21

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

VIP parašė:

auskarai yra grazu!!! koks skirtumas kur, as urejes ausyje, zande, antakyje. bet liezuvyje nesiveriau nes nenoreciau ten wink dantis gadini tik big_smile


Negadina smile tai tik mitas kažkieno sugalvotas smile

22

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

juoduke parašė:
VIP parašė:

auskarai yra grazu!!! koks skirtumas kur, as urejes ausyje, zande, antakyje. bet liezuvyje nesiveriau nes nenoreciau ten wink dantis gadini tik big_smile


Negadina smile tai tik mitas kažkieno sugalvotas smile

aaa na nzn, galimas dalykas big_smile reikia ikelti foto su auskaru zande big_smile

23

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

VIP parašė:
juoduke parašė:
VIP parašė:

auskarai yra grazu!!! koks skirtumas kur, as urejes ausyje, zande, antakyje. bet liezuvyje nesiveriau nes nenoreciau ten wink dantis gadini tik big_smile


Negadina smile tai tik mitas kažkieno sugalvotas smile

aaa na nzn, galimas dalykas big_smile reikia ikelti foto su auskaru zande big_smile


Žinoma jeigu tu jį traukytum per dantis,tada taip smile bet realiai nei nesijaučia,nei nesiliečia smile
Tai įmesk-nespausk, dar nemačius žande, įneši kažką fancy smile)

24

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

juoduke parašė:
VIP parašė:
juoduke parašė:

Negadina smile tai tik mitas kažkieno sugalvotas smile

aaa na nzn, galimas dalykas big_smile reikia ikelti foto su auskaru zande big_smile


Žinoma jeigu tu jį traukytum per dantis,tada taip smile bet realiai nei nesijaučia,nei nesiliečia smile
Tai įmesk-nespausk, dar nemačius žande, įneši kažką fancy smile)

idejau as jau wink gali paziureti smile

25

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

man tai cia nesamone, bet jeigu labai nori zmogus lai turi kas cia tokio smile

26

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

idiotas

27

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

PRIEŠ :::041 Tokią nesamonę pirmą kart girdžiu, vyras su auskaru liežuvyje :::206 big_smile big_smile Kvieskit P.Gražulį.... big_smile

28

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Iš esmės tai kiekvieno apsisprendimo reikalas. Bet tada reikia ne auskarą, bet varžtą su veržle įsidėti..... smile Kokį rimtesnį.... Na kad jaustų kad turi kažką burnoje.... wink

29

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Prieš ;o

30

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Isiverus auskara i liezuvi, gal tada jam nereike valgyti,nes visa laika kazka turi burnoje ir vis kramto tokiu budu numalsina nora valgiui, ir tokiu budu palaiko figura ir sutaupo dauuk pinigu. Vaikinas su auskaru galetu pasidalinti tokia patirtim su draugais

31

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Mano buvęs turėjo, todėl nesu prieš, malonu bučiuotis, o ir šiaip nelabai matosi kai kalba ar dar ką  smile

32

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Džestina parašė:

Mano buvęs turėjo, todėl nesu prieš, malonu bučiuotis, o ir šiaip nelabai matosi kai kalba ar dar ką  smile

O tai gal ir tu pati jį turi ?

33

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Auskarai apskritai nemanau, kad vyriskas reikalas :-) ir visai neswarbu kur jis butu. Bet zinoma kiekvienas gywename sawus gywenimus ir jei kazka stipriausiai neduodantis ramybes klausimas yra wertis auskara i liezuvi ar ne?,- tai tokie weikejai visai neblogai gywena! :-)

34

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

toms kurioms patinka pas vaikina liezuvyje auskaras, trb gerai pute pakaso laizant...

35

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Kad nesuprantu kuo faina tureti auskara liezuvyje, tiek merginai, tiek vaikinui???  O kaip valgyti tada? Gi nepatogu, plius dar kai metalas susijungia su maistu, su seilem, tai labai negerai.

36

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Jei vaikinas gejus arba kartais megsta myletis su savo lities atstovais , nu tai koks skitrumas boboms kur tas auskaras subijei ar ant pimpalo ?

37

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Pries, nes mano poziuriu, tai nenormalu...

38

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Tas pats, kaip vaikinas su vata galvoje... wink

39

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

big_smile

jei jam taip patinka, tai tegu sau, man netrukdo smile

40

Re: Vaikinas su auskaru liežuvyje

Aš asmeniškai manau,kad ne visiems čiūvams tas auskaras liežuvyje tinka. Ta prasme,čia yra tas pats su visais auskarais,ne visiems tinka ir antakyje ar lūpoje. Bet šiaip kodėl gi ne.
Aš iš vis nesu prieš auskarus,pati turiu du antakyje ir planuoju dar kelis kitur vertis. Svarbiausia žinot,kur tau tinka,o kur ne.