1

Tema: Mergina nori vibratoriaus

Kaip manote ar cia normalu, jeigu mergina vaikinui siulo pirkti vibratoriu. Jau kokius penkis kartus it tarpkito girdziu "butu visai smagu isbandyti..". Man tai negaila, bet ar nesibaigs viskas taip, kad poto jau ir manes nebereiks big_smile:::a43

2

Re: Mergina nori vibratoriaus

reiks reiks, batareikas (elementus) pirksi big_smile

3

Re: Mergina nori vibratoriaus

Matyt nelabai kaip lovoje sekasi, jei bijai mechaninio konkurento big_smile

4

Re: Mergina nori vibratoriaus

siaip zinovai sako, kad prie vibratoriu nepriprantama http://prekes.suaugusiems.lt/patarimai/ … i-mitai-26  bet gal cia tik taip paguosti nori big_smile
galit pameginti vibratoriu skirta porai, tuomet ir pats procese dalyvausi http://www.fantazijos.lt/vibratorius-we-vibe-iii.html

bei prisidedu prie auksciau pasisakiusiu, kad galbut ir paciam deretu pasidaryti tam tikras isvadas ir laaabiau pasistengti smile

5

Re: Mergina nori vibratoriaus

niekas nepakeis gyvo žmogaus, o vibratoriai ir kiti žaisliukai gali paįvairinti nusistovėjusį seksualinį gyvenimą, tad eksperimentai gelbsti nuo rutinos, o visi žino kad rutina žudo santykius.

6

Re: Mergina nori vibratoriaus

jei vibratorius bus geresnis uz tave tai tikrai taves nebereikes....:::012

kietas parašė:

Kaip manote ar cia normalu, jeigu mergina vaikinui siulo pirkti vibratoriu. Jau kokius penkis kartus it tarpkito girdziu "butu visai smagu isbandyti..". Man tai negaila, bet ar nesibaigs viskas taip, kad poto jau ir manes nebereiks big_smile:::a43

7

Re: Mergina nori vibratoriaus

Problemos su vaikinu..reikia  susirupinti..paprasciausiai issikalbeti...

8

Re: Mergina nori vibratoriaus

keisti jius, kuri pabandis vaikino kaip minimum atsisakys  o kad lt tai einama prekia faktas kaip minimum koki dvidesimt procentu lt merginu naudojia  vibratoriu,ir kurios tuom megaujasi sako astuonesdecimt procentu geriau nei su vyru, nes ne kiekvienas vyras megaujiasi merginos groziu,tai puikiai suprantama o cia uzuomina merginom jai gime mintis butinai pabandik, manau vis geriau nei myletis be candono su bet kuom ir bet kur,...

9

Re: Mergina nori vibratoriaus

vibratorius geras dalykas..jis birbia, o tu gali futbola ziuret, nieks proto neknisa. nupirk jai kokius 2..arba tris

10

Re: Mergina nori vibratoriaus

kietas parašė:

Kaip manote ar cia normalu, jeigu mergina vaikinui siulo pirkti vibratoriu. Jau kokius penkis kartus it tarpkito girdziu "butu visai smagu isbandyti..". Man tai negaila, bet ar nesibaigs viskas taip, kad poto jau ir manes nebereiks big_smile:::a43

Žinot, aš manau jog čia mergina taip signalizuoja, kad kažkas jos netenkina. O vibratorius čia kaip bausmė, kas bus, jeigu bus. Maždaug kaip nacistas lieptų žydui nusipirkti kulką (reikėtų suprasti, su kuria jis bus nušautas). Ir šiuo atveju, tas žydas esat būtent Jūs. Kas Jūsų nacistei neįtinka, pasakyt negaliu, per mažai informacijos. Bet yra paprastas būdas - paklauskit jos wink O kaip viskas baigsis, priklauso kaip sugebėsite konkuruoti rinkoje su plastmasiniu konkurentu smile) Sėkmės wink

11

Re: Mergina nori vibratoriaus

O kas tokio jau blogo, kad mergina nori vibratoriaus? big_smile jai tiesiog įdomu big_smile o kaip vaikinai svajoja lovoj pabūt su dviem ar trim, ar dar velnia žino kiek tų palaidūnių... big_smile taip ir merginos nori visko pabandyt tongue nupirk, ir tada žiūrėk kas iš to gausis tongue man net prašyt nereikėjo, pats nupirko pasakė "davai pabandom?" big_smile nes taip norėjo sumažint mano norą išmėginti trise big_smile (trečiąjį išrinko birzgiantį)
Blogai kai merginos nenori eksperimentuot, blogai kai nori... suprasi čia jus...

12

Re: Mergina nori vibratoriaus

A tai kas gi cia blogo  ? kai vyrai buna komandiruoteje . tegu dziaugiasi mazulka  , kai daug vazinėji ,

13

Re: Mergina nori vibratoriaus

va cia pataikei tiesiai i desimtuka :::920

Gintas parašė:
kietas parašė:

Kaip manote ar cia normalu, jeigu mergina vaikinui siulo pirkti vibratoriu. Jau kokius penkis kartus it tarpkito girdziu "butu visai smagu isbandyti..". Man tai negaila, bet ar nesibaigs viskas taip, kad poto jau ir manes nebereiks big_smile:::a43

Žinot, aš manau jog čia mergina taip signalizuoja, kad kažkas jos netenkina. O vibratorius čia kaip bausmė, kas bus, jeigu bus. Maždaug kaip nacistas lieptų žydui nusipirkti kulką (reikėtų suprasti, su kuria jis bus nušautas). Ir šiuo atveju, tas žydas esat būtent Jūs. Kas Jūsų nacistei neįtinka, pasakyt negaliu, per mažai informacijos. Bet yra paprastas būdas - paklauskit jos wink O kaip viskas baigsis, priklauso kaip sugebėsite konkuruoti rinkoje su plastmasiniu konkurentu smile) Sėkmės wink

14

Re: Mergina nori vibratoriaus

Pasimokykit iš amerikiečių panų...

15

Re: Mergina nori vibratoriaus

Nera nieko cia blogo, kartais paivairinimui galima ir vibratoriu isbandyti big_smile cia tiesiog sexo zaislas ir tiek...nemanau kad kuri nors mergina gali iskeisti vyra i kazkoki plasmases gabala big_smile big_smile big_smile

16

Re: Mergina nori vibratoriaus

Akvilė parašė:

O kas tokio jau blogo, kad mergina nori vibratoriaus? big_smile jai tiesiog įdomu big_smile o kaip vaikinai svajoja lovoj pabūt su dviem ar trim, ar dar velnia žino kiek tų palaidūnių... big_smile taip ir merginos nori visko pabandyt tongue nupirk, ir tada žiūrėk kas iš to gausis tongue man net prašyt nereikėjo, pats nupirko pasakė "davai pabandom?" big_smile nes taip norėjo sumažint mano norą išmėginti trise big_smile (trečiąjį išrinko birzgiantį)
Blogai kai merginos nenori eksperimentuot, blogai kai nori... suprasi čia jus...

Is tavo posto spręstina, kad merginai gavus vibratoriu, vaikinui galima su trim palaidunem? Jiems juk tiesiog idomu. Linkiu, kad taviskiui nepasidarytų idomu,

17

Re: Mergina nori vibratoriaus

Indrė parašė:

Pasimokykit iš amerikiečių panų...

Jo, pas jas išsami vartotojo instrukcija yra:) beje, amerika tikrai ne ta šalis is kurios reiktų kažko mokytis.

18

Re: Mergina nori vibratoriaus

vibratoriai mazina gimstamuma, galu gale moterys baikit issidirbinet ir pradekit santykiaut su vyrais. kitaip Lietuva istiks dar viena ekonomine krize, ir taip gimstamumas mazeja, ne duok dieve nebe trys darbingi zmones dengs vieno pencininko pencija o du.. ir tik jus del to kaltos.. as pasipiktines ir dar galvoju apie oria senatve. gydytumetes.. hmm

19

Re: Mergina nori vibratoriaus

Jo, moterys vibriko nori.. Vyram GUMINUKES siulomos.. Baisu.. kur ritasi pasaulis.. Greit vyru daikciukai, tik slapintis bus reikalingi.. DDD

20

Re: Mergina nori vibratoriaus

Jei taip jau nori vibriuko, tegul sau ir nusiperka. Pati save tenkins. Mesk ja, rasi kita, kuriai tavo daikciukas bus mielesnis. dar vaiku susilauksit greiciau.