141

Re: Mergina nori vibratoriaus

taip, Dovile- nei mokosi, nei dirba, turi mergina, kuri su juo, gyvena, kvepuoja del jo, dirba, lekia pas ji, kai tik pirsteliu tas pamoja... bet visa laika jis zaidimus zaidzia...
Ir tokia ta jaunoji karta... be motyvacijos, be tikslu...
Is tiesu, tie pislus vaikinai yra geidziamybe, nes, budami arsus lovoje, jie anksti kabinasi i gyvenima, stengiasi buti savarankiski, nebijo prisiimti atsakomybes uz savo moteri, seima... kuria marelialu pagrinda...
o kiti, tiesiog naudojasi vardu "vyras" ir mano, kad moterims to turi pakakti...

142

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva, Jus apibudinote ne "pislu" vaikina, o normalu, bent siek tiek mastanti vyra...
Ir nereiktu visu problemu santykiuose nurasyti vaikimo tingejimui. Neisivaizduoju, ir net negaliu isivaizduoti, jauno vyro, kuris NUOLATOS tyngi myletis.. Na sakykite ka Jus norite, taip nebuna.. Bet cia jau ryskus offtopic...

143

Re: Mergina nori vibratoriaus

kazkada geju irgi nebuvo... ir pedofilijos...

144

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

jei mergina nori vibratoriaus... tai jau su vaikinais ir ju galimybemis nekas... o kas laukia veliau tokiu vaikinu, kurie neapsidirba dabar...? Net neisivaizduoju...
Mano drauges dukra intymiai bendrauja su vaikinu nuo 17 metu... dabar jiems apie 20.
Jie mylisi labai labai retai...
Kas juos sieja? Meile? Pirmoji meile?... Na, puiku... bet vistiek nesuprantama...
Kas cia kaltas? Blogas vaikinu auklejimas, ar pampersai savo padare...:)
/ ir dar- prasom i mano komentarus ziuret su sypsena, nes juose gera doze jumoro:)/


1.Jei mergina nori vibratoriaus, tai nereiskia, kad vaikinas jai kazko nesuteikia. Gal jinai pati nemoka rodyti iniciatyvos.

2.Negrazu kistis kas su kuo duodasi. Be to, is matei kaip tavo drauges dukra gerai duodasi, kad rasai - gerai???

3.Pacios blogai isaukletos, save susitvarkykit, tada nesedesit cia 40 metes vienisos bobelkos. Matyt ir gyvenime ir lovose nuliai, todel cia ir liejat neapykantas.

145

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

taip, Dovile- nei mokosi, nei dirba, turi mergina, kuri su juo, gyvena, kvepuoja del jo, dirba, lekia pas ji, kai tik pirsteliu tas pamoja... bet visa laika jis zaidimus zaidzia...
Ir tokia ta jaunoji karta... be motyvacijos, be tikslu...
Is tiesu, tie pislus vaikinai yra geidziamybe, nes, budami arsus lovoje, jie anksti kabinasi i gyvenima, stengiasi buti savarankiski, nebijo prisiimti atsakomybes uz savo moteri, seima... kuria marelialu pagrinda...
o kiti, tiesiog naudojasi vardu "vyras" ir mano, kad moterims to turi pakakti...

Gyvenk su moterim, nereikes kritikuot vyru ir vaikinuku.  Patylesiu kokios pacios bunat..
Sprendziant is Daivos komentaru yra daug pavydo, kompleksu ir neapykantos.

146

Re: Mergina nori vibratoriaus

o tu nespresk apie mane- spresk apie save

147

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

o tu nespresk apie mane- spresk apie save

Ziurekit savo gyvenima o ne svetimu. Sovietmetis praejo.

148

Re: Mergina nori vibratoriaus

i tema kalbet reikia, ponaiti, o ne mane persekioti visuose pokalbiuose:)

149

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

Ignai, juk jums patiems baisu, tiesa?
Juk nezmoniska... Tai, kas yra sakralu ir intymu, kas skirta tik paciam artimiausiam, geidziamiausiam, kas yra zmogaus pirmykste buveine, pradziu pradzia.... zmones kisa ka randa po ranka, tam isvystyta galinga sekso industrija...,
suprantu, kad mergina to nori... bet ar ji suvokia, ko nori, o gal ji tik civilizacijos auka, kuri nezino, kad meile, seksas- nera tik mechaninis trynimasis...
Todel, man jusu gaila, nes jus dar nesuvokiate, kad palaima galima pajusti tik tada, kai seksas ir meile bus pakyleta nuo tokio vartotojisko poziurio i zmogu...
As galiu ir nekomentuot, bet nesusilaikau, nes baisiuosi.... jus klaidziojate. Tiesa, ne visi, bet ieskote ne ten ir ne to:)

Jūs esate visiškai teisus Daiva . Bet aš taip pat manau, kad jeivyras tik valdo virator siekiant stiprinti moters seksualinę patirtį , kartu su savo, tada ten gali būti vertė , naudojant vibratorių sekso kartais tik .

150

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

i tema kalbet reikia, ponaiti, o ne mane persekioti visuose pokalbiuose:)

Tai jums dar ir persekiojimo manija? Negaliu tiesiog susilaikyti, kai parasot grynas nesamones.

151

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

Ignai, juk jums patiems baisu, tiesa?
Juk nezmoniska... Tai, kas yra sakralu ir intymu, kas skirta tik paciam artimiausiam, geidziamiausiam, kas yra zmogaus pirmykste buveine, pradziu pradzia.... zmones kisa ka randa po ranka, tam isvystyta galinga sekso industrija...,
suprantu, kad mergina to nori... bet ar ji suvokia, ko nori, o gal ji tik civilizacijos auka, kuri nezino, kad meile, seksas- nera tik mechaninis trynimasis...
Todel, man jusu gaila, nes jus dar nesuvokiate, kad palaima galima pajusti tik tada, kai seksas ir meile bus pakyleta nuo tokio vartotojisko poziurio i zmogu...
As galiu ir nekomentuot, bet nesusilaikau, nes baisiuosi.... jus klaidziojate. Tiesa, ne visi, bet ieskote ne ten ir ne to:)

Ponia pirmas vibratorius jau Kleopatros laikais egzistavo. Aisku pas sovietus jo nebuvo, nes pas juos ir sekso nebuvo. Manau jum geriausias pasnekovas gyvena tundroje.

152

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

na, jei salia miela mylinti mergina, kuri nori, o vaikinas tingi... o gal yra kitu priezasciu...
manau, kad dabar vaikinai tiesiog tingi... O jaunysteje pats vaikinu pasiutimas:)

Ne tau suprast. Esme tame kad vaikinas nori, bet ka jam siulo mergina nebenori. Nes daugelis merginu tik atsigula ant nugaros o vaikinai are. Kai mano zmona taip elgiasi ir as jos nenoriu.

153

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

taip, Dovile- nei mokosi, nei dirba, turi mergina, kuri su juo, gyvena, kvepuoja del jo, dirba, lekia pas ji, kai tik pirsteliu tas pamoja... bet visa laika jis zaidimus zaidzia...
Ir tokia ta jaunoji karta... be motyvacijos, be tikslu...
Is tiesu, tie pislus vaikinai yra geidziamybe, nes, budami arsus lovoje, jie anksti kabinasi i gyvenima, stengiasi buti savarankiski, nebijo prisiimti atsakomybes uz savo moteri, seima... kuria marelialu pagrinda...
o kiti, tiesiog naudojasi vardu "vyras" ir mano, kad moterims to turi pakakti...

Ponia jus sau priestaraujat, tai rasot kad vaikinam tik seksas galvoje, tai rasot kad tokie yra geidziamybe. Tai kur slypi tiesa ponia? Anapus?

154 (redagavo Arturas 2014-02-03 23:22)

Re: Mergina nori vibratoriaus

Daiva parašė:

kazkada geju irgi nebuvo... ir pedofilijos...

Ponia atsiprasau bet as jus pataisysiu, zinau kad SSRS laikas mokslas moke tik rasybos ir nieko daugiau. Gejai jau seniai yra zinomi. Ypac apie tai kalbama Graikijos mitologijoje. Ar teko girdeti apie "spartiecius" ten labai smarkiai buvo isplite homoseksualus santykiai. Tad eilini kartu jus parodot savo neisprusima.

155 (redagavo kietas 2014-02-04 11:28)

Re: Mergina nori vibratoriaus

Ponaitis parašė:
kietas parašė:
Ponaitis parašė:

Jei pana nulis lovoje, reiskia jai tik ir verta tureti gumini ar plastmasini vyra.
Nesuprantu, jei tenkint turi abu, tai kodel visada vaikinas turi buti atpirkimo oziu? Jei merginos tarkim nenori naujoviu, tai kas kaltas? Vel vaikinai? Nusisnekat patys.

Is situ diskusiju galima spresti, kad cia tik vaikinai pries naujoves...o prie ko cia atpirkimo ozys? man viskas tenkina ir man ir mano merginai patinka naujoves ir nera jinai nulis lovoje ir as nesu, todel kad mokam paivairinti savo seksualini gyvenima ir as nebijau,kad mane paliks, nes cia nesmaone....o pries taip teigiant duokit pavyzdzius? turi bet viena realu pavyzdi savo gyvenime, kad taip drasiai sauki? ar tu bent pana turi?

Nevaidinkit protinguolio. Norit tik pasirodyt super kietas pries merginas sakydamas, kad tik vaikinai visada blogi ir kalti. Na jei merginos neturi nieko veikt, tai..

Vaidini tik tu cia kietuoli zemindamas moteris, kur as sakiau kad vaikinai blogi ir del visko kalti?:::021 Priesingai nei tu as turiu realu pavyzdi ir galiu juo pasidalinti, o tu teigi kazka nors net nebuvai susidures su tokia situacija, todel pries drasiai kazka teigdamas ir suvarinedamas moteris is pirmo gerai isitkink ar esi teisus...

156

Re: Mergina nori vibratoriaus

kietas parašė:
Ponaitis parašė:
kietas parašė:

Is situ diskusiju galima spresti, kad cia tik vaikinai pries naujoves...o prie ko cia atpirkimo ozys? man viskas tenkina ir man ir mano merginai patinka naujoves ir nera jinai nulis lovoje ir as nesu, todel kad mokam paivairinti savo seksualini gyvenima ir as nebijau,kad mane paliks, nes cia nesmaone....o pries taip teigiant duokit pavyzdzius? turi bet viena realu pavyzdi savo gyvenime, kad taip drasiai sauki? ar tu bent pana turi?

Nevaidinkit protinguolio. Norit tik pasirodyt super kietas pries merginas sakydamas, kad tik vaikinai visada blogi ir kalti. Na jei merginos neturi nieko veikt, tai..

Vaidini tik tu cia kietuoli zemindamas moteris, kur as sakiau kad vaikinai blogi ir del visko kalti?:::021 Priesingai nei tu as turiu realu pavyzdi ir galiu juo pasidalinti, o tu teigi kazka nors net nebuvai susidures su tokia situacija, todel pries drasiai kazka teigdamas ir suvarinedamas moteris is pirmo gerai isitkink ar esi teisus...

Cia sitos bobelkos nelaimingos ir zemina vyriskaja gimine. O tu jau toks dzentelmenas, kad tik pritarineti temoki, nes savo nuomones su argumentais neturit. Tu joms parasyk ar jos teisios rasydamos nesamones.
Tai joms visi vyrai tik seksomanai, tai nuliai lovose, na nezinau, jei jos nuolat su tokiais susidurdavo, tai nereikia tada subendrinti visus. Gal jos pacios per prastos lovoje, todel ir zyzia ir pamokslauja.

157

Re: Mergina nori vibratoriaus

sita bobelka, kaip su sakai, ponaiti, yra tas retas atvejis, kai ji jauciasi laiminga, reikalinga ir geidziama, bet mielai dalintusi savo laime su jos vertu ir ja mylinciu zmogumi:)
As galiu kalbet tik apie save:)

158

Re: Mergina nori vibratoriaus

Tai ir nesikabinekit prie kitu. Kas su kuo ir kaip nori myletis, draugauti, cia kiekvieno laisvas pasirinkimas.

159

Re: Mergina nori vibratoriaus

Svarbu ne strap on, nes panelėms būna ir noras vaikiną pamylėti:))

160 (redagavo Lina 2014-02-06 12:06)

Re: Mergina nori vibratoriaus

Ponaitis parašė:

Tai ir nesikabinekit prie kitu. Kas su kuo ir kaip nori myletis, draugauti, cia kiekvieno laisvas pasirinkimas.

Tai, o tu ko cia prie kitu kabinejasi...visos moterys jam matai blogos, svarbu kad tu cia tobulas esi big_smile Va butent, kad cia yra kiekvieno reikalas kaip nori myletis ir jei moterys nori vibratoriaus tai cia ne tau kazka sakyt ir teist, o juolab vaidinti cia ereli ir visas zeminti...pats rasai ir pats sau priestarauji