1

Tema: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Sena ir išnagrinėta, bet man vistik įdomi tema. Tai kodėl gi jie kaulina, žada, kad tikrai paskambins, bet bet... Aš nenoriu diskutuoti apie atvejus, kai panelių nr rinkimas tėra sportas, kolekcionavimas, bet kai žaidžia 3-5 dienų laukimo žaidimą ir panašiai... Kur to prasmė smile

2

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

tai jeigu patinka vaikinas, paimk ir pati paskambink, pas mus merginos lietuvoje ziuriu atsilikusios , uzsienyje merginos daug paprastesnes ir laisvesnes, pacios prieina prie patinkancio vaikino, taigi kame problema, juk taip visur deklaruoja, kad laisva ir nepriklausoma salis, bet kazkokel zmones, nei laisvi, nei demokratiski.

3

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Nenori ir neskambina... Nepatikai, ar neįdomi esi. Juk darbdavys is mandagumo irgi pasako "mes jums paskambinsim", bet irgi neskambina:)

4

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Kaip aš jam paskambinsiu, jei JIS numerį pasiėmė, o aš jo net neturiu. smile Jei aš pasiimu nr tai reiškia, kad ir paskambinsiu, nes iš bet ko nekauliju. Tai aš suprantu, kad čia viskas paprasta - neskambina, reiškias nepatikai. Bet nesuprantu kam tada tiek vargt, kad gaut tą nr, o po to nepanaudot. smile

5 (redagavo Paulis 2013-11-04 15:51)

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Danielis parašė:

tai jeigu patinka vaikinas, paimk ir pati paskambink, pas mus merginos lietuvoje ziuriu atsilikusios , uzsienyje merginos daug paprastesnes ir laisvesnes, pacios prieina prie patinkancio vaikino, taigi kame problema, juk taip visur deklaruoja, kad laisva ir nepriklausoma salis, bet kazkokel zmones, nei laisvi, nei demokratiski.

++++

Laukia kol paskambins ar parasys, jei jau nori, kad jei paskambintu ar parasytu ir ilgai neparaso ar nepaskambina, tai tegul pati paraso ar paskambina, nes taip gali ir amzinybe pralaukti...

6

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Ieva parašė:

Kaip aš jam paskambinsiu, jei JIS numerį pasiėmė, o aš jo net neturiu. smile Jei aš pasiimu nr tai reiškia, kad ir paskambinsiu, nes iš bet ko nekauliju. Tai aš suprantu, kad čia viskas paprasta - neskambina, reiškias nepatikai. Bet nesuprantu kam tada tiek vargt, kad gaut tą nr, o po to nepanaudot. smile


na persigalvojo ir tiek, jeigu ten matesi,kad tu labai pasikelusi ir per daug gerai galvoji, tai suprato kokia prasme susitikinet ir tusciai leisti laika...

7

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Girtos akys buvo, tai atrodei perspektyvi JAM. Pasiėmė numerį... Bet kitą rytą išsiblaivė ir suprato, kad nereikia su JA prasidėti.

8

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Ieva parašė:

<...> Bet nesuprantu kam tada tiek vargt, kad gaut tą nr, o po to nepanaudot. smile

  ради спортивного интереса - matyt nelabai lengvai davei numeriuka, jam pasidare idomu kada sulauks tavo palankumo. Palauze, pasieke ko norejo ir daugiau nebeidomu. Reikia dziaugtis, kad tikslas tik numeriukas buvo, o ne jausmai...

9

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

vėl stereo tipai savo merginai aš skambinu jei koks tai lopas neskambina nereiškia kad visi tokie....

10 (redagavo Gintas 2013-11-08 15:58)

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Ieva parašė:

Sena ir išnagrinėta, bet man vistik įdomi tema. Tai kodėl gi jie kaulina, žada, kad tikrai paskambins, bet bet... Aš nenoriu diskutuoti apie atvejus, kai panelių nr rinkimas tėra sportas, kolekcionavimas, bet kai žaidžia 3-5 dienų laukimo žaidimą ir panašiai... Kur to prasmė smile

Ieva Ieva.. čia gi toks paprastas dalykas smile) Moters užkariavimas, tai lyg kokios nors tvirtovės paėmimas. Tik čia žinoma virtualiai viskas. Štai vyras statistiškai tvirtovę paima, dovanokit, numerį iškaulyja per 3 dienas smile) Ir koks nors vyriškis, jau 5 ar 7 diena jo negauna. Jam atsiranda toks nemalonus jausmas krūtinėje, kartu su pyktelėjimo ir principingumo prieskoniu. Su kiekviena diena pyktis, nerimas ir principai auga, kol tikslu tampa pats tvirtovės paėmimas, o dėl ko ją norėta paimt, jau būna užmiršta senai. O jūs sau linksmai flirtuojate, koketuojate, tuo tarpu Jūsų pašnekovas sukastais dantimis sau po nosim murma "paimsiu ta cel*ą, jei ne šiandien tai rytoj" smile) Ir visas šitas reikalas užbuksuoja, kol vieną dieną, ta svajonė visgi išsipildo smile) Ką jaučia žmogus, pagaliau gavęs numerį? Jis paėmė tvirtovę, jo svajonė išsipildė, ir visą laiką augus įtampa, pyktis ir nerimas staiga nuslūgsta, palieka taip gera ir ramu.. Telefono gavimą galima palyginti su morfino (stiprių raminamųjų) doze, o Jūs tapote ilgalaikės įtampos ir nerimo šaltiniu, dėl ko ir reikėjo tų raminamųjų. Net nupurto pagalvojus apie to numerio sąvininką, čia tokie taktiniai manevrai Jūsų šturmui buvo panaudoti, tiek nervų sudėta smile) Tai koks beprotis gali skambinti? big_smile Visi nori ramiai gyventi. Sėkmingo nepersilaužymo tolesniuose nuotykiuose wink

11

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Gintas parašė:
Ieva parašė:

Sena ir išnagrinėta, bet man vistik įdomi tema. Tai kodėl gi jie kaulina, žada, kad tikrai paskambins, bet bet... Aš nenoriu diskutuoti apie atvejus, kai panelių nr rinkimas tėra sportas, kolekcionavimas, bet kai žaidžia 3-5 dienų laukimo žaidimą ir panašiai... Kur to prasmė smile

Ieva Ieva.. čia gi toks paprastas dalykas smile) Moters užkariavimas, tai lyg kokios nors tvirtovės paėmimas. Tik čia žinoma virtualiai viskas. Štai vyras statistiškai tvirtovę paima, dovanokit, numerį iškaulyja per 3 dienas smile) Ir koks nors vyriškis, jau 5 ar 7 diena jo negauna. Jam atsiranda toks nemalonus jausmas krūtinėje, kartu su pyktelėjimo ir principingumo prieskoniu. Su kiekviena diena pyktis, nerimas ir principai auga, kol tikslu tampa pats tvirtovės paėmimas, o dėl ko ją norėta paimt, jau būna užmiršta senai. O jūs sau linksmai flirtuojate, koketuojate, tuo tarpu Jūsų pašnekovas sukastais dantimis sau po nosim murma "paimsiu ta cel*ą, jei ne šiandien tai rytoj" smile) Ir visas šitas reikalas užbuksuoja, kol vieną dieną, ta svajonė visgi išsipildo smile) Ką jaučia žmogus, pagaliau gavęs numerį? Jis paėmė tvirtovę, jo svajonė išsipildė, ir visą laiką augus įtampa, pyktis ir nerimas staiga nuslūgsta, palieka taip gera ir ramu.. Telefono gavimą galima palyginti su morfino (stiprių raminamųjų) doze, o Jūs tapote ilgalaikės įtampos ir nerimo šaltiniu, dėl ko ir reikėjo tų raminamųjų. Net nupurto pagalvojus apie to numerio sąvininką, čia tokie taktiniai manevrai Jūsų šturmui buvo panaudoti, tiek nervų sudėta smile) Tai koks beprotis gali skambinti? big_smile Visi nori ramiai gyventi. Sėkmingo nepersilaužymo tolesniuose nuotykiuose wink

Vat ir pasitikek paskui jumis... Kol jaunos, kvailos pasimokom ant tokiu uzkariautoju, o paskui patys purkstaujat, mol mergos pasikelusios, vaizduoja neprieinamas big_smile

12

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

O man ne DZYN parašė:

Vat ir pasitikek paskui jumis... Kol jaunos, kvailos pasimokom ant tokiu uzkariautoju, o paskui patys purkstaujat, mol mergos pasikelusios, vaizduoja neprieinamas big_smile

Trukt už vadžių - vėl iš pradžių big_smile Matyt per sudėtingai išdėsčiau, tai pasakysiu ūkiškai:
Nesilaužykit kaip Celkauskaitės, nebus ir problemos (aišku, ir neatsiduokite tą patį vakarą, nebent taip užsidirbate pragyvenimui) smile)

13

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Gintas parašė:
O man ne DZYN parašė:

Vat ir pasitikek paskui jumis... Kol jaunos, kvailos pasimokom ant tokiu uzkariautoju, o paskui patys purkstaujat, mol mergos pasikelusios, vaizduoja neprieinamas big_smile

Trukt už vadžių - vėl iš pradžių big_smile Matyt per sudėtingai išdėsčiau, tai pasakysiu ūkiškai:
Nesilaužykit kaip Celkauskaitės, nebus ir problemos (aišku, ir neatsiduokite tą patį vakarą, nebent taip užsidirbate pragyvenimui) smile)

Priestaringas tu zmogelis big_smile
Tel nr. pasakymas nereiskia, kad jau atsiduodi smile kita vertus - lauzykis ar ne, rezultatas tas pats - atejau, pamaciau, nugalejau ir ramu smile kitaip elgesi laaaabai mazas procentas vyru wink

14

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

O man ne DZYN parašė:

<...> kita vertus - lauzykis ar ne, rezultatas tas pats - atejau, pamaciau, nugalejau ir ramu smile kitaip elgesi laaaabai mazas procentas vyru wink

Ramuma, kaip būsena, gali ateiti tik po nervinės įtampos, streso (ką pačios nenutuokdamos ir sukuriate). Pereiti į šią būseną aš beje Jums ir linkiu wink) Gero nusiraminimo wink

15

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Gintas parašė:

Ieva Ieva.. čia gi toks paprastas dalykas smile) Moters užkariavimas, tai lyg kokios nors tvirtovės paėmimas. Tik čia žinoma virtualiai viskas. Štai vyras statistiškai tvirtovę paima, dovanokit, numerį iškaulyja per 3 dienas smile) Ir koks nors vyriškis, jau 5 ar 7 diena jo negauna. Jam atsiranda toks nemalonus jausmas krūtinėje, kartu su pyktelėjimo ir principingumo prieskoniu. Su kiekviena diena pyktis, nerimas ir principai auga, kol tikslu tampa pats tvirtovės paėmimas, o dėl ko ją norėta paimt, jau būna užmiršta senai. O jūs sau linksmai flirtuojate, koketuojate, tuo tarpu Jūsų pašnekovas sukastais dantimis sau po nosim murma "paimsiu ta cel*ą, jei ne šiandien tai rytoj" smile) Ir visas šitas reikalas užbuksuoja, kol vieną dieną, ta svajonė visgi išsipildo smile) Ką jaučia žmogus, pagaliau gavęs numerį? Jis paėmė tvirtovę, jo svajonė išsipildė, ir visą laiką augus įtampa, pyktis ir nerimas staiga nuslūgsta, palieka taip gera ir ramu.. Telefono gavimą galima palyginti su morfino (stiprių raminamųjų) doze, o Jūs tapote ilgalaikės įtampos ir nerimo šaltiniu, dėl ko ir reikėjo tų raminamųjų. Net nupurto pagalvojus apie to numerio sąvininką, čia tokie taktiniai manevrai Jūsų šturmui buvo panaudoti, tiek nervų sudėta smile) Tai koks beprotis gali skambinti? big_smile Visi nori ramiai gyventi. Sėkmingo nepersilaužymo tolesniuose nuotykiuose wink

Kai buvau gražus ir jaunas niekad nemaniau kad telefono nr.gavimas yra toks svarbus mano laimėjimas kad net turiu nepaskambinti ji man davusiai. Visada tikėjau ir dabar tikiu kad tai tik pirmas mažas žingsnis tarpusavio pažinimo link-Dabar pasirodo esu ir buvau naivuolis.Ir tai vyko tais laikais kai telefono aparata geriausiu atveju turėjo visa šeima ,blogiausiu - dalinosi su kaimynais.Ne taip kaip dabar kai kiekvienas individas po kelis nešiojasi.Reziumė gaunasi liudnas - neliko šioje žemėje romantikos,intrigos ir bendravimo malonumo.:::911

16

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Kaip tik vakar maciau romantine komedija, kurioje atsako i si klausima:D he's just not that into you. Siulau paziureti;)

17

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

saskajtos gal netury taij nepaskambina

18

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Nu arba tiesiog tavo numeris gal baisus big_smile Sako visai faina panelė ir t.t., bet tik tą numerį pamato, sako, neeeeee, tikrai neee big_smile big_smile

19

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

o kodel jus nesugebat pacios pirmos parasyti vaikinui ir parodyti bent menkiausio demesio? kodel vaikinas turi kaip skuduras jums sliauzioti ant keliu ir rodyti demesi o jus sedit princeses ir laukiat? tai vat i tavo klausima ir atsakyta,kad reikia savo principus susimazint ir parasyti ar paskambinti pirmai.

20

Re: Kodėl vaikinai nepaskambina?

Kęstutis parašė:

o kodel jus nesugebat pacios pirmos parasyti vaikinui ir parodyti bent menkiausio demesio? kodel vaikinas turi kaip skuduras jums sliauzioti ant keliu ir rodyti demesi o jus sedit princeses ir laukiat? tai vat i tavo klausima ir atsakyta,kad reikia savo principus susimazint ir parasyti ar paskambinti pirmai.

Kestuti, to niekada nebuvo, ir nebus smile Kai aš buvau dar paauglys ir mobiliakų niekas dar nė matęs nebuvo, laidinį numerį gaut buvo tas pats big_smile Ir kai mano dėdė (karo metų vaikas), pasakoja man, kaip jie po karo panas kabindavo (tada ir laidinių telefonų nebuvo, o atvažiuoti pas paną dviračiu buvo maždaug tas pats, kaip dbr su X5), tai per 60 metų visiškai niekas nepasikeitė big_smile O jeigu tu pabandysi auklėt savo paną, tai neužmiršk dabar importinių daug yra (čia pakaitalų Tau), kurie šypsosi ir juokiasi, o ne burba ir nezyzia, kaip tu big_smile Tad šliaužiosi, nes JI yra jauna ir graži big_smile Draugauk su baisiausia pana gatvėj ir bus viskas kitaip smile) Kai tau bus 40, o gražių ir negražių panų išvaizda labai supanašės big_smile tada užsivesi 15m. jaunesnę meilužę ir be sąžinės graužaties ją glamžysi big_smile Nes kažkada tiek prisikankinai, kad dabar nieko blogo "atsiimti" big_smile
O šeip nekreipkit dėmesio, kažkokių nesąmonių pripaisčiau... big_smile big_smile