1

Tema: muziejai

i kokius muziejus nueinat? ar teko lankytis? ka manot apie juos? ko jiems truksta?

2

Re: muziejai

kulturine mergaite ziuriu atsirado.. i muziejus patartina nueiti, dabar artimiausiu metu su draugais organizuojames i ekskursija po Tado Ivanausko muzieju big_smile

3

Re: muziejai

aciu...na pagal mano profesija busima idomu suzinot kur zmones dazniausiai lankosi, kas jiems patinka, kas ne...:) man tai labiausiai patinka juru muziejus, nes jis issikiria is visu esanciu Lietuvoj...va ir baltijos salyse jis tik toks vienas...o jusm kaip?

4

Re: muziejai

man juru muziejuje is viso nepatiko, kazkaip nezinjau, nepaliko jokio ispudzio, net neisivaizduoju, ko truksta, net ir delfinu pasirodymas - nieko labai jau tokio ypatingo.. gal ten zuveliukus reikia labai myleti, kad patiktu smile
man asmeniskai labiau prie sirdies kokios rumsiskes ar arklio muziejus

5

Re: muziejai

Va visai neseniai buvau Traku pilyje, patiko..Bet labiau patiko viesbutyje poto praleista naktis..:D
O siaip tai patinka, T.Ivanausko muziejus patiko..dar keletas Kaune..:)

6

Re: muziejai

na as tai zuveliukus myliu, tai gal man todel ir patiko

7

Re: muziejai

na man muziejai patinka verta nueit bent i koki..juros muziejus idomu visai,dviraciu muziejuje buvau,bitininkystes.....nors karta gyvenime verta aplankyt pasidomet kaip kas atrode del bendro isprusimo vasara buvau grutos parke su gidu visai idomu kai papasakoja kas kur kaip......

8

Re: muziejai

oi paskutinis muziejus kuriamia buvau, tai gintaro muziejus pries 2 metus big_smile

9

Re: muziejai

as tai nezinau, turbut sules laikais tik kokiam muziejuj buvau.. net negaleciau kokiam paskutiniam buvau.. gal karo.. ar dar kokiam.. smile seip reiktu paivairinimui nueit i koki.. gal kas pasikeite bus.. smile jauciu i karo muzieju reikes nueit.. smile

10

Re: muziejai

man dar patinka kad studentams ir nuolaidos buna...na bet tokie dalykai nepaskatina jaunimo dometis muziejais...

11

Re: muziejai

velniu muziejuje buvau...maza buvau tai nelabai ka atsimenu..karo muziejuje  irgi maza buvau..:D

12

Re: muziejai

muziejaj gerai...:) tik lietuvoj jiems truksta savitumo, kazkokio iskirtinumo kad labiau sudomintu ir trauktu netgi tuos kurie is esmes nesidomi menu ar kad ir juru gyvunais ir kitais muzieju eksponatais

13

Re: muziejai

na manau rumsiskes geras to pavyzdys arba gruto parkas....

14

Re: muziejai

Siaip man labai patinka kryziu kalne.

15

Re: muziejai

as noriu nueiti i toki muzieju berlyne, kur is negyvu zmoniu kunu padarytos skulpturos. nu vnz pvz nudirta oda, bet viskas uzkonservuota, visi raumenys matosi, nesuire, o zmogus tas stovi pvz su skrybele...
baisu ir slykstoka, bet turetu buti idomu

16

Re: muziejai

lb smagu rumsiskese,nors viska zn atmintinai,bet vis vien idomu,o idomiausia per sventes....:D

17

Re: muziejai

niuz kol neisvaziavau i uzsieni, tai man muziejai isvis atrode kancia. net neisivaizduoju, ko lietuvoj jiems truksta, bet didzioji dalis siaubingai nuobodus..:V vat luvras buvo vieta, po kurios pasikeite mano poziuris i muziejus=) paskutinis lietuvoj, kuriam buvau, atrodo buvo dviraciu, kadangi su gide buvom, tai idomu=) seip apskritai pastebejau, bet kox muziejus, kad ir kox nuobodus butu, apziurint ji su gidu bent kazkiek sudomina=)

18

Re: muziejai

kazkur skaiciau, kad lietuvos muziejai netraukia turistu smile

19

Re: muziejai

Na teisybe Lietuva neturi Luvro neturi Davinciu ir negali pasipuikuot meno kuriniais. Bet mes turim istorija kurios neturi niekas kitas wink

Vien Klaipedos istorija ir muziejai yra turtingi ne tik istorija ir eksponatais. smile as kaip visuomenines organizacijos atstovas galiu guldyt galva kad visi muziejai Klaipedoje jum patiktu tereik gero gido, o ne memes ir nezinancio ka vapsi. smile Kiekvienas muziejus turi savo saldzia istorija, ir jei ja gidas mokes pateikt, tai apsuks jums galva ir suzadins jums fantazija. smile Pravede man ekskursijas neseniai per visus muziejus itakingi zmones ir galiu pasakyti smile man labai patiko. Gidas buvo nuostabus, taip apsuko galva kad persikeliau i kryziuociu laikus arba sovietmeti. Isivaizdavau kaip viskas ten buvo... smile Tad sakau is patirties big_smile~

Nera blogu muzieju yra blogi gidai !! big_smile~

20

Re: muziejai

niu jop lietuvoi yra tu muzieju :? bet kat jie ne labai mane domina big_smile