tai kaip naturalu dalyka  jai salim susitarus tuomet  viskas gerai tai tik mano nuomone

20

Re: Kaip mylėtis? :)

Seksas kaip myletis