1

Tema: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Na ir kokia gi jūsų nuomonė apie vaikinus su auskarais liežuvyje? Už ar prieš? smile Kodėl ne ir kodėl taip?

2

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Man neteko toki sutikti,bet tai kiekvieno reikalas:::138

3

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

PRIEŠ. Dar tegul į bambą įsiveria... Visiškai nevyriška, o ir šiaip auskaras liežuvyje man ir pas merginas nelabai gražu, o jei dar pas vaikiną, tai sorriukas.... yikes Nu bet tai mano asmeninė nuomonė, ką kiti nešioja man netrukdo big_smile

4

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

vaikinas, mergina, koks skirtumas.  grazu, neiprasta, idomu smile

5

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

PRIEŠ IR TIK PRIEŠ. KOKS ČIA DAR PER DURNYNAS, VAIKINAIS SU AUSKARU LIEŽUVYJE. big_smile

6

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Pries zinoma. nesamoniu prisigalvoja, vaikinai su auskaru liezuvyje, vaikinai su uggais.... kokia kita nesamone?

7

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

man grazu, jau geriau auskaras liezuve nei tatuiruote:::042

8

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Gintaras parašė:

Pries zinoma. nesamoniu prisigalvoja, vaikinai su auskaru liezuvyje, vaikinai su uggais.... kokia kita nesamone?

Seip ugg yra gamintojas, kuris batus gamina tiek moterims tiek vyrams tiek vaikams, tiek kiekvieno reikalas nešioti juos ar ne, lygiai taip kaip ir auskarais vieniem gražu kitiems ne, manau kiekvieno žmogaus apsisprendimas tai smile

9

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

pazystu ir vyru ir moteru su tokiais auskarais, jie visi idomios asmenybes. toli grazu nedevi aukstakulniu ir nevairuoja BMW. tokius zmones as vadinu eiliniais lochais, nes ju poziuris siauras ir neidomus.

10

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

nei už, nei prieš. yra, kam tinka, yra, kam ne. nepasakyčiau, kad tai nevyriška ar pan. pati turėjau vaikiną, kuris liežuvy turėjo auskarą. bučiuotis buvo neįprasta kiek, bet smagu big_smile

11

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Man asmeniskai nepatinka....tiesiog ne vyriska.

12

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Alvydas parašė:

pazystu ir vyru ir moteru su tokiais auskarais, jie visi idomios asmenybes. toli grazu nedevi aukstakulniu ir nevairuoja BMW. tokius zmones as vadinu eiliniais lochais, nes ju poziuris siauras ir neidomus.

oho, tikriausiai visus/as labai gerai pažįsti kurie su bmw ir/ar aukštakulniais, kad tokia nuomonė... o gal čia tas eilinis klaviatūros viercho atvejis, kai žmogaus nepažįstu bet jo gyvenimo istoriją žinau nuo A iki Ž?

13

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Vaikinukas parašė:
Gintaras parašė:

Pries zinoma. nesamoniu prisigalvoja, vaikinai su auskaru liezuvyje, vaikinai su uggais.... kokia kita nesamone?

Seip ugg yra gamintojas, kuris batus gamina tiek moterims tiek vyrams tiek vaikams, tiek kiekvieno reikalas nešioti juos ar ne, lygiai taip kaip ir auskarais vieniem gražu kitiems ne, manau kiekvieno žmogaus apsisprendimas tai smile

o aš šiaip išreiškiau nuomonę, kad man tie uggai ir panašūs dalykai nepriimtini wink o ką kiti nešoja tai man giliai vienoj vietoj. aš savęs žiūriu. bet visgi kiekvienas turi savo nuomonę, stilių. smile

14

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Alvydas parašė:

pazystu ir vyru ir moteru su tokiais auskarais, jie visi idomios asmenybes. toli grazu nedevi aukstakulniu ir nevairuoja BMW. tokius zmones as vadinu eiliniais lochais, nes ju poziuris siauras ir neidomus.

big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile šitas geras

15

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

konstantas parašė:

auskaras liezuvije tai pas vyrus ,kurie gaidziu gaidziai ,ciulpykai

pritariu big_smile baisu kas darosi (facepalm)

16

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Praverti liežiuviai, kaulai ausyse, ragas nosyje, tatuiruotės ir t.t. Perimam senąsias įvairių tautų (afrikiečių, masajų, aborigenų ir t.t.)  puošmenas nežinodami nei kas tai ne nei apie ką. Todėl man vaikinai su pigiu metalo rutuliuku liežiuvyje atrodo apgailėtini, nesuprantantys ką ir dėl ko daro vien dėl to, kad durniau:)  Kūno puošimas tai rimtas simbolikos ir tradicijų menas, kur viskas turi savo reikšmę ir prasmę...

17

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Alvydas parašė:

pazystu ir vyru ir moteru su tokiais auskarais, jie visi idomios asmenybes. toli grazu nedevi aukstakulniu ir nevairuoja BMW. tokius zmones as vadinu eiliniais lochais, nes ju poziuris siauras ir neidomus.

:DDDD prajuokino

18

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

As nepritariu kazkaip , kazkaip nemanau kad tuo bus patraukliau jei turesi auskara smile

19

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Pati turiu auskariuką liežiuvyje, bet vaikino su juo nenorėčiau smile kažkaip nelimpa smile

20

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

auskarai yra grazu!!! koks skirtumas kur, as urejes ausyje, zande, antakyje. bet liezuvyje nesiveriau nes nenoreciau ten wink dantis gadini tik big_smile